1.3333333333333 3

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Fundusz Korona

1.33
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Fundusz Korona

Fundusz Korona - Opinie

Fundusz Korona jest polską firmą świadczącą usługi z zakresu pożyczek pozabankowych. Funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku i od tego czasu buduje swoją ofertę usług finansowych. Najważniejsze z nich to kredyty hipoteczne, pożyczki ratalne i pożyczki „chwilówki”, które udzielane są przez markę FK Pożyczki Orzeł. Wszystkie formy pożyczania dodatkowej gotówki zyskały, na przestrzeni lat, szerokie grono zwolenników. Szczególnie zadowoleni są ci, którzy poszukują możliwości pożyczenia wysokich kwot pod zastaw nieruchomości. Taki sposób uzyskania środków pieniężnych cieszy się zainteresowaniem tych, którzy pragną realizować duże inwestycje, o wartości od 8000 do 200000 złotych. Wiadomo jednak, że to, jaką kwotę uda się nam uzyskać, zależy od naszych dochodów i wartości budynku, którym dysponujemy. Pamiętajmy jednak o tym, że dwie pozostałe propozycje przygotowano już z myślą o osobach dysponujących mniejszym zasobem pieniężnym i gorszej zdolności kredytowej. Niewątpliwie na uwagę zasługuje jednakowo to, że opisywana oferta skierowana jest do różnych pożyczkobiorców, również tych działających w sektorze rolniczym. Oni, podobnie jak inni użytkownicy, mogą liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb. Mogą być też pewni, że przeprowadzane transakcje są w pełni bezpieczne. O pomoc świadczoną osobom w trudnej sytuacji finansowej odpowiada prężnie działający dział prawny. Pracujący w nim specjaliści pomagają nawet tym, którzy muszą zmierzyć się z licytacją komorniczą majątku.

Fundusz Korona - Pożyczki przez internet

Co sprawia, że warto skorzystać z usług Funduszu Korona? Przede wszystkim to, że są one przeznaczone dla użytkowników o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Oznacza to, że zadowoleni będą zarówno ci, którzy potrzebują w maksymalnie krótkim czasie uzyskać niewielkie kwoty, jak i dla tych oczekujących na wsparcie w kwocie nawet 200 tysięcy złotych. Taka różnorodność możliwa jest dzięki temu, że do dyspozycji oddano pożyczki krótkoterminowe (płatne maksymalnie w 33 ratach), jak i kredyty hipoteczne (w tym przypadku zobowiązanie może być rozłożone nawet na 60 równych części). W przypadku obydwu pożyczek (krótko- i długoterminowej) korzysta się z kilku udogodnień. Przede wszystkim decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zapada maksymalnie w ciągu 24 godzin, z kolei na wypłatę środków czeka się maksymalnie 2 dni. Wielu ucieszy również to, że nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z opłatami wstępnymi. To jednak nie koniec korzyści płynących z oferty Fundusz Korona. Niewątpliwie do rejestru zalet należy wpisać to, że pomoc może zostać przyznana bez względu na negatywne wpisy pojawiające się w BIG i BIK. Oznacza to, że osoby borykające się wcześniej z problemami w spłacie zadłużenia mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie swojego wniosku. Problemem nie będą też w wielu przypadkach zaległości wynikające z nieuregulowanymi płatnościami na rzecz KRD, ZUS i KRUS. Co więcej, w przypadku kredytów pod zastaw nieruchomości, sporządzana jest umowa zapewniająca bezpieczeństwo kredytobiorcy. Do tego należy jeszcze dodać elastyczny czas spłaty i pełną dyskrecję w działaniu.

Fundusz Korona - Ogólne warunki

Kto może liczyć na to, że jego wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Fundusz Korona? Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Dotyczy to jednak wyłącznie osób zatrudnionych w dużych firmach lub sektorze budżetowym. Ponadto na pozytywne rozpatrzenie wniosku ze względu na źródło utrzymania mogą liczyć również renciści i emeryci. Przedstawiciele wszystkich wymienionych grup muszą otrzymywać przyznawane środki na należące do nich konta bankowe. Niemniej ważne jest legitymowanie się stałym adresem zameldowania na terenie Polski. W przypadku opisanych wcześniej kredytów hipotecznych należy również przygotować numer księgi wieczystej nieruchomości stanowiącej zastaw. Przygotowany musi być również akt prawny poświadczający nabycie rzeczonego budynku lub mieszkania (powinna to być umowa kupna lub darowizny). Dodatkowo należy przedstawić odpowiedni wypis z rejestru gruntów (należy dołączyć do niego mapę ewidencyjną) lub zaświadczenie ze spółdzielni bądź wspólnoty poświadczające stan zaległości czynszowych. Niezbędna jest też fotografia nieruchomości wraz z dotyczącym jej opisem (powierzchni użytkowej, ilości pomieszczeń, roku budowy).

Fundusz Korona - Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki należy podjąć, by ubiegać się o pożyczkę lub kredyt w Fundusz Korona? Cała procedura składa się z 6 etapów. Pierwszy polega na podaniu podstawowych wiadomości na swój temat (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne). Później należy odpowiedzieć na cały pakiet pytań dodatkowych dotyczących źródła dochodów, nazwy pracodawcy, posiadanego majątku, zobowiązań finansowych wobec banków i innych firm pożyczkowych. Na samym końcu należy zawrzeć informacje o ewentualnych postępowaniach windykacyjnych i egzekucyjnych. Potem pozostaje podpisanie umowy i oczekiwanie na wypłatę wnioskowanych środków.

Fundusz Korona - Koszty pożyczki

Jakie opłaty dodatkowe obowiązują w przypadku opisywanych tu kredytów? Odpowiedzi na to pytanie można udzielić dzięki danym umieszczonym w modelowym przykładzie pożyczki. Przedstawia się on następująco: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1.333 zł na maksymalny okres 33 miesięcy (minimalny okres: 12 miesięcy) wynosi 133,69% (maksymalne RRSO wynosi 241.33 %). Raty miesięczne 80 zł, ostatnia rata 42,37zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki 269,37zł, prowizja 1.333zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2.935,37 zł (stan na dzień 01.09.2016 r.).

Pożyczasz102
Czas (miesięcy)121212
Rata120120
Oddajesz144001440

Fundusz Korona - Dane firmy

 • +48 730 306 806
 • info@funduszkorona.pl
 • FK Sp. z o.o., ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin.
  KRS 0000667716
  NIP 7123306214

 

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki gotówkowej (10 000 zł)
 • Dostępność pożyczki hipotecznej (do 200 000 zł)
 • Akceptacja wniosków osób widniejących w BIK, KRD i BIG
 • Akceptacja wniosków osób z zajęciami komorniczymi
 • Pieniądze przeznaczone na dowolny cel
 • Szybkie rozpatrywanie wniosku
 • Szybka wypłata środków
 • Pomoc prawna w sytuacjach szczególnie trudnych
 • Brak opłat wstępnych

Wady

 • Akceptują tylko niektóre źródła dochodu (umowa o pracę, rentę, emeryturę)
 • Wysokie koszty dodatkowe

Ocena

1.33 (26.6%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *