Kukułka Finanse recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Kukułka Finanse specjalizowała się w pożyczkach ratalnych dostarczanych do domu klienta. Firma Kukułka-Finanse Sp. z o.o. zawiesiła działalność we wrześniu 2021 roku. Obecnie serwis jest nieaktywny i nie umożliwia już wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Kukułka Finanse - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Świętokrzyska 30 lok.63, 00-116 Warszawa
TelefonTelefon: 600 767 777
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@kukulka-finanse.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Kukułka-Finanse Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000565114
NIP: 5252623915
REGON: 36203488900000

Zalety i wady firmy Kukułka Finanse

Kukułka Finanse – Pożyczki przez internet

Kukułka Finanse swoją siedzibę ma w Warszawie i to tam dostarczane są pieniądze, o które starają się klienci. Przedstawiciel firmy dostarcza do domu klienta wybraną pożyczkę ratalną. Możemy zaciągnąć maksymalnie 7000 zł. Na serwisie przedstawiona jest mapa, na której widać dokładny obszar działania firmy. Spłata pożyczki może być rozłożona na raty, które spłacamy maksymalnie do 68 tygodni lub 12 miesięcy. Są dwie opcje wybrania czasu spłaty zobowiązania. Rozłożenie rat na spłatę tygodniową „Kukułka Home7” lub miesięczną „Kukułka Home30”.

Kukułka Home 7 to pożyczka ratalna dostarczana w gotówce do domu pożyczkobiorcy. Jest ona dostępna dla klienta 7 dni w tygodniu, szybka i bez zbędnych formalności. Pożyczka ta, przeznaczona może być na dowolny cel. Okres spłaty zobowiązania może nastąpić w następujących terminach: 17 tyg, 34 tyg,., 51 tyg., 68 tyg.

Kukułka Home30 również dostarczana jest w gotówce do domu osoby zainteresowanej pożyczką ratalną, która oczywiście złożyła odpowiedni wniosek do firmy. Dostępna 7 dni w tygodniu, a czas jej spłaty możliwy jest w miesięcznych ratach: 4 m-ce, 8 m-cy oraz 12 m-cy.

Kukułka Finanse – Ogólne warunki

Pożyczkę ratalną w Kukułka Finanse możemy zaciągnąć, jeżeli złożyliśmy poprawnie wniosek na stronie internetowej firmy lub w biurze stacjonarnym. Firma weryfikuje zdolność kredytową klienta, co w dużej mierze decyduje o przyznaniu Kukułka pożyczki. Pożyczkodawca sprawdza również użytkowników w bazach dłużników typu BIK i BIG. Jeżeli nasze nazwisko znajduje się na liście osób zadłużonych, niestety nie mamy szans na pożyczkę w tej firmie. Pożyczkobiorca musi mieć pełną zdolność do czynności prawnych i mieć ukończone 18 lat. Kolejnym warunkiem jest zamieszkanie na terytorium Polski oraz posiadanie udokumentowanego źródła dochodu. Kukułka Finanse zastrzega, aby wziąć pożyczkę, pożyczkobiorca musi koniecznie złożyć zabezpieczenie spłaty pożyczki w postaci weksla in blanco wraz z deklaracją wekslową.

Kukułka Finanse – Pożyczka krok po kroku

Kukułka Finanse przewiduje trzy opcje zaciągnięcia pożyczki ratalnej. Pierwsza to wypełnienie wniosku online, który znajduje się na stronie firmy. Znajdziemy tam wirtualny kalkulator, dzięki któremu będziemy mogli wyznaczyć kwotę i czas spłaty pożyczki. Możemy również zamówić rozmowę z konsultantem, który oddzwoni do nas lub sami możemy sięgnąć po telefon i wybrać numer firmowy Kukułka Pożyczki: +48 600 767 777. Odbierze przedstawiciel firmy, z którym można będzie omówić szczegóły zaciągnięcia pożyczki.

Jeżeli zdecydujemy się wypełnić wniosek, musimy podać następujące dane: imię i nazwisko, PESEL, serię oraz numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Dodatkowo pożyczkodawca prosi również o podanie pełnego adresu zamieszkania i źródła naszego dochodu. Konieczne jest zapoznanie się z poniższymi zgodami oraz zaakceptowanie ich. Naciskamy na przycisk „złóż wniosek” i czekamy na decyzję pożyczkodawcy. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna do naszego domu zawita przedstawiciel z należnościami oraz umową, którą będziemy zobowiązani podpisać.

Jak widać, Kukułka Finanse oferuje pożyczki udzielane w domu klienta. Jednak aby przedstawiciel firmy zjawił się w miejscu naszego zamieszkania, musimy wcześniej wypełnić odpowiedni wniosek drogą elektroniczną lub telefonicznie. Nie ma innego rozwiązania. Nie ma możliwości pominięcia tego etapu. Warto zaznaczyć, że obszar działania pożyczkodawcy jest znacznie ograniczony. Dostępność oferty to pożyczki udzielane w domu klienta Warszawa i okolice.

Kukułka Finanse – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki Kukułka Home7:

Kwota pożyczki: 7000 zł; Czas spłaty: 68 tyg., Miesięczna rata: 180 zł; Całkowity koszt pożyczki: 1225 zł; RRSO: 155,46%.

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki Kukułka Home30: 

Kwota pożyczki: 7000 zł; Czas spłaty: 12 m-cy.; Miesięczna rata: 954 zł; Całkowity koszt pożyczki: 11447 zł; RRSO: 166,67%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kukułka Finanse zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kukułka finanse logo
Podobne oferty do Kukułka Finanse
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: