KredytZen recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
80%

Kredyt Zen to firma udzielająca pozabankowych mikropożyczek, działająca 24 godziny na dobę. Maksymalna kwota pożyczki to 10 000zł. Spłatę zobowiązania można rozłożyć na 90 dni. Można uzyskać darmową, pierwszą pożyczkę do 3000 zł.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

kredytzen logo
Kwota
100zł - 10000zł
Okres
90 dni
Pierwsza za darmo?
Tak
Pożyczkowy Portal

KredytZen - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 28, 00-001 Warszawa
TelefonTelefon: 222199920
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@kredytzen.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Zen Media International OÜ

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP: EE102249743
REGON: 14955174

Zalety i wady firmy KredytZen

KredytZen – Pożyczki przez internet

To co wyróżnia Kredyt Zen to bardzo szybka forma składania wniosku. O każdej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli, można składać wnioski online, bez wychodzenia z domu. Klient nie musi się tłumaczyć, dlaczego ani w jakim celu pożycza pieniądze. Może otrzymać od 200 do 4000 zł prawie natychmiast. Wystarczy wybrać odpowiedni termin spłaty. Z firmą Kredyt Zen pożyczkobiorca nie musi się zastanawiać, jak zdobyć pieniądze. Kredyt Zen rejestracja odbywa się w trzech krokach. Wystarczy, że określi kwotę i wyśle wniosek, a po kilku minutach zobaczy pieniądze na swoim koncie. Według kredytzen.pl opinie klientów zasady wnioskowania są jasne, a sam proces ubiegania się o pożyczkę przebiega bezproblemowo.

KredytZen – Ogólne warunki

Kredytzen oferuje szybkie pożyczki od 200 do 4000 zł na maksymalny okres 30 dni z możliwością przedłużenia spłaty. Całą procedurę ubiegania się o pożyczkę w Kredytzen można wykonać online bez wychodzenia z domu. Pieniądze otrzymamy za pomocą przelewu na wskazane podczas rejestracji konto. Dział obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.30, a w soboty od 10.00 do 15.00. Opłaty zależą od wnioskowanej kwoty pożyczki. Można je sprawdzić w kalkulatorze pożyczki na stronie głównej po określeniu kwoty pożyczki i terminu spłaty.

KredytZen – Pożyczka krok po kroku

Jakie warunki musi spełnić klient, aby otrzymać pożyczkę? Pożyczkę może otrzymać osoba, która:

  • Jest obywatelem/rezydentem Polski
  • Ma od 20 do 65 lat
  • Może wykazać się stałym dochodem
  • Jest właścicielem konta bankowego
  • Jest właścicielem numeru telefonu komórkowego

W pierwszej kolejności należy odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy i w wirtualnym kalkulatorze wybrać interesującą nas kwotę, po czym kliknąć w przycisk „Złóż wniosek”. Następnie postępujemy według podpowiedzi pojawiających się na stronie, czyli po prostu wypełniamy wniosek online.

KredytZen – Koszty pożyczki

W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki mogą być naliczone dodatkowe koszty:

Odsetki maksymalne określone w art. 481 § 2 (1) Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóżnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku nieuregulowania długu Pożyczkodawca zastrzega prawo przekazać sprawę do wyegzekwowania osobom trzecim oraz informacje o zobowiązaniach do biur informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej po spełnieniu odpowiednich przesłanek prawnych. W przypadku, gdy pożyczkobiorca nie spłaca kredytu w określonym terminie, pożyczka może zostać skierowana do Działu Windykacji. Pożyczkodawca o tym fakcie powiadomi Pożyczkobiorcę za pośrednictwem poczty e-mail, SMS, poczty lub telefonicznie. Jeśli pożyczka nie zostanie zwrócona w ciągu 60 dni od dnia wymagalności, Pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do przekazania długu do zewnętrznej firmy windykacyjnej.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów z pożyczkodawcą przeczytasz w komentarzach znajdujących się na dole strony, poniżej Kredyt Zen Opinie.

KredytZen – Kontakt

KredytZen udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub rozmowy przez aplikację Skype. Z informacji dostępnych na stronie pożyczkodawcy oraz KredytZen opinie klientów wynika, że firma prowadzi infolinie jedynie dla osób, które mają problemy ze spłatą zobowiązania.

Dział Obsługi pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.30 oraz w soboty od godziny 10.00 do 15.00.

Firma KredytZen jest często mylona z pożyczkodawcą, o którym pożyczkobiorcy nie mają dobrego zdania. Możemy się o tym przekonać, czytając am kredyt opinie klientów. Dlatego warto na koniec zaznaczyć, że nie należy utożsamiać ze sobą tych dwóch firm!

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy KredytZen zostaw swoją opinię.

16 komentarzy

Eva

nie pożyczają większych kwot, ale przynajmniej wszystkie formalności załatwiaja błyskawicznie, to duży plus!

00 Odpowiedz
Zuza

Jestem pod wrażeniem jakości i szybkości obsługi w KredytZen. Potrzebowałam pieniędzy na już. Dla jednych niewiele, ale jak się nie ma to 500zl to tez dużo. Musiałam bardzo pilnie uregulować rachunki, żeby nie zostały naliczone odsetki. Kwota, którą musiałam zapłacić niestety mnie przerosła i brakowało mi około 500zl. Kolega kiedyś wspominał, że korzysta z chwilówek, więc zadzwoniłam i dopytałam go co i jak. Polecił mi KredytZen. Stwierdziłam, że wezmę tam gdzie sprawdzone. Złożyłam wniosek i pieniądze w mniej niż godzinę były już na moim koncie! Co najważniejsze, pożyczka była bez oprocentowania, czyli uniknęłam odsetek za rachunki, a tu nic dodatkowo nie naliczyli, żadnych haczyków, więc ja też polecam dalej.

00 Odpowiedz
Piotrek

Usługa Kredyt Zen przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Dawniej z rezerwą patrzyłem na oferty takich firm, raczej ufałem tylko bankom. W końcu postanowiłem zaryzykować, a że potrzebowałem szybkiej gotówki padło na Kredyt Zen. Nie widzę minusów, za to dużo plusów, na czele z szybkością obsługi, czyli weryfikacji wniosku i dostarczeniu kasy na konto, do tego dochodzi możliwość skonsultowania się czy dopytania o różne kwestie w biurze obsługi klienta.

00 Odpowiedz
kuba

Fajnie, że można się do nich zgłosić w każdej godzinie. Kredyt Zen to najlepsza firma pożyczkowa na rynku!

00 Odpowiedz
Olka

Bardzo fajna i rzetelna firma. Budżet domowy znacznie się pomniejszył, bo przez przypadek przebiła się opona w samochodzie, a wiadomo lepiej kupić dwie takie same. Trochę pociągnęło po kieszeni. Ale zwróciłam się do KredytZen. Szybko złożyłam wniosek, Rozpatrzyli jeszcze szybciej i spokojnie czekałam na pieniążki. dzięki temu udało się przetrwać do kolejnej wypłaty.

00 Odpowiedz
Maja

KredytZen i spokój na długi czas. Polecam.

00 Odpowiedz
Grześ

Pieniądze, które proponują w KredytZen są niewielkie, ale mi to akurat wystarczyło, bo zdarzyło się, że pierwszy raz wyskoczył mi nagły wydatek związany z naprawą auta. Zupełnie nie byłem na to przygotowany, a samochód jest mi niezbędny. Nie było zatem czasu na zastanawianie się. Szybko złożyłem wniosek. Został rozpatrzony w bardzo szybkim tempie. Byłem z tego powodu mile zaskoczony. Spłaciłem zadłużenie, a samochód jeździ i ma się dobrze.

00 Odpowiedz
Sisi

W tamtym miesiącu jakoś nie wyszło mi trzymanie się budżetu domowego i do końca miesiąca nie starczyłoby mi pieniedzy. Pomyślałam, że przydałoby mi się jakieś 500 zł, żeby jakoś przetrwać do kolejnej wypłaty. Pożyczyłam kasę z KredytZen i następnym razem jak będzie krucho z pieniędzmi, też się do nich zwrócę o kredyt. Fajna, rzetelna firma 🙂

00 Odpowiedz
Denis

Pieniądze wypłacają w KredytZen bardzo szybko, ale chciałem pożyczyć w weekend to był z tym problem, musiałem czekać do poniedziałku, a z natury jestem niecierpliwy 😛

00 Odpowiedz
Monika

KredytZen faktycznie pożyczył mi 500 zł za darmo. Pieniądze potrzebne były na zrobienie ogrodzenia na działce po babci, bo to stare to się rozsypywało w rękach. A idzie zima, trzeba było ogarnąć temat, żeby nie weszli do domku bezdomni, jakieś dzikie psy itd. Teraz płot już stoi i wygląda bardzo dobrze, a 500 zł szybko oddałam.

00 Odpowiedz
Miłka

Firma bardzo szybko rozpatrzyła moj wniosek, jak dla mnie bomba 😀

00 Odpowiedz
arturro

wszystko poszło ekspresowo, widać energia zen działa 😀

00 Odpowiedz
Zenobia

Kredyt Zen to na spokojnie 😉

00 Odpowiedz
Lucyna

Staram się zdrowo odżywiać. Niestety, żywność ekologiczna to spory wydatek. Były w moim życiu chwile gdzie stawałam przed trudnym wyborem: kupić ekologiczne jedzenie czy zapłacić rachunki? Na szczęście od pewnego czasu nie muszę wybierać między jednym a drugim. A to wszystko dzięki KredytZen. Zawsze gdy brakuje mi gotówki, składam wniosek, cierpliwie czekam. Dzięki pieniądzom uzyskanym od KredytZen nie muszę się martwić o nic. Pieniądze z pożyczki wystarczają na jedzenie, które kupuję. A jednocześnie nie zalegam z żadnymi rachunkami. Dlatego z czystym sercem mogę polecac dalej.

00 Odpowiedz
Adam

Szybki wniosek i tego samego dnia pieniądze były na moim koncie.

00 Odpowiedz
Zen_joginka

Czuć prawdziwą harmonię…. I strona przyjazna i szybko pieniążki. czysta nirwana.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kredytzen logo
100zł - 10000zł
Kwota
90 dni
Okres
Tak
Pierwsza za darmo?
Podobne oferty do KredytZen
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: