SuperGrosz

4.92
909 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w SuperGrosz

SuperGrosz - Opinie

SuperGrosz zadomowił się na polskim rynku w 2015 roku i jest to firma bardzo zaufana, zbierająca bardzo dobre opinie klientów. SuperGorsz posiada siedzibę w Warszawie i składa się wyłącznie z polskiego kapitału. Firma posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Zobacz jak wygląda kalkulator SuperGrosz w promocyjnej ofercie:

supergroszzrzut ekranu źródło: supergrosz.pl

 

SuperGrosz – Dane kontaktowe

Nazwa: SuperGrosz
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 15 000 do 50 mies.
Siedziba firmy: Staniewicka 12, Warszawa 03-310
Telefon: 22 130 01 11
e-mail: kontakt@supergrosz.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-20:00, Sb 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zobacz, jak złożyć wniosek w SuperGrosz!

SuperGrosz - Pożyczki przez internet

W SuperGrosz klient może pokusić się o pożyczki rzędu 15 000 zł na bardzo elastyczny czas spłaty. Minimalna rata wynosi cztery miesiące, ale spłatę można rozłożyć aż na 50 miesięcznych rat! To bardzo długi okres, dzięki któremu klient może spokojnie zaplanować swoje wydatki. Długi czas spłaty pozwala na spokojne regulowanie swojego zobowiązania finansowego w taki sposób, że nie odczujemy miesięcznych przelewów z ratą aż tak boleśnie. Nowy klient może otrzymać pożyczkę w wysokości do 10 000 zł, a powracający aż 15 000 zł.

Pożyczka na selfie w SuperGrosz

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, SuperGrosz to jedna z firm wprowadzających najnowsze technologie do swojej oferty. Wśród nich znalazła się również nowa metoda weryfikacji tożsamości przez selfie. Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, a następnie kliknąć odpowiedni baner, który przekieruje nas na podstronę zawierającą specjalny formularz. Naszym zadaniem jest jedynie określić parametry pożyczki, a następnie udostępnić numer telefonu i wziąć pożyczkę przez selfie. Zdjęcie powinno być wyraźne z widoczną twarzą, a także przednią stroną dowodu osobistego. Przed prośbą o dołączenie selfie zostanie nam przedstawiony wzór, jak musi ono wyglądać.

Następnie zostaniemy poproszeni o kilka podstawowych informacji, które nie znajdują się na dowodzie osobistym. Wśród nich znajdzie się, między innymi numer konta bankowego. Dane osobowe zostaną odczytane z dokumentu tożsamości i automatycznie umieszczone we wniosku. Tak więc, pożyczka na selfie gwarantuje możliwość wnioskowania o takie same kwoty jak w przypadku standardowej oferty 10 000 zł na 50 miesięcy z ograniczeniem formalności do minimum. Ile czasu zajmuje zrobienie selfie? Dosłownie chwilę, a pieniądze z pożyczki na selfie trafią na nasze konto nawet w ciągu 15 minut od otrzymania decyzji kredytowej. Proste? Sprawdź to!

SuperGrosz - Ogólne warunki

SuperGrosz firma udzielająca pożyczek przez Internet dba zarówno o komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dużą wagę przywiązując do przekazanych danych, które są używane wyłącznie na potrzeby przydzielenia pożyczki. Firmie SuperGrosz zależy również na tym, aby nie ukrywać przed klientem żadnych dodatkowych kosztów i spełniać tym samym zasadę transparentności oferty. W serwisie koszty i opłaty za pożyczkę są przedstawione w przejrzysty i czytelny sposób. Klient pragnący otrzymać pożyczkę online w SuperGrosz musi być obywatelem Rzeczpospolitej, mieć ukończone 21 lat i wypełnić wniosek na stronie supergrosz.pl. Do wniosku potrzebuje dowodu osobistego, własnego konta bankowego oraz telefonu komórkowego. SuperGrosz nie wymaga potwierdzenia dochodów od pracodawcy. O wyższą kwotę pożyczki można wnioskować dopiero wtedy, gdy spłacimy terminowo pierwsze zobowiązanie w SuperGrosz.

SuperGrosz - Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda pożyczka krok po kroku w SuperGrosz? Pożyczkobiorca musi wejść na stronę supergrosz.pl, gdzie znajdzie wirtualny kalkulator z suwakami do ustalenia interesującej kwoty chwilówki jak i okresu spłaty. Wybierać odpowiednią sumę pieniędzy po prawej stronie, zaraz obok suwaków, możemy podejrzeć zmieniające się wartości kosztów pożyczki: wysokość raty, wysokość pożyczki, prowizja, RRSO, odsetki i razem do zapłaty. Możemy również zapoznać się z dokumentami oraz terminami spłaty, a także zerknąć na reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny na stronie. Pozostaje jeszcze proces weryfikacji tożsamości i potwierdzenie rejestracji. SuperGrosz umożliwia 2 metody weryfikacji danych:

1. System Konto X – potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku.

2. Poprzez GIRO – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki.

Informację o wyniku sprawdzenia danych otrzymujemy błyskawicznie przez sms oraz e-mail, po czym czekamy na decyzję w sprawie przyznania pożyczki. Jeśli tylko jest pozytywna, na nasze konto bankowe dostajemy pieniądze przelewem. SuperGrosz udziela również pożyczek przez telefon.

SuperGrosz - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne  7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł (stan na dzień 08.07.2020 r.).

Jeśli klient ma problem z terminową spłatą zobowiązania finansowego, należy skontaktować się z infolinią 22 102 15 00 w godzinach pracy w dni robocze od 8.00 do 20.00 oraz w weekendy od 9.00 do 17.00. Konsultanci SuperGrosz pomogą wybrać optymalne rozwiązanie w tej sytuacji. W przypadku jeśli klient nie spłaci pożyczki na czas, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za wezwania do zapłaty oraz odsetki za zwłokę w płatnościach. Ostatnim etapem dochodzenia przez pożyczkodawcę środków finansowych są działania windykacyjne.

Pożyczasz100037001230015000
Czas (miesięcy)50505050
Rata45.33136.00544.00680.00
Oddajesz2266.568002720034000

SuperGrosz - Dane firmy

 • +48 22 130 01 11
 • kontakt@supergrosz.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb. – nd.: 9.00 – 17.00
 • Aiqlabs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa zarejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Super grosz opinie

Supergrosz opinie pożyczka na raty – poniżej znajdą Państwo wiele komentarzy na temat firmy SuperGrosz. Większość opinii jest pozytywnych, klienci są zadowoleni ze współpracy z Super Grosz, często określają ją jako “super pożyczka”. Czy SupeGrosz to jedna z najlepszych pożyczek ratalnych, które można otrzymać przez Internet? Tak to pożyczka, której opinie są naprawdę pozytywne w porównaniu z innymi firmami. Na innych porównywarkach pożyczek online takich jak np. pożyczka portal.pl SuperGrosz również zbiera bardzo dobre oceny i przychylne komentarze. Supergrosz.pl opinie – przytoczmy te najlepsze, punktując zalety, za jakie klienci cenią opisywaną firmę SuperGrosz. Przede wszystkim jest to bardzo długi czas spłaty pożyczki. Możemy zaciągnąć pożyczkę aż na czterdzieści osiem miesięcy. To bardzo długi okres czasu spłaty, dzięki któremu spokojnie oddajemy określone umową raty zobowiązania finansowego nawet przez cztery lata!

Tak długi okres trwania pożyczki, mimo iż oczywiście generuje jej wyższy koszt całkowity, sprawia, że nie obawiamy się, iż nie będzie w stanie spłacić naszych należności w terminie. Za takie podejście do klienta, za właśnie za tę możliwość elastycznych rat SuperGrosz otrzymuje pozytywne komentarze w Internecie od zadowolonych klientów. Kolejnym plusem będzie wysoka kwota początkowa – 10 000 zł dla nowego klienta oraz aż 15 000 zł dla klienta powracającego. Super Grosz to również marka dobrze już znana wielu klientom, przez co budząca zaufanie społeczne. W Internecie znajdziemy reklamy firmy. Spoty reklamowe pojawiają się także w telewizji, co świadczy wysokiej pozycji firmy na rynku pożyczek ratalnych online.  

Zalety

 • elastyczny czas spłaty aż do 48rat
 • 3 metody weryfikacji danych
 • szybka weryfikacja
 • nowy klient może pożyczyć 10 000 zł

Wady

Brak wad

Ocena

4.92
909 głosów

Komentarze

27 odpowiedzi na “SuperGrosz”

 1. Weronika pisze:

  Wbrew zapisom własnej umowy o możliwości spłaty zarówno częściowej jak i całkowitej otrzymałam taką informację: “Informujemy, iż w przypadku dokonania nadpłaty na pożyczce, która nie zamyka pożyczki w całości, kwota wpłaty zostaje zaksięgowana kolejno na poszczególne raty zgodnie z harmonogramem rat. Informujemy, iż nie przeliczamy ponownie harmonogramu. (…) Jednocześnie informujemy, iż § 6 Umowy pozyczki ratalnej odnosi się do wcześniejszej całkowitej spłaty pozyczki.”

  Wcześniejsza częściowa spłata kapitału to wcześniejsza częściowa spłata kapitału a nie wcześniejsza spłata przyszłych rat i w takiej sytuacji należy koszty rozliczyć – ale w tej firmie chyba brakuje wyedukowanej kadry i prawnika skoro własnej umowy nie rozumieją…

 2. Zosia pisze:

  Tragedia, nie polecam..jeden dzień spóźnienia dzwonią komornicy..
  Nie wiem kto pisze te komenatrze ale one nie mogą być prawdą

 3. AA pisze:

  DNO, RATE MAM NA 15 DZIEŃ MIESIACA A 18 ZADZWONIŁA DO MNIE FIRMA WINDYKACYJNA ……. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA!!!

 4. Kazimiera pisze:

  Mają bardzo dobre podejście do klienta! Pani z infolinii była bardzo profesjonalna i rzetelnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. W sierpniu wziąłem pożyczkę na wyprawkę dla mojego dziecka i już teraz, czyli w listopadzie mam ją spłaconą. Koszty są do przeżycia. Jeśli ktoś potrzebuje nieco gotówki na potrzeby swojej rodziny to polecam tą firmę. Ja jestem zadowolona z ich usług.

 5. super pisze:

  Super Grosz to firma, z której korzystam od lat. Mała rata i miła obsługa, nawet, gdy zdarzało mi się kilka razy spóźnić ze spłatą. Dużo pozytywnych opinii mnie do nich przekonało i nie żałuję swojej decyzji. O wiele lepsza opcja niż pożyczka na trzydzieści dni z wysokim oprocentowaniem. Polecam wszystkim!

 6. free pisze:

  Wypełnienie wniosku zajęło mi 15 minut. Na decyzję czekałem dość krótko, ale otrzymałem pożyczkę za darmo 🙂 Myślę, że taki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest wynikiem tego, że firma jest nowa i otrzymała naraz dużo wniosków. Nikt do mnie nie dzwonił. Polecam, bo pożyczka na raty i się opłaca.

 7. windykacja pisze:

  Super Grosz pożyczył mi już pieniądze kilka razy. Szukałam czegoś na raty i tylko u nich dostałam. Jedyny minus to to, że jak raz na przestrzeni 2 lat spóźniłem się z płatnością od razu dzwoniła windykacja do mojej firmy – po 7 dniach. Pani z windykacji taktowna i powiedziała, że nie może powiedzieć w jakiej sprawie dzwoni – chociaż tyle dobrze. Pożyczka ok.

 8. spokojna pisze:

  Jako nowy klient firmy, obawiałam się że pożyczka, którą będę chciała wziąć będzie za wysoka. Potrzebowałam 9 tysięcy i okazało się, że bez problemu tyle dostanę. Po weryfikacji mojej osoby, trzema różnymi metodami, dostałam pożyczkę. Możliwość elastycznych spłat nawet na 4 lata, pozwala na spokojne spłacenie zadłużenia, nawet przy niskich zarobkach.

