Pożyczka Orzeł recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pożyczka Orzeł specjalizowała się w małych pożyczkach ratalnych online. Obecnie serwis nie działa i za jego pośrednictwem nie ma już możliwości wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Pożyczka Orzeł - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin
TelefonTelefon: 533 197 675
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@pozyczkaorzel.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy FK Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000667716
NIP: 7123335894
REGON: 36682385000000

Zalety i wady firmy Pożyczka Orzeł

Pożyczka Orzeł – Pożyczki przez internet

W Pożyczka Orzeł możemy zaciągnąć jedynie 810 zł, ze spłatą minimalnie od 30 miesięcy. Strona firmy jest zdecydowanie mało oryginalna i niezbyt przejrzysta. Nie jesteśmy w stanie zobaczyć kosztów niższej pożyczki ratalnej, ponieważ zostały nam jedynie przedstawione w serwisie koszty dotyczące pożyczki w wysokości 810 zł. Dlatego można wywnioskować, że 810 zł to jedyna kwota, która jest dostępna w ofercie firmy. Proces zaciągnięcia pożyczki w Pożyczka Orzeł odbywa się online, bez konieczności podpisywania umowy w siedzibie firmy. Umowa zostanie wysłana klientowi na adres e-mail, podany w wysłanym formularzu. Pieniądze wpływają na konto użytkownika, co jest dużym udogodnieniem. Rata pożyczki jest bardzo długa, co wiąże się również z wysokimi kosztami dodatkowymi. Firma Pożyczka Orzeł oczekuje od pożyczkobiorców wykazania zaświadczeń o stałych dochodach. Jest to warunek konieczny do uzyskania pożyczki ratalnej online w Pożyczka Orzeł.

Pożyczka Orzeł – Ogólne warunki

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki w Pożyczka Orzeł jest posiadanie udokumentowanych źródeł dochodów. Akceptowana, jest umowa o pracę (od 1800 zł netto), emerytura lub renta w wysokości minimum 1000 zł (na miesiąc). Jeżeli mówimy o osobie pracującej, musi mieć ona minimum 25 lat oraz jej staż pracy u jednego pracodawcy powinien być dłuższy niż 1 rok. Natomiast osoby mające rentę lub emerytury nie mogą przekraczać 75 lat. Oczywiście również konieczne, jest posiadanie ważnego dowodu osobistego, polskiego obywatelstwa oraz własnego numeru konta bankowego. Pożyczkodawca poprosi również o podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail klienta.

Pożyczka Orzeł – Pożyczka krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki w Pożyczka Orzeł odbywa się online, co oznacza, że będziemy potrzebowali komputer oraz stałe łącze do internetu. Na stronie firmy musimy wejść w zakładkę „wniosek online” i uzupełnić pola, o które prosi pożyczkodawca. Wypełniamy kolejno: imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz dane dotyczące naszych dochodów. Kolejny krok polega na uzupełnieniu danych zamieszkania. Wysłanie formularza, równa się z zaakceptowaniem wszystkich dostępnych zgód pod wnioskiem. Jeżeli wyślemy zgłoszenie, czekamy na weryfikację ze strony pożyczkodawcy. Gdy nasz wniosek zostanie zaakceptowany na konto wpłyną należności.

Pożyczka Orzeł – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Pożyczka Orzeł:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1.080 zł na maksymalny okres 30 miesięcy (minimalny okres 30 miesiące) wynosi 110,03 %. Raty miesięczne 60 zł, ostatnia rata 70,21zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki 190,21 zł, prowizja 810 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2.080,21 zł (stan na dzień 19.06.2018 r.).

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczka Orzeł zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczka orzeł logo
Podobne oferty do Pożyczka Orzeł
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: