Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Finces

2.67
15 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 5 000 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w Finces

Finces - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne dla firm.

 

 
Finces to firma opierająca swoje działania na współpracy przez internet z freelancerami, mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Pomaga w utrzymaniu płynności finansowej, kiedy przedsiębiorca musi poczekać na opłacenie faktury przez kontrahenta. W ten sposób oczekiwanie na zapłatę nie hamuje dalszych działań i rozwoju przedsiębiorstwa. Ponadto Finces podkreśla, że każdy klient zostanie oceniony indywidualnie, a brak długoterminowej historii kredytowej nie jest problemem. Za projektem Finces stoi doświadczona firma SuperGrosz, która zdobyła do tej pory zaufanie wielu klientów indywidualnych. 

Finces oferuje faktoring dla firm obejmujący okres finansowania od 30 do 120 dni. Kwota faktury, która może zostać sfinansowana przez Finces to od 500 do 50 000 zł. Po zaakceptowaniu faktury na konto klienta trafi znajdująca się na niej wartość pomniejszona o koszty faktoringu. Po założeniu konta klienta i udzieleniu kilku ważnych informacji przedsiębiorca otrzyma informację na temat swojego limitu faktoringowego. 

 

Finces – Dane kontaktowe

Nazwa: Finces
Darmowa pierwsza pożyczka: do 5000 do 30 dni
Maksymalna pożyczka: 50 000 do 3 mies.
Siedziba firmy: Grzybowska 87, Warszawa 00-884
Telefon: 22 228 74 86
e-mail: kontakt@finces.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-20:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Finces - Co wyróżnia ofertę Finces faktoring dla firm?

Ofertę Finces wyróżnia przede wszystkim możliwość skorzystania z faktoringu dla firm przez internet. Nie trzeba umawiać się na spotkania z przedstawicielem Finces, a wszystkie dokumenty można wprowadzić drogą elektroniczną. Dodatkowo przedsiębiorca otrzymuje gwarancję przedłużenia okresu finansowania o 14 dni za darmo w przypadku opóźnień w spłacie zobowiązania przez kontrahenta. Z tego rozwiązania można skorzystać w dowolnym momencie.

Pamiętaj! Sfinansowanie pierwszych dwóch faktur do 5000 zł na okres 30 dni jest całkowicie darmowe!

Faktoring dla firm Finces zwiększa konkurencyjność na rynku. Jeśli przedsiębiorca wprowadzi fakturę, a następnie otrzyma okres finansowania wynoszący 90 dni, może wydłużyć czas na opłacenie zobowiązania dla kontrahenta. Bez wątpienia wpłynie to pozytywnie na jego wizerunek. Ponadto otrzymując pieniądze od Finces w ramach faktoringu dla firm, przedsiębiorca zyskuje możliwość szybkiego zaksięgowania faktury, odprowadzania podatku. Jednak najważniejszą z zalet jest otrzymanie pieniędzy na realizację kolejnych projektów bez konieczności czekania na opłacenie zlecenia przez kontrahenta. 

Warto również zaznaczyć, że pieniądze z faktoringu Finces można przeznaczyć na dowolny cel. Mowa tu nie tylko o nowych inwestycjach, ale także opłaceniu bieżących rachunków, ZUS-u oraz podatków. 

Darmowa windykacja Finces

Finces oferuje również swoim klientom możliwość skorzystania z darmowej windykacji. Dzięki temu przedsiębiorca nie będzie musiał martwić się opóźnieniami ze strony kontrahentów, ponieważ Finces pomoże w odzyskaniu należności. Jak zgłosić dłużnika? To nic trudnego! Wystarczy przejść na stronę Finces, a następnie w krótkim formularzu wpisać kwotę, opóźnienie w dniach, a także NIP kontrahenta spóźniającego się z zapłatą. Po wysłaniu zgłoszenia klient otrzyma informację o możliwych rozwiązaniach. 

 

Pożyczka dla firm Finces

Wkrótce zostanie również uruchomiona pożyczka Finces dla firm. W takiej sytuacji limit faktoringowy nie będzie problemem, a środki finansowe na bieżące wydatki przedsiębiorca otrzyma w drodze pożyczki biznesowej Finces. 

 

Finces - Faktoring dla firm warunki – co będzie potrzebne?

Faktoring dla firm Finces to oferta przeznaczona dla freelancerów, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Tak więc, aby skorzystać z tego rozwiązania wystarczy posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz dostęp do internetu. Cały proces obejmujący faktoring dla firm Finces odbywa się online.

Więcej informacji na temat Faktoringu dla firm można znaleźć w naszym artykule FAKTORING DLA FIRM – SZANSA DLA PRZEDSIĘBIORCY?

 

Z kolei do obowiązków przedsiębiorcy należy założenie konta klienta, czyli udzielenie najważniejszych informacji na temat sytuacji finansowej prowadzonego przedsiębiorstwa. Na tej podstawie Finces określi limit faktoringowy, czyli kwotę, do której będzie możliwa pomoc w finansowaniu. Warto zaznaczyć, że nie dotyczy on liczby faktur, a ich wartości! Jak wnioskować o faktoring dla firm w Finces?

Finces - Jak wnioskować o faktoring dla firm Finces?

1.Pierwszym krokiem będzie założenie konta klienta w Finces. W tym celu należy przejść na stronę internetową, klikając poniższy przycisk “Złóż wniosek”.


2.Następnie należy kliknąć “Zarejestruj się w Finces”. W tym momencie na ekranie pojawi się formularz do wypełnienia. 

3.Najpierw należy podać e-mail, hasło i zaakceptować warunki. Następna część formularza dotyczy informacji na temat firmy. 

4.Po wypełnieniu tych danych można przejść do właściwego wnioskowania o faktoring. Na tym etapie konieczne jest przesłanie faktury w wersji elektronicznej oraz wybranie okresu finansowania. Należy również pamiętać o zapoznaniu się z kosztami udostępnionymi na stronie internetowej Finces.

5.Po analizie wniosku Finces poinformuje klienta o podjętej decyzji oraz przydzielonym limicie faktoringowym. Następnie w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku przekaże pieniądze na konto.

Finces - Ile kosztuje faktoring dla firm w Finces?

Informacje na temat kosztu faktoringu dla firm można bez problemu znaleźć na stronie głównej Finces. Jeśli dwie pierwsze finansowane faktury będą obejmować kwoty do 5000 zł na okres 30 dni, wówczas przedsiębiorca nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów. W innej sytuacji zostaną one odliczone od kwoty, którą klient otrzyma na konto.

Na przykład wnioskując o sfinansowanie faktury w wysokości 11350 zł na 30 dni, na konto klienta trafi 10791,58 zł. Oznacza to, że koszt wyniesie 558,42 zł brutto, czyli 454 zł + 23% VAT.

Finces - Dane firmy

 • +48 22 228 74 86
 • kontakt@finces.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
  sb.: nieczynne
 • ul. Grzybowska 87
  00-884 Warszawa

Zalety

 • Dwie pierwsze faktury do 30 dni za darmo!
 • Wszelkie formalności załatwia się przez internet
 • Możliwość przedłużenia okresu finansowania
 • Zwiększenie konkurencyjności na rynku

Wady

Brak wad

Ocena

2.67
15 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.