Iwoca recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Iwoca była instytucją pozabankową oferującą dodatkowe wsparcie finansowe dla firm. Strona firmy pożyczkowej nie istnieje. Należała do spółki Iwoca Poland, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS uległa rozwiązaniu w dniu 03.12.2020 r. 

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Iwoca - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Chmielna 2 lok. 31, 00-020 Warszawa
TelefonTelefon: 22 397 01 24
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: pomoc@iwoca.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Iwoca Poland Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Iwoca

Iwoca – Pożyczki dla firm przez internet

Na oficjalnej stronie internetowej: www.iwoca.pl czytamy, że firmę cechują przejrzyste zasady, błyskawiczne decyzje, oferta dopasowana do potrzeb klienta. Cały proces ubiegania się o pożyczkę przebiega za pomocą Internetu. Innowacyjna technologia pozwala frmie podejmowć decyzje nie tylko w oparciu o ocenę zdolności kredytowej, ale także na podstawie wyników finansowych przedsiębiorstwa. Iwoca według wielu fachowy portali jest jedną z najwyżej ocenianych firm oferujących pożyczki dla firm. Tak naprawdę daje firmom pewnego rodzaju limit kredytowy.

Iwoca – Ogólne warunki

Firma oferuje pożyczki odnawialne dla przedsiębiorców w kwotach od 5000 zł do nawet 150 000 zł, z terminem spłaty od miesiąca do maksymalnie roku. Dla Iwoci nie jest ważne, na jaki cel pozyskiwane są fundusze. Mogą to być zarówno inwestycje, jak i konieczność bieżących wydatków, takich jak wypłata wynagrodzeń, zapłata należności, zakup towaru itp. O pożyczkę mogą aplikować przedsiębiorcy, których firma ma przynajmniej 3-miesięczny okres historii obrotów, a także prowadzą działalność na terenie Polski. Warunkiem jest również minimalne średnie przychody w wysokości 5 000 zł. Nie są wymagane żadne zabezpieczenia ani zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego oraz innych instytucji. Co ważne, wraz z rozwojem firmy wzrasta limit kredytowy, aż do maksymalnej kwoty 150 000 zł.

Iwoca – Pożyczka dla firm krok po kroku

Pożyczka przyznawana jest w kilku prostych krokach. Osoba, prowadząca działalność gospodarczą, która chce wziąć pożyczkę w Iwoca, może przejść całą procedurę elektronicznie. Formalności ograniczone są do minimum, przez co proces jest niezwykle szybki i prosty. W pierwszej kolejności klient musi dokonać rejestracji na portalu, podając swoje podstawowe dane osobowe. Następnie, za pomocą suwaków dostępnych na stronie internetowej, wybiera kwotę oraz okres kredytowania, po czym składa wniosek. Po wykonaniu tych zadań pozostaje czekać na decyzję. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pożyczkobiorca w ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymuje środki, których wysokość zależna jest od dostępnego dla niego limitu kredytowego obliczonego na podstawie miesięcznego dochodu. Spłata należności rozpoczyna się po 30 dniach od otrzymania środków na konto, zgodnie z harmonogramem stworzonym na potrzeby danego klienta przez firmę. Płatności można dokonywać przelewem bankowym na numer rachunku podany w profilu pożyczkobiorcy w zakładce „Spłata”. Co ciekawe, Iwoca oferuje swoją pożyczkę również przedsiębiorcom, którzy działają w serwisie Allegro.pl, dzięki czemu – w przypadku, gdy taki właściciel firmy będzie aplikować o pomoc – może błyskawicznie sprawdzić i przeanalizować wyniki jego sprzedaży, a tym samym ocenić zdolność kredytową działalności gospodarczej. Integracja z platformą Allegro przyspiesza proces i niejako precyzuje informacje o przedsiębiorcy.

Iwoca – Koszty pożyczki dla firm

Jaki jest realny koszt całkowity pożyczki w Iwoca? Obliczenie go może ułatwić nam kalkulator dostępny na oficjalnej stronie. Prezentuje on całkowity koszt pożyczki oraz wysokość raty w zależności od pożyczonej kwoty i okresu spłaty. W Iwoca, jak zapewnia sama firma, nie ma żadnych dodatkowych opłat – opłaty przygotowawczej, ubezpieczenia, czy opłaty za wcześniejszą spłatę. Odsetki wynoszą 0,797% miesięcznie, lecz naliczane są codziennie. Oznacza to, że istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania i tym samym zaoszczędzenia paru groszy.

Reprezentatywny przykład pożyczki przedstawia się następująco: jeśli pożyczymy 10 000,00 zł na okres 6 miesięcy, całkowity koszt, które będziemy musieli zapłacić wyniesie około 11 744,40 zł. Przy tym z każdym kolejnym miesiącem kapitał wzrasta, a opłaty i odsetki maleją. Rata jest równa i wynosi około 1 957,40 zł. W pierwszym miesiącu kapitał wynosi 1 477,70 zł, opłaty 400,00 zł, a odsetki 79,70 zł, w szóstym natomiast 1 867,80 zł, 74,71 zł oraz 14,89 zł. Warto obliczyć wiele ewentualności i wybrać dla siebie najlepszą z nich.

W razie pytań dostępna jest również infolinia. Konsultanci firmy Iwoca z pewnościa doradzą dobre rozwiązanie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Iwoca zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
iwoca logo
Podobne oferty do Iwoca
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: