Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Inicjatywa Mikro

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 600 000 zł
Weź pożyczkę
w Inicjatywa Mikro

Inicjatywa Mikro - Opinie

Inicjatywa Mikro to działający w Małopolsce fundusz pożyczkowy, będący częścią dużej międzynarodowej sieci organizacji mikropożyczkowych Opportunity International (działa od ponad 30 lat w 42 krajach świata), a także członek Polskiego Stowarzyszenia Funduszy Pożyczkowych. Inicjatywa Mikro początkowo działała dzięki wsparciu finansowemu przyznanemu przez rząd Stanów Zjednoczonych, a obecnie funkcjonuje dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, konkretnie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Inicjatywa Mikro - Pożyczki przez internet dla firm

Najmniejsze podmioty gospodarcze często mają problem z otrzymaniem kredytu bankowego, nie potrafią spełnić wymagań i wszelkich formalności. Pożyczka w Inicjatywie Mikro może okazać się dobrą i opłacalną alternatywą. Głównym celem działania Inicjatywy Mikro jest więc rozwój przedsiębiorczości za pomocą stworzenia firmom dostępu do środków finansowych. Eksperci pomagają w wyborze produktów finansowych, które ułatwią przedsiębiorcy rozwinięcie biznesu, a także przeprowadzenie licznych inwestycji. Inicjatywa Mikro oferuje wiele form pożyczania pieniędzy, a także dość elastyczny wybór harmonogramu spłaty zadłużenia. Konsultanci służą radą i pomocą oraz mogą doradzić najodpowiedniejsze rozwiązanie. Firma zachęca do kontaktu szczególnie tych pożyczkobiorców, którzy mają problem z terminową spłatą zobowiązania. Pożyczkodawca zapewnia, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście, a rozmowa z konsultantem pozwoli wypracować zadowalający obie strony kompromis. Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu, firma posiada także oddziały w kilku miastach w Polsce.

Inicjatywa Mikro - Ogólne warunki

Oferta skierowana jest przede wszystkim do małych przedsiębiorców, startupów czy działalności gospodarczych sezonowych, które potrzebuję krótkoterminowego wsparcia finansowego. Inicjatywa Mikro dobiera swoje produkty do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Wysokość świadczenia to nawet 600 000 zł, na tak wysoką pożyczkę mogą jednak liczyć wyłącznie stali klienci z dobrą historią i dużą zdolnością kredytową. Okres spłaty może wynosić maksymalnie 60 miesięcy. O pożyczkę mogą starać się przedsiębiorcy, których firmy działają co najmniej jeden dzień. Klienci mogą ponadto skorzystać z tak zwanych wakacji pożyczkowych. Co to takiego? Dają one możliwość zawieszenia spłaty pożyczki nawet na okres roku, co może pomóc pożyczkobiorcy wyjść na prostą i zgromadzić środki na uregulowanie zobowiązania. Co ważne, każda z ofert dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb danego klientów, Inicjatywa Mikro dba bowiem o zadowolenie i pełen komfort przedsiębiorców.

Inicjatywa Mikro - Pożyczka dla firm krok po kroku

Ubieganie się o pożyczkę w Inicjatywie Mikro nie sprawia wielkich problemów i jest mało czasochłonne. Wystarczy wykonać kilka podstawowych kroków i spełnić wszystkie niezbędne warunki. Po pierwsze, klient musi wypełnić fomularz dostępny na oficjalnej stronie firmy: www.inicjatywamikro.pl. Przygotowanie go zajmie zaledwie kilka minut. Pożyczkobiorca będzie musiał wypisać między innymi rubrykę: imię i nazwisko, PESEL, serię oraz numer dowodu osobistego, nazwę firmy, jej Numer Identyfikacji Podatkowej, swój numer telefonu oraz adres e-mail, potrzebny do kontaktu. Co ważne, już na tym etapie należy podać dokładną kwotę pożyczki, o jaką się wnioskuje, a także jej cel. Oczywiście może on być ogólny, ale kryterium koniecznym jest to, aby oczywiście dotyczył sfery działalności gospodarczej. Po drugie, z klientem skontaktuje się pracownik Inicjatywy Mikro, który dokładnie wyjaśni warunki pożyczki, poda wszelkie wady i zalety, a także zagrożenia, w szczególności finansowe, mogące być następstwem niespłacania zobowiązania. Jeśli decyzja zostanie rozpatrzona pozytywnie, strony podpiszą umowę, a następnie przyznane pieniądze zostaną wpłacone na jego konto bankowe do 24 godzin od złożenia wniosku. Na samą decyzję czeka się czasami kilkanaście minut. Inicjatywa Mikro podaje, że pomogła już tysiącom firm, udzielając ponad 20 tysięcy pożyczek na łączną kwotę przekraczającą 320 milionów zł.

Inicjatywa Mikro - Koszty pożyczki dla firm

Na oficjalnej stronie Inicjatywy Mikro dostępny jest kalkulator, dzięki któremu klient może policzyć miesięczną ratę swojej pożyczki. Reprezentacyjny przykład pożyczki: klient otrzymuje 120 000 zł na maksymalny okres kredytowania, czyli pięć lat. Jego miesięczna rata wynosi dokładnie 2 533 zł, wszelkie comiesięczne koszty to 533 zł. W przypadku, gdy pożyczkobiorca zadłuża się na tą samą kwotę, tyle że na czas jednego roku, miesięczna rata wynosi według kalkulatora 10 539 zł. Koszty mogą oczywiście wzrosnąć. Klient ma poza tym między innymi możliwość ubezpieczenia pożyczki na wypadek sytuacji losowej.

Pożyczasz100047001730020950
Czas (miesięcy)12121212
Rata18744815791840
Oddajesz224453761894822080

Inicjatywa Mikro - Dane firmy

 • +48 12 446 60 50, +48 12 421 47 58
 • sekretariat@inicjatywamikro.pl
 • Inicjatywa Mikro, al . Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków.
  Infolinia czynna 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu: +48 123 124 222

Zalety

 • Pomaga początkującym przedsiębiorcom
 • Duże kwoty pożyczki 
 • Długi okres spłaty
 • Wiele różnych form i typów pożyczek
 • Szybka decyzja i natychmiastowe uruchomienie środków
 • Oddziały w polskich miastach
 • Infolinia czynna cały tydzień, łącznie z weekendami

Wady

 • Mało przejrzyste warunki udzielenia pożyczki
 • Konieczność zabezpieczenia majątku klienta lub poręczenia 
 • Brak informacji o kwocie minimalnej

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.