Creditron recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
70%
Ocena klientów Zobacz opinie
26%

Creditron to nowa firma pośrednicząca pomiędzy pożyczkodawcami udzielającymi pożyczki ratalne osobom zainteresowanym zaciągnięciem dodatkowych środków pieniężnych. Maksymalna kwota, o jaką mogą wnioskować pożyczkobiorcy, wynosi aż 15 000 zł. Aby uzyskać pożyczkę, niezbędna będzie prosta i intuicyjna rejestracja w serwisie, która zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Pożyczki ratalne w Creditron udzielane są na dowolny cel, osobom do 75 roku życia. 

creditron logo
Kwota
300 zł - 15 000 zł
Okres
2 -24 miesiące
Pożyczkowy Portal

Creditron - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Matisa, 61 - 31, Ryga, LV-1009, Łotwa
TelefonTelefon: 221 530 522
Godziny pracyGodziny pracy: -
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy SIA "LeadProm Media"

Kapitał zakładowy: -
KRS: -
NIP: -
REGON: -

Zalety i wady firmy Creditron

Creditron – Pożyczki przez internet

Creditron udostępnia użytkownikom szybki sposób na uzyskanie pożyczki przez internet. Wniosek o pożyczkę można złożyć o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu. Jak wspomnieliśmy wyżej, niezbędna jest rejestracja na stronie firmy, gdzie po wypełnieniu wniosku otrzymamy dostęp do kilkunastu pożyczkodawców oferujących udzielenie pożyczki bez wychodzenia z domu. Serwis gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Poruszanie się po panelu jest intuicyjne. Dzięki Creditron jesteśmy w stanie w jednym miejscu wysłać zapytanie o udzielenie pożyczki do kilku firm pożyczkowych jednocześnie. Pożyczki na raty w prezentowanych firmach pożyczkowych udzielane są na dowolny cel. Oznacza to, że możemy przeznaczyć pieniądze na wymarzone wakacje, naprawę lodówki, zakup nowego samochodu, czy również sfinansować wyprawkę szkolną dla naszego dziecka. Pożyczkodawcy mogą jedynie zweryfikować prawidłowość danych w tym numeru konta bankowego, jak również wysłać zapytanie do instytucji finansowych, które zbierają i udostępniają dane dotyczące zadłużenia zarówno osób fizycznych, jak i firm.

Creditron – Ogólne warunki

Pożyczki ratalne za pośrednictwem serwisu Creditron udzielane są osobom pełnoletnim do 75 roku życia. Pożyczkobiorcy powinni posiadać własny numer konta bankowego, aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Bez wątpienia osoba wnioskująca o pożyczkę na raty musi posiadać polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Klienci składają wniosek o pożyczkę za pośrednictwem internetu, rejestrując konto klienta na serwisie Creditron. Po poprawnej rejestracji niezbędne będzie wypełnienie formularza poprawnymi danymi. Firmy pożyczkowe, do których trafi zapytanie o chęć uzyskania pożyczki, zweryfikują osobę wnioskującą o pożyczkę w bazach dłużników m.in.: BIK, BIG, KRD.

Creditron – Pożyczka krok po kroku

Proces zaciągnięcia pożyczki za pośrednictwem Creditron jest bardzo prosty. Po zarejestrowaniu się na serwisie będzie możliwe wypełnienie wniosku, w którym zobowiązani jesteśmy podać podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Oczywiście należy również zaznaczyć kwotę oraz preferowany okres spłaty pożyczki. W Creditron możemy uzyskać od 300 do 15 000 zł na maksymalnie 24 miesiące. Firma do przesłanego zapytania dobiera odpowiednią ofertę dopasowaną indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. W przypadku posiadania złej historii kredytowej również możliwe będzie uzyskanie oferty, która spełni wymagania wnioskującego o pożyczkę. Pożyczki dla osób zadłużonych będą dostępne, jednak w większości przypadków niezbędne będzie posiadania gwaranta. Jest to w pewnym sensie zabezpieczenie dla firmy przed brakiem uzyskania spłaty zobowiązania. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji pieniądze trafią na nasze konto bankowe. Pamiętajmy o zachowaniu terminowej spłaty pożyczki, dzięki temu uzyskamy spokój i unikniemy dodatkowych kosztów w postaci odsetek i prowizji.

Creditron – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Creditron pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty do 24 miesięcy, maksymalne RRSO wynosi 526%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 374,80zł, całkowita płatność wyniesie 2374,80zł; RRSO 99,98%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Creditron zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
creditron logo
300 zł - 15 000 zł
Kwota
2 -24 miesiące
Okres
Złóż wniosek w Creditron
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: