Aforti Finance recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Aforti Finance S.A. jest częścią grupy Aforti Holding. Jej głównym obszarem działania jest wspomaganie finansowo mikro oraz małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzialanie pożyczek. Umożliwia zdobycie niezbędnych środków firmom, które nie mają na tyle wysokiej zdolności kredytowej, aby starać się o pożyczkę lub kredyt w banku.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Aforti Finance - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Tytusa Chałubińskiego, 8 00-613 Warszawa
TelefonTelefon: 791 919 919
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@afortiholding.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy AFORTI Finance S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000436229
NIP: 5252540891
REGON: 146346308

Zalety i wady firmy Aforti Finance

Aforti Finance – Pożyczki przez internet dla firm

Firma wspiera niewielkie przedsiębiorstwa. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które dopiero co założyły działalność gospodarczą, ale także spółki, które zdążyły się już zakorzenić na rynku. Aforti Finance nie oferuje jednej, lecz wiele atrakcyjnych rodzajów pożyczek. Różnią się między sobą pod wieloma względami, przez co klient ma możliwość wyboru z szerokiego wachlarza propozycji. Dodatkowe środki można pozyskać po spełnieniu prostych warunków. Cały proces starania się o pożyczkę zamyka się tak naprawdę w kilku mało skomplikowanych krokach.

Aforti Finance – Ogólne warunki

Nie sposób w kilku słowach opisać wszystkie typy pożyczek, które znajdują się w ofercie firmy Aforti Finance. Omówimy więc pokrótce każdy z nich, skupiając się na najbardziej charakterystycznych i ważnych dla potencjalnego pożyczkobiorcy aspektach. Pożyczka Gold dla jednososobowych działalności gospodarczych i spółek cywilnych wynosi od 50 000 zł do 100 000 zł i jest przyznawana minimalnie na 18, a maksymalnie na 24 miesiące (brak konieczności rozliczania się z pożyczki). Mikropożyczka A-F skierowana jest do właścicieli jednosoobowej działalności lub spółek cywilnych, mieści się w przedziale kwotowym 5 000 zł – 50 000 zł, a okres kredytowania to 6-12 miesięcy, jest dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą spłacić zaległe należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego, a ponadto są tzw. VAT-owcami (całość kosztów pożyczki rozliczana FV). Pożyczka Premium z kolei stworzona została głównie z myślą o spółkach z organiczoną odpowiedzialności, można otrzymać maksymalnie 100 000 zł, a spłacić trzeba ją w przeciągu 18-24 miesięcy (brak konieczności rozliczania się z pożyczki). Pożyczka Flash przeznaczona jest dla jednoosobowej działalności gospodarczej oraz spółek cywilnych, którą Aforti Finance przyznaje na 12 miesięcy w kwocie od 5 000 zł do 12 000 zł (całość kosztów pożyczki rozliczana FV). Ostatnim rodzajem jest Pożyczka Premium+ dla spółek z ograniczoną odpowiedzialną, w kwocie 50 000 zł lub 75 000 zł, z terminem spłaty od 6 do 12 miesięcy (brak konieczności rozliczania się z pożyczki).

Aforti Finance – Pożyczka dla firm krok po kroku

Pierwszym etapem wnioskowania o pożyczkę jest wejście na stronę internetową Aforti Finance i wypełnienie dostępnego tam formularza. Zajmie to zaledwie kilka minut, potrzebne są bowiem wyłącznie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko wnioskującego, jego adres e-mail, numer telefonu, rodzaj działalności. Na tym poziomie konieczny jest również wybór rodzaju pożyczki. Następnie z klientem skontaktuje się pracownik firmy, który poda wszystkie szczegóły oferty oraz pozostałe wymagania, w tym to, jakie należy okazać dokumenty. A nie będzie ich zapewne wiele, ponieważ firma preferuje odchodzenie od wielkich formalności. To, jakie dokumenty będą sprawdzane, zależy od rodzaju pożyczki, na stronie internetowej Aforti Finance podano jedynie, że przy Pożyczce Flash oraz Flash+ konieczne będzie dostarczenie zaświadczenia o dochodach. Po jakim czasie pożyczkobiorca otrzyma informację o podjętej decyzji? Firma zapewnia, że stanie się to najpóźniej w ciągu dwóch godzin po rozmowie klienta z konsultantem, a pieniądze zostaną od razu przetransferowane na jego rachunek bankowy.

Aforti Finance – Koszty pożyczki dla firm

Całkowite koszty dla każdego rodzaju pożyczki oferowanej przez Aforti Finance należy rozpatrywać osobno.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania liczona od maksymalnej kwoty i minimalnego okresu spłaty każdej z nich waha się w przedziale od około 84% do nawet 199%. Na koszty ogólne składać będzie się między innymi opłata przygotowawcza (od 9 do 12% w zależności od rodzaju), administracyjna (od 24 do 27%). Skupmy się na Pożyczce Gold.

Reprezentacyjny przykład tego rodzaju będzie wyglądać następująco: klient pożycza 100 000 zł, podaje 18-miesięczny okres kredytowania. Opłata przygotowawcza wyniesie 9%, co daje 14 062,50 zł, administracyjna 12%, czyli 42 187,50%. W takim wypadku miesięczna rata wyniesie 8 680,56 zł, a kwota całej pożyczki 156 250 zł.

Firma zapewnia, że wszelkie koszty, opłaty i prowizje będą podane w sposób czytelny w umowie, jeśli jednak pożyczkobiorca ma jakieś wątpliwości, może rozwiać je kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta firmy Aforti Finance lub odwiedziając jeden z siedmiu stacjonarnych punktów firmy: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Olsztynie, Gdyni oraz Poznaniu.

Poniżej podane koszty są poglądowe. Dokładny koszt pożyczki można otrzymać od przedstawiciela firmy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Aforti Finance zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
aforti finance logo
Podobne oferty do Aforti Finance
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: