Eden Finance recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
65%

Eden Finace to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek i kredytów konsumenckich. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w domu klienta. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne do kwoty 5000 zł, ze spłatą ratalną. Siedziba  Eden Finance znajduje się w Warszawie. Firma działa w wybranych miejscowościach w Polsce, gdzie również posiada biura stacjonarne.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

eden finance logo
Kwota
600zł - 5000zł
Okres
35 - 52 tygodni
Pożyczkowy Portal

Eden Finance - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kuszników 30a, 03-272 Warszawa
TelefonTelefon: 797 705 110 ; 797 703 503
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00 - 18.00
E-mailE-mail: kontakt@edenfinance.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Eden Finance Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: -
KRS: 0000161801
NIP: 5242754478
REGON: 14062207800000

Zalety i wady firmy Eden Finance

Eden Finance – Pożyczki przez internet

Eden Finance to firma, która udziela pożyczek ratalnych od 600 zł do 5000 zł, z możliwością spłaty zobowiązania maksymalnie w następujących terminach spłat: 35, 44 oraz 52 tygodnie. Proces zaciągnięcia rozpoczyna się od wypełnienia formularzu dostępnego na stronie firmy. Firma po otrzymaniu zgłoszenia oddzwania do klienta w celu przedstawienia dostępnej oferty, dopasowanej do potrzeb klienta. Jeżeli pożyczkobiorca jest zainteresowany ofertą, konsultant wraz z klientem ustalają dogodny termin spotkania, na którym zostanie podpisana umowa. Pamiętajmy, że firma działa wyłącznie w wybranych miastach w Polsce, m.in. obsługuje: Warszawę, Łódź, Radom, Siedlce, Wołomin i wielu innych. Wszystkie miasta są wyszczególnione na mapie dostępnej na stronie Eden Finanse.

Eden Finance – Ogólne warunki

Pożyczki w Eden Finance udzielane są osobom, które ukończyły 18 lat. Górna granica wieku pożyczkobiorcy również jest wyznaczona i wynosi 75 lat. Klient musi posiadać stałe zameldowanie na terytorium Polski oraz ważny dowód osobisty. Do zaciągnięcia pożyczki w Eden Finance potrzebne będzie udokumentowanie stałych dochodów. Może być to umowa o pracę, zlecenie czy np. emerytura. Pożyczki Eden Finance udzielane są w domu klienta, dlatego ważne jest przyjęcie go do swojego domu. To jedyny sposób na podpisanie dokumentów. Firma działa na terenie wybranych miejscowościach, dlatego też musimy mieszkać w miastach, które obsługuje Eden Finance.

Eden Finance – Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę w Eden Finance można zaciągnąć według następujących zasad. Klient musi wejść na stronę firmy i zapoznać się z warunkami, jakie wymaga firma. Możemy zaciągnąć maksymalnie 5000 zł, na okres spłaty do 52 tygodni. Z firmą możemy skontaktować się na trzy sposoby. Pierwszy z nich to wybranie numeru +48 797 705 110 i skontaktowanie się z konsultantem firmy. Inną opcją jest wysłanie wiadomości SMS o treści „TAK” na ten sam numer telefonu. Ostatnią opcją jest wypełnienie dostępnego na stronie formularza i czekanie na telefon od Eden Finance. Jeżeli skontaktujemy się z firmą, musimy ustalić datę spotkania, na którym podpiszemy umowę. Po pozytywnym przyznaniu pożyczki czekamy na pieniądze, które zostaną nam dostarczone do domu.

Eden Finance – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Maksymalna kwota pożyczki do 5000 zł, do 52 tygodni. Oprocentowanie do 10%, RRSO do 120%. Wszystkie szczegółowe koszty zostaną przedstawione podczas spotkania z konsultantem.

Eden Finance – Kontakt osobisty

Jedną z zalet wyróżniających firmę Eden Finance zarówno na rynku pożyczek gotówkowych, jak i ekspresowych są pożyczki udzielane w domu klienta Warszawa, Siedlce, Radom, Płock oraz na terenie wielu innych miast. Istnieje możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z doradcą w miejscu zamieszkania osoby zainteresowanej ofertą. Co ważne, następuje to dopiero po zgłoszeniu telefonicznym (pod numerem wskazanym w danych kontaktowych firmy) chęci uzyskania konkretnych informacji na temat eden pożyczki czy też podpisania umowy. Można zrobić to również online poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej, wskutek czego specjalista sam skontaktuje się z pożyczkobiorcą, dzwoniąc pod wskazany przez klienta numer telefonu w celu uzgodnienia terminu spotkania.

Eden Finance – Opinie

Eden Finance to instytucja finansowa, której głównym celem jest zagwarantowanie szybkiego – niewymagającego dodatkowych formalności, a także bezpiecznego – opartego na dyskrecji – dostępu do gotówki. Dzięki nawiązaniu przez przedstawiciela firmy  bezpośredniego kontaktu z pożyczkobiorcą może zostać zrealizowana idea indywidualnego podejścia do klienta, czyli dostosowanie warunków umowy do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Potwierdzeniem tych słów jest obdarzenie firmy zaufaniem tysięcy osób, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty eden pożyczki. Opinie i rekomendacje pożyczkobiorców można znaleźć na dostępnych dla każdego forach oraz stronach tematycznych. Ich użytkownicy określają obsługę klienta nie tylko jako szybką, ale także fachową. Ważnym aspektem, akcentowanym przez korzystających z usług firmy jest również niższy koszt spłaty w porównaniu z innymi pożyczkami internetowymi oraz brak konieczności weryfikowania pożyczkobiorcy w systemie BIK czy obecności poręczycieli. Ponadto warto zwrócić uwagę na dostępność ofert specjalnych dla studentów, emerytów lub rencistów.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Eden Finance zostaw swoją opinię.

83 komentarze

Basia

Również bardzo polecam, wszystko okej, firma godna zaufania.

0-1 Odpowiedz
Julia

Bardzo polecam, wszystko na najwyższym poziomie. Brałam pożyczkę już drugi raz i jestem bardzo zadowolona, na infolinii otrzymałam wszystkie potrzebne mi informacje i mogłam od razu złożyć wniosek, jeszcze tego samego dnia otrzymałam gotówkę. Bardzo polecam firmę Eden, zdecydowanie lepsze oferty niż u konkurencji.

0-4 Odpowiedz
Waldek

Również polecam, wszystko gra. 🙂 Kontakt z doradcą na plus, oferta też spoko. Nie narzekam, szybko dostałem kasę a warunki oferty lepsze niż u konkurencji.

00 Odpowiedz
Waldek

Również polecam, wszystko gra. 🙂

0-1 Odpowiedz
Karolina

Polecam, naprawdę fajne pożyczki, a co najważniejsze szybko i bez zbędnych formalności. Świetna sprawa, na pewno jeszcze skorzystam.

10 Odpowiedz
  Renata

  dzień dobry czy otrzymam pożyczkę na staż który wchodzi mi na konto w kwocie 1790 zł l i pobieram też 500 plus

  00 Odpowiedz
Nina

Również polecam, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pożyczki. Wszystko zgodnie z umową i brak ukrytych kosztów.

00 Odpowiedz
Lena

Bardzo polecam tę firmę, korzystałam kilkukrotnie i z pewnością jeszcze skorzystam. 😉

00 Odpowiedz
  Łukasz

  czy obsługują Bielsko Biała

  00 Odpowiedz
   Maja

   Nie, nie obsługują Bielska-Białej. Na ich stronie jest mapka, można sobie dokładnie sprawdzić, gdzie mają doradców. 🙂

   00 Odpowiedz
Anna

Bardzo polecam, korzystałam wielokrotnie z pożyczki w tej firmie i zawsze wszystko było na najwyższym poziomie 🙂

1-1 Odpowiedz
Paweł

Ewidentnie komentarze są opłacane. Bardzo nieprzyjemna obsługa. Człowiek się spóźni z jedną ratą, już nachalnie wydzwaniają. W pewnym momencie miałem bardzo poważne problemy finansowe -warto nadmienić, że trzeba im oddawać dwa razy tyle, co się pożyczało i to w dość krótkim czasie – i chciałem się dogadać, że może mniejsze raty. nie chcieli o tym słyszeć, więc postanowiłem wpłacać, kiedy będę mógł i ile będę mógł. zaczęto mnie nachodzić i był nieprzyjemny, a windykator podszywał się pod komisarza, pod kuriera – przypisywał sobie różne stanowiska. ogólnie rzecz ujmując, praktyki windykacyjne są nielegalne i powinna wjechać tam prokuratura. dziwię się, że jeszcze nikt się nimi nie zainteresował. bardzo się cieszę, że uwolniłem się w końcu od nich i spłaciłem pożyczkę. choć naprawdę to był koszmar, współpracować z nimi.

90 Odpowiedz
  Ciotka klotka

  Ogłosiłem upadłość konsumencka, I od ogłoszenia zaczęły się problemy z Edenem. Najpierw był u mnie rzekomo KOMISARZ DZIEWULSKI gdzie okazało się na komisariacie że nikt taki nie pracuje, grozenie prokuratura i innymi organami, bo rzekomo w umowie podpisałam że nie mam innych dlugow/zobowiązań więc podchodzi to niby pod wyludzenie, ale czytam co raz więcej negstuwnych opinii że to niby ich takie gierki. A na tekst że mają dzwonić do syndyka w mojej sprawie to oni dzwonić nigdzie nie będą…Bo?

  10 Odpowiedz
  Joanna

  do tego więzieniem straszą,a to chyba bezprawne jest.

  00 Odpowiedz
PPani

Sorry bardzo zle piszesz ze 1000 a trzeba wiecej .

00 Odpowiedz
Justyna

Ja także jestem bardzo zadowolona z usług Eden Finance. Najważniejsze są dla mnie przejrzysta umowa, brak ukrytych kosztów oraz możliwość obsługi w domu. Firma Eden Finance spełnia wszystkie te kryteria, więc serdecznie polecam.

1-6 Odpowiedz
Amanda

Bardzo polecam usługi firmy Eden Finance każdemu kto szybko i bezpiecznie potrzebuje uzyskać gotówkę na preferencyjnych warunkach. 🙂

0-3 Odpowiedz
Agnieszka

Również polecam – rewelacyjne pożyczki! 🙂

1-1 Odpowiedz
Ada

bardzo polecam, świetna firma

10 Odpowiedz
Anna

Również polecam tę firmę. Aktualnie korzystam u nich z trzeciej pożyczki i zawsze wszystko przebiegało bez problemu – wnioski rozpatrywane są bardzo szybko, kontakt z doradcą również bez zarzutu. 🙂

10 Odpowiedz
Karol

W moim odczuciu firma Eden Finance jest uczciwym pożyczkobiorcą, który do każdego klienta podchodzi indywidualnie i to faktycznie daje się odczuć. Polecam. 🙂

10 Odpowiedz
Alina

W mojej opinii Eden Finance to obecnie najlepszy pożyczkodawca na rynku. Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy, ponieważ zawsze można liczyć na szybką pomoc finansową na atrakcyjnych warunkach.

10 Odpowiedz
Michał

Na początku byłem nieco sceptyczny, jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, lecz sytuacja życiowa sprawiła, że musiałem w tym temacie znaleźć coś dla siebie. Po przejrzeniu kilku ofert wszystkie wydawały mi się takie same i już sam nie wiedziałem co mam wybrać. Po czym trafiłem na ofertę firmy Eden Finance i stwierdziłem, że oferta tej firmy jest zdecydowanie lepsza niż innych. Zadzwoniłem na infolinię, gdzie mogłem zapoznać się ze szczegółami oferty, a następnie złożyć wstępny wniosek. Po niedługim czasie oddzwonił do mnie doradca, który zweryfikował mój wniosek i jeszcze tego samego dnia mogłem umówić się na podpisanie umowy. Byłem bardzo zadowolony, że weryfikacja przebiegła tak szybko i pozytywnie, ponieważ ostatecznie otrzymałem dokładnie taką ilość gotówki, jaka była mi potrzebna. Co najważniejsze, umowa była czytelna i nie zawierała dodatkowych opłat. Osobiście uważam, że zdecydowanie warto zainteresować się ofertą firmy Eden Finance, ponieważ z pewnością każdy odnajdzie ofertę również dla siebie.

10 Odpowiedz
Beata

Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług firm pożyczkowych, ponieważ nie miałam takiej potrzeby. Jednak nadchodzący Nowy Rok zweryfikował moją sytuację finansową i taka pomoc okazała się dla mnie koniecznością. Po intensywnej weryfikacji ofert prezentowanych przez firmy pożyczkowe zdecydowałam się na pożyczkę w firmie Eden Finance. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ pożyczkę uzyskałam bardzo szybko, a oferta, która została mi przedstawiona nie zawierała żadnych ukrytych kosztów. Jestem zadowolona również z profesjonalnej obsługi przedstawicieli firmy Eden Finance, którzy wykazali się dużym profesjonalizmem i zrozumieniem. Polecam serdecznie usługi firmy Eden Finance.

20 Odpowiedz
xd

Nie brać u niech pożyczki złodzieje za 1000zł oddajesz 4500zł oszustwo zwykła lichwa odradzam.
Trzeba się za nich wziąść bo co oni robią to złodziejstwo

3-3 Odpowiedz
  Julia

  Chyba piszesz o zupełnie innej firmie, a nie o Eden Finance. Również brałam u nich pożyczkę na kwotę 1000zł i kwota, jaką mam do oddania jest niebotycznie mniejsza niż ta, o której piszesz, więc chyba pomyliły Ci się firmy… Eden Finance ma uczciwą ofertę i dogodne dla Klienta warunki.

  2-1 Odpowiedz
  Ania

  Jesteś pewien, że mówimy o tej samej firmie? Wzięłam w Eden Finance pożyczkę sporo wyższą niż 1000zł i mam zdecydowanie mniej do spłaty, niż kwota o której piszesz… Firma Eden Finance nie narzuca aż tak wysokich kosztów, więc to o czym piszesz jest z całą pewnością niemożliwe.

  2-3 Odpowiedz
  Marianna

  Ja również, tak jak moje przedmówczynie, nie zgadzam się z tym komentarzem. Firma Eden Finance jest sprawdzonym pożyczkodawcą i rzetelną firmą. Ten komentarz jest chyba tylko po to, aby oczernić firmę. Wielokrotnie brałam pożyczkę w Eden Finance, również w kwotach 1000zł, początkowo na krótszy okres, później na dłuższy, aby raty były jeszcze niższe i nigdy nie miałam do spłacenia tak horrendalnie wysokiej kwoty. Korzystam z usług firmy Eden Finance od bardzo wielu lat i zawsze byłam zadowolona.

  2-2 Odpowiedz
  Iwona

  No to się wzięłam. Na poważnie.
  Pozdrawiam. Rozwścieczona

  1-1 Odpowiedz
  Bayer

  To jest nieprawdziwy komentarz! Przy pożyczce 1000zł do zwrotu jest około 2300 zł.

  00 Odpowiedz
Zuzanna

Pożyczka w Eden Finance to bardzo dobre wyjście właśnie teraz, tuż przed świętami, kiedy wydatków jest przecież znacznie więcej… Możliwość uzyskania szybkiej pożyczki, jaką daje firma Eden Finance, okazała się strzałem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z pożyczki jak i z całej obsługi, która od początku do końca dba o komfort i bezpieczeństwo mnie, jako klienta. Z pewnością będę polecała tę firmę dalej! Pozdrawiam, Zuzanna.

1-1 Odpowiedz
Rafał

Jestem klientem Eden Finance od 3 lat i bardzo sobie chwalę tę firmę. Przede wszystkim oferta zawsze jest dopasowywana do moich możliwości, więc nie mam później problemów ze spłatą i spłacam dokładnie tyle ile jest na umowie w niewielkich tygodniowych ratach. Dodatkowo czas realizacji każdego mojego wniosku był bardzo krótki, więc firma naprawdę stara się działać szybko i widać, że faktycznie tak wychodzi. 🙂 Bardzo polecam!

1-2 Odpowiedz
Bartosz

Firma Eden Finance zwróciła moją uwagę przede wszystkim przez wzgląd na tygodniowe raty oraz obsługę w domu Klienta. Dla mnie jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ nie muszę wychodzić z domu, aby otrzymać gotówkę. Umowa jest przejrzysta i czytelna, nie ma dodatkowych ukrytych kosztów, więc wszystko jest od początku przejrzyste. Bardzo polecam – jestem naprawdę zadowolony, ponieważ otrzymałem dokładnie taką kwotę, jaka była mi potrzebna i spokojnie spłacam sobie tygodniowe raty.

20 Odpowiedz
Hanna

Jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Eden Finance. Mogę szczerze polecić tę firmę, ponieważ podchodzą do sytuacji klienta indywidualnie, a oferta, którą proponują jest korzystna i przejrzysta. Bardzo polecam.

20 Odpowiedz
Klientka

Jestem zachwycona tym, jak szybko została mi przyznana pożyczka. Zadzwoniłam na infolinię rano, a jeszcze tego samego dnia doradca dostarczył mi pieniądze do domu! Bardzo podoba mi się forma spłaty pożyczki, ponieważ to doradca odbiera ode mnie raty. Jest to dla mnie bardzo wygodne. Doradca, który obsługuje moją pożyczkę jest bardzo miły i wszystko cierpliwie mi wytłumaczył przed podpisaniem umowy. Oferta skierowana jest również do emerytów, więc bez problemu uzyskałam pożyczkę. Polecam serdecznie 🙂

20 Odpowiedz
Grażyna

Pożyczka w Eden Finance pozwoliła mi odetchnąć finansowo od innych zadłużeń. Firma Eden Finance podeszła do mojej sytuacji z dużym zrozumieniem i otrzymałam pożyczkę pomimo wcześniejszych problemów ze spłatą innych zobowiązań. Dzięki przejrzystej umowie wiem, ile będę musiała spłacić – jest to dla mnie bardzo komfortowa sytuacja, ponieważ w umowie nie ma ukrytych dodatkowych kosztów. Pożyczkę spłacam w niskich, tygodniowych ratach, które nie wzrosną do końca okresu spłaty. Jestem bardzo zadowolona z tej oferty i z uzyskanej pomocy. Polecam.

20 Odpowiedz
Klaudia

Wystarczył jeden telefon, aby przyjechał do mnie Doradca z umową oraz pieniędzmi. Podpisanie umowy i wypłata środków odbywają się w domu klienta, więc to bardzo wygodna oferta. Wszystkie koszty pożyczki są dokładnie wyszczególnione w umowie, więc dokładnie wiadomo ile trzeba będzie spłacić. Uważam, że to najlepszy pożyczkodawca na rynku – brałam pożyczki również w kilku innych firmach i tylko z pożyczki w Eden Finance byłam tak naprawdę zadowolona. Polecam. 🙂

20 Odpowiedz
Anastazja

Pożyczka w Eden Finance pomogła mi, gdy znalazłam się w trudnej sytuacji finansowej. Spotkałam się z empatią i dużym zrozumieniem mojej trudnej sytuacji. Wszystkie formalności zostały załatwione u mnie w domu, więc nie musiałam nigdzie dojeżdżać, a sympatyczny kierownik dokładnie wytłumaczył mi całą umowę, więc czułam się bezpiecznie wiedząc co podpisuję. Jestem bardzo zadowolona z obsługi doradcy i z pożyczki w firmie Eden Finance, będę polecała dalej i na pewno sama także jeszcze skorzystam.

20 Odpowiedz
Daria

Również jestem zadowoloną klientką firmy Eden Finance. Pieniądze otrzymałam bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Doradca dokładnie i cierpliwie wszystko mi wytłumaczył, a umowa była czytelna i zrozumiała. Bardzo polecam, jeśli potrzeba szybkiej gotówki to tylko z Eden Finance.

20 Odpowiedz
Ewa

Firmę Eden Finance polecili mi znajomi, gdy okazało się, że jestem w trudniejszej sytuacji finansowej. Bardzo szybko otrzymałam potrzebne środki – gotówkę dostałam do ręki następnego dnia. Dzięki niskim ratom nie martwię się o spłatę. Bardzo polecam, jeśli ktoś potrzebuje to najlepiej wziąć właśnie w Eden Finance.

20 Odpowiedz
Iwona

Polecam tę firmę. Oferta została dopasowana do moich możliwości, dzięki czemu spłacam pożyczkę w niskich ratach. Doradca przychodzi po ratę do domu i również do domu została dostarczona gotówka, to bardzo wygodna dla mnie forma współpracy. Mam bardzo sympatycznego doradcę i kierownika. Na pewno skorzystam jeszcze raz, gdy będzie taka potrzeba, bo to sprawdzona i rzetelna firma.

20 Odpowiedz
Ela

Bardzo polecam firmę Eden Finance. Brałam już u nich 3 pożyczkę i za każdym razem spłaciłam bezproblemowo, bo można spłacać małe raty co tydzień, więc nie obciąża to budżetu. Doradca jest miły i wszystko cierpliwie tłumaczy, nie ma ukrytych kosztów wszystko jest zapisane w umowie. Wystarczy zadzwonić na infolinię i złożyć wniosek, doradca oddzwania bardzo szybko i po weryfikacji można umówić się na podpisanie umowy. Pożyczka jest udzielana w domu i raty także są odbierane w domu, więc to bardzo wygodny sposób, bo nie trzeba nigdzie chodzić – to doradca przychodzi do mnie. Bardzo polecam.

20 Odpowiedz
Zalamana

ostrzegam przed tą firmą. wpłaciłam im tyle co mi zostao.do wpłaty, miałam mieć udzielona pożyczkę Wczoraj .ale przedstawiciel nie przyjechał nie odbiera telefonu. robią ludzi w ciula krętacze.

2-3 Odpowiedz
  Pokrzywdzona

  Potwierdzam. Krętacze.

  00 Odpowiedz
Krystyna Dziewulska

Jak się ma dobrą kierowniczkę to można się dogadać,ja z Panią Kingą z Białegostoku mam ok.Polecam.

80 Odpowiedz
  Patrycja

  Tak ja też mam panią Kingę i jest super . Można się dogadać . Jeśli spłacasz normalnie to nie ma żadnych problemów a jeśli nie to wiadomo że czeka windykacja a później komornik tak jak przy każdej wziętej pożyczce . W każdym razie jestem zadowolona z tej firmy i jeśli komuś będzie potrzeba to chętnie ja polecę

  10 Odpowiedz
Krystyna Jabłońska

Dla mnie lepsza pożyczka niż w bocianie.

100 Odpowiedz
  Marzanna Dziewulska

  Jak nie płaciłam to przyjechała kierowniczka i się dogadałam,ale przynajmniej szybko dają pożyczkę ,kierowniczka z Białegostoku jest fajna.

  50 Odpowiedz
Marysia kaczmarska

Mnie się czepiali o spłatę ale się dogadałam podpisałam ugodę i kierowniczka odpuściła,może dlatego że to moja 4 pożyczka u nich.

70 Odpowiedz
marcin wojtczak

Szału nie ma ale brałem spłaciłem doradca Pan Jacek super gość.

60 Odpowiedz
Robert

Dla mnie ok jak nie pasuje to się nie bierze albo idzie do banku,ja mam wpisy w bazach i wziąłem w edenie jak się spóźniam z płatnością to po miesiącu dzwonią ale to chyba normalne.

40 Odpowiedz
Małgorzata

Szczerze nie polecam!!! Odradzam! Bierzesz 800 zł oddajesz 3tys.700zł to kwota na opłacenie opieki medycznej, tak więc fizycznie dostajesz 800a na umowie widnieje że otrzymałeś 1500.Jeślu nie daj Boże nie zapłacisz w terminie telefony od Eden się urywają, nie mają konta żeby dokonać wpłaty, przedstawiciel nie pojawia się ponad miesiąc, ponieważ rzekomo chory, a Eden nalicza odsetki. Dzwoni koleś podając się za komornika(bez nakazu sądu) krzyczy, straszy że jedzie wycenić sprzęt znajdujący się w mieszkaniu,straszą policją i prokuraturą. Mało tego dzwoniąc podają się również policją i straszą więzieniem. Lichwa, złodzieje, bandyci i tyle!!!

7-3 Odpowiedz
  Monika

  potwierdzam to chorzy ludzie i tak cała firma, lichwa

  0-1 Odpowiedz
Władysław

Firma daje pożyczkę szybko i przyjeżdżają do domu, co bardzo mi pasuje. Jestem zadowolony i na pewno wezmę u nich kolejną pożyczkę.

3-2 Odpowiedz
Antek W.

Szybko i sprawnie, także jak dla mnie ok!

3-1 Odpowiedz
Eliza Sobczyńska

Polecam, firma w porządku, warunki umowy dokładnie wytłumaczył mi mój doradca, kasę dostałam szybko, dla mnie najważniejsze, że nie muszę wychodzić z domu, doradca odbiera raty w takich godzinach jak mi pasuje ode mnie z domu.

4-1 Odpowiedz
Robert

Ja brałem w Edenie już 4 pożyczki i nigdy nie miałem problemu a jak chciałem wziąć w banku to nie dostałem.Zależy jakiego doradcę się trafi,dla mnie super opcja ,mało dokumentów i szybko .

50 Odpowiedz
  Paweł Rosiński

  Ja polecam jak się ma dobrego Doradcę i kierownika to jest git

  20 Odpowiedz
Marysia

Firma ok, dają pożyczkę bez problemu, trzeba potem spłacać ale to normalne, dobrze, że przyjeżdżają do domu po ratę, to wygodne.

40 Odpowiedz
  Marek

  Witam niestety firma naciąga niezgodnie z prawem…. żeby zawrzeć pożyczkę trzeba wykupić pakiet twój zdalny lekarz….przy pożyczce 2000tys w umowie wpisują 2700 fizycznie otrzymujesz 2000zl… A 700zl idzie na opłatę usługi na trzy miesiące twój zdalny lekarz… podczas umowy informują że tak można otrzymać pożyczkę i nie można odstąpić….dla wszystkich w ciągu 14 dni odstąpiłem od umowy i 700zl zwrócono mi na konto…gdy wystąpiłem z tym odstąpieniem doradca i kierownik zdziwieni że ktoś pierwszy raz…. dodatkowo powinniście otrzymać paragon za tą usługę a oczywiście nie wydają….na infolinii nawet informują że można odstąpić….tylko najpierw weźcie pożyczkę bo inaczej wam nie dadzą… później odstąpienie od usługi i dodatkowa kasa zwracana w ciągu 7 dni…

  3-1 Odpowiedz
   Natalia

   Mogę uzyskać informację jak odstąpić od usługi Twój lekarz? Przedstawicielka stwierdziła że muszę całą pożyczkę zwrócić żeby odstąpić od tej umowy

   00 Odpowiedz
    Magda

    do kogo trzeba złożyć odstąpienie od tej umowy

    00 Odpowiedz
   Józek

   Ludzie pamiętajcie że z opieki medycznej można odstąpić w terminie 14 dni wtedy zwracają kasę… Naciagacze aby wziąść pożyczkę trzeba brać pakiet medyczny a nie informują o. Możliwości odstąpienia nie trzeba od pożyczki odstąpić tylko od umowy w centrali wydają druk a jak nie odrecznie napisać odstąpienie od umowy znany lekarz i wskazać konto do zwrotu kasy… Przedstawiciele oszukują… Mi zwrócono a pożyczkę splacilem

   0-1 Odpowiedz
  Józek

  Ludzie pamiętajcie że z opieki medycznej można odstąpić w terminie 14 dni wtedy zwracają kasę… Naciagacze aby wziąść pożyczkę trzeba brać pakiet medyczny a nie informują o. Możliwości odstąpienia nie trzeba od pożyczki odstąpić tylko od umowy w centrali wydają druk a jak nie odrecznie napisać odstąpienie od umowy znany lekarz i wskazać konto do zwrotu kasy… Przedstawiciele oszukują… Mi zwrócono a pożyczkę splacilem

  0-1 Odpowiedz
Ala

To już moja 3 pożyczka w edenie, moja kierowniczka w Białymstoku bardzo w porządku, doradczyni, która odbiera ode mnie raty też miła. Także mogę polecić firmę jak i obsługę w moim mieście.

4-1 Odpowiedz
Władek

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki w tej firmie. Kierowniczka miła a pieniądze szybko dostarczone.

4-1 Odpowiedz
Anna K.

Firma wywiązuje się z umowy i jestem zadowolona. Potrzebowałam szybko gotówki bez BIK i ją otrzymałam, teraz spłacam i chętnie wezmę w edenie kolejną pożyczkę.

4-1 Odpowiedz
Yusupov

Nie polecam na początku wplacalam systematycznie później mialam przerwe bo nie mialam kasy i pani kierownik straszy mnie prokuratura. Ostrzegam wszystkich nie bierzcie nic u nich to juz chyba lepszy provident.

6-1 Odpowiedz
Karolina Z.

Jak dla mnie w porządku, moja kierowniczka jak i doradczyni – bardzo miłe panie. Ja jestem zadowolona i na pewno wezmę w tej firmie kolejną pożyczkę.

4-1 Odpowiedz
Przemek Zakrzewski

Jak dla mnie firma w porządku, doradca wszystko dokładnie wyjaśnił. Teraz spłacam pożyczkę i nawet jak się trochę spóźnię ze spłatą to nie ma problemu. Na pewno wezmę w edenie kolejną pożyczkę.

4-1 Odpowiedz
Aga

Starałam się o pożyczkę w banku, jednak tam jej nie dostałam, w Edenie bez problemu dostałam pożyczkę, wszystko zgodnie z umową, dotychczas doradca stawia się po raty regularnie i terminowo. Osobiście mogę polecić tą firmę.

4-1 Odpowiedz
Wanda. Z

Firma ok natomiast Pani kierownik do wywalenia z rejonu Woli obiecała pożyczkę a potem tel nieodbierała chamskie podejście nieumieja się zachować zatrudniają nieudaczników uważajcie na Panią kierownik z Woli ja można to lepiej zinnej firmy wziąść porzyczke

3-1 Odpowiedz
mmmmmmmm

Nie polecam. Jednym słowem LICHWA. Doradcy nie pojawiają się po raty. Non stop zmieniają się doradcy o czym kierownictwo nie informuje. Straszą oszukują szantażują klientów. Telefony non stop poczta się zgłasza. Ulubiona metoda naklejki.
Juz dużo lepsza w razie W konkurencja.

6-1 Odpowiedz
Warszawa

Pozyczka w tej firmie jest całkiem spoko jeśli chodzi o szybkość . ale dostajesz np pożyczki 1000 zł do ręki a podpisujesz na umowie ze dostales gotowke do rozporządzenia w kwocie 2000 zł plus wszystkie ich wyliczenia prowizje itd i splacasz 3tys lub więcej. Wiec pod tym względem to bym nawet powiedziała ze to jest oszustwo . Biku nie sprawdzają jedynie dochody . I przedstawiciele niestety to kłamcy bo wkrecaja ze w biku sprawdzają klientów a to nie prawda. Przedstawiciele sie spozniaja na okreslona wizytę , lub nie przychodza. Jak się zatrudnia malolatow to tak jest

4-1 Odpowiedz
Adam

pół warszawskiego Bródna zaśmiecone jest ich ulotkami na których brak jakiejkolwiek nazwy firmy (ustaliłem w necie po numerze telefonu). Kto to posprząta szanowni Państwo

40 Odpowiedz
5000

Eden Finance to firma, która udziela pożyczek ratalnych od 600 zł do 5000 zł, z możliwością spłaty zobowiązania maksymalnie w następujących terminach spłat: 35, 44 oraz 52 tygodnie. Pożyczka od Eden Finanse to szybki sposób na dodatkowe pieniądze. Wystarczył jeden telefon, aby pojawił się u mnie w domu przedstawiciel z gotówką i dokumentami. I mogłam pożyczyć nawet 5000 zł.

3-1 Odpowiedz
Walerka

Szukałam kogoś, kto przyjedzie do mnie do domu i na spokojnie wytłumaczy zasady wziętej pożyczki. Eden Finance, jako jedyna firma zaproponowało mi korzystne raty bez wychodzenia z domu. Pożyczka w wysokości 4 tysięcy złotych wzięta na 12 miesięcy, więc mam pewność, że na spokojnie sobie spłacę. Polecam.

3-1 Odpowiedz
Urszula K.

Podjęłam współpracę z tą firmą, ponieważ konsultant przyjeżdża do domu. Świetne rozwiązanie gdy możesz porozmawiać i wybrać najlepsze rozwiązanie. Potrzebowałam paru dodatkowych groszy dla syna na dentystę i od razu dostałam możliwość dodatkowych pieniędzy. Pożyczka do rąk własnych, bez sprawdzania w BIKu.

3-1 Odpowiedz
Chacia

Nikomu nie polecam tej firmy! Skontaktować się z nimi to jakiś szczyt marzeń. Masz parę pytań i nie uzyskujesz konkretnych odpowiedzi… Pożyczka jest dostępna tylko w paru miastach, na moje nieszczęście trafiło też na moje miasto. Chciałam się skusić i już wypełniłam wniosek, ale coś mnie tchnęło i zaczęłam uważniej czytać wszystkie umowy.

40 Odpowiedz
Kama

Kierownictwo niestety na poziomie gimnazjalistow. Umawiasz sie na inne godziny przyjezdzaja szybciej a pozniej pretensje ze nikogo nie ma w domu. Kierownictwo upokarza klientow poprzez wiadomosci, na szczęście kazda wiadomosc mam zapisana! Wole rozwiazac z nimi umowe i płacić kare niz walczyc z natrectwem.Zglaszam to dalej! Nie polecam !

4-1 Odpowiedz
Tośka

Pożyczka od Eden Finanse to szybki sposób na dodatkowe pieniądze. Wystarczył jeden telefon, aby pojawił się u mnie w domu przedstawiciel z gotówką i dokumentami. I mogłam pożyczyć nawet 5000 złotych, które spłacałam przez rok i znałam wszystkie prowizje, gdy podpisywałam wniosek. Wygodnie i bez stresu, bo u mnie w mieście dojeżdżają z pieniędzmi do domu.

40 Odpowiedz
Stanisław

Dzwoniłem tam po godzinie oddzwonił do mnie kierownik wziol resztę danych w. Poniedziałek od niego otrzymałem informację że potwierdził moje zatrudnienie i mogą mi przyznać pożyczkę wysyła dane do doradcy. Dziś dzwoni do mnie jakiś inny kierownik i mówi że nie dostanę pożyczki i mam więcej nie dzwonić od pierwszej rozmowy do dziś mija 10 dni. Nie polecam wam tej firmy

3-2 Odpowiedz
  Anna

  niewiem co to za firma ale uważajcie złodziejstwo doradca w moim mieście kradł pieniądze nie wpłacał ich na moją pożyczkę . a teraz ja mam problemy

  00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
eden finance logo
600zł - 5000zł
Kwota
35 - 52 tygodni
Okres
Podobne oferty do Eden Finance
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: