Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Monedo Now

3.87
253 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Monedo Now

Monedo Now - Opinie

Monedo Now to produkt firmy Kreditech. W Monedo Now klient może liczyć na pożyczkę rzędu 10 000 zł na 25 miesięcznych rat. Oprócz Monedo Now w ofercie grupy Kreditech znajdą Państwo również Kredito24 i Pandamoney.

Spółka Kreditech Polska Spółka z o.o. to firma świadcząca usługi finansowe z zakresu pożyczek krótkoterminowych, jak również ratalnych. Swoją siedzibę posiada w Warszawie przy ulicy Prosta 32. Firma pomaga klientom w sytuacjach trudnych i nieoczekiwanych. Udzielając wysokiej kwoty pożyczki ze spłatą na parę miesięcy pozwala na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych, które możemy spłacić w równych ratach, nie obciążając zbytnio naszego domowego budżetu.

Monedo Now - Pożyczki przez internet

Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na korzystnych warunkach finansowych oraz elastyczne warunki spłaty udzielanych pożyczek. Firma zapewnia, że dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie bierze pod uwagę tylko i wyłącznie historii kredytowej , ale także szereg innych czynników, które wpływają na zdolność kredytową. Dzięki temu Mondeo Now stara się przygotować ofertę bardziej elastyczną, jak określają – “szytą na miarę” i dopasowaną do potrzeb klienta. Monedo Now zależy na tym, by uprościć proces ubiegania się o pożyczkę do minimum. Wnioskując o pożyczkę, klient nie musi tracić czasu na wypełnianie długich formularzy, odpowiadanie na niepotrzebne pytanie czy też przesyłanie zbędnych dokumentów. O pożyczkę można aplikować, nie wychodząc z domu. Klient potrzebuje tylko komputera, tabletu lub telefonu.

Monedo Now - Ogólne warunki

Chcesz otrzymać pożyczkę ratalną w Monedo Now? Musisz spełnić kilka warunków. Trzeba być osobą pełnoletnią, obywatelem Polski posiadającym ważny dowód tożsamości i posiadać konto bankowe. Podczas składania wniosku o przyznanie pożyczki firma poprosi Cię o podanie adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego i głównego konta bankowego. Otrzymanie pożyczki przez internet w Monedo Now jest bardzo prostym procesem. Każda osoba, która używa na codzień komputera lub smartfona powinna bez problemu poradzić sobie ze złożeniem wniosku o pożyczkę.

Monedo Now - Pożyczka krok po kroku

Na stronie Monedo Now należy wybrać kwotę, której potrzebujesz oraz kwotę, jaką możesz spłacać w miesięcznych ratach. Po wyborze odpowiednich wartości, kliknij w przycisk „Otrzymaj swoją osobistą ofertę”, a zostaniesz przeprowadzony przez kilka prostych kroków w celu złożenia wniosku o pożyczce. Po wypełnieniu wniosku dostaniesz informację, czy Twój wniosek został zatwierdzony. Oferta jaką złoży Ci firma, nie jest wiążąca. W dowolnym momencie możesz wycofać się lub zmienić swój wniosek, nawet jeżeli dostaniesz już przedstawioną ofertę przez firmę Monedo Now. Kiedy zdecydujesz się na odpowiadające ci warunki, podpisz umowę online i oczekuj wypłaty za pośrednictwem przelewu online. Po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej otrzymasz w ciągu kilku minut decyzję w sprawie przyjęcia wniosku. Po podpisaniu umowy online, zakładasz profil w Monedo Now, po czym w ciągu kilku minut otrzymujesz pieniądze na swoje konto. Niekiedy prowadzone są dodatkowe weryfikacje, które mogą spowodować wydłużenie przelewu należności, ale większość klientów otrzymuje pożyczki online od Monedo bardzo szybko.

Monedo Now - Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny:kwota pożyczki: 3488 zł odsetki: 389 zł prowizja: 3042 zł w sumie: 6919 zł Oprocentowanie stałe: 10% średnia RRSO: 104.66% Okres: 25 miesięcy min-maks okres: 6-25 miesięcy RRSO (min-maks): 42.58% – 228.17%. 

Pożyczka ratalna w Monedo Now jest konkurencyjna, ceny są zbliżone do rynkowych odpowiedników. Musimy wiedzieć, że im dłuższy okres kredytowania, tym wyższe koszty – ta reguła obowiązuje w każdej firmie pożyczkowej.

Pożyczasz20004000800010000
Czas (miesięcy)25252525
Rata159317635793
Oddajesz397579251587519825

Monedo Now - Dane firmy

 • Infolinia: +48 12 8 811 209
 • info@now.monedo.pl
 • Godziny otwarcia:
  pn. – pt.: 9.00 – 20.00
 • Warszawa 00-838, przy ul. Prostej 32
  Kreditech Polska Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 32, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000429058, NIP: 5252534005, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł opłacony w całości.
  Monedo Now stanowi znak towarowy zastrzeżony przez Kreditech Holding SSL GmbH.

Monedo Now – Historia i misja

Monedo Now należy do znanej grupy Kreditech Holding SSL GmbH. Jest to grupa kapitałowa działająca na wielu rynkach m. in. w Europie, Azji i Ameryce. Kreditech jest Laureatem DLD Digital Star Award: “Digital Innovation of the Year”, którą to nagrodę otrzymało w styczniu 2015. W raporcie KMPG ”50 Best Fintech Innovators” można sprawdzić, że Kreditech znajduje się w grupie 10 najlepszych dostawców cyfrowych branży finansowej, która zmienia i wprowadza innowacje w branży finansowej. Polskim oddziałem tego niemieckiego konsorcjum jest Kreditech Polska Sp. z o.o. działająca od 2012 r. Jako Kredito24 wspiera rządowy program ”Nie daj się nabrać. Sprawdź zanim podpiszesz” dotyczący bezpiecznego pożyczania pieniędzy. W przypadku pożyczania pieniędzy przez osoby posiadające negatywny wpis w rejestrach dłużników Monedo Now stawia sprawę następująco. Jeśli figurujemy w rejestrze dłużników nie oznacza to, że nasza aplikacja będzie automatycznie odrzucona. Firma bierzemy pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce sprawdzając nie tylko historię kredytową, lecz posługując się również wewnętrznym scoringiem. To bardzo dobra wiadomość dla wielu klientów. Monedo Now zdaje sobie sprawę, że na rynku jest wielu potencjalnych pożyczkobiorców, którzy nie mogą pochwalić się pozytywną historią kredytową. Jednak szereg różnych aktualnych czynników takich jak wysokość pensji, zatrudnienie etc. mogą sprawić, że wniosek o pożyczkę w Monedo Now zostanie zaakceptowany.

MoneyMan

Monedo Now – korzyści

Jakie są najważniejsze korzyści Monedo Now dla klienta? Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na atrakcyjnych warunkach finansowych. Klient decyduje indywidualnie o elastycznych warunkach spłaty udzielanych pożyczek. Wielką zaletą Monedo Now jest zastosowanie przez firmę nowoczesnej technologii. Drugim plusem jest wspomniana już elastyczność w przyznawaniu pożyczek. Pożyczkodawca nie bierze pod uwagę wyłącznie historii kredytowej wnioskodawcy, ale sprawdza szereg innych czynników, które wpływają na ostateczną zdolność kredytową klienta. Jak podkreśla Monedo Now dzięki zastosowaniu takiej polityki są w stanie przygotować ofertę “szytą na miarę” i dopasowaną do potrzeb klienta.

Monedo Now pożyczki opinie

Monedonow zyskał bardzo przychylne opinie wśród klientów firmy. Pożyczkobiorcy cenią sobie profesjonalizm, brak zbędnych formalności oraz miłą obsługę agentów firmy wobec konsumenta. Monedo Now opinie klientów firmy opisane są na różnych stronach internetowych, czy forach dyskusyjnych. Możemy również przeczytać, że pożyczkobiorcom przede wszystkim odpowiada wysoka przyznawalność pożyczek. To na pewno spory plus, ponieważ w innych firmach pożyczkowych, słyszy się o częstym odrzuceniu wniosku. Firma posiada profesjonalne konto firmowe na facebooku. Często również możemy przeczytać, że Monedo Now stawia na nowoczesność, umożliwiając swoim pożyczkobiorcom uzyskanie pożyczki np. za pośrednictwem konta na allegro. Kolejnym plusem jest szybkie uzyskanie decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Jeżeli chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z firmą Monedo Now zachęcamy do pozostawienia komentarza. Będzie to również wskazówka dla innych osób zastanawiających się nad zaciągnięciem w firmie Monedo Now pożyczki na raty. My osobiście, jak najbardziej polecamy skorzystanie z usług firmy, ponieważ jest to bardzo rzetelna i przyjazna firma. W razie problemów, czy pytań można śmiało kontaktować się z pożyczkodawcą. Konsultanci służą pomocą.

 

Zalety

 • bardzo wysoka kwota pożyczki
 • formalności ograniczone do minimum
 • wysoki poziom akceptowania wniosków

Wady

 • nie ma darmowej pożyczki
 • mało przejrzysty kalkulator na stronie głównej

Ocena

3.87 (77.4%)
253 głosów

Komentarze

25 odpowiedzi na “Monedo Now”

 1. Roman1973 napisał(a):

  Relacja z firmą Monedo Now bardzo pozytywna. Wniosek jest krótki i można go złożyć bez problemu z domu. Cały proces przebiega sprawnie, a w razie wątpliwości można skontaktować się z konsulatentem lub wysłać emaila, dzięki czemu zostaną rozwiane wszelkie nasze wątpliwości. Na żadnym z etapów nie napotkałem na jakiekolwiek problemy. Moja przygoda z tą firmą już się zakończyła. Oceniam Monedo Now na 5+

 2. Olga napisał(a):

  Monedo-now pozwoliło mi stanąć w końcu na nogi, po wielu historiach z chwilówkami. Spłata pożyczki ratalnej nie jest tak bolesna dla budżetu, jak jednorazowe spłacanie pożyczki chwilówki. Z firmą nie miałam żadnych kłopotów, ponieważ wszystko poszło sprawnie, a pieniądze w kilka minut znalazły się na moim koncie. Pożyczka z niską ratą, więc spokojnie można spłacić.

 3. Lucek napisał(a):

  Monedo Now to fajna pożyczka na raty, którą brałem już kilka razy. Obsługa bardzo miła, szybko odpowiada na maile z pytaniami. Mili ludzie, fajna atmosfera i niska rata, bo nie przekracza 160 złotych, więc na luzie sobie co miesiąc spłacam. Polecam tym, którzy nie lubią chwilówek, które trzeba oddać po miesiącu.

 4. taniofajnie napisał(a):

  Monedo-now to chyba pożyczka ratalna o najniższej miesięcznej kwocie. Początkowo brałem tysiąc złotych na święta, a pół roku później dwa tysiące. Szybki wniosek przez internet i bezproblemowa obsługa. Śmiało mogę polecić wszystkim, którzy szukają szybkiej gotówki. Można podegrać kartę, z której co miesiąc ściągają pieniądze.

 5. rewelka napisał(a):

  Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybkie załatwianie formalności. Plusem tej firmy jest elastyczność i na pewno pożyczka jest dopasowywana indywidualnie do klienta. Pieniądze na koncie pojawiają się niemal od razu. Nie słyszałam, aby Monedo odrzuciło komuś wniosek pożyczkowy, a oczywiście przed zaciągnięciem pożyczki internetowej zrobiłam wywiad środowiskowy wśród znajomych.

 6. ja też napisał(a):

  Od kilku dni nie mogę spłacić ostatniej raty – po wybraniu płatności on-line i logo banku ( Alior ) , system wyświetla mi komunikat ” coś poszło nie tak ” , ” Skontaktuj się z odbiorcą płatności 03g04765…. “. Podejżewam celowe uniemożliwienie spłaty , by wyłudzić karne odsetki. Lichwa w najgorszym wydaniu.

 7. Halina napisał(a):

  Może gdyby banki rozpatrywały wnioski szybciej i nie wymagały tylu dokumentów, to zdecydowałabym się na ich pożyczkę. Jednak to pożyczka Mondeo Now uratowała mnie, gdy pilnie potrzebne była pieniądze. Miałam dosłownie dwa dni na zdobycie pieniędzy. A tak złożyłam wniosek online, bez żadnych dokumentów i wystarczyło.

 8. deedee napisał(a):

  Trochę mnie odstraszyła prowizja przy większych kwotach pożyczki, więc zawnioskowałem tylko o 2 tysiące, a resztę pożyczyłem od brata. Auto wymagalo generalnego remontu, a nie stać mnie na nowe, więc to była jedyna opcja. Monedo się spisało, zresztą zdecydowałem się na nich, bo są zwykle w czołówce firm z chwilówkami, pewnie nie bez powodu. Narzekają ci, co nie płacą w terminie, taka jest prawda. Firma bardzo w porządku, ja nie miałem żadnych problemów, choć wiadomo, że różnie może być, bo zostało mi jeszcze 10 rat do splaty.

 9. Kamila napisał(a):

  tyle mi dni starego urlopu przeszło na ten rok, że postanowiłam jechac z rodziną na narty. No i się okazało, że dzieci powyrastały z butów i ubrań, trzeba było kupić nowe, a wiadomo, że to nie jest tani sport. Mieliśmy odłożone jakies pieniądze, ale bez pożyczki i tak by się nie obeszło. Teraz już po urlopie, super, że Monedo now przyznało nam tyle pieniędzy ile chcieliśmy. zdecydowanie polecam na takie awaryjne sytuacje!

 10. Andrzej napisał(a):

  Ci z was, ktorzy znaja albo korzystali z Pandamoney moga brac w Monedo pozyczke w ciemno, bo to ta sama grupa. Ja kiedys korzystalem z pandy i wszystko bylo spoko, bez sciemy czy zbednej formalnosci. w Monedo tez sie zdecydowalem dlatego pozyczyc, bo potrzebowalem wiekszych pieniedzy niz w pandzie dawali. Monedo pozycza wyzsze kwoty – nowym klientom nawet 10000zl na 24 raty, dla mnei idealnie, bo z bankiem mielbym pewnie duzo wiecej zachodu. szybko mi wyplacili pieniadze i teraz powoli splacam. poki co nei ma z nimi zadnego problemu, a wiadomo ze jak firma duza i znana, to zawsze bezpieczniej.

 11. Weronika. napisał(a):

  Monedo Now polecił mi Kuzyn. Razem z chłopakiem chcieliśmy wyjechac na zagraniczne wakacje, zarezerwowaliśmy hotel, niestety jakiś czas przed urlopem spadły na nas niespodziewane wydatki. Mieliśmy dwie możliwości: porzucić wakacyjne plany albo załatwić skądś pieniądze i później oddać. Wybraliśmy oczywiście to drugie rozwiązanie, tym bardziej, że zaliczka za pobyt była już wpłacona, więc szkoda było ją tracić. Koniec końców, dzięki pomocy firmy Monedo Now mieliśmy wymarzony wypad do Hiszpanii.

 12. jerzy napisał(a):

  Dla stałych klientów firma Monedo Now przygotowała ofertę bardzo wysokich pożyczek! Dobrze, że doceniono lojalność.

 13. A.K. napisał(a):

  Nie mam zastrzeżeń do Monedo-Now. Bardzo sprawnie działają , bez komplikacji i zbędnych formalności. Są bardzo elastyczni i mają bardzo indywidualne podejście do klienta co się ceni. Super warunki pożyczki, wysokie kwoty pożyczanych kwot i niski koszt spłaty. Więcej plusów niż minusów. Gorąco polecam.

 14. gogo napisał(a):

  Monedo daje radę. Elastyczna oferta dla klienta i to się ceni.

 15. Trefl napisał(a):

  Kiedy przychodzi czas na nagłe, niechciane wydatki można załamać ręce albo wziąć się za rozwiązanie problemu. Ja zrobiłem to drugie. Kiedy trudno było mi związać koniec z końcem musiałem jakoś sobie poradzić, gdy akurat nie było pracy. Pożyczyłem 2000 w Monedo Now, a w międzyczasie zacząłem chodzić po znajomych, by dopomogli w potrzebie. Od firmy dostałem jednorazowy, duży zastrzyk gotówki, a potem zbierane pieniądze od znajomych pozwoliły na spłatę zadłużenia. Teraz tylko oddam tym, którzy mi pomogli, ale to już nie problem, bo mam już pracę.

 16. Halina napisał(a):

  Rok temu postanowiłam wymienić okna w domu bo dotychczasowe były w opłakanym stanie. Fachowiec wycenił to na 5 tys zł. Trochę dużo, ale co zrobić… Oszczędności żadnych nie miałam, ale postanowiłam pieniądze pożyczyć. Znajomi i rodzina nie wchodzili w grę bo to za duża kwota. Znalazłam wtedy ofertę Monedo Now i mój wniosek został pozytywnie rozpatrzony:) Ta firma ma ode mnie 5+

 17. Tom H. napisał(a):

  znam Monedo od dawna i korzystałem już nieraz, polecam niezdecydowanym 😉

 18. Kasia K. napisał(a):

  Zastanawiałam się nad innymi, bardziej znanymi firmami, ale sąsiad polecił mi Monedo, bo sam kiedyś korzystał. Faktycznie, nie mam zastrzeżeń. Decyzja o pożyczce była szybka i pieniądze na koncie miałam w mgnieniu oka. Potem też wszystko szło gładko, bo spłacałam w terminie, rata za ratą. Warto się zainteresować.

 19. Marcin napisał(a):

  Monedo daje radę, wszystko sprawnie i bez problemów!

 20. Kalimer napisał(a):

  Ja też jestem zadowolony z Monedo. Wszystko przebiegało sprawnie od samego początku.

 21. RobertK napisał(a):

  Monedo jest super, mało formalności i bez zbędnego komplikowania sprawy

 22. Marta napisał(a):

  Od dzieciństwa męczyłam się z krzywą przegrodą nosową. Nie mogłam swobodnie oddychać, a poza tym nabawiłam się z jej powodu wielu kompleksów. Już jako dorosła postanowiłam w końcu rozwiązać ten problem, ponieważ coraz bardziej utrudniał mi życie. Nie chciałam korzystać z NFZ, bo musiałabym bardzo długo czekać na zabieg. Zdecydowałam się na prywatną klinikę. Polecała mi ją bardzo gorąco moja najlepsza przyjaciółka, która pracowała tam jako pielęgniarka. Na miejscu okazało się ile będzie mnie kosztował cały ten zabieg. Gdy usłyszałam cenę nie mogłam uwierzyć. Po chwili zdałam sobie sprawę, ze nie mam tyle. Nie wiedziałam co robić. Dobrze, że kiedyś moja mama korzystała z oferty Mondeo Now i pamiętałam, ze nigdy na nich nie narzekała. Ja tez postanowiłam spróbować i udało się. Otrzymane pieniądze szybko przelałam na konto kliniki. Zrobiłam operację i w końcu po tylu latach mogę spokojnie i głęboko oddychać przez nos. I to tylko i wyłącznie dzięki Mondeo Now.

 23. Iga_92 napisał(a):

  Raz dwa kasa była na moim koncie. Jak dla mnie są spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.