Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Eden Finance

2.79
66 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Eden Finance

Eden Finance - Opinie

Eden Finace to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych, które charakteryzują się tym, że cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w domu klienta. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne do kwoty 5000 zł, ze spłatą ratalną.

Siedziba  Eden Finance znajduje się w Warszawie. Firma działa w wybranych miejscowościach w Polsce, gdzie również posiada biura stacjonarne.

Eden Finance – Dane kontaktowe

Nazwa: Eden Finance
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 5000 do 12 mies
Siedziba firmy: Kuszników 30a, Warszawa 03-272
Telefon: 797 705 110
e-mail: kontakt@edenfinance.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-18:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Eden Finance - Pożyczki przez internet

Eden Finance to firma, która udziela pożyczek ratalnych od 600 zł do 5000 zł, z możliwością spłaty zobowiązania maksymalnie w następujących terminach spłat: 35, 44 oraz 52 tygodnie. Proces zaciągnięcia rozpoczyna się od wypełnienia formularzu dostępnego na stronie firmy. Firma po otrzymaniu zgłoszenia oddzwania do klienta w celu przedstawienia dostępnej oferty, dopasowanej do potrzeb klienta. Jeżeli pożyczkobiorca jest zainteresowany ofertą, konsultant wraz z klientem ustalają dogodny termin spotkania, na którym zostanie podpisana umowa. Pamiętajmy, że firma działa wyłącznie w wybranych miastach w Polsce, m.in. obsługuje: Warszawę, Łódź, Radom, Siedlce, Wołomin i wielu innych. Wszystkie miasta są wyszczególnione na mapie dostępnej na stronie Eden Finanse.

wandoo

Eden Finance - Ogólne warunki

Pożyczki w Eden Finance udzielane są osobom, które ukończyły 18 lat. Górna granica wieku pożyczkobiorcy również jest wyznaczona i wynosi 75 lat. Klient musi posiadać stałe zameldowanie na terytorium Polski oraz ważny dowód osobisty. Do zaciągnięcia pożyczki w Eden Finance potrzebne będzie udokumentowanie stałych dochodów. Może być to umowa o pracę, zlecenie czy np. emerytura. Pożyczki Eden Finance udzielane są w domu klienta, dlatego ważne jest przyjęcie go do swojego domu. To jedyny sposób na podpisanie dokumentów. Firma działa na terenie wybranych miejscowościach, dlatego też musimy mieszkać w miastach, które obsługuje Eden Finance.

Eden Finance - Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę w Eden Finance można zaciągnąć według następujących zasad. Klient musi wejść na stronę firmy i zapoznać się z warunkami, jakie wymaga firma. Możemy zaciągnąć maksymalnie 5000 zł, na okres spłaty do 52 tygodni. Z firmą możemy skontaktować się na trzy sposoby. Pierwszy z nich to wybranie numeru +48 797 705 110 i skontaktowanie się z konsultantem firmy. Inną opcją jest wysłanie wiadomości SMS o treści “TAK” na ten sam numer telefonu. Ostatnią opcją jest wypełnienie dostępnego na stronie formularza i czekanie na telefon od Eden Finance. Jeżeli skontaktujemy się z firmą, musimy ustalić datę spotkania, na którym podpiszemy umowę. Po pozytywnym przyznaniu pożyczki czekamy na pieniądze, które zostaną nam dostarczone do domu.

Eden Finance - Koszty pożyczki

Koszty pożyczki: maksymalna kwota pożyczki do 5000 zł, do 52 tygodni. Oprocentowanie do 10%, RRSO do 120%. Wszystkie szczegółowe koszty zostaną przedstawione podczas spotkania z konsultantem.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Eden Finance - Dane firmy

 • +48 797 705 110, +48 797 703 503
 • kontakt@edenfinance.pl
 • Eden Finance Sp. z o.o., 03-272 Warszawa, ul. Kuszników 30a.
  KRS: 0000161801
  NIP: 5242754478
  REGON: 14062207800000
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 18.00

Eden finance kontakt osobisty

Jedną z zalet wyróżniających firmę Eden Finance zarówno na rynku pożyczek gotówkowych, jak i ekspresowych są pożyczki udzielane w domu klienta Warszawa, Siedlce, Radom, Płock oraz na terenie wielu innych miast. Istnieje możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z doradcą w miejscu zamieszkania osoby zainteresowanej ofertą. Co ważne, następuje to dopiero po zgłoszeniu telefonicznym (pod numerem wskazanym w danych kontaktowych firmy) chęci uzyskania konkretnych informacji na temat eden pożyczki czy też podpisania umowy. Można zrobić to również online poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej, wskutek czego specjalista sam skontaktuje się z pożyczkobiorcą, dzwoniąc pod wskazany przez klienta numer telefonu w celu uzgodnienia terminu spotkania.

Eden finance opinie klientów

Eden Finance to instytucja finansowa, której głównym celem jest zagwarantowanie szybkiego niewymagającego dodatkowych formalności, a także bezpiecznego – opartego na dyskrecji – dostępu do gotówki. Dzięki nawiązaniu przez przedstawiciela firmy  bezpośredniego kontaktu z pożyczkobiorcą może zostać zrealizowana idea indywidualnego podejścia do klienta, czyli dostosowanie warunków umowy do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Potwierdzeniem tych słów jest obdarzenie firmy zaufaniem tysięcy osób, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty eden pożyczki. Opinie i rekomendacje pożyczkobiorców można znaleźć na dostępnych dla każdego forach oraz stronach tematycznych. Ich użytkownicy określają obsługę klienta nie tylko jako szybką, ale także fachową. Ważnym aspektem, akcentowanym przez korzystających z usług firmy jest również niższy koszt spłaty w porównaniu z innymi pożyczkami internetowymi oraz brak konieczności weryfikowania pożyczkobiorcy w systemie BIK czy obecności poręczycieli. Ponadto warto zwrócić uwagę na dostępność ofert specjalnych dla studentów, emerytów lub rencistów.

Zalety

 • Bez BIK
 • Do 5000 zł
 • Od 18 lat

Wady

 • Górna granica wieku - 75 lat
 • Możliwa pożyczka w wybranych miastach
 • Brak pierwszej darmowej pożyczki
 • Bez promocji

Ocena

2.79
66 głosów

Komentarze

16 odpowiedzi na “Eden Finance”

 1. Anna K. pisze:

  Firma wywiązuje się z umowy i jestem zadowolona. Potrzebowałam szybko gotówki bez BIK i ją otrzymałam, teraz spłacam i chętnie wezmę w edenie kolejną pożyczkę.

 2. Yusupov pisze:

  Nie polecam na początku wplacalam systematycznie później mialam przerwe bo nie mialam kasy i pani kierownik straszy mnie prokuratura. Ostrzegam wszystkich nie bierzcie nic u nich to juz chyba lepszy provident.

 3. Karolina Z. pisze:

  Jak dla mnie w porządku, moja kierowniczka jak i doradczyni – bardzo miłe panie. Ja jestem zadowolona i na pewno wezmę w tej firmie kolejną pożyczkę.

 4. Przemek Zakrzewski pisze:

  Jak dla mnie firma w porządku, doradca wszystko dokładnie wyjaśnił. Teraz spłacam pożyczkę i nawet jak się trochę spóźnię ze spłatą to nie ma problemu. Na pewno wezmę w edenie kolejną pożyczkę.

 5. Aga pisze:

  Starałam się o pożyczkę w banku, jednak tam jej nie dostałam, w Edenie bez problemu dostałam pożyczkę, wszystko zgodnie z umową, dotychczas doradca stawia się po raty regularnie i terminowo. Osobiście mogę polecić tą firmę.

 6. Wanda. Z pisze:

  Firma ok natomiast Pani kierownik do wywalenia z rejonu Woli obiecała pożyczkę a potem tel nieodbierała chamskie podejście nieumieja się zachować zatrudniają nieudaczników uważajcie na Panią kierownik z Woli ja można to lepiej zinnej firmy wziąść porzyczke

 7. mmmmmmmm pisze:

  Nie polecam. Jednym słowem LICHWA. Doradcy nie pojawiają się po raty. Non stop zmieniają się doradcy o czym kierownictwo nie informuje. Straszą oszukują szantażują klientów. Telefony non stop poczta się zgłasza. Ulubiona metoda naklejki.
  Juz dużo lepsza w razie W konkurencja.

 8. Warszawa pisze:

  Pozyczka w tej firmie jest całkiem spoko jeśli chodzi o szybkość . ale dostajesz np pożyczki 1000 zł do ręki a podpisujesz na umowie ze dostales gotowke do rozporządzenia w kwocie 2000 zł plus wszystkie ich wyliczenia prowizje itd i splacasz 3tys lub więcej. Wiec pod tym względem to bym nawet powiedziała ze to jest oszustwo . Biku nie sprawdzają jedynie dochody . I przedstawiciele niestety to kłamcy bo wkrecaja ze w biku sprawdzają klientów a to nie prawda. Przedstawiciele sie spozniaja na okreslona wizytę , lub nie przychodza. Jak się zatrudnia malolatow to tak jest

 9. Adam pisze:

  pół warszawskiego Bródna zaśmiecone jest ich ulotkami na których brak jakiejkolwiek nazwy firmy (ustaliłem w necie po numerze telefonu). Kto to posprząta szanowni Państwo

 10. 5000 pisze:

  Eden Finance to firma, która udziela pożyczek ratalnych od 600 zł do 5000 zł, z możliwością spłaty zobowiązania maksymalnie w następujących terminach spłat: 35, 44 oraz 52 tygodnie. Pożyczka od Eden Finanse to szybki sposób na dodatkowe pieniądze. Wystarczył jeden telefon, aby pojawił się u mnie w domu przedstawiciel z gotówką i dokumentami. I mogłam pożyczyć nawet 5000 zł.

 11. Walerka pisze:

  Szukałam kogoś, kto przyjedzie do mnie do domu i na spokojnie wytłumaczy zasady wziętej pożyczki. Eden Finance, jako jedyna firma zaproponowało mi korzystne raty bez wychodzenia z domu. Pożyczka w wysokości 4 tysięcy złotych wzięta na 12 miesięcy, więc mam pewność, że na spokojnie sobie spłacę. Polecam.

 12. Urszula K. pisze:

  Podjęłam współpracę z tą firmą, ponieważ konsultant przyjeżdża do domu. Świetne rozwiązanie gdy możesz porozmawiać i wybrać najlepsze rozwiązanie. Potrzebowałam paru dodatkowych groszy dla syna na dentystę i od razu dostałam możliwość dodatkowych pieniędzy. Pożyczka do rąk własnych, bez sprawdzania w BIKu.

 13. Chacia pisze:

  Nikomu nie polecam tej firmy! Skontaktować się z nimi to jakiś szczyt marzeń. Masz parę pytań i nie uzyskujesz konkretnych odpowiedzi… Pożyczka jest dostępna tylko w paru miastach, na moje nieszczęście trafiło też na moje miasto. Chciałam się skusić i już wypełniłam wniosek, ale coś mnie tchnęło i zaczęłam uważniej czytać wszystkie umowy.

 14. Kama pisze:

  Kierownictwo niestety na poziomie gimnazjalistow. Umawiasz sie na inne godziny przyjezdzaja szybciej a pozniej pretensje ze nikogo nie ma w domu. Kierownictwo upokarza klientow poprzez wiadomosci, na szczęście kazda wiadomosc mam zapisana! Wole rozwiazac z nimi umowe i płacić kare niz walczyc z natrectwem.Zglaszam to dalej! Nie polecam !

 15. Tośka pisze:

  Pożyczka od Eden Finanse to szybki sposób na dodatkowe pieniądze. Wystarczył jeden telefon, aby pojawił się u mnie w domu przedstawiciel z gotówką i dokumentami. I mogłam pożyczyć nawet 5000 złotych, które spłacałam przez rok i znałam wszystkie prowizje, gdy podpisywałam wniosek. Wygodnie i bez stresu, bo u mnie w mieście dojeżdżają z pieniędzmi do domu.

 16. Stanisław pisze:

  Dzwoniłem tam po godzinie oddzwonił do mnie kierownik wziol resztę danych w. Poniedziałek od niego otrzymałem informację że potwierdził moje zatrudnienie i mogą mi przyznać pożyczkę wysyła dane do doradcy. Dziś dzwoni do mnie jakiś inny kierownik i mówi że nie dostanę pożyczki i mam więcej nie dzwonić od pierwszej rozmowy do dziś mija 10 dni. Nie polecam wam tej firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.