Revolino recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
77%

Revolino to nowy pożyczkodawca, który wprowadza na rynek atrakcyjną pożyczkę ratalną. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z tej oferty, będziemy mogli składać wnioski przez internet. Bez wątpienia jest to duże udogodnienie, które skróci czas oczekiwania na decyzję kredytową oraz przelew pożyczki Revolino. Należy podkreślić, że jest to oferta skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Oznacza to, że nie możemy o nią wnioskować jako firma. Jednak dopuszcza się dowolny cel, na jaki przeznaczymy środki. 

Pożyczkowy Portal

Revolino - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Revolino Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000819342
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Revolino

Revolino – Pożyczki przez internet

Revolino pożyczki ratalne oferuje swoim klientom możliwość zaciągnięcia nawet 4 000 zł. Natomiast minimalna dostępna kwota wynosi 1 000 zł. Zobowiązanie możemy rozłożyć na co najmniej 24 miesięczne raty lub maksymalnie 30. Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczki ratalne Revolino?

Jak zostało wspomniane, Revolino to pozabankowa firma pożyczkowa, która oferuje swoje wsparcie finansowe klientom indywidualnym. Jeśli chcemy otrzymać pozytywną decyzję kredytową, musimy spełniać kilka dodatkowych warunków. Na początku warto zwrócić uwagę na kryteria wieku. Pożyczkodawca udziela pożyczek wyłącznie osobom, które ukończyły co najmniej 25 lat i nie przekroczyły 78 roku życia. Revolino wymaga również od swoich wnioskodawców posiadania odpowiedniej formy zatrudnienia. Wśród akceptowanych możemy wymienić: samozatrudnienie oraz zatrudnienie na podstawie wszystkich rodzajów umów. Dodatkowo pożyczkodawca akceptuje takie źródła dochodu jak: renta lub emerytura. 

Oprócz tego musimy pamiętać również o standardowych wymaganiach obowiązujących niemal w każdej firmie pożyczkowej. Są to: obywatelstwo RP, miejsce zamieszkania na terytorium Polski, ważny dowód osobisty, numer telefonu, adres e-mail. Jednak sprawdźmy, jak wyglądają wymagania pod względem historii kredytowej?

Revolino – Ogólne warunki

Jedną z kwestii, która bez wątpienia wyróżnia Revolino pożyczki ratalne na tle pozostałych ofert, są wymagania pożyczkodawcy względem historii kredytowej. Okazuje się, że osoby składające wniosek o wsparcie finansowe muszą mieć co najmniej półroczną historię kredytową. Oznacza to, że w bazie BIK muszą widnieć wpisy o terminowych spłatach zobowiązań bankowych lub pozabankowych. Wśród nich mogą znaleźć się między innymi: chwilówki, pożyczki ratalne, kredyty gotówkowe czy też karty kredytowe. Jednocześnie wnioskodawca nie może mieć żadnych aktywnych zobowiązań. W niektórych przypadkach dopuszcza się jedynie zadłużenie w segmencie niebankowym.

Co należy podkreślić? Pożyczka ratalna Revolino nie jest dostępna dla osób, które posiadają negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej! Wnioskodawcy ze złym BIKiem nie otrzymają wsparcia finansowego.

Zwróćmy uwagę, że w Revolino możemy złożyć wniosek o niewielką kwotę charakterystyczną dla chwilówek przy długim okresie kredytowania. Bez wątpienia jest to jedna z cech, która wyróżnia pożyczki Revolino na tle innych ofert. Dzięki takiemu wsparciu finansowemu możemy otrzymać dodatkowe środki finansowe na sfinansowanie:

  • niewielkiego remontu,
  • niezapomnianej wycieczki,
  • nieplanowanej naprawy czy też
  • zakupu nowego sprzętu RTV i AGD.

Pożyczka ratalna Revolino to sposób na finansowanie wszystkiego!

Revolino – Pożyczka krok po kroku

Wniosek o pożyczki ratalne Revolino można składać przez internet. Dzięki temu zaoszczędzimy czas. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby dopełnić wszelkich formalności. Wszystko, co musimy zrobić, to przejść na stronę pożyczkodawcy i wypełnić potrzebny wniosek. Jak to zrobić? Oto kilka podstawowych kroków.

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy.

2.Wybierz kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Pożyczki ratalne Revolino oferują kwoty od 1000 do 4000 zł. Natomiast okres kredytowania wynosi od 24 do 30 miesięcy.

3.Sprawdź koszty pożyczki Revolino. Jeżeli wszystko się zgadza, przejdź dalej.

4.Wypełnij formularz wniosku niezbędnymi danymi.

5.Zweryfikuj swoją tożsamość.

6.Czekaj na decyzję kredytową pożyczkodawcy! Jeśli będzie pozytywna, pieniądze trafią na Twoje konto.

Revolino – Koszty pożyczki

Revolino oferuje pożyczki od 1000 do 4000 zł. Spłatę możemy rozłożyć na co najmniej 24 miesięczne raty, czyli 2 lata. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 miesięcy. Jeżeli zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki na raty Revolino, wówczas musimy liczyć się z następującymi opłatami:

  • prowizja 85-100%,
  • oprocentowanie 10%.

Należy podkreślić, że RRSO wynosi 85-90%. 

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Revolino zostaw swoją opinię.
Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
revolino logo
Podobne oferty do Revolino
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: