SuperGrosz recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
84%
Ocena klientów Zobacz opinie
36%

SuperGrosz zadomowił się na polskim rynku w 2015 roku i jest to firma bardzo zaufana, zbierająca bardzo dobre opinie klientów. SuperGorsz posiada siedzibę w Warszawie i składa się wyłącznie z polskiego kapitału. Firma posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

SuperGrosz logo
Kwota
1 000 zł - 20000zł
Okres
4 - 50 miesięcy
Pożyczkowy Portal

SuperGrosz - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Inflanckia 11/27, 00-189 Warszawa
TelefonTelefon: 22 130 01 11
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00 - 20.00 Sb. - Nd.: 9.00 - 17.00
E-mailE-mail: kontakt@supergrosz.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Aiqlabs Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 300 000 zł
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004

Zalety i wady firmy SuperGrosz

SuperGrosz – Pożyczka przez internet

W SuperGrosz klient może pokusić się o pożyczki rzędu 20 000 zł na bardzo elastyczny czas spłaty. Minimalna rata wynosi cztery miesiące, ale spłatę można rozłożyć aż na 50 miesięcznych rat! To bardzo długi okres, dzięki któremu klient może spokojnie zaplanować swoje wydatki. Długi czas spłaty pozwala na spokojne regulowanie swojego zobowiązania finansowego w taki sposób, że nie odczujemy miesięcznych przelewów z ratą aż tak boleśnie. Nowy klient może otrzymać pożyczkę w wysokości do 10 000 zł, a powracający aż 20 000 zł.

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, SuperGrosz to jedna z firm wprowadzających najnowsze technologie do swojej oferty. Wśród nich znalazła się również nowa metoda weryfikacji tożsamości przez selfie. Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, a następnie kliknąć odpowiedni baner, który przekieruje nas na podstronę zawierającą specjalny formularz. Naszym zadaniem jest jedynie określić parametry pożyczki, a następnie udostępnić numer telefonu i wziąć pożyczkę przez selfie. Zdjęcie powinno być wyraźne z widoczną twarzą, a także przednią stroną dowodu osobistego. Przed prośbą o dołączenie selfie zostanie nam przedstawiony wzór, jak musi ono wyglądać.

Następnie zostaniemy poproszeni o kilka podstawowych informacji, które nie znajdują się na dowodzie osobistym. Wśród nich znajdzie się, między innymi numer konta bankowego. Dane osobowe zostaną odczytane z dokumentu tożsamości i automatycznie umieszczone we wniosku. Tak więc, pożyczka na selfie gwarantuje możliwość wnioskowania o takie same kwoty jak w przypadku standardowej oferty 10 000 zł na 50 miesięcy z ograniczeniem formalności do minimum. Ile czasu zajmuje zrobienie selfie? Dosłownie chwilę, a pieniądze z pożyczki na selfie trafią na nasze konto nawet w ciągu 15 minut od otrzymania decyzji kredytowej. Proste? Sprawdź to!

SuperGrosz – Ogólne warunki

SuperGrosz firma udzielająca pożyczek przez Internet dba zarówno o komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dużą wagę przywiązując do przekazanych danych, które są używane wyłącznie na potrzeby przydzielenia pożyczki. Firmie SuperGrosz zależy również na tym, aby nie ukrywać przed klientem żadnych dodatkowych kosztów i spełniać tym samym zasadę transparentności oferty. W serwisie koszty i opłaty za pożyczkę są przedstawione w przejrzysty i czytelny sposób. Klient pragnący otrzymać pożyczkę online w SuperGrosz musi być obywatelem Rzeczpospolitej, mieć ukończone 21 lat, nie więcej niż 80 lat i wypełnić wniosek na stronie supergrosz.pl. Do wniosku potrzebuje dowodu osobistego, własnego konta bankowego oraz telefonu komórkowego. SuperGrosz nie wymaga potwierdzenia dochodów od pracodawcy. O wyższą kwotę pożyczki można wnioskować dopiero wtedy, gdy spłacimy terminowo pierwsze zobowiązanie w SuperGrosz.

SuperGrosz – Pożyczka krok po kroku

Jak wygląda pożyczka krok po kroku w SuperGrosz? Pożyczkobiorca musi wejść na stronę supergrosz.pl, gdzie znajdzie wirtualny kalkulator z suwakami do ustalenia interesującej kwoty chwilówki jak i okresu spłaty. Wybierać odpowiednią sumę pieniędzy po prawej stronie, zaraz obok suwaków, możemy podejrzeć zmieniające się wartości kosztów pożyczki: wysokość raty, wysokość pożyczki, prowizja, RRSO, odsetki i razem do zapłaty. Możemy również zapoznać się z dokumentami oraz terminami spłaty, a także zerknąć na reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny na stronie. Pozostaje jeszcze proces weryfikacji tożsamości i potwierdzenie rejestracji. SuperGrosz umożliwia 2 metody weryfikacji danych:

1. System Konto X – potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku.

2. Poprzez GIRO – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki.

Informację o wyniku sprawdzenia danych otrzymujemy błyskawicznie przez sms oraz e-mail, po czym czekamy na decyzję w sprawie przyznania pożyczki. Jeśli tylko jest pozytywna, na nasze konto bankowe dostajemy pieniądze przelewem. SuperGrosz udziela również pożyczek przez telefon.

SuperGrosz – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 38,53% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 201,95 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 568,26 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 568,26 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 068,26 zł (stan na dzień 18.07.2023).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku niespełnienia warunków promocji (RRSO): 52,71% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 34 ratach miesięcznych po 201,95 zł rata, rata 35. w kwocie 1 962,62 zł, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 328,92 zł, w tym: prowizja 1 760,66 zł, odsetki 2 568,26 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 828,92 zł (stan na dzień 18.07.2023).

Jeśli klient ma problem z terminową spłatą zobowiązania finansowego, należy skontaktować się z infolinią 22 102 15 00 w godzinach pracy w dni robocze od 8.00 do 20.00 oraz w weekendy od 9.00 do 17.00. Konsultanci SuperGrosz pomogą wybrać optymalne rozwiązanie w tej sytuacji. W przypadku jeśli klient nie spłaci pożyczki na czas, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za wezwania do zapłaty oraz odsetki za zwłokę w płatnościach. Ostatnim etapem dochodzenia przez pożyczkodawcę środków finansowych są działania windykacyjne.

SuperGrosz – Opinie

Supergrosz opinie pożyczka na raty – poniżej znajdą Państwo wiele komentarzy na temat firmy SuperGrosz. Większość opinii jest pozytywnych, klienci są zadowoleni ze współpracy z Super Grosz, często określają ją jako „super pożyczka”. Czy SupeGrosz to jedna z najlepszych pożyczek ratalnych, które można otrzymać przez Internet? Tak to pożyczka, której opinie są naprawdę pozytywne w porównaniu z innymi firmami. Na innych porównywarkach pożyczek online takich jak np. pożyczka portal.pl SuperGrosz również zbiera bardzo dobre oceny i przychylne komentarze. Supergrosz.pl opinie – przytoczmy te najlepsze, punktując zalety, za jakie klienci cenią opisywaną firmę SuperGrosz. Przede wszystkim jest to bardzo długi czas spłaty pożyczki. Możemy zaciągnąć pożyczkę aż na czterdzieści osiem miesięcy. To bardzo długi okres czasu spłaty, dzięki któremu spokojnie oddajemy określone umową raty zobowiązania finansowego nawet przez cztery lata!

Tak długi okres trwania pożyczki, mimo iż oczywiście generuje jej wyższy koszt całkowity, sprawia, że nie obawiamy się, iż nie będzie w stanie spłacić naszych należności w terminie. Za takie podejście do klienta, za właśnie za tę możliwość elastycznych rat SuperGrosz otrzymuje pozytywne komentarze w Internecie od zadowolonych klientów. Kolejnym plusem będzie wysoka kwota początkowa – 10 000 zł dla nowego klienta oraz aż 20 000 zł dla klienta powracającego. Super Grosz to również marka dobrze już znana wielu klientom, przez co budząca zaufanie społeczne. W Internecie znajdziemy reklamy firmy. Spoty reklamowe pojawiają się także w telewizji, co świadczy wysokiej pozycji firmy na rynku pożyczek ratalnych online.  

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy SuperGrosz zostaw swoją opinię.

75 komentarzy

Ewa

okropna firma, jak bralam kredyt obsluga cudowna, jak chcialam spacic szybciej i dodzwonic sie do konsultanta 2 godz na lini i nic….pozniej maja cie w nosie, a jak ruszysz karte i dzien sie spoznisz to koszta gigantyczne. zero zainteresowanie klientem jak go juz maja, narzucają jakies dziwne koszta, nie ma szans aby sie do nich dodzwonic

00 Odpowiedz
Jerzy

Potwierdzam słowa Krzysztofa. Strona na której „można ” dokonać wpłaty dowolnej kwoty nie pozwala tego zrobić. Wybiera z automatu co chce. Mimo wpłat dokładnych co do daty i kwoty pojawiają się zaległości na kwoty wyssane z palca np. 4,30. Spłacam dla świętego spokoju a następnego dnia pojawia się „nowa ” zaległość – 3,40. To jest chore !!! A spróbujcie się porozumieć z tzw. konsultantem. To wysłuchiwana godzinami melodyjka będzie się Wam śnić po nocach. Ostatnio próbowałem wyjaśnić te „zaległości” informacje po wielokrotnym wybieraniu numerków kończą się informacją: napisz do nas!
Omijajcie z daleka i piszcie do Rzecznika Praw Konsumenta.

00 Odpowiedz
  Eve

  Och, już nie wspomnę, jak jak oni sprzedają dług innemu podmiotowi to nie aktualizują danych w BIK. Spłacasz nowego wierzyciela, a w BIK spada ci zdolność, bo lecą ci dni zaległości, jakbyś to ich nie spłacał, a przemiła pani na infolinii ci powie, że oni taki wpis mogą trzymać. Musiałam wysłać do nich maila z wezwaniem do zmiany statusu w BIK, jestem niezmiernie ciekawa, co też mi odpowiedzą. Coś czuję, że bez adwokata się nie obędzie.

  10 Odpowiedz
   Adam

   Ja mam to samo. Jak się skończyło?

   00 Odpowiedz
Daga

Wzięłam tutaj nie tak dawno pożyczkę i obsługa zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, ogólnie z wypełnieniem wniosku też nie miałam problemu

00 Odpowiedz
Lilianna

Jeśli chodzi o obsługę to jest bardzo profesjonalna, z wielkim zaangażowaniem podchodzą do każdego klienta także jestem zadowolona

0-1 Odpowiedz
Olka

Ze spłatą pożyczki nie było żadnych problemów 😉 Jeśli będzie potrzeba to na pewno skorzystam ponownie z ich oferty

00 Odpowiedz
Jagoda

Ostatnio z mężem wzięliśmy tutaj pożyczkę na zakup nowego pieca. Faktycznie gotówkę otrzymaliśmy bardzo szybko co bardzo nas ucieszyło, ponieważ musieliśmy jak najszybciej kupić nowy piec

00 Odpowiedz
Renata

Firma nie oszukuje, na spokojnie wszystko wyjaśniają także dla mnie ich wybór okazał się strzałem w dziesiątkę 😉

00 Odpowiedz
Natan

Bardzo polecam! Jak dla mnie jest to jednak najlepsza firma, która oferuje pożyczki. Mają dobre oferty, dodatkowo podejście do klienta jest profesjonalne

00 Odpowiedz
Karolina

Polecam! Wypełnienie wniosku zajęło mi dosłownie chwilę i też nie musiałam długo czekać na decyzję, pieniądze dostałam w krótkim czasie

00 Odpowiedz
Roksana

Wzięliśmy ostatnio z mężem pożyczkę na nową lodówkę. Ogólnie co do spłaty to wszystko było w porządku, nie było żadnych podwyższeń opłaty, także wybór tej firmy okazał się dla nas strzałem w 10

00 Odpowiedz
Artur

Bardzo dobra oferta, ze spłatą pożyczki też nie było problemów 😉

00 Odpowiedz
karina

Nie mam w ogóle zastrzeżeń. Można tutaj szybko otrzymać pożyczkę 😉

00 Odpowiedz
Zuzanna

Moim zdaniem firma jest bardzo dobra. Kiedyś poleciła mi ją znajoma i faktycznie dla mnie wzięcie tutaj pożyczki było bardzo dobrą decyzją

00 Odpowiedz
Kinga

Jak najbardziej polecam! Bardzo dobre doradztwo, ogólnie kolejny raz wzięłam tutaj pożyczkę i nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością ze strony tej firmy

00 Odpowiedz
  Daga

  Wzięłam tutaj nie tak dawno pożyczkę i obsługa zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, ogólnie z wypełnieniem wniosku też nie miałam problemu

  00 Odpowiedz
Krzysztof

Ogólnie tak firma zasługuje na kary za udzielanie lichwy fakt oprocentowanie jest takie jak przewiduje ustawa ale koszty uzyskania są z kosmosu czytaj weźmiesz 5 tysi na dwa lata to musisz oddać 12 z czego ostatnia rata opiewa na horrendalne sumy przy 5tys jest to ponad 4 tysiące nic tylko zgłaszać to na policję. Nie ma co się z nimi szczypać spóźnisz się z splatą jeden dzień to jesteś nękany co 5minut telefonami po 3 dniach sprawa trafia do windykacji która nigdy nie chce się w żaden sposób dogadać tylko zastrasza klienta.

50 Odpowiedz
Alina

Świetna firma. Cieszę się, że tutaj wzięłam pożyczkę, ponieważ nawet wcale nie musiałam długo czekać, wystarczyło wypełnić wniosek

0-1 Odpowiedz
Renata

Ja nie mam żadnych zaastrzeżeń co do tej firmy. Jak dla mnie mają dosyć atrakcyjną ofertę 😉

0-1 Odpowiedz
Agnieszka

Potrzebowałam pieniędzy na nową kuchenkę, na szczęście tutaj bardzo szybko otrzymałam pożyczkę i faktycznie co do wybranej oferty to okazała się bardzo dobra

0-2 Odpowiedz
tamara

W końcu znalazłam dobrą firmę jeśli chodzi o wzięcie pożyczki. Tutaj nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością z ich strony, dlatego polecam jak najbardziej

0-3 Odpowiedz
Henryk

Bardzo korzystne oferty, dodatkowo też obsługa indywidualnie podchodzi do każdego klienta także szczerze mówiąc ja nie mam żadnych zastrzeżeń do nich

0-3 Odpowiedz
Dagmara

Z pomocą obsługi wybrałam dla siebie bardzo dobre rozwiązanie. Ze spłatą pożyczki też nie było żadnych problemów, więc polecam jak najbardziej

0-3 Odpowiedz
Wiki

Potrzebowałam pieniędzy na już i faktycznie wystarczyło, że wypełniłam tylko wniosek i po niedługim czasie otrzymałam pożyczkę. Bardzo polecam!

0-2 Odpowiedz
Inga

Bardzo dobre oferty! Podejście do każdego klienta jest profesjonalne, na spokojnie wszystko tłumaczą, nie oszukują co jest też ważne

0-2 Odpowiedz
Judyta

Szczerze mówiąc dla mnie wybór tej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę. Obsługa jest bardzo dobra, potrafią pomóc dobrać jak najlepsze rozwiązanie

00 Odpowiedz
Kamil

Szczerze mówiąc jak dla mnie jest to dobra firma. Mają świetne oferty, obsługa jest też profesjonalna, potrafią bardzo dobrze doradzić

00 Odpowiedz
Ewa

Spodobała mi się oferta tej firmy. Pożyczkę otrzymałam bez żadnego problemu, dodatkowo firma też ma świetne podejście do klientów

00 Odpowiedz
Monika

Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa jest dobra, potrafią świetnie doradzić, także polecam 😉

0-1 Odpowiedz
Alina

Wzięcie tutaj pożyczki było dla mnie bardzo dobrym wyborem. Wypełniłam wniosek i po krótkiej chwili otrzymałam pieniądze

0-2 Odpowiedz
Julka

Jak najbardziej polecam! Cieszę się, że wzięłam tutaj pożyczkę tym bardziej, że bardzo szybko otrzymałam całą kwotę

0-1 Odpowiedz
Laura

Co do wzięcia pożyczki to firma spisała się super, mają dobre podejście, dodatkowo potrafią też odpowiednio doradzić

0-1 Odpowiedz
Marcelina

Polecam z czystym sumieniem. W końcu znalazłam dobrą firmę i co ważne pracownicy też potrafią odpowiednio doradzić

1-1 Odpowiedz
  Nie bądź naiwny

  Uwaga, naciągacze!!! Ludzie nie bierzcie od nich pożyczek, bo naprawdę jeżeli ktoś jest nieostrożny to może sie naciąć na spłacanie ogromnych odsetek. Nie mówiąc już o manipulacjach, które stosują przy składaniu wniosku jak i późniejszej weryfikacji telefonicznej.

  40 Odpowiedz
   Marta

   racja w życiu nie wezmę już tam pożyczki ! pożyczka wzięta w grudniu spłacona w lutym i twierdzą że nienależny jest zwrot prowizji … Odradzam

   00 Odpowiedz
Milena

Bardzo polecam. Faktycznie dla mnie oferta jest świetna, spodobało mi się też podejście do klientów

0-2 Odpowiedz
Anna

Bardzo dobra firma. Pożyczkę wzięłam bardzo szybko, a co do oferty firmy to dla mnie okazała się najkorzystniejsza

0-1 Odpowiedz
Janina

Cieszę się, że wzięłam tutaj pożyczkę. Potrzebowałam gotówki na już a tutaj wystarczyło tylko wypełnić wniosek

0-1 Odpowiedz
Mariusz

Jak dla mnie jest to dobra firma, ogólnie nie mam zastrzeżeń

0-1 Odpowiedz
Grażyna

Jak dla mnie świetne podejście do klientów, drugi raz wzięłam pożyczkę także nie miałam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy

0-1 Odpowiedz
Zuzanna

Po wypełnieniu wniosku otrzymałam bardzo szybko gotówkę. Z jej spłatą też nie było żadnych problemów 😉

0-1 Odpowiedz
Eliza

Wzięłam tutaj pożyczkę ostatnio na nową lodówkę i fakt szybko otrzymałam pieniądze także jestem bardzo zadowolona

0-3 Odpowiedz
Anka

Ja mogę ich śmiało polecić. Nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością ze strony tej firmy

0-1 Odpowiedz
Kamil

Pożyczka powiązana z bezużytecznymi świadczeniami „teleporady medycznej”. Nawet jeżeli spłacisz w terminie, nie oddadzą 500 zł za te niby porady. Trzeba ich każdorazowo pozywać przed sądem. Odradzam.

50 Odpowiedz
  Uwaga

  To prawda, żerują na ludzkiej naiwności. Ewidentnie grają nieczysto. Nie polecam

  30 Odpowiedz
HaHaHa

Świetna firma. Pożyczasz 10000zł oddajesz 10000zł a potem radca prawny za 1000zł ogarnia tych lichwiarzy 😀

6-1 Odpowiedz
Weronika

Wbrew zapisom własnej umowy o możliwości spłaty zarówno częściowej jak i całkowitej otrzymałam taką informację: „Informujemy, iż w przypadku dokonania nadpłaty na pożyczce, która nie zamyka pożyczki w całości, kwota wpłaty zostaje zaksięgowana kolejno na poszczególne raty zgodnie z harmonogramem rat. Informujemy, iż nie przeliczamy ponownie harmonogramu. (…) Jednocześnie informujemy, iż § 6 Umowy pozyczki ratalnej odnosi się do wcześniejszej całkowitej spłaty pozyczki.”

Wcześniejsza częściowa spłata kapitału to wcześniejsza częściowa spłata kapitału a nie wcześniejsza spłata przyszłych rat i w takiej sytuacji należy koszty rozliczyć – ale w tej firmie chyba brakuje wyedukowanej kadry i prawnika skoro własnej umowy nie rozumieją…

20 Odpowiedz
Zosia

Tragedia, nie polecam..jeden dzień spóźnienia dzwonią komornicy..
Nie wiem kto pisze te komenatrze ale one nie mogą być prawdą

9-1 Odpowiedz
AA

DNO, RATE MAM NA 15 DZIEŃ MIESIACA A 18 ZADZWONIŁA DO MNIE FIRMA WINDYKACYJNA ……. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA!!!

70 Odpowiedz
Kazimiera

Mają bardzo dobre podejście do klienta! Pani z infolinii była bardzo profesjonalna i rzetelnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. W sierpniu wziąłem pożyczkę na wyprawkę dla mojego dziecka i już teraz, czyli w listopadzie mam ją spłaconą. Koszty są do przeżycia. Jeśli ktoś potrzebuje nieco gotówki na potrzeby swojej rodziny to polecam tą firmę. Ja jestem zadowolona z ich usług.

0-10 Odpowiedz
super

Super Grosz to firma, z której korzystam od lat. Mała rata i miła obsługa, nawet, gdy zdarzało mi się kilka razy spóźnić ze spłatą. Dużo pozytywnych opinii mnie do nich przekonało i nie żałuję swojej decyzji. O wiele lepsza opcja niż pożyczka na trzydzieści dni z wysokim oprocentowaniem. Polecam wszystkim!

0-2 Odpowiedz
free

Wypełnienie wniosku zajęło mi 15 minut. Na decyzję czekałem dość krótko, ale otrzymałem pożyczkę za darmo 🙂 Myślę, że taki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest wynikiem tego, że firma jest nowa i otrzymała naraz dużo wniosków. Nikt do mnie nie dzwonił. Polecam, bo pożyczka na raty i się opłaca.

00 Odpowiedz
windykacja

Super Grosz pożyczył mi już pieniądze kilka razy. Szukałam czegoś na raty i tylko u nich dostałam. Jedyny minus to to, że jak raz na przestrzeni 2 lat spóźniłem się z płatnością od razu dzwoniła windykacja do mojej firmy – po 7 dniach. Pani z windykacji taktowna i powiedziała, że nie może powiedzieć w jakiej sprawie dzwoni – chociaż tyle dobrze. Pożyczka ok.

0-1 Odpowiedz
spokojna

Jako nowy klient firmy, obawiałam się że pożyczka, którą będę chciała wziąć będzie za wysoka. Potrzebowałam 9 tysięcy i okazało się, że bez problemu tyle dostanę. Po weryfikacji mojej osoby, trzema różnymi metodami, dostałam pożyczkę. Możliwość elastycznych spłat nawet na 4 lata, pozwala na spokojne spłacenie zadłużenia, nawet przy niskich zarobkach.

0-2 Odpowiedz
Krysia

Nie lubię kredytów i myślałam, że szbka pożyczka udzielana przez firmy pożyczkowe to jedynie chwilówka. Do czasu, gdy także ja musiałam sięgnąć po taką pożyczkę z Supergrosz. Pożyczka online to wygoda: wypełniłam wniosek, dostałam pieniądze na konto. I nikt mnie nie wie, że mam kredyt. Dyskretnie i szybko.

0-2 Odpowiedz
Aga

Ja staram sie o pozyczke w super grosz i niewiem czy cos z tego bedzie.A bardzo potrzebuje kasy tylko niewiem czy mi dadzą 7000 tys .Naprawdę bardzo potrzebuje gotówki.Mam nadzieje ze następny wpis będzie pozytywny z mojej strony.

0-2 Odpowiedz
Miczul

ekstra, że można sobie spłatę rozłożyć na wiele rat, mało firm daje taką możliwość, dlatego jak tylko znalazłem ofertę Supergrosza to się nie zastanawiałem – wziąłem 1000 zł na mały remont w pokoju, jak spłacę, to na pewno się zastanowię nad kolejną, na następny pokój. Poleciłem już firmę znajomym, bez nerwów i ryzyka można wszystko załatwić naprawdę szybko. Wprawdzie są pewnie takie tańsze chwilówki, bo tutaj oprocentowanie jest wysokie, ale ja akurat bardziej sobie cenię gwarancję uczciwości niż takie niewielkie różnice w cenie

0-4 Odpowiedz
Luna

fajnie,że można rozłożyć splatę na raty, nie każda chwilówka tak ma. Ja jestem zadowolona, na pewno powiem znajomym o supergroszu

00 Odpowiedz
mariusz gdansk

SuperGrosz jest super jak nazwa wskazuje. Jak jest problem z kasa i potrzeba naraz troche wiecej, to oni pozyczaja. Ja akurat potrzebowałem 6000 na auto. Moj grat juz sie calkiem rozlecial, a na nowe mi jeszcze sporo brakowalo. Nie chcialem kupowac kolejnego grata, zeby zaraz znow do niego dokladac, wiec znalazlem fajne auto, nie calkiem nowe, ale tez jeszcze nie strup, tylko od prywaciarza i nie chcial na raty sprzedac. Chcialem wziac kredyt. W banku bym tyle nie dostal, bo pracuje sezonowo, ale w SuperGroszu to juz inna rozmowa. Dali mi kasę na całkiem przyzwoitych warunkach, nie zdarli ze mnie i rozlozyli mi splate na 48 rat. Mysle, ze warto, zrobil bym jeszcze raz tak samo.

0-2 Odpowiedz
podpis

SuperGrosz wyprzedza inne firmy oferując tak długi termin spłaty pożyczki oraz w miarę przystępne warunki umowy. Jeśli dodać do tego, że maksymalna kwota które daje firma to 10 000 złotych, a pierwsza pożyczka sięga 7000 złotych to można się tylko zachwycać. Rzadko który pożyczkodawca oferuje tak wysokie sumy na aż 48 rat! Mnie to przekonało, pożyczyłem 5000, ale niedługo planuję znów zgłosić się do SuperGrosza 🙂

0-1 Odpowiedz
krzysiu

Możliwość spłaty do 48 miesięcy to hit! SuperGrosz przebił konkurencję :))

0-1 Odpowiedz
Ula

Na ofertę Super Grosz wpadłam przez przypadek. Nie spodziewałam się, że mam aż taką zdolność kredytową. Zdecydowanie wyższa niż w banku. Bez problemu przeszłam proces weryfikacyjny i pieniążki przelali bez najmniejszego problemu. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie a do tego elastyczne raty idealnie dopasowane do mojej kieszeni. Gorąco polecam.

0-1 Odpowiedz
Marta

Jestem bardzo mile zaskoczona. Super grosz to super sprawa.

0-1 Odpowiedz
Lucek

Nawet nie sądziłem, że moja zdolność kredytowa jest tak duża. Tymczasem SuperGrosz pokazał mi, że stać mnie na więcej niż myślałem. Otrzymałem 5 tysięcy złotych i bez problemu kupiłem sobie samochód. Na szczęście miałem już odłożone trochę gotówki, więc za to, co nazbierałem kupiłem całkiem ładne autko. Jestem z niego zadowolony i mam nadzieję, że posłuży mi długi czas 😉 Z tego co wiem, jest dobrej jakości 🙂

0-1 Odpowiedz
Marek

pierwszy raz w życiu brałem pożyczkę i sąsiad mi powiedział, że supergrosz jest dobry. nie mogłem pożyczyć więcej niż 7 tysięcy, a akurat potrzebowalem 10, ale jeszcze brat mi pomógł i dałem radę zrobić całe ogrodzenie wokół domu. Jakos mi idzie to spłacanie, chociaż jak na moja rentę to była duża pożyczka i trochę to potrwa, zanim wszystko popłacę. No ale inaczej sie nie dało.

00 Odpowiedz
Bella

Nie wiem czy kwota pożyczki na 7 tys. zł dla nowego klienta to wada… Przecież jest bardzo mało firm, które mają taką ofertę. Ja z niej skorzystałam i nie żałuję. Dzięki dużej ilości rat nie odczuwam aż tak bardzo tego kredytu. Nie mam problemów ze spłatą, a z miesiąca na miesiąc zadłużenie maleje. Super!

00 Odpowiedz
Wojtas

Mnie przekonało do SuperGrosz to, że korzystają z czeków GIRO, to metoda płatności z której korzystam bardzo często. Pożyczyłem sporo, a spłata zadłużenia przebiegała bez problemów i to sobie bardzo chwalę 🙂 Mieszkanie wyremontowane, więc wszystko super 🙂

0-1 Odpowiedz
  Lukasz

  Witam polecacie pożyczkę supergrosz chce wziasc mała kwotę

  00 Odpowiedz
Wojtek

Mnie spodobało się, że w Super Grosz można pożyczać od pierwszej pożyczki już 7000 zł. Potrzebne mi były pieniądze na remont prawie połowy domu. Trzasnęła rura w łazience na piętrze (remontowanej właśnie!), na momencie wszystko zalane. Zanim wróciliśmy do domu i zakręciliśmy wodę to pływał już salon, sypialnia i kuchnia… Całe szczęście nie wszystko było do wywalenia, ale i tak musiałem pożyczyć.

0-2 Odpowiedz
termit

Supergrosz szybko rozpatrzyli wniosek, ilość rat jest w porządku, polecam.

0-1 Odpowiedz
Franciszek

Wziołem 10 000 zł na 24 raty zostały mi jeszcze tylko 3 do spłaty… prowizja może wyszła troche duża ale spłacam spokojnie po 570 z groszami i mam spokój.

0-1 Odpowiedz
jarek

duży plus za mozliwość rozłozenia pozyczki na wiele rat, dla mnie to bylo najwazniejsze. mogę spokojnie polecić firmę, ja nie mam żadnych zastrzeżeń

00 Odpowiedz
Janek

SuperGrosz to firma, która wielokrotnie ratowała mnie w podbramkowych sytuacjach. Czy to gdy potrzebowałem na zakup wycieczki dla siebie i swojej dziewczyny czy to na nowego laptopa, bo stary mi się popsuł. Zawsze mogłem na nich liczyć. Jako nowy klient mogłem starać się aż o 7000 zł. Teraz jako ich stały klient mogę wnioskować nawet o 10 000 zł. W banku nie mam co liczyć na tyle. Wiem to bo wiele razy starałem się o kredyt bankowy. I albo spotykałem się z odmową, albo proponowano mi śmieszne pieniądze. Dlatego jeśli potrzebuję kasy zawsze zwracam się o pomoc do SuperGrosza.

0-1 Odpowiedz
Konstanty

Zepsuła mi się pralka, a w banku nie chcieli dać mi pieniędzy, bo jestem za stary. Dobrze, ze wnuczek znalazł SuperGrosza. Akurat mieściłem się w górnej granicy wieku, więc wypełniłem wniosek i szybko otrzymałem pieniądze do ręki. Tylko polecać.

0-2 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
SuperGrosz logo
1 000 zł - 20000zł
Kwota
4 - 50 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w SuperGrosz
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: