Monevia recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
76%
Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Monevia to przedsiębiorstwo finansowe, które specjalizuje się w mikrofaktoringu. Firma dostarcza pomocy finansowej małych przedsiębiorcom. Firma zajmuje się wykupem faktur w dwóch walutach złotówkach oraz euro. Monevia to renomowana firma, która działa na rynku od kilku lat. Łatwy i szybki dostęp do środków finansowych zapewniony jest dzięki prostym zasadom współpracy. Do tej pory firma sfinansowała około 70 tysięcy faktur. 

Siedziba firmy Monevia znajduje się przy ulicy Słowackiego 1 w Bydgoszczy 85-008. W przypadku pytań lub wątpliwości można kontaktować się z biurem obsługi klienta. Numer telefonu oraz adres e-mail podany jest na stronie internetowej, w zakładce “kontakt”. Bez wątpienia konsultanci firmy pomogą nam rozwiązać każdy problem i odpowiedzą na nurtujące nas pytania.

monevia logo
Kwota
700zł - 250 000zł
Pożyczkowy Portal

Monevia - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Słowackiego 1, 85-008 Bydgoszcz
TelefonTelefon: 525 257 710
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: monevia@monevia.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Monevia Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000544100
NIP: 5272729611
REGON: 360839407

Zalety i wady firmy Monevia

Co wyróżnia ofertę Monevia faktoring dla firm?

Firma Monevia zajmuje się wykupem faktur. W swojej szerokiej ofercie posiada faktoring all inclusive oraz faktoring skierowany dla małych i nowych przedsiębiorstw. Możliwe jest również skorzystanie z faktoringu przeznaczonych docelowo dla firm transportowych. Jeżeli przedsiębiorstwo, które składa wniosek o uzyskanie pomocy finansowej, potrzebuje gotówki na już, z pewnością nie musi martwić się o czas oczekiwania. Pieniądze, które należą się wnioskującemu za przekazane faktury, Monevia przelewa w trybie natychmiastowym. Możemy uzyskać je nawet tego samego dnia. Wszystko zależy od sesji przychodzących banku, w jakim posiadamy rachunek bankowy. Wystarczy zdecydować się na sprzedaż faktury przed wyznaczonym terminem płatności. Sprzedaż faktury w firmie Monevia to jedno z ciekawszych rozwiązań, z jakiego możemy skorzystać, szukając szybkiego zastrzyku gotówki. Jest to alternatywa kredytów gotówkowych i pożyczek skierowanych do firm. Cały proces rejestracji odbywa się online. Bez wątpienia formalności sprowadzone są do minimum, dlatego też sporo osób decyduje się na skorzystanie z tego typu usługi. Pamiętajmy jednak, że oczywiście firma za udzielone usługi doliczy sobie prowizję, którą zobowiązani jesteśmy spłacić.

Faktoring dla firm warunki – co będzie potrzebne?

Oferta firmy Monevia skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorstw, które dzięki skorzystaniu z usługi otrzymują natychmiastową gotówkę na konto bankowe. Ponadto, mikro przedsiębiorstwo zyskuje również możliwość terminowego wywiązania się z własnych zobowiązań finansowych. Faktoring w Monevia mogą dostać mniejsze i całkiem nowe działalności gospodarcze, spółki kapitałowe oraz osobowe, które są zarejestrowane na terenie Polski. Co więcej, konieczne jest, aby usługobiorca był aktywnym płatnikiem VAT. Odnosząc się do faktur, muszą być one wystawione przez polskiego kontrahenta, w terminie zapadalności pomiędzy 7 a 90 dni. Minimalna kwota faktur powinna wynosić 700 zł lub 300 euro. Monevia nie wymaga od przedsiębiorcy podania celu, na jaki zostanie wydana otrzymana kwota pieniężna. Jest to spore udogodnienie dla wielu klientów firmy.

Jak wnioskować o faktoring dla firm Monevia?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który spełnia wszystkie warunki, jakie stawia sobie Monevia względem potencjalnego klienta i posiadasz fakturę, którą chcesz sprzedać przed terminem zapadalności może zainteresować Cię oferta firmy Monevia. Proces wypełniania wniosku jest bardzo prosty i zajmie nam kilka minut. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na stronie internetowej firmy i podanie w formularzu kilku ważnych informacji m.in. danych osobowych, numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail, oraz numeru NIP swojej firmy. Do trzech dni roboczych doradca powinien zadzwonić na numer telefonu podany we wniosku i w trakcie rozmowy przedstawi szczegóły przygotowanej dla nas oferty. Jako klienci firmy otrzymamy bezpłatny limit kredytowy w wysokości od 50 tysięcy do 250 tysięcy złotych. Konieczne jest wysłanie na wskazany adres e-mail faktury. Monevia może zaproponować wykup nawet do 100% wartości brutto. Dłużnicy przedsiębiorstwa staną się automatycznie dłużnikami firmy Monevia.

Ile kosztuje faktoring dla firm w Monevia?

Koszty usługi w firmie Monevia są zdecydowanie niskie. Przedsiębiorstwo pobiera tylko jedną prowizję przy przelewie środków na rachunek bankowy klienta. Bez wątpienia oferta jest idealną alternatywą pożyczek i kredytów bankowych. Minimum formalności pozwala na proste załatwienie szybkiego zastrzyku gotówki. Wniosek na stronie internetowej można składać przez całą dobę, a korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Monevia zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
monevia logo
700zł - 250 000zł
Kwota
Złóż wniosek w Monevia
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: