Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

KredytZen

4.1
43 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 4 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 500 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w KredytZen

KredytZen - Opinie

Kredyt Zen to firma udzielająca pozabankowych mikropożyczek, działająca 24 godziny na dobę.

KredytZen - Pożyczki przez internet

To co wyróżnia Kredyt Zen to bardzo szybka forma składania wniosku. O każdej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli, można składać wnioski online, bez wychodzenia z domu. Klient nie musi się tłumaczyć, dlaczego ani w jakim celu pożycza pieniądze. Może otrzymać od 200 do 4000 zł prawie natychmiast. Wystarczy wybrać odpowiedni termin spłaty. Z firmą Kredyt Zen pożyczkobiorca nie musi się zastanawiać, jak zdobyć pieniądze. Kredyt Zen rejestracja odbywa się w trzech krokach. Wystarczy, że określi kwotę i wyśle wniosek, a po kilku minutach zobaczy pieniądze na swoim koncie. Według kredytzen.pl opinie klientów zasady wnioskowania są jasne, a sam proces ubiegania się o pożyczkę przebiega bezproblemowo.

KredytZen - Ogólne warunki

Kredytzen oferuje szybkie pożyczki od 200 do 4000 zł na maksymalny okres 30 dni z możliwością przedłużenia spłaty. Całą procedurę ubiegania się o pożyczkę w Kredytzen można wykonać online bez wychodzenia z domu. Pieniądze otrzymamy za pomocą przelewu na wskazane podczas rejestracji konto. Dział obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.30, a w soboty od 10.00 do 15.00. Opłaty zależą od wnioskowanej kwoty pożyczki. Można je sprawdzić w kalkulatorze pożyczki na stronie głównej po określeniu kwoty pożyczki i terminu spłaty.

KredytZen - Pożyczka krok po kroku

Jakie warunki musi spełnić klient, aby otrzymać pożyczkę? Pożyczkę może otrzymać osoba, która:

Jest obywatelem/rezydentem Polski
Ma od 20 do 65 lat
Może wykazać się stałym dochodem
Jest właścicielem konta bankowego
Jest właścicielem numeru telefonu komórkowego
W pierwszej kolejności należy odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy i w wirtualnym kalkulatorze wybrać interesującą nas kwotę, po czym kliknąć w przycisk “Złóż wniosek”. Następnie postępujemy według podpowiedzi pojawiających się na stronie, czyli po prostu wypełniamy wniosek online.

KredytZen Kontakt

KredytZen udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub rozmowy przez aplikację Skype. Z informacji dostępnych na stronie pożyczkodawcy oraz KredytZen opinie klientów wynika, że firma prowadzi infolinie jedynie dla osób, które mają problemy ze spłatą zobowiązania.

Dział Obsługi pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.30 oraz w soboty od godziny 10.00 do 15.00.

Firma KredytZen jest często mylona z pożyczkodawcą, o którym pożyczkobiorcy nie mają dobrego zdania. Możemy się o tym przekonać, czytając am kredyt opinie klientów. Dlatego warto na koniec zaznaczyć, że nie należy utożsamiać ze sobą tych dwóch firm!

KredytZen - Koszty pożyczki

W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki mogą być naliczone dodatkowe koszty: odsetki maksymalne określone w art. 481 § 2 (1) Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóżnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku nieuregulowania długu Pożyczkodawca zastrzega prawo przekazać sprawę do wyegzekwowania osobom trzecim oraz informacje o zobowiązaniach do biur informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej po spełnieniu odpowiednich przesłanek prawnych. W przypadku, gdy pożyczkobiorca nie spłaca kredytu w określonym terminie, pożyczka może zostać skierowana do Działu Windykacji. Pożyczkodawca o tym fakcie powiadomi Pożyczkobiorcę za pośrednictwem poczty e-mail, SMS, poczty lub telefonicznie. Jeśli pożyczka nie zostanie zwrócona w ciągu 60 dni od dnia wymagalności, Pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do przekazania długu do zewnętrznej firmy windykacyjnej.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów z pożyczkodawcą przeczytasz w komentarzach znajdujących się na dole strony, poniżej Kredyt Zen Opinie.

 

Pożyczasz20090033004000
Czas (dni)30303030
Koszt0114.58809.51049.33
Oddajesz2001014.584109.55049.33

KredytZen - Dane firmy

 • Telefon: +48 222 1999 20
 • info@kredytzen.pl
  Wnioski przyjmowane przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 28, 00-001 Warszawa, Polska
  Kredytzen.pl, branża Zen Media Ltd. Numer rejestracjii firmy: 14145831, z zajestrowanym biórem na: Street Vana-Viru tn 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10111

 

Zalety

 • intuicyjna strona
 • szybkość obsługi

Wady

 • krótki czas spłaty

Ocena

4.1 (82%)
43 głosów

Komentarze

16 odpowiedzi na “KredytZen”

 1. Eva napisał(a):

  nie pożyczają większych kwot, ale przynajmniej wszystkie formalności załatwiaja błyskawicznie, to duży plus!

 2. Zuza napisał(a):

  Jestem pod wrażeniem jakości i szybkości obsługi w KredytZen. Potrzebowałam pieniędzy na już. Dla jednych niewiele, ale jak się nie ma to 500zl to tez dużo. Musiałam bardzo pilnie uregulować rachunki, żeby nie zostały naliczone odsetki. Kwota, którą musiałam zapłacić niestety mnie przerosła i brakowało mi około 500zl. Kolega kiedyś wspominał, że korzysta z chwilówek, więc zadzwoniłam i dopytałam go co i jak. Polecił mi KredytZen. Stwierdziłam, że wezmę tam gdzie sprawdzone. Złożyłam wniosek i pieniądze w mniej niż godzinę były już na moim koncie! Co najważniejsze, pożyczka była bez oprocentowania, czyli uniknęłam odsetek za rachunki, a tu nic dodatkowo nie naliczyli, żadnych haczyków, więc ja też polecam dalej.

 3. Piotrek napisał(a):

  Usługa Kredyt Zen przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Dawniej z rezerwą patrzyłem na oferty takich firm, raczej ufałem tylko bankom. W końcu postanowiłem zaryzykować, a że potrzebowałem szybkiej gotówki padło na Kredyt Zen. Nie widzę minusów, za to dużo plusów, na czele z szybkością obsługi, czyli weryfikacji wniosku i dostarczeniu kasy na konto, do tego dochodzi możliwość skonsultowania się czy dopytania o różne kwestie w biurze obsługi klienta.

 4. kuba napisał(a):

  Fajnie, że można się do nich zgłosić w każdej godzinie. Kredyt Zen to najlepsza firma pożyczkowa na rynku!

 5. Olka napisał(a):

  Bardzo fajna i rzetelna firma. Budżet domowy znacznie się pomniejszył, bo przez przypadek przebiła się opona w samochodzie, a wiadomo lepiej kupić dwie takie same. Trochę pociągnęło po kieszeni. Ale zwróciłam się do KredytZen. Szybko złożyłam wniosek, Rozpatrzyli jeszcze szybciej i spokojnie czekałam na pieniążki. dzięki temu udało się przetrwać do kolejnej wypłaty.

 6. Maja napisał(a):

  KredytZen i spokój na długi czas. Polecam.

 7. Grześ napisał(a):

  Pieniądze, które proponują w KredytZen są niewielkie, ale mi to akurat wystarczyło, bo zdarzyło się, że pierwszy raz wyskoczył mi nagły wydatek związany z naprawą auta. Zupełnie nie byłem na to przygotowany, a samochód jest mi niezbędny. Nie było zatem czasu na zastanawianie się. Szybko złożyłem wniosek. Został rozpatrzony w bardzo szybkim tempie. Byłem z tego powodu mile zaskoczony. Spłaciłem zadłużenie, a samochód jeździ i ma się dobrze.

 8. Sisi napisał(a):

  W tamtym miesiącu jakoś nie wyszło mi trzymanie się budżetu domowego i do końca miesiąca nie starczyłoby mi pieniedzy. Pomyślałam, że przydałoby mi się jakieś 500 zł, żeby jakoś przetrwać do kolejnej wypłaty. Pożyczyłam kasę z KredytZen i następnym razem jak będzie krucho z pieniędzmi, też się do nich zwrócę o kredyt. Fajna, rzetelna firma 🙂

 9. Denis napisał(a):

  Pieniądze wypłacają w KredytZen bardzo szybko, ale chciałem pożyczyć w weekend to był z tym problem, musiałem czekać do poniedziałku, a z natury jestem niecierpliwy 😛

 10. Monika napisał(a):

  KredytZen faktycznie pożyczył mi 500 zł za darmo. Pieniądze potrzebne były na zrobienie ogrodzenia na działce po babci, bo to stare to się rozsypywało w rękach. A idzie zima, trzeba było ogarnąć temat, żeby nie weszli do domku bezdomni, jakieś dzikie psy itd. Teraz płot już stoi i wygląda bardzo dobrze, a 500 zł szybko oddałam.

 11. Miłka napisał(a):

  Firma bardzo szybko rozpatrzyła moj wniosek, jak dla mnie bomba 😀

 12. arturro napisał(a):

  wszystko poszło ekspresowo, widać energia zen działa 😀

 13. Zenobia napisał(a):

  Kredyt Zen to na spokojnie 😉

 14. Lucyna napisał(a):

  Staram się zdrowo odżywiać. Niestety, żywność ekologiczna to spory wydatek. Były w moim życiu chwile gdzie stawałam przed trudnym wyborem: kupić ekologiczne jedzenie czy zapłacić rachunki? Na szczęście od pewnego czasu nie muszę wybierać między jednym a drugim. A to wszystko dzięki KredytZen. Zawsze gdy brakuje mi gotówki, składam wniosek, cierpliwie czekam. Dzięki pieniądzom uzyskanym od KredytZen nie muszę się martwić o nic. Pieniądze z pożyczki wystarczają na jedzenie, które kupuję. A jednocześnie nie zalegam z żadnymi rachunkami. Dlatego z czystym sercem mogę polecac dalej.

 15. Adam napisał(a):

  Szybki wniosek i tego samego dnia pieniądze były na moim koncie.

 16. Zen_joginka napisał(a):

  Czuć prawdziwą harmonię…. I strona przyjazna i szybko pieniążki. czysta nirwana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.