Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Iwoca

2.5
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Iwoca

Iwoca - Opinie

Iwoca to instytucja pozabankowa oferująca pożyczki dla firm. Funkcjonuje w branży od 2012 roku, działalność rozpoczęła w Londynie, a od 2014 roku jest dostępna na polskim rynku. Jej celem jest inwestowanie w małe przedsiębiorstwa z potencjałem. Działa w branży FinTech, której jest liderem. Pomaga klientom biznesowym, dając możliwość zaciągnięcia pożyczek odnawialnych na spore sumy, bez ukrytych opłat i zbędnych formalności. Firma Iwoca dąży do obniżenia kosztów pożyczek, a także wprowadzenia jak najprostrzych procedur ich przyznawania, co sama skutecznie czyni. Warto dodać, że prócz Polski działa w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Iwoca - Pożyczki przez internet dla firm

Na oficjalnej stronie internetowej: www.iwoca.pl czytamy, że firmę cechują przejrzyste zasady, błyskawiczne decyzje, oferta dopasowana do potrzeb klienta. Cały proces ubiegania się o pożyczkę przebiega za pomocą Internetu. Innowacyjna technologia pozwala frmie podejmowć decyzje nie tylko w oparciu o ocenę zdolności kredytowej, ale także na podstawie wyników finansowych przedsiębiorstwa. Iwoca według wielu fachowy portali jest jedną z najwyżej ocenianych firm oferujących pożyczki dla firm. Tak naprawdę daje firmom pewnego rodzaju limit kredytowy.

Iwoca - Ogólne warunki

Firma oferuje pożyczki odnawialne dla przedsiębiorców w kwotach od 5000 zł do nawet 150 000 zł, z terminem spłaty od miesiąca do maksymalnie roku. Dla Iwoci nie jest ważne, na jaki cel pozyskiwane są fundusze. Mogą to być zarówno inwestycje, jak i konieczność bieżących wydatków, takich jak wypłata wynagrodzeń, zapłata należności, zakup towaru itp. O pożyczkę mogą aplikować przedsiębiorcy, których firma ma przynajmniej 3-miesięczny okres historii obrotów, a także prowadzą działalność na terenie Polski. Warunkiem jest również minimalne średnie przychody w wysokości 5 000 zł. Nie są wymagane żadne zabezpieczenia ani zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego oraz innych instytucji. Co ważne, wraz z rozwojem firmy wzrasta limit kredytowy, aż do maksymalnej kwoty 150 000 zł.

Iwoca - Pożyczka dla firm krok po kroku

Pożyczka przyznawana jest w kilku prostych krokach. Osoba, prowadząca działalność gospodarczą, która chce wziąć pożyczkę w Iwoca, może przejść całą procedurę elektronicznie. Formalności ograniczone są do minimum, przez co proces jest niezwykle szybki i prosty. W pierwszej kolejności klient musi dokonać rejestracji na portalu, podając swoje podstawowe dane osobowe. Następnie, za pomocą suwaków dostępnych na stronie internetowej, wybiera kwotę oraz okres kredytowania, po czym składa wniosek. Po wykonaniu tych zadań pozostaje czekać na decyzję. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pożyczkobiorca w ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymuje środki, których wysokość zależna jest od dostępnego dla niego limitu kredytowego obliczonego na podstawie miesięcznego dochodu. Spłata należności rozpoczyna się po 30 dniach od otrzymania środków na konto, zgodnie z harmonogramem stworzonym na potrzeby danego klienta przez firmę. Płatności można dokonywać przelewem bankowym na numer rachunku podany w profilu pożyczkobiorcy w zakładce „Spłata”. Co ciekawe, Iwoca oferuje swoją pożyczkę również przedsiębiorcom, którzy działają w serwisie Allegro.pl, dzięki czemu – w przypadku, gdy taki właściciel firmy będzie aplikować o pomoc – może błyskawicznie sprawdzić i przeanalizować wyniki jego sprzedaży, a tym samym ocenić zdolność kredytową działalności gospodarczej. Integracja z platformą Allegro przyspiesza proces i niejako precyzuje informacje o przedsiębiorcy.

Iwoca - Koszty pożyczki dla firm

Jaki jest realny koszt całkowity pożyczki w Iwoca? Obliczenie go może ułatwić nam kalkulator dostępny na oficjalnej stronie. Prezentuje on całkowity koszt pożyczki oraz wysokość raty w zależności od pożyczonej kwoty i okresu spłaty. W Iwoca, jak zapewnia sama firma, nie ma żadnych dodatkowych opłat – opłaty przygotowawczej, ubezpieczenia, czy opłaty za wcześniejszą spłatę. Odsetki wynoszą 0,797% miesięcznie, lecz naliczane są codziennie. Oznacza to, że istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania i tym samym zaoszczędzenia paru groszy. Reprezentatywny przykład pożyczki przedstawia się następująco: jeśli pożyczymy 10 000,00 zł na okres 6 miesięcy, całkowity koszt, które będziemy musieli zapłacić wyniesie około 11 744,40 zł. Przy tym z każdym kolejnym miesiącem kapitał wzrasta, a opłaty i odsetki maleją. Rata jest równa i wynosi około 1 957,40 zł. W pierwszym miesiącu kapitał wynosi 1 477,70 zł, opłaty 400,00 zł, a odsetki 79,70 zł, w szóstym natomiast 1 867,80 zł, 74,71 zł oraz 14,89 zł. Warto obliczyć wiele ewentualności i wybrać dla siebie najlepszą z nich. W razie pytań dostępna jest również infolinia. Konsultanci firmy Iwoca z pewnościa doradzą dobre rozwiązanie.

Pożyczasz500093001660020950
Czas (miesięcy)12121212
Rata557.681003.831784.592230.74
Oddajesz6692.1612045.9621415.0826768.88

Iwoca - Dane firmy

 • Telefon: +48 22 397 01 24
 • pomoc@iwoca.pl
 • Iwoca Poland Sp. z o. o., ul. Chmielna 2 lok. 31, 00-020 Warszawa.
  Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 18.00

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Brak konieczności przedstawiania zaświadczeń
 • Szybka decyzja
 • Błyskawiczny przelew nawet dużych środków

Wady

 • Zaledwie 6-miesięczny okres spłaty zobowiązania
 • Przedsiębiorca musi przedstawić stan swoich dochodów
 • Nie dla nowych i dopiero rozpoczynających działalność firm 
 • Infolinia czynna tylko od poniedziałku do piątku

Ocena

2.5 (50%)
2 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.