Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

As Kredyt

2.4
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w As Kredyt

As Kredyt - Opinie

As Kredyt nie ma w swojej ofercie darmowych pożyczek, które byłyby całkowicie wolne od kosztów dodatkowych.

As Kredyt to jedna z najnowocześniejszych firm pożyczkowych na rynku. Szczyci się przede wszystkim tym, że kieruje się jasnymi i zrozumiałymi dla każdego regulaminami. Oznacza to, że klient otrzymuje rzetelną informację o tym, z jakimi kosztami będzie musiał liczyć się, zaciągając dodatkowe zobowiązanie finansowe. Dzięki przejrzystym zasadom udzielania wsparcia finansowego, dba przede wszystkim o zadowolenie ciągle powiększającego się grona klientów. Ci mogą starać się o przyznanie kredytu krótkoterminowego w kwocie od 800 do 15 000 złotych. W przeciwieństwie do wielu kredytów-chwilówek, tutaj zobowiązanie może być rozłożone na raty. Minimalnie można zdecydować się na zwrot zadłużenia w 3, lub maksymalnie, 36 równych częściach.

Warto odnotować, że opisywane przedsiębiorstwo należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., której główna siedziba mieści się w Warszawie. Od kilku lat dostarcza swoim klientom najwyższej klasy usługi. Zdobyła sobie tym samym renomę zaufanej, dobrze prosperującej korporacji finansowej. Użyczane przez nią pożyczki i kredyty są dostępne online, co sprawia, że wygoda użytkownika jest naprawdę wysoka. Nie trzeba przy tym zaopatrywać się w szereg dokumentów poświadczających wysokość zarobków. Wystarcza jedynie dowód osobisty. Wszystkie wiadomości dotyczące zdolności kredytowej wysyłane są na adres e-mail tuż po zakończeniu weryfikacji klienta. Warto przy tym zauważyć, że drogą do tego są rejestry dłużników. To one służą temu, by wyjaśnić, czy dany wnioskodawca otrzyma wsparcie finansowe czy nie. Zapisy w BIG nie są jednak końcowym wyznacznikiem tego, czy otrzymamy wnioskowaną kwotę, bo każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Jeśli wypadnie pozytywnie – umowę podpisuje się wtedy, gdy dostarczy ją kurier, którego zadaniem jest również potwierdzenie tożsamości osoby ubiegającej się o pieniądze. Zaraz po podpisaniu dokumentów zlecane jest przelanie środków na wskazane przez nas konto. Wielu doceni również to, że zadłużenie może być spłacone przed terminem. To prosty sposób do zmniejszenia ponoszonych kosztów.

As Kredyt - Pożyczki przez internet

Co sprawia, że kolejni klienci decydują się na to, by korzystać z usług pożyczkodawcy? Według informacji podanych na stronie internetowej oraz As Kredyt Opinie klientów, to przede wszystkim udzielane przez firmę pożyczki ratalne pozwalają na uzyskanie kwoty od 800 do nawet 15 tysięcy złotych. Równie ważne to, że zaciągnięte zobowiązanie może być spłacane przez okres od 3 do 36 miesięcy. To wszystko bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach, co sprawia, że nie trzeba przejmować się załatwianiem tego typu, kłopotliwych formalności. Wielu docenia również to, że o pożyczenie wnioskowanej kwoty mogą ubiegać się nawet ci, którzy widnieją w rejestrach dłużników, bo sytuacja każdej z tych osób rozpatrywana jest indywidualnie. Podobnie jest w przypadku tych, którzy mają na swoim koncie inne zobowiązanie wobec firmy pożyczkowej. Oni także, w zależności od dochodów, mogą dostać dodatkowe pieniądze.

As Kredyt - Ogólne warunki

Kto może ubiegać się o pożyczkę w As Kredyty? Każdy kto ukończył 18 lat, legitymuje się ważnym dowodem osobistym i uzyskuje dochód na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenia, emerytury, renty inwalidzkiej, a także z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego. Odpowiednie wiadomości należy umieścić w formularzu, który może zostać wypełniony w dowolnej porze dnia. Weryfikacja wniosku w BIK i proponowana kwota zostaną ustalone od razu po wypełnieniu zgłoszenia.

As Kredyt - Pożyczka krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę w firmie As Kredyt nie jest nadto skomplikowana. Nie różni się zatem znacząco od firm obecnych dziś na rynku. Przebiega w czterech prostych krokach. Najpierw, tuż po wejściu na stronę askredyt.pl, należy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty. Wówczas wszelkie dane związane z wszystkimi kosztami i warunkami ogólnymi (RRSO, okresem pożyczki, odsetkami, prowizją itd.) widoczne są z prawej strony od suwaków służących do określania wspomnianych zmiennych. Następnie trzeba kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Później musimy wypełnić formularz aplikacyjny służący do zebrania informacji na temat wnioskodawcy. Dobrze jest przygotować uprzednio swój dowód osobisty. Po dokonaniu kalkulacji i otrzymaniu odpowiedniej decyzji, możemy już odebrać stosowną umowę, którą kurier przywiezie pod wskazany przez nas adres. Potem następuje najbardziej oczekiwany moment – wypłata środków.

As Kredyt - Koszty pożyczki

By zdać sobie sprawę z tego, z jakimi kosztami należy liczyć się w przypadku pożyczenia pieniędzy w As Kredyt, warto zapoznać się z przykładem reprezentatywnym. Zgodne z danymi umieszczonymi na witrynie internetowej przedstawia się następująco:
całkowita kwota pożyczki – 2 000 zł; łączna kwota odsetek – 113,58 zł; prowizja – 1 092 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 267,10 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 3 205,58 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 154,76%; całkowity koszt pożyczki – 1 205,58 zł (wg stanu na dzień 28 grudnia 2016 r.). Maksymalna kwota AS pożyczki to 15000 zł. W wybranych przypadkach maksymalna prowizja może wynieść 84,48% kwoty pożyczki, a maksymalne odsetki 10% w skali roku.

Pożyczasz80034001240015000
Czas (miesięcy)12121212
Rata106.73400.251600.992001.24
Oddajesz1280.76480319211.8824014.88

As Kredyt - Dane firmy

 • +48 563 004 102
 • info@askredyt.pl
 • Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa.
  KRS 0000619712
  NIP 7010579063
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 20.00
  sb. – nd.: 12.00 – 16.00

Zalety

 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Brak górnej granicy wieku
 • Możliwość wcześniejszej spłaty
 • Uwzględnianie różnych źródeł dochodów

Wady

 • Sprawdzanie klientów w bazach dłużników

Ocena

2.4 (48%)
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.