Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
SuperGrosz

4.11
385 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w SuperGrosz

SuperGrosz - Opinie

SuperGrosz zadomowił się na polskim rynku w 2015 roku i jest to stosunkowo młoda firma w porównaniu z konkurencją, ale zbierająca coraz lepsze opinie. SuperGorsz posiada siedzibę w Warszawie i składa się wyłącznie z polskiego kapitału. Firma posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

SuperGrosz - Pożyczki przez internet

W SuperGrosz klient może pokusić się o pożyczki rzędu 15 000 zł na bardzo elastyczny czas spłaty. Minimalna rata wynosi dwa miesiące, ale spłatę można rozłożyć aż na 48 miesięcznych rat! To bardzo długi okres, dzięki któremu klient może spokojnie zaplanować swoje wydatki. Długi czas spłaty pozwala na spokojne regulowanie swojego zobowiązania finansowego w taki sposób, że nie odczujemy miesięcznych przelewów z ratą aż tak boleśnie. Nowy klient może otrzymać pożyczkę w wysokości do 10 000 zł, a powracający aż 15 000 zł.

SuperGrosz - Ogólne warunki

SuperGrosz firma udzielająca pożyczek przez Internet dba zarówno o komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dużą wagę przywiązując do przekazanych danych, które są używane wyłącznie na potrzeby przydzielenia pożyczki. Firmie SuperGrosz zależy również na tym, aby nie ukrywać przed klientem żadnych dodatkowych kosztów i spełniać tym samym zasadę transparentności oferty. W serwisie koszty i opłaty za pożyczkę są przedstawione w przejrzysty i czytelny sposób. Klient pragnący otrzymać pożyczkę online w SuperGrosz musi być obywatelem Rzeczpospolitej, mieć ukończone 21 lat i wypełnić wniosek na stronie supergrosz.pl. Do wniosku potrzebuje dowodu osobistego, własnego konta bankowego oraz telefonu komórkowego. SuperGrosz nie wymaga potwierdzenia dochodów od pracodawcy. O wyższą kwotę pożyczki można wnioskować dopiero wtedy, gdy spłacimy terminowo pierwsze zobowiązanie w SuperGrosz. Maksymalna granica wiekowa klienta to 80 lat.

SuperGrosz - Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda pożyczka krok po kroku w SuperGrosz? Pożyczkobiorca musi wejść na stronę supergrosz.pl, gdzie znajdzie wirtualny kalkulator z suwakami do ustalenia interesującej kwoty chwilówki jak i okresu spłaty. Wybierać odpowiednią sumę pieniędzy po prawej stronie, zaraz obok suwaków, możemy podejrzeć zmieniające się wartości kosztów pożyczki: wysokość raty, wysokość pożyczki, prowizja, RRSO, odsetki i razem do zapłaty. Możemy również zapoznać się z dokumentami oraz terminami spłaty, a także zerknąć na reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny na stronie. Pozostaje jeszcze proces weryfikacji tożsamości i potwierdzenie rejestracji. SuperGrosz umożliwia 3 metody weryfikacji danych:

1. System Konto X – potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku.

2. Poprzez przelew 1zł – tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta – dobrze znany klientom i popularny „przelew groszowy”.

3. Poprzez GIRO – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki.

Informację o wyniku sprawdzenia danych otrzymujemy błyskawicznie przez sms oraz e-mail, po czym czekamy na decyzję w sprawie przyznania pożyczki. Jeśli tylko jest pozytywna, na nasze konto bankowe dostajemy pieniądze przelewem. SuperGrosz udziela również pożyczek przez telefon.

SuperGrosz - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 04.11.2018 r.).

Minimalny okres spłaty pożyczki ratalnej oferowanej przez SuperGrosz Sp. z o. o. wynosi 121 dni, a maksymalny okres spłaty wynosi 1440 dni. Maksymalne RRSO wynosi 378,38%

Jeśli klient ma problem z terminową spłatą zobowiązania finansowego, należy skontaktować się z infolinią 22 102 15 00 w godzinach pracy w dni robocze od 7.00 do 21.00 oraz w weekendy od 9.00 do 17.00. Konsultanci SuperGrosz pomogą wybrać optymalne rozwiązanie w tej sytuacji. W przypadku jeśli klient nie spłaci pożyczki na czas, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za wezwania do zapłaty oraz odsetki za zwłokę w płatnościach. Ostatnim etapem dochodzenia przez pożyczkodawcę środków finansowych są działania windykacyjne.

Pożyczasz100037001230015000
Czas (miesięcy)48484848
Rata46.2138.6554.35692.95
Oddajesz2217.66652.826608.833261.6

SuperGrosz - Dane firmy

 • +48 22 102 15 00
 • kontakt@supergrosz.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb. – nd.: 9.00 – 17.00
 • SuperGrosz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa zarejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 , NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 200000 PLN.

Super grosz opinie

Supergrosz opinie – poniżej znajdą Państwo wiele komentarzy na temat firmy SuperGrosz. Większość opinii jest pozytywnych, klienci są zadowoleni ze współpracy z Super Grosz, często określają ją jako “super pożyczka”. Czy SupeGrosz to jedna z najlepszych pożyczek ratalnych, które można otrzymać przez Internet? Tak to pożyczka, której opinie są naprawdę pozytywne w porównaniu z innymi firmami. Na innych porównywarkach pożyczek online takich jak np. pożyczka portal.pl SuperGrosz również zbiera bardzo dobre oceny i przychylne komentarze. Supergrosz.pl opinie – przytoczmy te najlepsze, punktując zalety, za jakie klienci cenią opisywaną firmę SuperGrosz. Przede wszystkim jest to bardzo długi czas spłaty pożyczki. Możemy zaciągnąć pożyczkę aż na czterdzieści osiem miesięcy. To bardzo długi okres czasu spłaty, dzięki któremu spokojnie oddajemy określone umową raty zobowiązania finansowego nawet przez cztery lata!

Tak długi okres trwania pożyczki, mimo iż oczywiście generuje jej wyższy koszt całkowity, sprawia, że nie obawiamy się, iż nie będzie w stanie spłacić naszych należności w terminie. Za takie podejście do klienta, za właśnie za tę możliwość elastycznych rat SuperGrosz otrzymuje pozytywne komentarze w Internecie od zadowolonych klientów. Kolejnym plusem będzie wysoka kwota początkowa – 10 000 zł dla nowego klienta oraz aż 15 000 zł dla klienta powracającego. Super Grosz to również marka dobrze już znana wielu klientom, przez co budząca zaufanie społeczne. W Internecie znajdziemy reklamy firmy. Spoty reklamowe pojawiają się także w telewizji, co świadczy wysokiej pozycji firmy na rynku pożyczek ratalnych online.  

Zalety

 • elastyczny czas spłaty aż do 48 rat
 • wysoka górna granica wieku klienta 80 lat
 • 3 metody weryfikacji danych
 • szybka weryfikacja
 • nowy klient może pożyczyć 10 000 zł

Wady

Brak wad

Ocena

4.11 (82.2%)
385 głosów

Komentarze

24 odpowiedzi na “SuperGrosz”

 1. Kazimiera napisał(a):

  Mają bardzo dobre podejście do klienta! Pani z infolinii była bardzo profesjonalna i rzetelnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. W sierpniu wziąłem pożyczkę na wyprawkę dla mojego dziecka i już teraz, czyli w listopadzie mam ją spłaconą. Koszty są do przeżycia. Jeśli ktoś potrzebuje nieco gotówki na potrzeby swojej rodziny to polecam tą firmę. Ja jestem zadowolona z ich usług.

 2. super napisał(a):

  Super Grosz to firma, z której korzystam od lat. Mała rata i miła obsługa, nawet, gdy zdarzało mi się kilka razy spóźnić ze spłatą. Dużo pozytywnych opinii mnie do nich przekonało i nie żałuję swojej decyzji. O wiele lepsza opcja niż pożyczka na trzydzieści dni z wysokim oprocentowaniem. Polecam wszystkim!

 3. free napisał(a):

  Wypełnienie wniosku zajęło mi 15 minut. Na decyzję czekałem dość krótko, ale otrzymałem pożyczkę za darmo 🙂 Myślę, że taki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest wynikiem tego, że firma jest nowa i otrzymała naraz dużo wniosków. Nikt do mnie nie dzwonił. Polecam, bo pożyczka na raty i się opłaca.

 4. windykacja napisał(a):

  Super Grosz pożyczył mi już pieniądze kilka razy. Szukałam czegoś na raty i tylko u nich dostałam. Jedyny minus to to, że jak raz na przestrzeni 2 lat spóźniłem się z płatnością od razu dzwoniła windykacja do mojej firmy – po 7 dniach. Pani z windykacji taktowna i powiedziała, że nie może powiedzieć w jakiej sprawie dzwoni – chociaż tyle dobrze. Pożyczka ok.

 5. spokojna napisał(a):

  Jako nowy klient firmy, obawiałam się że pożyczka, którą będę chciała wziąć będzie za wysoka. Potrzebowałam 9 tysięcy i okazało się, że bez problemu tyle dostanę. Po weryfikacji mojej osoby, trzema różnymi metodami, dostałam pożyczkę. Możliwość elastycznych spłat nawet na 4 lata, pozwala na spokojne spłacenie zadłużenia, nawet przy niskich zarobkach.

 6. Krysia napisał(a):

  Nie lubię kredytów i myślałam, że szbka pożyczka udzielana przez firmy pożyczkowe to jedynie chwilówka. Do czasu, gdy także ja musiałam sięgnąć po taką pożyczkę z Supergrosz. Pożyczka online to wygoda: wypełniłam wniosek, dostałam pieniądze na konto. I nikt mnie nie wie, że mam kredyt. Dyskretnie i szybko.

 7. Aga napisał(a):

  Ja staram sie o pozyczke w super grosz i niewiem czy cos z tego bedzie.A bardzo potrzebuje kasy tylko niewiem czy mi dadzą 7000 tys .Naprawdę bardzo potrzebuje gotówki.Mam nadzieje ze następny wpis będzie pozytywny z mojej strony.

 8. Miczul napisał(a):

  ekstra, że można sobie spłatę rozłożyć na wiele rat, mało firm daje taką możliwość, dlatego jak tylko znalazłem ofertę Supergrosza to się nie zastanawiałem – wziąłem 1000 zł na mały remont w pokoju, jak spłacę, to na pewno się zastanowię nad kolejną, na następny pokój. Poleciłem już firmę znajomym, bez nerwów i ryzyka można wszystko załatwić naprawdę szybko. Wprawdzie są pewnie takie tańsze chwilówki, bo tutaj oprocentowanie jest wysokie, ale ja akurat bardziej sobie cenię gwarancję uczciwości niż takie niewielkie różnice w cenie

 9. Luna napisał(a):

  fajnie,że można rozłożyć splatę na raty, nie każda chwilówka tak ma. Ja jestem zadowolona, na pewno powiem znajomym o supergroszu

 10. mariusz gdansk napisał(a):

  SuperGrosz jest super jak nazwa wskazuje. Jak jest problem z kasa i potrzeba naraz troche wiecej, to oni pozyczaja. Ja akurat potrzebowałem 6000 na auto. Moj grat juz sie calkiem rozlecial, a na nowe mi jeszcze sporo brakowalo. Nie chcialem kupowac kolejnego grata, zeby zaraz znow do niego dokladac, wiec znalazlem fajne auto, nie calkiem nowe, ale tez jeszcze nie strup, tylko od prywaciarza i nie chcial na raty sprzedac. Chcialem wziac kredyt. W banku bym tyle nie dostal, bo pracuje sezonowo, ale w SuperGroszu to juz inna rozmowa. Dali mi kasę na całkiem przyzwoitych warunkach, nie zdarli ze mnie i rozlozyli mi splate na 48 rat. Mysle, ze warto, zrobil bym jeszcze raz tak samo.

 11. podpis napisał(a):

  SuperGrosz wyprzedza inne firmy oferując tak długi termin spłaty pożyczki oraz w miarę przystępne warunki umowy. Jeśli dodać do tego, że maksymalna kwota które daje firma to 10 000 złotych, a pierwsza pożyczka sięga 7000 złotych to można się tylko zachwycać. Rzadko który pożyczkodawca oferuje tak wysokie sumy na aż 48 rat! Mnie to przekonało, pożyczyłem 5000, ale niedługo planuję znów zgłosić się do SuperGrosza 🙂

 12. krzysiu napisał(a):

  Możliwość spłaty do 48 miesięcy to hit! SuperGrosz przebił konkurencję :))

 13. Ula napisał(a):

  Na ofertę Super Grosz wpadłam przez przypadek. Nie spodziewałam się, że mam aż taką zdolność kredytową. Zdecydowanie wyższa niż w banku. Bez problemu przeszłam proces weryfikacyjny i pieniążki przelali bez najmniejszego problemu. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie a do tego elastyczne raty idealnie dopasowane do mojej kieszeni. Gorąco polecam.

 14. Marta napisał(a):

  Jestem bardzo mile zaskoczona. Super grosz to super sprawa.

 15. Lucek napisał(a):

  Nawet nie sądziłem, że moja zdolność kredytowa jest tak duża. Tymczasem SuperGrosz pokazał mi, że stać mnie na więcej niż myślałem. Otrzymałem 5 tysięcy złotych i bez problemu kupiłem sobie samochód. Na szczęście miałem już odłożone trochę gotówki, więc za to, co nazbierałem kupiłem całkiem ładne autko. Jestem z niego zadowolony i mam nadzieję, że posłuży mi długi czas 😉 Z tego co wiem, jest dobrej jakości 🙂

 16. Marek napisał(a):

  pierwszy raz w życiu brałem pożyczkę i sąsiad mi powiedział, że supergrosz jest dobry. nie mogłem pożyczyć więcej niż 7 tysięcy, a akurat potrzebowalem 10, ale jeszcze brat mi pomógł i dałem radę zrobić całe ogrodzenie wokół domu. Jakos mi idzie to spłacanie, chociaż jak na moja rentę to była duża pożyczka i trochę to potrwa, zanim wszystko popłacę. No ale inaczej sie nie dało.

 17. Bella napisał(a):

  Nie wiem czy kwota pożyczki na 7 tys. zł dla nowego klienta to wada… Przecież jest bardzo mało firm, które mają taką ofertę. Ja z niej skorzystałam i nie żałuję. Dzięki dużej ilości rat nie odczuwam aż tak bardzo tego kredytu. Nie mam problemów ze spłatą, a z miesiąca na miesiąc zadłużenie maleje. Super!

 18. Wojtas napisał(a):

  Mnie przekonało do SuperGrosz to, że korzystają z czeków GIRO, to metoda płatności z której korzystam bardzo często. Pożyczyłem sporo, a spłata zadłużenia przebiegała bez problemów i to sobie bardzo chwalę 🙂 Mieszkanie wyremontowane, więc wszystko super 🙂

 19. Wojtek napisał(a):

  Mnie spodobało się, że w Super Grosz można pożyczać od pierwszej pożyczki już 7000 zł. Potrzebne mi były pieniądze na remont prawie połowy domu. Trzasnęła rura w łazience na piętrze (remontowanej właśnie!), na momencie wszystko zalane. Zanim wróciliśmy do domu i zakręciliśmy wodę to pływał już salon, sypialnia i kuchnia… Całe szczęście nie wszystko było do wywalenia, ale i tak musiałem pożyczyć.

 20. termit napisał(a):

  Supergrosz szybko rozpatrzyli wniosek, ilość rat jest w porządku, polecam.

 21. Franciszek napisał(a):

  Wziołem 10 000 zł na 24 raty zostały mi jeszcze tylko 3 do spłaty… prowizja może wyszła troche duża ale spłacam spokojnie po 570 z groszami i mam spokój.

 22. jarek napisał(a):

  duży plus za mozliwość rozłozenia pozyczki na wiele rat, dla mnie to bylo najwazniejsze. mogę spokojnie polecić firmę, ja nie mam żadnych zastrzeżeń

 23. Janek napisał(a):

  SuperGrosz to firma, która wielokrotnie ratowała mnie w podbramkowych sytuacjach. Czy to gdy potrzebowałem na zakup wycieczki dla siebie i swojej dziewczyny czy to na nowego laptopa, bo stary mi się popsuł. Zawsze mogłem na nich liczyć. Jako nowy klient mogłem starać się aż o 7000 zł. Teraz jako ich stały klient mogę wnioskować nawet o 10 000 zł. W banku nie mam co liczyć na tyle. Wiem to bo wiele razy starałem się o kredyt bankowy. I albo spotykałem się z odmową, albo proponowano mi śmieszne pieniądze. Dlatego jeśli potrzebuję kasy zawsze zwracam się o pomoc do SuperGrosza.

 24. Konstanty napisał(a):

  Zepsuła mi się pralka, a w banku nie chcieli dać mi pieniędzy, bo jestem za stary. Dobrze, ze wnuczek znalazł SuperGrosza. Akurat mieściłem się w górnej granicy wieku, więc wypełniłem wniosek i szybko otrzymałem pieniądze do ręki. Tylko polecać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.