 9. Krysia pisze:

  Nie lubię kredytów i myślałam, że szbka pożyczka udzielana przez firmy pożyczkowe to jedynie chwilówka. Do czasu, gdy także ja musiałam sięgnąć po taką pożyczkę z Supergrosz. Pożyczka online to wygoda: wypełniłam wniosek, dostałam pieniądze na konto. I nikt mnie nie wie, że mam kredyt. Dyskretnie i szybko.

 10. Aga pisze:

  Ja staram sie o pozyczke w super grosz i niewiem czy cos z tego bedzie.A bardzo potrzebuje kasy tylko niewiem czy mi dadzą 7000 tys .Naprawdę bardzo potrzebuje gotówki.Mam nadzieje ze następny wpis będzie pozytywny z mojej strony.

 11. Miczul pisze:

  ekstra, że można sobie spłatę rozłożyć na wiele rat, mało firm daje taką możliwość, dlatego jak tylko znalazłem ofertę Supergrosza to się nie zastanawiałem – wziąłem 1000 zł na mały remont w pokoju, jak spłacę, to na pewno się zastanowię nad kolejną, na następny pokój. Poleciłem już firmę znajomym, bez nerwów i ryzyka można wszystko załatwić naprawdę szybko. Wprawdzie są pewnie takie tańsze chwilówki, bo tutaj oprocentowanie jest wysokie, ale ja akurat bardziej sobie cenię gwarancję uczciwości niż takie niewielkie różnice w cenie

 12. Luna pisze:

  fajnie,że można rozłożyć splatę na raty, nie każda chwilówka tak ma. Ja jestem zadowolona, na pewno powiem znajomym o supergroszu

 13. mariusz gdansk pisze:

  SuperGrosz jest super jak nazwa wskazuje. Jak jest problem z kasa i potrzeba naraz troche wiecej, to oni pozyczaja. Ja akurat potrzebowałem 6000 na auto. Moj grat juz sie calkiem rozlecial, a na nowe mi jeszcze sporo brakowalo. Nie chcialem kupowac kolejnego grata, zeby zaraz znow do niego dokladac, wiec znalazlem fajne auto, nie calkiem nowe, ale tez jeszcze nie strup, tylko od prywaciarza i nie chcial na raty sprzedac. Chcialem wziac kredyt. W banku bym tyle nie dostal, bo pracuje sezonowo, ale w SuperGroszu to juz inna rozmowa. Dali mi kasę na całkiem przyzwoitych warunkach, nie zdarli ze mnie i rozlozyli mi splate na 48 rat. Mysle, ze warto, zrobil bym jeszcze raz tak samo.

 14. podpis pisze:

  SuperGrosz wyprzedza inne firmy oferując tak długi termin spłaty pożyczki oraz w miarę przystępne warunki umowy. Jeśli dodać do tego, że maksymalna kwota które daje firma to 10 000 złotych, a pierwsza pożyczka sięga 7000 złotych to można się tylko zachwycać. Rzadko który pożyczkodawca oferuje tak wysokie sumy na aż 48 rat! Mnie to przekonało, pożyczyłem 5000, ale niedługo planuję znów zgłosić się do SuperGrosza 🙂

 15. krzysiu pisze:

  Możliwość spłaty do 48 miesięcy to hit! SuperGrosz przebił konkurencję :))

 16. Ula pisze:

  Na ofertę Super Grosz wpadłam przez przypadek. Nie spodziewałam się, że mam aż taką zdolność kredytową. Zdecydowanie wyższa niż w banku. Bez problemu przeszłam proces weryfikacyjny i pieniążki przelali bez najmniejszego problemu. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie a do tego elastyczne raty idealnie dopasowane do mojej kieszeni. Gorąco polecam.

 17. Marta pisze:

  Jestem bardzo mile zaskoczona. Super grosz to super sprawa.

 18. Lucek pisze:

  Nawet nie sądziłem, że moja zdolność kredytowa jest tak duża. Tymczasem SuperGrosz pokazał mi, że stać mnie na więcej niż myślałem. Otrzymałem 5 tysięcy złotych i bez problemu kupiłem sobie samochód. Na szczęście miałem już odłożone trochę gotówki, więc za to, co nazbierałem kupiłem całkiem ładne autko. Jestem z niego zadowolony i mam nadzieję, że posłuży mi długi czas 😉 Z tego co wiem, jest dobrej jakości 🙂

 19. Marek pisze:

  pierwszy raz w życiu brałem pożyczkę i sąsiad mi powiedział, że supergrosz jest dobry. nie mogłem pożyczyć więcej niż 7 tysięcy, a akurat potrzebowalem 10, ale jeszcze brat mi pomógł i dałem radę zrobić całe ogrodzenie wokół domu. Jakos mi idzie to spłacanie, chociaż jak na moja rentę to była duża pożyczka i trochę to potrwa, zanim wszystko popłacę. No ale inaczej sie nie dało.

 20. Bella pisze:

  Nie wiem czy kwota pożyczki na 7 tys. zł dla nowego klienta to wada… Przecież jest bardzo mało firm, które mają taką ofertę. Ja z niej skorzystałam i nie żałuję. Dzięki dużej ilości rat nie odczuwam aż tak bardzo tego kredytu. Nie mam problemów ze spłatą, a z miesiąca na miesiąc zadłużenie maleje. Super!

 21. Wojtas pisze:

  Mnie przekonało do SuperGrosz to, że korzystają z czeków GIRO, to metoda płatności z której korzystam bardzo często. Pożyczyłem sporo, a spłata zadłużenia przebiegała bez problemów i to sobie bardzo chwalę 🙂 Mieszkanie wyremontowane, więc wszystko super 🙂

 22. Wojtek pisze:

  Mnie spodobało się, że w Super Grosz można pożyczać od pierwszej pożyczki już 7000 zł. Potrzebne mi były pieniądze na remont prawie połowy domu. Trzasnęła rura w łazience na piętrze (remontowanej właśnie!), na momencie wszystko zalane. Zanim wróciliśmy do domu i zakręciliśmy wodę to pływał już salon, sypialnia i kuchnia… Całe szczęście nie wszystko było do wywalenia, ale i tak musiałem pożyczyć.

 23. termit pisze:

  Supergrosz szybko rozpatrzyli wniosek, ilość rat jest w porządku, polecam.

 24. Franciszek pisze:

  Wziołem 10 000 zł na 24 raty zostały mi jeszcze tylko 3 do spłaty… prowizja może wyszła troche duża ale spłacam spokojnie po 570 z groszami i mam spokój.

 25. jarek pisze:

  duży plus za mozliwość rozłozenia pozyczki na wiele rat, dla mnie to bylo najwazniejsze. mogę spokojnie polecić firmę, ja nie mam żadnych zastrzeżeń

 26. Janek pisze:

  SuperGrosz to firma, która wielokrotnie ratowała mnie w podbramkowych sytuacjach. Czy to gdy potrzebowałem na zakup wycieczki dla siebie i swojej dziewczyny czy to na nowego laptopa, bo stary mi się popsuł. Zawsze mogłem na nich liczyć. Jako nowy klient mogłem starać się aż o 7000 zł. Teraz jako ich stały klient mogę wnioskować nawet o 10 000 zł. W banku nie mam co liczyć na tyle. Wiem to bo wiele razy starałem się o kredyt bankowy. I albo spotykałem się z odmową, albo proponowano mi śmieszne pieniądze. Dlatego jeśli potrzebuję kasy zawsze zwracam się o pomoc do SuperGrosza.

 27. Konstanty pisze:

  Zepsuła mi się pralka, a w banku nie chcieli dać mi pieniędzy, bo jestem za stary. Dobrze, ze wnuczek znalazł SuperGrosza. Akurat mieściłem się w górnej granicy wieku, więc wypełniłem wniosek i szybko otrzymałem pieniądze do ręki. Tylko polecać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.