Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
PKO Bank Polski Mini Ratka

4.5
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 120 000 zł
Weź pożyczkę
w PKO Bank Polski Mini Ratka

PKO Bank Polski Mini Ratka - Opinie

PKO Bank Polski należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A. W jej strukturach odznacza się jako jednostka dominująca. Podlegające mu (pośrednio i bezpośrednio) firmy są od niego zależne i prowadzą działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego sukcesu rynkowego. Każda pojedyncza spółka posiada dodatkowo swoje placówki partnerskie, a to wszystko sprawia, że sieć staje się bardzo rozbudowana. Wśród jej najważniejszych części składowych wyróżniają się oddziały stacjonujące w Warszawie. To między innymi PKO Leasing Nieruchomości Sp. z o.o. i PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Oprócz polskich przedstawicielstw, są również inne, poza granicami Polski. Należą do nich między innymi PKO Finance AB (Sztokholm) i Kredobank SA (Lwów). Nie dziwi zatem, że wszystkie delegatury obsługują wspólnie bardzo wielu chętnych.

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kredyt

Oferta kredytowa znanego i cieszącego się najlepszą sławą banku jest dość rozbudowana. Szczególnie rozpoznawalna jest oferta PKO Mini Ratka. Jest pożyczką gotówkową, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Jej minimalna wartość wynosi 1000 złotych, a osoby o większych potrzebach mogą uzyskać kwotę nawet 120 tysięcy złotych. Niezwykle istotne jest to, że chcąc pożyczyć 24 tysięcy złotych, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach. Przyznanie żądanych środków następuje nawet w dniu wypełnienia wniosku. Zatem każdy, kto pomyślnie przejdzie przez weryfikację, może cieszyć się pieniędzmi nawet w tym samym dniu, gdy dopilnuje wszelkich formalności.

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kredyt gotówkowy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski rozpoczęła swoją działalność w 1948 roku. Od tego czasu przechodziła przez rozmaite przekształcenia. W latach 1975-1987 działała w ramach struktur Narodowego Banku Polskiego, jednak od 1987 funkcjonuje jako samodzielna instytucja finansowa. Dziś świadczy usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zarządza środkami blisko 10 milionów klientów i zatrudnia prawie 30 tysięcy pracowników w całej Polsce. Jej debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych datuje się na rok 2004. Jej działalność kontrolowana jest przez Skarb Państwa, który posiada niemal 30 procent akcji. Innymi akcjonariuszami są Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny i Aviva Otwarty Fundusz Emerytalny. Jest znana szerokiemu gronu klientów dzięki reklamom telewizyjnym, w których udział brał między innymi Szymon Majewski.

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kredyt gotówkowy

Znana z telewizji Mini Ratka PKO jest produktem, z którego korzystanie jest niesłychanie proste. By przekonać się o tym, wystarczy kliknąć przycisk „Jej wygodność Mini Ratka”. Jest on wyróżniony na głównej stronie banku, ale można do niego dotrzeć otwierając Menu (umieszczone na samej górze strony, obok pola „Szukaj”), z którego wybiera się „Kredyty i pożyczki”.

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kalkulator gotówkowy

Bank nie udostępnia na swojej stronie narzędzia mini ratka PKO BP kalkulator. Jednak bazując na danych zaczerpniętych z przykładu reprezentatywnego, otrzymuje się wszystkie niezbędne dane o ponoszonych kosztach. Ile wynoszą? Pożyczając 10786,36 zł, należy zwrócić kwotę 19 124,32 zł. Klient musi zatem liczyć się z tym, że odda bankowi o 8337,96 zł więcej niż pożyczył. Na tę sumę składają się: prowizja (1610,33 zł), odsetki (4124,32 zł) i ubezpieczenie (2603,31 zł). Dodatkowo na wysokość opłaty wpływa RRSO o wartości 28,45% i oprocentowanie zmienne 9,99%. Zgodnie z tymi wyliczeniami, chętny kredytobiorca, który rozłoży swój dług na 60 równych rat, będzie płacił miesięcznie 318,63 zł.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata412.06412.06
Oddajesz12361.813500750012361.8

PKO Bank Polski Mini Ratka - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród najważniejszych zalet opisywanego kredytu jest jego kwota maksymalna wynosząca 120 tysięcy złotych, która może zostać podzielona maksymalnie na 120 równych rat (w przypadku pożyczki konsolidacyjnej). Ponadto można skorzystać z pomocy finansowej do 24 tysięcy złotych bez zaświadczeń. Dodatkowo każdy wnioskodawca może liczyć na szybkie rozpatrzenie złożonego wniosku (Mini Ratka czas oczekiwania: 1 dzień). Wszystko to formalizuje się zarówno poprzez Internet, jak i w oddziale stacjonarnym. Co ciekawe, już w Internecie można określić, czy wybiera się dodatkowe ubezpieczenie. Warto też odnotować, że na specjalne warunki umowy mogą liczyć rodziny wielodzietne. Te posiadające Kartę Dużej Rodziny mają szansę na uzyskanie elastycznych warunków spłaty do dnia 31 sierpnia 2020 roku. Dla chętnych udostępniono także wakacje kredytowe (to przerwa w spłacie trwająca nawet 3 miesiące). Mogą z niej korzystać nawet ci, którzy nie są na co dzień klientami banku. Ci mogą też skorzystać z szerokiej gamy dostępnych wariantów ubezpieczeniowych.

Mini ratka opinie

Niewątpliwą wadą jest bardzo wysoka prowizja, która sprawia, że ponoszone przez klienta koszty są znaczące. Na uwagę zasługuje też RRSO wynoszące 28,45%, o czym trzeba pamiętać, podejmując decyzję o zaciągnięciu kredytu. Jeśli chcemy obliczyć koszt spłaty możemy skorzystać z przykładu reprezentatywnego i na jego podstawie dokonać obliczeń lub sięgnąć po PKO BP kredyt mini ratka kalkulator. Jednak nie jest to autorskie narzędzie instytucji bankowej, a jedynie udostępniane na innych stronach stworzone na podstawie dostępnych danych. Wielu klientów narzeka również na wygląd oddziałów stacjonarnych. Słychać komentarze, że panujące tam warunki odbiegają od tego, czego oczekiwaliby najbardziej wymagający petenci.

Zalety

  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki 150 000 zł
  • Możliwość zaciągnięcia kredytu aż na 120 rat
  • Czas oczekiwania przyznania wnioski to 1 dzień

Wady

  • Wysoka prowizja
  • Wysokie dodatkowe koszty pożyczki

Ocena

4.5 (90%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.