PotrzebnaPożyczka

4.18
31 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł
Weź pożyczkę
w PotrzebnaPożyczka

PotrzebnaPożyczka - Opinie

Potrzebnapożyczka.pl to całkowita nowość na rynku skierowana do osób szukających szybkiego zastrzyku gotówki. Pożyczkobiorcy mogą uzyskać pieniądze na konto bez wychodzenia z domu w wysokości od 500 do 5000 zł na maksymalny okres spłaty do 30 dni. Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w szybki sposób. Serwis jest intuicyjny i przejrzysty, dlatego każda z zainteresowanych osób bez problemu wypełni samodzielnie wniosek o pożyczkę. 

Właścicielem serwisu potrzebnapozyczka.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70.

PotrzebaPożyczka – Dane kontaktowe

Nazwa: PotrzebnaPożyczka
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 5000 zł do 30 mies.
Siedziba firmy: Al. Prosta 70, Warszawa 00-838
Telefon: brak
e-mail: kontakt@potrzebnapozyczka.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

PotrzebnaPożyczka - Pożyczki przez internet

Potrzebna pożyczka to serwis współpracujący z firmami pożyczkowymi, który daje możliwość uzyskania pieniędzy całkowicie online, co z pewnością jest ogromną zaletą dla wielu pożyczkobiorców. Na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym sprawdzimy maksymalną kwotę pożyczki i okres spłaty zobowiązania. Jesteś zainteresowany zaciągnięciem gotówki za pośrednictwem serwisu potrzebnapozyczka.pl? Wystarczy, że wypełnisz krótki wniosek online i poczekasz na odpowiedź ze strony firmy pozabankowej. Z serwisu mogą korzystać osoby pełnoletnie, posiadające ważny dokument tożsamości. Decyzja o przyznaniu pieniędzy przychodzi w ekspresowym czasie na wskazane konto klienta. Kolejną istotną zaletą jest to, że korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Użytkownicy odwiedzający stronę nie płacą żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów. Przed wysłaniem wniosku warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi firmy oraz kosztami, jakie zostaną naliczone za zaciągniętą pożyczkę.

PotrzebnaPożyczka - Ogólne warunki

Pożyczki, które uzyskamy za pośrednictwem serwisu potrzebnapożyczka.pl, skierowane są do osób pełnoletnich, posiadających aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz własne konto bankowe. W trakcie procesu zaciągnięcia pożyczki potrzebnapożyczka przekaże dane z formularza do współpracujących firm pożyczkowych. Pamiętajmy, że każdy pożyczkodawca weryfikuje wnioskujących w bazach dłużników. Jeżeli posiadamy niespłacone zadłużenia, możemy spotkać się z odmową otrzymania pieniędzy. Warto więc pamiętać o terminowej spłacie pożyczki. Po ostatecznym zawarciu umowy z pożyczkodawcą klient otrzyma niezbędne dokumenty wraz z informacjami dotyczącymi kosztów otrzymania pożyczki i termin jej spłaty. Pożyczka, jaką możemy otrzymać za pośrednictwem serwisu, dostępna jest na dowolny cel. Możemy zatem wydać pieniądze na naprawę samochodu, rodzinny wyjazd za granicę, czy zakup nowego telewizora. Firma pożyczkowa nie będzie oczekiwała od klienta również przekazania danych żyranta, czy zaciągnięcia pożyczki pod zastaw nieruchomości.

PotrzebnaPożyczka - Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do otrzymania pieniędzy dostępnych za pośrednictwem Potrzebapożyczka.pl jest odwiedzenie strony i wybranie na wirtualnym kalkulatorze wysokości kwoty pożyczki oraz okres jej spłaty, jaka nas interesuje. Po wybraniu interesujących parametrów zostaniemy przekierowani do strony, na której znajduje się krótki wniosek. W formularzu podajemy wyłącznie podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, adres e-mail, oraz numer telefonu komórkowego. W kolejnych krokach zostaniemy poproszeni o podanie danych teleadresowych i informacji dotyczącej naszej życiowej sytuacji. Pod wnioskiem znajdują się zgody, z którymi należy się zapoznać. Po wstępnej akceptacji wniosku zostaniemy poproszeni o przesłanie symbolicznego 1 grosza w celu weryfikacji konta bankowego. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, na naszym koncie pojawią się pieniądze z pożyczki.

PotrzebnaPożyczka - Koszty Pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1915,52% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 1280,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 280,00 zł (w tym: prowizja 274,08 zł, odsetki 5,92 zł zł); jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1,00 zł (zwracana); umowa na 30 dni. Kalkulacja na dzień 01.07.2021r.

Pożyczasz500140041005000
Czas (dni)30303030
Koszt0000
Oddajesz500140041005000

PotrzebnaPożyczka - Dane firmy

 • brak
 • kontakt@dopasowana-pozyczka.pl
 • Markonline Sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa.
  REGON: 365215226,
  NIP: 5252673149,
  KRS: 0000632902
 • Godziny pracy:
  brak

Zalety

 • przejrzysty interfejs
 • nowość na rynku
 • wysoka kwota pożyczki do 5000 zł
 • szybka gotówka na konto

Wady

Brak wad

Ocena

4.18
31 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.