Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Jakub Grzybowski
O aktualność rankingu dba:
podium
1 miejsce w rankingu
1 miejsce w rankingu
2 miejsce w rankingu

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to produkt oferowany zarówno przez banki jak i firmy pozabankowe. Jest to rozwiązanie, które umożliwia ograniczenie formalności związanych z wnioskowaniem o kredyt do absolutnego minimum, co ułatwia i przyspiesza cały proces. Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego o tym jak wziąć kredyt bez zaświadczeń, które instytucje posiadają go w ofercie, a także kiedy warto się na to zdecydować.

Ranking kredytów gotówkowych – czerwiec 2024

Ostatnia aktualizacja 13.06.2024
do 120 miesięcy
Okres spłaty
do 250 000 zł
Kwota
12,55%
RRSO
15%
Oprocentowanie
94%
4 - 36 miesięcy
Okres spłaty
1000 - 3000 zł
Kwota
8,29%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
95%
6 - 120 miesięcy
Okres spłaty
do 300 000 zł
Kwota
18,55%
RRSO
12,49%
Oprocentowanie
90%
12 miesięcy
Okres spłaty
do 3000 zł
Kwota
21,59%
RRSO
19%
Oprocentowanie
92%
6 - 120 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 150 000 zł
Kwota
24,24%
RRSO
16,75%
Oprocentowanie
92%
2 - 96 miesięcy
Okres spłaty
1 500 - 200 000 zł
Kwota
14,32%
RRSO
8%
Oprocentowanie
79%
3 - 120 miesięcy
Okres spłaty
500 - 200 000 zł
Kwota
9,02%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
88%
6 - 120 miesięcy
Okres spłaty
1000 - 200 000 zł
Kwota
11,01%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
88%
do 120 miesięcy
Okres spłaty
do 150 000 zł
Kwota
7,23%
RRSO
7%
Oprocentowanie
89%
do 120 miesięcy
Okres spłaty
do 200 000 zł
Kwota
8,97%
RRSO
6%
Oprocentowanie
84%
3 - 120 miesięcy
Okres spłaty
2000 - 200 000 zł
Kwota
13,2%
RRSO
12,49%
Oprocentowanie
91%

Co to kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Na początku warto wyjaśnić, jakie produkty finansowe kryją się pod nazwą kredyty gotówkowy bez zaświadczeń. Pierwsze skojarzenie, które bez wątpienia nasuwa się każdemu z nas, to kredyt w banku. Oferta bankowa zakłada możliwość otrzymania wsparcia finansowego w wysokości nawet kilkuset tysięcy złotych. Dlatego kredytodawcy wymagają od swoich klientów spełnienia rygorystycznych warunków oraz dostarczenia dokumentów potwierdzających otrzymywane dochody. Jednak nie zawsze będzie to zaświadczenie z miejsca pracy! Dla wielu z nas na tym kończą się skojarzenia związane z kredytem gotówkowym. Nie zapominajmy, że do dyspozycji mamy również pozabankową ofertę firm pożyczkowych. 

Zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. 2011 Nr 126 poz. 715)produkty pozabankowych firm pożyczkowych możemy nazwać kredytami gotówkowymi.

Spełniają one wszystkie wymagania określone w powyższym akcie prawnym. Udzielane są konsumentom przez instytucję finansową, nie przekraczają kwoty 255 550 zł. Ponadto w art. 3 pkt 2 wymienia się, że za umowę o kredycie konsumenckim uważa się w szczególności umowę pożyczki. Dlatego możemy śmiało stwierdzić, że pod nazwą kredyt gotówkowy bez zaświadczeń na dowód kryją się również pożyczki ratalne, a nawet chwilówki. Teraz warto odpowiedzieć na pytanie, co będzie dla nas lepsze? 

Dla kogo lepszym rozwiązaniem będzie kredyt bez zaświadczeń niż pożyczki?

Odpowiedź na pytanie, która oferta będzie dla nas lepszym rozwiązaniem, jest kwestią indywidualną. Jednak zdarzają się sytuację, kiedy nie mamy możliwości wyboru lub po prostu jedna z ofert nie spełnia naszych oczekiwań. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach w banku będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wysokiej kwoty wsparcia finansowego. Nie ulega wątpliwości, że instytucje bankowe wprowadzają dla swoich klientów wyższe wartości kredytów niż firmy pożyczkowe. Dlatego przedłużony zostaje również maksymalny okres kredytowania, który może wynosić nawet 120 miesięcy, czyli 10 lat. Dzięki temu możemy otrzymać tani kredyt gotówkowy na remont domu, zakup działki czy nawet z mieszkania i rozłożyć spłatę na atrakcyjne raty dopasowane do możliwości finansowych. Jednak zdarza się, że banki wymagają od klientów zaświadczeń z miejsca pracy lub innych dokumentów potwierdzających zarobki przy wyższych kwotach wsparcia finansowego.

Natomiast pożyczki bez zaświadczeń gwarantują klientom spłatę w wygodnych ratach miesięcznych. Wnioskodawca może dopasować parametry zobowiązania do własnych preferencji. Udostępniane kwoty są niższe niż w przypadku banków, ale dzięki temu otrzymujemy również formalności ograniczone do minimum. Wymóg dostarczenia zaświadczenia z miejsca pracy jest rzadkością. Dlatego możemy zaciągnąć potrzebne wsparcie finansowe, nie informując o tym pracodawcy. Jednocześnie należy podkreślić, że pozabankowe firmy pożyczkowe gwarantują swoim klientom łagodniejszy scoring, czyli wymagania, niż banki. Jeżeli chcemy wiedzieć, które rozwiązanie będzie tańsze, mamy do dyspozycji kredyt gotówkowy kalkulator. Możemy z niego skorzystać na stronie głównej porównywarki pozyczkowy-portal oraz na każdej z podstron z ofertami. Po wyznaczeniu terminu spłaty oraz kwoty kredytu otrzymamy odpowiedź, która pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach będzie najatrakcyjniejsza cenowo.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń zalety

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto złożyć wniosek o kredyt bez zaświadczeń, poniżej prezentujemy najważniejsze zalety tego rozwiązania.

Najczęściej zadawane pytania o kredyty bez zaświadczeń

1.Kiedy warto zaciągnąć kredyt bez zaświadczeń?

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń to doskonałe rozwiązanie, kiedy zależy nam na szybkim otrzymaniu potrzebnych pieniędzy. Jeśli w budżecie pojawiają się nieplanowane wydatki, warto przemyśleć zaciągnięcie pożyczki ratalnej bez zbędnych formalności. Dzięki niej rozłożymy pilne zakupy na raty i bez problemu spłacimy zobowiązania według harmonogramu dostosowanego do możliwości finansowych.

2. Kiedy będzie potrzebne zaświadczenie o zarobkach?

Zaświadczenie o zarobkach będzie niezbędne, kiedy zdecydujemy się na złożenie wniosku o kredyt w banku. Jest to jeden z elementów umożliwiających ocenę zdolności kredytowej. Jeżeli chcemy uniknąć informowania pracodawcy o zamiarze złożenia wniosku o kredyt, warto skorzystać z alternatywnych rozwiązań, na przykład wyciąg z konta bankowego. 

3. Jak długo czeka się na decyzję w sprawie kredytu bez zaświadczeń?

Jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku o kredyt bez zaświadczeń w firmie pożyczkowej, decyzję możemy otrzymać nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Jednak pamiętajmy, że kredytodawca nie zaakceptuje wniosku dopóki nie zweryfikujemy swojej tożsamości! Dlatego warto korzystać z ekspresowych metod weryfikacji! 

Najlepsze kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Na początku należy podkreślić, że powyższy ranking kredytów gotówkowych zawiera wyłącznie oferty sprawdzonych instytucji finansowych. Wybierając jedną z nich, możemy być pewni, że korzystamy z usług jednego z liderów na polskim rynku finansowym. To, która oferta okaże się dla nas najlepsza, zależy od indywidualnych preferencji. Wielu z nas chce znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. W takiej sytuacji powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na koszty takie jak: prowizja, odsetki, opłata przygotowawcza czy administracyjna. Jednak zanim to zrobimy, musimy przeanalizować swój budżet domowy i wyznaczyć potrzebną kwotę, a następnie określić możliwości finansowe. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w której instytucji ta konkretna pożyczka okaże się najtańsza. Na podstronach menu “Pożyczki ratalne” oraz “Kredyty gotówkowe” znajduje się kalkulator kredytu gotówkowego. Składa się on z dwóch elementów: kwota pożyczki  i okres spłaty. Za pomocą suwaków określamy parametry, a w odpowiedzi otrzymujemy informacje o wszystkich dostępnych ofertach. Dowiemy się, jaki będzie łączny koszt zobowiązania oraz ile wynosi miesięczna kwota pożyczki gotówkowej bez zaświadczeń.

Wśród nas znajdą się również osoby, dla których najlepszy kredyt oznacza najszybszą decyzję oraz przelew. W takiej sytuacji powinniśmy przejrzeć opinie interesujących nas pożyczkodawców. W każdej z nich znajdziemy odpowiedzi na najważniejsze pytania pozwalające wybrać najszybszy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń:

 • jakie są godziny pracy kredytodawcy? Wnioski są rozpatrywane wyłącznie w czasie pracy instytucji. Dlatego warto również sprawdzić, czy kredytodawca pracuje w weekendy,
 • jakie metody weryfikacji tożsamości stosuje kredytodawca? Nasz wniosek nie zostanie rozpatrzony, dopóki pożyczkodawca nie będzie miał pewności, że nasze dane są prawdziwe. Metody, które gwarantują natychmiastową weryfikację, to: specjalna aplikacja typu Instantor lub Kontomatik oraz przelew za pośrednictwem systemu przelewów ekspresowych,
 • w jakim banku znajduje się konto kredytodawcy? Jeżeli mamy rachunek bankowy w innej instytucji, czas oczekiwania na przelew lub weryfikację w przypadku tradycyjnej metody mikroprzelewu, może się przedłużyć z powodu sesji Elixir. Warto upewnić się, czy instytucja korzysta z systemu przelewów ekspresowych w celu przekazania kredytu.
 • jakie dokumenty są potrzebne podczas procesu wnioskowania? Jeśli instytucja udostępnia kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach ani innych dodatkowych dokumentów, możemy uznać, że szybko załatwimy wszystkie formalności.

Czy da się zaciągnąć kredyt bez zaświadczeń przez internet (online)?

Kredyty gotówkowe to produkty udostępniane zarówno przez banki, jak i firmy pożyczkowe. Jeżeli zależy nam na procesie wnioskowania przez internet, warto skłonić się ku pozabankowym kredytom bez zaświadczeń. Bank może nas poprosić o wizytę w oddziale w celu podpisania umowy lub ostatecznej weryfikacji. Niektórzy umożliwiają podpisanie dokumentów w obecności kuriera, który dodatkowo sprawdzi nasz dowód osobisty. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Przykładem może być kredyt Alior Bank, gdzie otrzymamy nawet do 4 600 zł wyłącznie przez internet, bez dodatkowych rozmów telefonicznych czy wizyt w banku. Natomiast firmy pożyczkowe zadbały o to, aby cały proces wnioskowania – nawet o wyższe kwoty – odbywał się wyłącznie przez internet.

Jak działa kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń? Oto krótka instrukcja wnioskowania:

1. Przechodzimy na stronę wybranego pożyczkodawcy.

2. Na stronie głównej znajduje się kalkulator kredyty gotówkowe. Za pomocą suwaków określamy kwotę i termin spłaty zobowiązania. Pamiętajmy, aby sprawdzić, czy odpowiada nam wysokość opłat oraz raty kredytu.

3. Jeżeli wszystko się zgadza, możemy przejść do wypełniania formularza wniosku. Zostaniemy poproszeni o wpisanie danych personalnych, kontaktowych, adresowych oraz finansowych. Dzięki nim kredytodawca będzie mógł ocenić również naszą zdolność kredytową.

4. Sprawdźmy, czy wszystkie informacje są zgodne z prawdą i zaznaczmy niezbędne zgody.

5. Teraz musimy zweryfikować swoją tożsamość. W zależności od indywidualnych ustaleń pożyczkodawcy będziemy poproszeni o wysłanie tradycyjnego lub ekspresowego przelewu weryfikacyjnego albo weryfikację za pomocą specjalnej aplikacji.

6. Kolejny krok należy do pożyczkodawcy, który zweryfikuje informacje na nasz temat, sprawdzi dostępne bazy dłużników oraz podejmie decyzję o akceptacji lub odrzuceniu wniosku.

7. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze trafią na konto bankowe, które podaliśmy w formularzu. Czas oczekiwania wynosi maksymalnie 24 godziny od wydania decyzji.

Jakie są minimalne wymagania kredytów bez zaświadczeń?

Kredyt bez zaświadczeń wiąże się z ograniczeniem wszelkich formalności do minimum. Dlatego nie musimy prosić pracodawcy o pisma potwierdzające wysokość dochodów lub zatrudnienie. Jedynym dokumentem, którego potrzebujemy, jest ważny dowód osobisty i wypełniony wniosek. Do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń posłuży nam dowolne urządzenie z dostępem do internetu, na przykład telefon, tablet lub komputer. Wśród pozostałych wymagań, jakie są stawiane przed wnioskodawcami, znajdziemy:

 • ukończenie co najmniej 18 lat, choć coraz częściej firmy podnoszą próg wieku nawet do 25 lat,
 • posiadanie obywatelstwa Polski oraz miejsca zamieszkania na terytorium RP,
 • brak negatywnych wpisów w bazach,
 • posiadanie stałego źródła dochodu,
 • ważny numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz numer konta bankowego

Czynnikiem decydującym o pozytywnej decyzji jest wynik oceny zdolności kredytowej. Dlatego kredytodawca zapyta nas również o liczbę osób na utrzymaniu, status majątkowy, aktywne zobowiązania, miesięczne wydatki, miejsce zatrudnienia oraz zajmowane stanowisko. Może się zdarzyć, że pytań będzie więcej. Jednak cały proces zajmuje zazwyczaj nie więcej niż 15 minut. Istotną kwestią jest rodzaj umowy na podstawie której wnioskujący otrzymuje wynagrodzenie. Więcej na ten temat piszemy np. w tekście umowa na czas określony a kredyt.

Jaki jest maksymalny okres spłaty kredytów gotówkowych bez zaświadczeń?

Maksymalny okres spłaty kredytu gotówkowego zależy w dużej mierze od tego, w jakiej instytucji zdecydujemy się złożyć wniosek. Banki umożliwiają złożenie wniosku o kredyty gotówkowe bez zaświadczeń ze spłatą nawet w 120 ratach miesięcznych. Zobowiązanie będzie aktywne przez 10 lat, dlatego największe szanse na otrzymanie takiego wsparcia finansowego mają osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Dzięki temu bank może zminimalizować ryzyko problemów z uregulowaniem zobowiązania.

Firmy pożyczkowe udostępniają kredyty gotówkowe bez zaświadczeń na krótszy okres kredytowania. Jednak coraz częściej jest on zbliżony do propozycji banku. Maksymalny termin spłaty wynosi w tym przypadku 60 miesięcy. Nie ulega wątpliwości, że jest to również atrakcyjna oferta z perspektywy klienta, któremu zależy na rozłożeniu płatności na raty. Bardzo często pożyczkodawcy udostępniają kredyt gotowkowy z terminem do 36 lub 48 miesięcy. Nie ulega wątpliwości, że wśród tak różnorodnych ofert każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Ile wynosi maksymalna kwota podczas wnioskowania o kredyty bez zaświadczeń?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń oferowane przez banki oraz instytucje pozabankowe sprawdzą się w przypadku osób, które potrzebują wyższego wsparcia finansowego. Zgodnie z zapisem ustawy z dnia 2 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. 2011 Nr 126 poz. 715), maksymalna kwota kredytu gotówkowego może wynosić 255 550 zł. Jeżeli spojrzymy na oferty dostępne w bankach i firmach pożyczkowych, rzadko spotkamy aż tak wysokie kwoty. Umowy o kredyty gotówkowe w instytucjach bankowych są zawierane zazwyczaj na maksymalnie 200 000 zł. Jednocześnie należy zaznaczyć, że przy tak wysokich kwotach niezbędne są zaświadczenia z miejsca pracy!

Jeżeli zależy nam na ograniczeniu formalności do minimum, warto skłonić się ku ofertom firm pożyczkowych, które uwzględnia ranking kredytów gotówkowych. Najwyższa dostępna kwota wśród nich wynosi 60 000 zł.  Kiedy zdecydujemy się na skorzystanie z tej oferty, poza dowodem osobistym nie będziemy potrzebować żadnego innego dokumentu.

Ile wynosi oprocentowanie kredytu bez zaświadczeń?

Kiedy decydujemy się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń lub inny produkt finansowy, często pojawiają się wątpliwości, czy to na pewno dobry pomysł. Dodatkowo burzliwa przeszłość firm pożyczkowych może dodatkowo podsycać naszą niepewność. Największe obawy wzbudzają zazwyczaj koszty. Dlatego warto zwrócić uwagę na przepisy dotyczące tego, ile maksymalnie może wynosić oprocentowanie kredytów gotówkowych bez zaświadczeń o dochodach.

Każdy z nas znajdzie informacje na ten temat w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93). Zgodnie z art. 359 § 2, ustawowe odsetki w skali roku są równe sumie stopy referencyjnej NBP i 3,5 punktów procentowych. Na dzień 16 lutego 2021 roku stopa referencyjna wynosi 0,10%. Natomiast maksymalne odsetki kapitałowe nie mogą przekraczać dwukrotności wysokości odsetek ustawowych.

Jak spłacać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach należy spłacać według takich samych zasadach jak te obowiązujące inne produkty kredytowe. Podczas wnioskowania otrzymamy informację o wysokości miesięcznej raty. Składając wniosek, akceptujemy te warunki. Dlatego po otrzymaniu kredytu gotówkowego będziemy zobowiązani do wpłacania na konto kredytodawcy ustalonej wcześniej sumy. Liczba rat zależy od długości okresu kredytowania. Jeżeli zaciągnęliśmy kredyt bez zaświadczeń na 36 miesięcy, wówczas jesteśmy zobowiązani do uregulowania 36 rat miesięcznych. Szczegółowy harmonogram spłat otrzymamy wraz z innymi dokumentami na adres e-mail, pocztą tradycyjną lub będą one widniały na naszym profilu klienta firmy pożyczkowej. Dane do przelewów znajdują się zazwyczaj w umowie kredytu wraz z datą pierwszej wpłaty. Pamiętajmy o terminowej spłacie kredytu gotówkowego bez zaświadczeń. W innym przypadku poniesiemy koszty związane z opóźnieniem, na przykład odsetki za zwłokę oraz opłaty za monity.

Na co można wziąć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń można otrzymać na dowolny cel, bez żadnych ograniczeń. Podczas wnioskowania nikt nie będzie od nas wymagał informacji, na co przeznaczymy otrzymane środki. Zdarza się, że niektóre instytucje uwzględniają takie pytanie, ale jedynie w celach statystycznych. Oznacza to, że decyzja kredytowa od tego nie zależy. Dlatego możemy zaciągnąć kredyt bez zaświadczeń między innymi na:

 • większe zakupy,
 • spłatę bieżących zobowiązań,
 • zakup samochody,
 • sfinansowanie własnych przyjemności czy nawet
 • konsolidacje chwilówek lub innych zobowiązań.

Jednak w ostatnim przypadku wiele zależy od tego, czy są to przeterminowane zobowiązania. Jeśli tak, otrzymanie kredytu gotówkowego na ich spłatę może być trudne.  Jednocześnie warto pamiętać, że mamy do dyspozycji również kredyt bez formalności w firmie pożyczkowej. Umożliwia nam to łagodny scoring wprowadzony przez pożyczkodawców. 

Czy warto wziąć kredyt bez zaświadczeń?

Jeżeli zależy nam na szybkim otrzymaniu wsparcia finansowego, warto przemyśleć złożenie wniosku o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Dzięki temu możemy zaoszczędzić wiele czasu. Nie musimy umawiać się na spotkania z szefem w celu uzyskania odpowiednich dokumentów. Umożliwia nam to również zachowanie informacji o zamiarze zaciągnięcia kredytu dla siebie. Dzięki zwolnieniu z obowiązku dostarczania zaświadczeń o dochodach możemy ubiegać się o potrzebne wsparcie finansowe wyłącznie przez internet bez wizyt w oddziałach w celu dostarczenia niezbędnych informacji. Niektóre instytucje umożliwiają nie tylko złożenie wniosku, ale również podpisanie umowy o pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń przez internet.

Jak szybko dostanę kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Jak zostało wspomniane, czas oczekiwania na kredyt bez zaświadczeń o dochodach zależy w dużej mierze od naszych decyzji. Dlatego przed złożeniem wniosku powinniśmy dokładnie sprawdzić kilka aspektów:

 • godziny pracy instytucji,
 • udostępniane metody weryfikacji tożsamości,
 • bank, w jakim pożyczkodawca posiada konto,
 • sposób wypłacania kredytu gotówkowego.

Jeżeli skorzystamy z metod weryfikacji ekspresowej, a firma pożyczkowa będzie rozpatrywała wnioski w momencie, kiedy zdecydujemy się na wysłanie swojego, wówczas dostaniemy decyzje kredytową nawet w ciągu kilku minut. Natomiast czas oczekiwania na przelew zależy od tego, czy przeszkodą będą sesje Elixir. Kiedy kredytodawca korzysta z systemu przelewów ekspresowych lub posiada konto w naszym banku, pieniądze trafią do nas nawet w ciągu 15 minut od decyzji kredytowej. Natomiast w innym przypadku czas oczekiwania na kredyt gotówkowy bez zaświadczeń może się przedłużyć do 24 /48 godzin. 

Czy bank wymaga zaświadczeń o zarobkach?

Jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w banku, musimy liczyć się z tym, że przy wyższych kwotach będziemy zobowiązani do potwierdzenia swoich dochodów. Jednak banki dopuszczają kilka rozwiązań, dzięki którym możemy uniknąć dostarczania zaświadczeń o zarobkach. Wśród nich znajdują się:

 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3/6 miesięcy,
 • PIT za ostatni rok,
 • druki ZUS RMUA lub paski płacowe z ostatnich 3 miesięcy,
 • zaświadczenie z ZUS o zgłoszeniu do obowiązkowych ubezpieczeń zawierające wysokość podstawy naliczania składek,
 • umowy o dzieło lub umowy zlecenia zawarte w ostatnich 6 miesiącach lub rachunki potwierdzające otrzymanie wynagrodzenia za ten okres.

W jakim banku mogę wziąć kredyty gotówkowe bez zaświadczeń?

Poniżej wskazujemy listę banków, które udostępniają kredyty gotówkowe bez zaświadczeń. Jednak pamiętajmy, że zazwyczaj obejmują one nie wszystkie dostępne kwoty, ale jedynie te niższe. Niektóre z niżej wymienionych instytucji umożliwiają zaciągnięcie kredytu bez zaświadczeń o dochodach, w zamian za udostępnienie jednego z dokumentów wymienionych w poprzednim akapicie. 

Kredyt bez zaświadczeń w banku:

 • T-Mobile Usługi Bankowe – do 200 000 zł
 • ING Bank Śląski – do 200 000 zł dla osób, które otrzymują wynagrodzenie na konto w tym banku,
 • Citi Handlowy – do 150 000 zł, 3-miesięczny wyciąg z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie,
 • PKO Bank Polski – do 200 000 zł, wymagany inny dokument potwierdzający dochód
 • Nest Bank – do 50 000 zł, wymagany inny dokument potwierdzający dochód
 • Getin Bank – do 200 000 zł, wymagany inny dokument potwierdzający dochód
 • Alior Bank – do 200 000 zł, wymagany inny dokument potwierdzający dochód
 • BGŻ BNP Paribas – do 200 000 zł, wymagany inny dokument potwierdzający dochód
 • Millennium Bank – 20 000 zł, wymagany inny dokument potwierdzający dochód

Podsumowanie: Co musisz wiedzieć o kredytach gotówkowych bez zaświadczeń?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to oferta przeznaczona dla osób, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego bez zbędnych formalności. Jeżeli zdecydujemy się na wsparcie finansowe w banku, może pojawić się konieczność przedstawienia innego dokumentu potwierdzającego dochód oraz wizyty w oddziale stacjonarnym. Natomiast firmy pożyczkowe nie wymagają od swoich klientów żadnych dokumentów do kredytu gotówkowego oprócz dowodu osobistego, wszystkie formalności załatwiamy przez internet, a decyzja kredytowa trafi do nas nawet w ciągu kilku minut. Na koniec warto zaznaczyć, że kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach może być przeznaczony na dowolny cel.