Vialet recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
85%

Całkowicie nową ofertą dostępną na rynku polskim jest firma pozabankowa Vialet, która udziela pożyczek w formie limitu kredytowego. Klienci indywidualni mają możliwość uzyskać maksymalnie 13 600 zł. Co więcej, Vialet oferuje swoim pożyczkobiorcom również produkty skierowane dla przedsiębiorców. Wybrani klienci uzyskają dodatkowo okres karencji na 30 dni. Właścicielem serwisu jest VIA SMS Group, która działa pod nazwą VIA Payments i została zarejestrowana na terytorium Litwy.

Pożyczkowy Portal

Vialet - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Al. Jerozolimskie 123A; 02-017 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@vialet.eu

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Vialet

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000793368
NIP: 1070043707
REGON: 383804598

Zalety i wady firmy Vialet

Vialet – Pożyczki przez internet

Vialet to produkt pozabankowy, który możemy uzyskać bez wychodzenia z domu. Wniosek o przyznanie limitu kredytowego znajdziemy na stronie internetowej lub w aplikacji po założeniu konta klienta, którą możemy pobrać zarówno w sklepie Google Pay oraz Apple Pay. Firma oferuje nie tylko przyznanie limitu, ale również udostępnia możliwość założenia rachunku osobistego z bezdotykową kartą Mastercard. Decyzja o przyznaniu produktu powinna dotrzeć do klienta nie później niż 15 minut od momentu wysłania formularza. Przed wysłaniem wniosku warto zwrócić szczególną uwagę na tabelę kosztów i opłat. Pożyczkodawca nie przewiduje uiszczenia opłat za prowadzenie konta bankowego oraz wydanie karty. Dodatkowo bezpłatne są również przelewy internetowe, zagraniczne oraz SEPA. Niestety wypłaty gotówki z bankomatów są dodatkowo płatne.

Vialet – Ogólne warunki

W szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do pieniędzy od firmy pożyczkowej Vialet. W trakcie procesu wysyłania wniosku o przyznanie limitu kredytowego, klient zobowiązany jest do podania podstawowych danych osobowych oraz teleadresowych m.in. adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Niezbędne będzie posiadanie ważnego dowodu osobistego. Osobami, które mogą starać się o przyznanie limitu kredytowego, są wszyscy, którzy posiadają dostęp do internetu i mają możliwość zainstalowania aplikacji. Pożyczkobiorcą mogą zostać wyłącznie osoby pełnoletnie, mieszkające na terenie Polski.

Vialet – Pożyczka krok po kroku

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, wniosek o przyznanie limitu kredytowego w maksymalnej kwocie do 13 600 zł możemy uzyskać po wypełnieniu formularza i spełnieniu wszystkich warunków, jakie stawia sobie firma względem klienta. Jeżeli zainteresowała Cię oferta, wejdź na stronę pożyczkodawcy i kliknij “wnioskuj o limit”. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z formularzem. Przygotuj dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo pobierz aplikację Vialet, zarejestruj się oraz zweryfikuj ofertę limitu kredytowego. We wniosku należy wprowadzić następujące informacje: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, adres zamieszkania, kraj zamieszkania oraz numer telefonu komórkowego. Jeżeli wszystkie dane są poprawne, przejdź do kroku 2. Na podany numer telefonu otrzymasz kod weryfikacyjny. Zapoznaj się ze zgodami dostępnymi pod wnioskiem. W kolejnych etapach rejestracji zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęcie twarzy oraz dowodu osobistego. Jeżeli przejdziesz cały proces pomyślnie, otrzymasz pieniądze. Pamiętaj o spłacaniu pożyczki w wyznaczonym terminie.

Vialet – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 319% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu 4119 zł, całkowita kwota do zapłaty 5148 zł, stałe oprocentowanie 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1030 zł, umowa na czas nieoznaczony, wysokość i liczba rat: 3 miesięczne raty w wysokości: 1 rata – 1830 zł; 2 rata – 1830 zł; 3 rata – 1488 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01/02/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Vialet zostaw swoją opinię.

1 komentarz

S,bak

Bazy są sprawdzane …

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
vialet logo
Podobne oferty do Vialet
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: