Intratka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Intratka specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Dzięki takiemu klient ma możliwość rozłożyć spłatę swojego zobowiązania w czasie, a tym samym odciążyć budżet domowy. Na stronie internetowej można znaleźć informacje dotyczące spółki Milucredit, która stoi za pożyczkami Intratka. Jest ona właścicielem takich marek, jak Mamonto. Gwarantuje to klientom współpracę z doświadczoną i wiarygodną firmą.
Składając wniosek o pożyczki na raty Intratka, mamy szansę na otrzymanie nawet 10 000 zł. Z kolei kwota minimalna wynosi 500 zł. Okres kredytowania, na jaki można rozłożyć spłatę zobowiązania, to od 3 do 24 miesięcy.

Pożyczkowy Portal

Intratka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Świętokrzyska 30 lok. 63, 00-116 Warszawa
TelefonTelefon: 22 228 20 01
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@intratka.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Multicredit Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000609277
NIP: 5213727444
REGON: 364019026

Zalety i wady firmy Intratka

Intratka – Pożyczki przez internet

 Jednak zanim przejdziemy do wnioskowania, warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi warunków, jakie musi spełnić pożyczkobiorca Intratka.

Dzięki możliwości wnioskowania o pożyczki Intratka nawet do 10 000 zł mamy szansę zrealizować swoje cele, takie jak remont, zakup nowego sprzętu RTV i AGD czy też odzyskać stabilność finansową.

Pierwszy z warunków dotyczy ograniczeń wiekowych. O wsparcie finansowe Intratka mogą wnioskować osoby od 20 do 70 roku życia. Dodatkowo aby otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej, niezbędne jest posiadanie stałego źródła dochodu oraz dobrej historii kredytowej. Nie można zapominać również o wymaganiach technicznych, takich jak: osobisty rachunek bankowy, aktywny numer telefonu czy poprawna rejestracja konta użytkownika. Pamiętajmy także o konieczności posiadania polskiego obywatelstwa oraz adresu zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jeśli spełniamy powyższe warunki, mamy szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Jednak nie jest to gwarantowane! 

Intratka – Ogólne warunki

Bez wątpienia Intratka oferuje swoim klientom atrakcyjne wsparcie finansowe. Maksymalna kwota wynosząca 10 000 zł daje wiele możliwości, a to jak wykorzystamy otrzymane pieniądze, zależy wyłącznie od nas. Dodatkowo pożyczkodawca gwarantuje swoim klientom szybką decyzję o przyznaniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku. Jeżeli skorzystamy z aplikacji weryfikacyjnej Kontomatik, wówczas skrócimy czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Ponadto Intratka gwarantuje niezmienną wysokość raty. Kwota ustalona na początku będzie aktualna przez cały okres kredytowania bez względu na to, czy wybierzemy najdłuższy, a może najkrótszy termin spłaty. Warto również wspomnieć, że pożyczkodawca gwarantuje ograniczenie formalności do minimum. Nie będziemy potrzebować żadnych dodatkowych dokumentów poza dowodem osobistym. Możemy zapomnieć o zaświadczeniach z miejsca pracy, wystarczy jedynie podać we wniosku niezbędne informacje na temat aktualnej sytuacji finansowej.

Intratka – Pożyczka krok po kroku

Intratka oferuje swoim klientom możliwość wnioskowania przez internet. Nie musimy martwić się godzinami pracy pożyczkodawcy, a wnioski rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00 oraz w weekendy od 9.00 do 20.00. Jak złożyć wniosek o pożyczki Intratka? 

1.Pierwszym krokiem będzie przejście na stronę pożyczkodawcy. Można to zrobić, klikając powyższy przycisk “Weź pożyczkę w Intratka”.

2..Drugim krokiem będzie określenie terminu spłaty oraz kwoty pożyczki. Możemy wnioskować o kwoty od 500 do 10 000 zł. Z kolei okres kredytowania wynosi od 3 do 24 miesięcy. Następnie sprawdzamy koszty i klikamy “Złóż wniosek”.

3.Teraz należy wypełnić wniosek, który pojawił się po kliknięciu przycisku “Złóż wniosek”. W tym celu będą nam potrzebne przede wszystkim: numer telefonu komórkowego oraz dowód osobisty. Pożyczkodawca poprosi nas również o podanie danych kontaktowych, adresowych oraz finansowych.

4.Czwartym krokiem będzie zweryfikowanie tożsamości. Można to zrobić w standardowy sposób, wysyłając na konto pożyczkodawcy przelew weryfikacyjny. Jednak w tym przypadku mogą pojawić się problemy z godzinami sesji Elixir. Dlatego warto skorzystać ze specjalnej aplikacji Kontomatik, która gwarantuje natychmiastową weryfikację przez zalogowanie się do bankowości internetowej. 

5.Teraz poczekaj na decyzję kredytową. Po przeanalizowaniu wniosku pożyczkodawca przekaże Ci informacje. Jeśli będzie ona pozytywna, wówczas pieniądze trafią na Twoje konto.Warto również pamiętać, że istnieje możliwość złożenia wniosku przez telefon! 

Intratka – Koszty pożyczki

Na początku warto zaznaczyć, że złożenie wniosku o pożyczkę nic nie kosztuje. Jednak po otrzymaniu pożyczki, należy liczyć się z koniecznością jej spłaty. Dlatego też warto zwrócić uwagę na koszty, które podawane są pod kalkulatorem pożyczki Intratka. Rata składa się z odsetek oraz prowizji. Natomiast RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 154,15%. 

Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki 3000.00 zł, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 1647.00 zł, łączna kwota odsetek: 166.08 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 154.15%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 4813.08 zł, całkowity koszt pożyczki 1813.08 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Intratka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
intratka logo
Podobne oferty do Intratka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: