Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Autokapital pożyczki dla firm

4
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Weź pożyczkę
w Autokapital pożyczki dla firm

Autokapital pożyczki dla firm - Opinie

Autokapital.pl świadczy usługi pożyczkowe. Jest instytucją pozabankową. Oferuje pożyczką pod zastaw danego pojazdu, a możliwość taką kieruje do właściciela jednoosobowej działalności gospodarczej, który posiada własny samochodów. Uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z firmą.

Autokapital pożyczki dla firm - Pożyczki przez internet dla firm

Proces pożyczania pieniędzy odbywa się niemal całkowicie przez Internet. Pożyczka przez przewłaszczenie samochodu to idealna metoda na uzyskanie szybkiej gotówki na atrakcyjnych zasadach. Strona internetowa www.autokapital.pl jest w pełni przystosowana do potrzeb klienta. Dostępny jest na niej między innymi kalkulator, dzięki któremu może on sprawdzić realny koszt pożyczki, a następnie na jego podstawie wypełnić i wysłać wniosek. Proces ubiegania się o pożyczkę zaczyna się właśnie na tej stronie. Jak już było wspomniane, pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel lub – jak sugeruje sama firma Autokapital – zakup pojazdu na rynku wtórnym.

Autokapital pożyczki dla firm - Ogólne warunki

Firma pożycza od 6 000 do nawet 100 000 zł. Oferta jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy mają od 21 do 70 lat, a ich działalność gospodarcza funkcjonuje minimum jeden dzień. Autokapital nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach z firmy, nie sprawdza również klienta w rejestrach Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowego Rejestru Dłużników. Istnieje jednak kilka warunków, jakie musi spełnić samochód pożyczkobiorcy. Przede wszystkim musi to być samochód osobowy lub dostawczy o wadze do 3,5 T. Maksymalny wiek samochodu osobowego w momencie udzielania pożyczki to 12 lat, a dostawczego – 8. Pojazd może mieć wyłącznie jednego właściciela, a dodatkowo musi nim być osoba, która ubiega się o udzielenie pożyczki. Kolejnym wymogiem jest to, że na pojeździe nie mogą być ustanowione żadne zabezpieczenia. Kolejnym wymaganiem jest posiadanie polisy OC/AC, a także karty pojazdu oraz dwóch kompletów kluczyków. Co ważne, maksymalna kwota pożyczki w Autokapital nie może być wyższa niż 65% wartości pojazdu. Z czysto technicznych informacji warto wspomnieć o tym, że nie jest wymagane przerejestrowanie pojazdu. Cały proces odbywa się na zasadzie dokonania w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu stosownej adnotacji o współwłasności.

Autokapital pożyczki dla firm - Pożyczka dla firm krok po kroku

Uzyskiwanie pożyczki po zastaw samochodu wymaga nieco czasu. Sam proces jest jednak prosty, należy trzymać się jedynie pewnych zasad i kolejności. Łącznie składa się z pięciu etapów. Pierwszym jest konieczność wypełnienia wniosku, w którym pożyczkobiorca ma do wpisania następujące dane: markę, model oraz typ samochodu, jego przebieg, datę rejestracji. Pozwoli to firmie Autokapital dokonać wstępnych obliczeń kwoty maksymalnej pożyczki, którą może otrzymać klient. Kolejno, klient musi umówić się z rzeczoznawcą majątkowym, które dokona profesjonalnej wyceny pojazdu. Następnym krokiem będzie kontakt z pracownikiem Autokapital i ustalenie szczegółów, a także podpisanie niezbędnych dokumentów. Dalsze formalności pożyczkobiorca załatwi w wydziale komunikacji, a polegać będą na wpisie w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu. Jeśli na żadnym z poziomów ubiegania się o pożyczkę nie wystąpią trudności, klientowi pozostaje czekać na decyzję. W przypadku, gdy będzie ona pozytywna, firma Autokapital prześle środki na podany wcześniej przez niego rachunek bankowy. Pożyczkobiorca może spodziewać się przelewu w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu podpisania umowy i spełnienia wszystkich warunków. Czas spłaty można ustalić na 12, 24 i 36 miesięcy. Ponadto, kwota pożyczki, jak zaznacza Autokapital, przesyłana jest dopiero po potrąceniu wszelkich opłat, w tym opłaty przygotowawczej oraz odsetek zgodnie z okresem, na jaki została udzielona.

Autokapital pożyczki dla firm - Koszty pożyczki dla firm

Minusem tej formy pożyczania jest to, że klient musi z własnej kieszeni zapłacić za wycenę rzeczoznawcy. To koszt 300 zł i jest on odejmowany od wartości całej pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 57,73 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 10% w skali roku; całkowity koszt pożyczki 18.217,74 zł (w tym prowizja przygotowawcza 900- zł, prowizja za obsługę pożyczki 295,5,- zł miesięcznie – łącznie 14.040,00,- zł, koszty ustanowienia zabezpieczenia 17 zł, odsetki 3.260,74 zł), całkowita kwota do zapłaty 33.217,74 zł.

Pożyczasz6000105001650020950
Czas (miesięcy)12121212
Rata674.501124.161798.652248.32
Oddajesz809413489.9221583.826979.84

Autokapital pożyczki dla firm - Dane firmy

 • +48 22 777 49 90
 • biuro@psfl.pl
 • PSF Loans Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa.
  Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 17.00
  sb. – nd.: Nieczynne

Zalety

 • Przejrzyste warunki umowy
 • Niewiele formalności
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Nie trzeba dostarczać zaświadczenia o dochodach

Wady

 • Klient musi ponieść opłatę za usługę rzeczoznawcy robiącego wycenę pojazdu

Ocena

4 (80%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.