Fundusz Korona recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
80%

Fundusz Korona udziela pożyczek pozabankowych, w tym gotówkowych lub hipotecznych. Należy do spółki FK z siedzibą w Lublinie. Wnioskowanie o pożyczkę możliwe jest przez wysłanie wniosku online na stronie pożyczkodawcy.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Fundusz Korona Logo
Kwota
1 000 zł - 200 000 zł
Pożyczkowy Portal

Fundusz Korona - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin
TelefonTelefon: 730 306 806
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@funduszkorona.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy FK Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000667716
NIP: 7123335894
REGON: 36682385

Zalety i wady firmy Fundusz Korona

Fundusz Korona – Pożyczki przez internet

Fundusz Korona jest polską firmą świadczącą usługi z zakresu pożyczek pozabankowych. Funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku i od tego czasu buduje swoją ofertę usług finansowych. Najważniejsze z nich to kredyty hipoteczne, pożyczki ratalne i pożyczki „chwilówki”, które udzielane są przez markę FK Pożyczki Orzeł. Wszystkie formy pożyczania dodatkowej gotówki zyskały, na przestrzeni lat, szerokie grono zwolenników. Szczególnie zadowoleni są ci, którzy poszukują możliwości pożyczenia wysokich kwot pod zastaw nieruchomości. Taki sposób uzyskania środków pieniężnych cieszy się zainteresowaniem tych, którzy pragną realizować duże inwestycje, o wartości od 8000 do 200000 złotych. Wiadomo jednak, że to, jaką kwotę uda się nam uzyskać, zależy od naszych dochodów i wartości budynku, którym dysponujemy. Pamiętajmy jednak o tym, że dwie pozostałe propozycje przygotowano już z myślą o osobach dysponujących mniejszym zasobem pieniężnym i gorszej zdolności kredytowej. Niewątpliwie na uwagę zasługuje jednakowo to, że opisywana oferta skierowana jest do różnych pożyczkobiorców, również tych działających w sektorze rolniczym. Oni, podobnie jak inni użytkownicy, mogą liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb. Mogą być też pewni, że przeprowadzane transakcje są w pełni bezpieczne. O pomoc świadczoną osobom w trudnej sytuacji finansowej odpowiada prężnie działający dział prawny. Pracujący w nim specjaliści pomagają nawet tym, którzy muszą zmierzyć się z licytacją komorniczą majątku.

Co sprawia, że warto skorzystać z usług Funduszu Korona? Przede wszystkim to, że są one przeznaczone dla użytkowników o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Oznacza to, że zadowoleni będą zarówno ci, którzy potrzebują w maksymalnie krótkim czasie uzyskać niewielkie kwoty, jak i dla tych oczekujących na wsparcie w kwocie nawet 200 tysięcy złotych. Taka różnorodność możliwa jest dzięki temu, że do dyspozycji oddano pożyczki krótkoterminowe (płatne maksymalnie w 33 ratach), jak i kredyty hipoteczne (w tym przypadku zobowiązanie może być rozłożone nawet na 60 równych części). W przypadku obydwu pożyczek (krótko- i długoterminowej) korzysta się z kilku udogodnień. Przede wszystkim decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zapada maksymalnie w ciągu 24 godzin, z kolei na wypłatę środków czeka się maksymalnie 2 dni. Wielu ucieszy również to, że nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z opłatami wstępnymi. To jednak nie koniec korzyści płynących z oferty Fundusz Korona. Niewątpliwie do rejestru zalet należy wpisać to, że pomoc może zostać przyznana bez względu na negatywne wpisy pojawiające się w BIG i BIK. Oznacza to, że osoby borykające się wcześniej z problemami w spłacie zadłużenia mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie swojego wniosku. Problemem nie będą też w wielu przypadkach zaległości wynikające z nieuregulowanymi płatnościami na rzecz KRD, ZUS i KRUS. Co więcej, w przypadku kredytów pod zastaw nieruchomości, sporządzana jest umowa zapewniająca bezpieczeństwo kredytobiorcy. Do tego należy jeszcze dodać elastyczny czas spłaty i pełną dyskrecję w działaniu.

Fundusz Korona – Ogólne warunki

Kto może liczyć na to, że jego wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Fundusz Korona? Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Dotyczy to jednak wyłącznie osób zatrudnionych w dużych firmach lub sektorze budżetowym. Ponadto na pozytywne rozpatrzenie wniosku ze względu na źródło utrzymania mogą liczyć również renciści i emeryci. Przedstawiciele wszystkich wymienionych grup muszą otrzymywać przyznawane środki na należące do nich konta bankowe. Niemniej ważne jest legitymowanie się stałym adresem zameldowania na terenie Polski. W przypadku opisanych wcześniej kredytów hipotecznych należy również przygotować numer księgi wieczystej nieruchomości stanowiącej zastaw. Przygotowany musi być również akt prawny poświadczający nabycie rzeczonego budynku lub mieszkania (powinna to być umowa kupna lub darowizny). Dodatkowo należy przedstawić odpowiedni wypis z rejestru gruntów (należy dołączyć do niego mapę ewidencyjną) lub zaświadczenie ze spółdzielni bądź wspólnoty poświadczające stan zaległości czynszowych. Niezbędna jest też fotografia nieruchomości wraz z dotyczącym jej opisem (powierzchni użytkowej, ilości pomieszczeń, roku budowy).

Fundusz Korona – Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki należy podjąć, by ubiegać się o pożyczkę lub kredyt w Fundusz Korona? Cała procedura składa się z 6 etapów. Pierwszy polega na podaniu podstawowych wiadomości na swój temat (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne). Później należy odpowiedzieć na cały pakiet pytań dodatkowych dotyczących źródła dochodów, nazwy pracodawcy, posiadanego majątku, zobowiązań finansowych wobec banków i innych firm pożyczkowych. Na samym końcu należy zawrzeć informacje o ewentualnych postępowaniach windykacyjnych i egzekucyjnych. Potem pozostaje podpisanie umowy i oczekiwanie na wypłatę wnioskowanych środków.

Fundusz Korona – Koszty pożyczki

Jakie opłaty dodatkowe obowiązują w przypadku opisywanych tu kredytów? Odpowiedzi na to pytanie można udzielić dzięki danym umieszczonym w modelowym przykładzie pożyczki.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1.333 zł na maksymalny okres 33 miesięcy (minimalny okres: 12 miesięcy) wynosi 133,69% (maksymalne RRSO wynosi 241.33 %). Raty miesięczne 80 zł, ostatnia rata 42,37zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki 269,37zł, prowizja 1.333zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2.935,37 zł (stan na dzień 01.09.2016 r.).

Fundusz Korona – Opinie

Fundusz Korona Lublin to firma udzielająca pożyczek pozabankowych nie tylko na podstawie dochodów, ale także pod zastaw nieruchomości. Korona Fundusz zapewnia swoim klientom weryfikację wniosku w ciągu doby. Formularz można wypełnić online w dowolnym momencie. W tym celu niezbędne będą informacje dotyczące między innymi dochodów, stanu cywilnego czy podstawowych danych osobowych. Podpisanie umowy oraz dostarczenie kwoty, o którą wnioskował klient następuje do dwóch dni od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Cechą wyróżniającą ofertę Fundusz Korona pożyczki na tle pozostałych jest możliwość wydłużenia terminu spłaty, co może być decydujące w przypadku większych problemów finansowych pożyczkobiorcy. Firma wydaje pozytywne decyzje również osobom, których weryfikacja w BIK oraz BIG przynosi negatywny wynik. Wśród portal FK opinie można znaleźć komentarze klientów niekryjących zaskoczenia faktem, że podpisanie umowy odbywa się bez udziału przedstawiciela Korona Fundusz, a jedynie za korespondencyjnie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na wielu forach internetowych.

Fundusz Korona – Wymagania

Jedną z wad wymienianą przez osoby mające styczność z Funduszem Korona jest wysoki próg wymaganych dochodów. Aby otrzymać pozytywną decyzję i przejść do następnego etapu procesu wnioskowania, zarobki potencjalnego klienta powinny wynosić minimum 1800 złotych netto. Kiedy zainteresowany nie spełnia tego warunku, istnieje możliwość wsparcia wiarygodności przez poręczyciela, którego zarobki przekraczają wymieniony wyżej próg minimalny. Pożyczki udzielane są wnioskodawcom, którzy posiadają umowę o pracę na czas nieokreślony, rentę lub emeryturę. Ponadto potencjalny pożyczkobiorca musi być zameldowany na terenie Polski. Spełnienie każdego z tych warunków klient ma obowiązek potwierdzić przesłaniem odpowiedniej dokumentacji.  Czytając Korona opinie krytykę wymagań stawianych przez firmę, jednak służy to potwierdzeniu zdolności bezproblemowej spłaty zobowiązań.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Fundusz Korona zostaw swoją opinię.

6 komentarzy

Magdalena

Dobra firma, sprawnie i szybko załatwiliśmy formalności i pieniądze wpłynęły na konto, nie sprawdzali BIK

00 Odpowiedz
Paulina

Dostałam u nich pożyczkę hipoteczną na 80 tys, wszystko poszło sprawnie. Kontakt telefoniczny i obsługa bez zarzutu.

00 Odpowiedz
Aleksandra

Potrzebowałam gotówki na już, bardzo szybko i sprawnie przebiegł cały proces i przelew miałam na koncie błyskawicznie 🙂 Do tego umowa jasna, przejrzysta i bez ukrytych kosztów.
Bardzo serdecznie polecam !

00 Odpowiedz
Mariusz

potrzebowałem 30 000 i w sumie wszystko załatwiłem około 10 dni także na ten moment mam same dobre Z tego co wiem nie ma problemu aby uzyskać u nich wakacje kredytowe a całość mam rozłożone na kilkadziesiąt lat

00 Odpowiedz
Mirek

firma tragiczna …nie dość że nie dostałem oferty to jeszcze straciłem pieniądze które przelałem ok 100 zł na rzecz tej firmy

0-1 Odpowiedz
Mariusz

Firma na poziomie. Podeszli do tematu w sposób otwarty i uczciwy. Szybko dostałem środki na płatności. No i miła obsługa Pań.

30 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Fundusz Korona Logo
1 000 zł - 200 000 zł
Kwota
Podobne oferty do Fundusz Korona
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: