As Kredyt recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

As Kredyt to firma udzielająca pożyczek online do kwoty 20 000 zł. Należy do spółki MoneyBeat z siedzibą w Warszawie. Spółka, zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje, a strona firmy istnieje i jest możliwość złożenia wniosku o dodatkowe wsparcie finansowe.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

as kredyt logo
Kwota
500 zł - 20 000 zł
Okres
60 miesięcy
Pożyczkowy Portal

As Kredyt - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: 563 004 102
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@askredyt.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy MoneyBeat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
REGON: 362678227

Zalety i wady firmy As Kredyt

As Kredyt – Pożyczki przez internet

As Kredyt nie ma w swojej ofercie darmowych pożyczek, które byłyby całkowicie wolne od kosztów dodatkowych.

Warto odnotować, że opisywane przedsiębiorstwo należy do MoneyBet  Sp. z o.o., której główna siedziba mieści się w Warszawie. Od kilku lat dostarcza swoim klientom najwyższej klasy usługi. Zdobyła sobie tym samym renomę zaufanej, dobrze prosperującej korporacji finansowej. Użyczane przez nią pożyczki i kredyty są dostępne online, co sprawia, że wygoda użytkownika jest naprawdę wysoka. Nie trzeba przy tym zaopatrywać się w szereg dokumentów poświadczających wysokość zarobków. Wystarcza jedynie dowód osobisty. Wszystkie wiadomości dotyczące zdolności kredytowej wysyłane są na adres e-mail tuż po zakończeniu weryfikacji klienta. Warto przy tym zauważyć, że drogą do tego są rejestry dłużników. To one służą temu, by wyjaśnić, czy dany wnioskodawca otrzyma wsparcie finansowe czy nie. Zapisy w BIG nie są jednak końcowym wyznacznikiem tego, czy otrzymamy wnioskowaną kwotę, bo każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Jeśli wypadnie pozytywnie – umowę podpisuje się wtedy, gdy dostarczy ją kurier, którego zadaniem jest również potwierdzenie tożsamości osoby ubiegającej się o pieniądze. Zaraz po podpisaniu dokumentów zlecane jest przelanie środków na wskazane przez nas konto. Wielu doceni również to, że zadłużenie może być spłacone przed terminem. To prosty sposób do zmniejszenia ponoszonych kosztów.

Co sprawia, że kolejni klienci decydują się na to, by korzystać z usług pożyczkodawcy? Według informacji podanych na stronie internetowej oraz As Kredyt Opinie klientów, to przede wszystkim udzielane przez firmę pożyczki ratalne pozwalają na uzyskanie kwoty od 800 do nawet 20 tysięcy złotych. Równie ważne to, że zaciągnięte zobowiązanie może być spłacane przez okres od 3 do 36 miesięcy. To wszystko bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach, co sprawia, że nie trzeba przejmować się załatwianiem tego typu, kłopotliwych formalności. Wielu docenia również to, że o pożyczenie wnioskowanej kwoty mogą ubiegać się nawet ci, którzy widnieją w rejestrach dłużników, bo sytuacja każdej z tych osób rozpatrywana jest indywidualnie. Podobnie jest w przypadku tych, którzy mają na swoim koncie inne zobowiązanie wobec firmy pożyczkowej. Oni także, w zależności od dochodów, mogą dostać dodatkowe pieniądze.

As Kredyt – Ogólne warunki

Kto może ubiegać się o pożyczkę w As Kredyty? Każdy kto ukończył 18 lat, legitymuje się ważnym dowodem osobistym i uzyskuje dochód na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenia, emerytury, renty inwalidzkiej, a także z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego. Odpowiednie wiadomości należy umieścić w formularzu, który może zostać wypełniony w dowolnej porze dnia. Weryfikacja wniosku w BIK i proponowana kwota zostaną ustalone od razu po wypełnieniu zgłoszenia.

As Kredyt – Pożyczka krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę w firmie As Kredyt nie jest nadto skomplikowana. Nie różni się zatem znacząco od firm obecnych dziś na rynku. Przebiega w czterech prostych krokach. Najpierw, tuż po wejściu na stronę askredyt.pl, należy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty. Wówczas wszelkie dane związane z wszystkimi kosztami i warunkami ogólnymi (RRSO, okresem pożyczki, odsetkami, prowizją itd.) widoczne są z prawej strony od suwaków służących do określania wspomnianych zmiennych. Następnie trzeba kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Później musimy wypełnić formularz aplikacyjny służący do zebrania informacji na temat wnioskodawcy. Dobrze jest przygotować uprzednio swój dowód osobisty. Po dokonaniu kalkulacji i otrzymaniu odpowiedniej decyzji, możemy już odebrać stosowną umowę, którą kurier przywiezie pod wskazany przez nas adres. Potem następuje najbardziej oczekiwany moment – wypłata środków.

As Kredyt – Koszty pożyczki

By zdać sobie sprawę z tego, z jakimi kosztami należy liczyć się w przypadku pożyczenia pieniędzy w As Kredyt, warto zapoznać się z przykładem reprezentatywnym. Zgodne z danymi umieszczonymi na witrynie internetowej przedstawia się następująco:

Całkowita kwota pożyczki – 2 000 zł; łączna kwota odsetek – 113,58 zł; prowizja – 1 092 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 267,10 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 3 205,58 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 154,76%; całkowity koszt pożyczki – 1 205,58 zł (wg stanu na dzień 28 grudnia 2016 r.). Maksymalna kwota AS pożyczki to 15000 zł. W wybranych przypadkach maksymalna prowizja może wynieść 84,48% kwoty pożyczki, a maksymalne odsetki 10% w skali roku.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy As Kredyt zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
as kredyt logo
500 zł - 20 000 zł
Kwota
60 miesięcy
Okres
Podobne oferty do As Kredyt
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: