PKO Bank Polski recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
80%
Ocena klientów Zobacz opinie
100%

PKO Bank Polski należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A. W jej strukturach odznacza się jako jednostka dominująca. Podlegające mu (pośrednio i bezpośrednio) firmy są od niego zależne i prowadzą działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego sukcesu rynkowego. Każda pojedyncza spółka posiada dodatkowo swoje placówki partnerskie, a to wszystko sprawia, że sieć staje się bardzo rozbudowana. Oprócz polskich przedstawicieli, są również inni poza granicami Polski. Należą do nich między innymi PKO Finance AB (Sztokholm) i Kredobank SA (Lwów).

pko bp
Kwota
1 500 zł - 200 000 zł
Okres
2 - 24 miesiące
Pożyczkowy Portal

PKO Bank Polski - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa
TelefonTelefon: 800 302 302
Godziny pracyGodziny pracy: Infolinia czynna 24h/7
E-mailE-mail: informacje@pkobp.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy PKO Bank Polski S.A.

Kapitał zakładowy: 1 250 000 000 zł
KRS: 0000026438
NIP: 5250007738
REGON: 016298263
Sprawdź sesje ELIXIR PKO Bank Polski S.A.

Zalety i wady firmy PKO Bank Polski

PKO Bank Polski – Podstawowe informacje

W ofercie banku PKO BP znajdziemy nie tylko atrakcyjną pożyczkę gotówkową, ale również wiele innych produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Możemy złożyć wniosek o:

  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty gotówkowe,
  • konta bankowe,
  • rachunki oszczędnościowe i lokaty.

Dodatkowo każdy wnioskodawca może liczyć na szybkie rozpatrzenie złożonego wniosku. Wszystko to formalizuje się zarówno poprzez Internet, jak i w oddziale stacjonarnym. Co ciekawe, już w Internecie można określić, czy wybiera się dodatkowe ubezpieczenie. Dla chętnych udostępniono także wakacje kredytowe (to przerwa w spłacie trwająca nawet 3 miesiące). Mogą z niej korzystać nawet ci, którzy nie są na co dzień klientami banku.

PKO Bank Polski – Kredyt gotówkowy

Obecnie w ofercie banku możemy wnioskować o maksymalną kwotę wynoszącą 200 000 zł! Okres kredytowania może wynosić od 2 do 24 miesięcy.

W PKO BP kredyty gotówkowe można przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie będzie wymagał od nas żadnych potwierdzeń, na co zostały przeznaczone pieniądze. Bez wątpienia jest to atrakcyjna oferta dla osób, które potrzebują większego, jak i mniejszego zastrzyku gotówki. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w dalszej części opinii o PKO BP kredyt gotówkowy.

PKO Bank Polski – Ogólne warunki kredytu online

Wniosek o pożyczkę gotówkową PKO musi być złożony przede wszystkim przez osobę pełnoletnią, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Klienci muszą posiadać dochody wystarczające do spłaty kredytu. Jeżeli nie mamy konta bankowego w tym banku, wówczas będziemy musieli udokumentować należycie wysokość wynagrodzenia oraz zatrudnienie. Dlatego też na stronie PKO BP znajdziemy wzór zaświadczenia o zarobkach. W przypadku stałych klientów, którzy posiadają konto bankowe w placówce banku, nie ma konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów. 

Pamiętajmy jednak, że PKO pożyczka bez zaświadczeń jest dostępna wyłącznie dla klientów banku!

Oprócz tego musimy mieć ważny dokument tożsamości, miejsce zamieszkania na terytorium Polski, otrzymywać polskie dochody i – co ważne! – uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Każdy, kto przejdzie pomyślnie przez etap wnioskowania może cieszyć się pieniędzmi nawet w tym samym dniu. Jak to możliwe?

PKO Bank Polski – Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online?

Kredyt gotówkowy PKO BP to oferta skierowana zarówno do klientów banku, jak i nowych wnioskodawców. Jako stali klienci mamy szansę złożyć wniosek naprawdę ekspresowo. Spójrzmy na dostępne rozwiązania. 

1. Przejdź na stronę PKO BP za pomocą poniższego przycisku.

2. Na kalkulatorze wybierz odpowiednią kwotę pożyczki PKO oraz okres kredytowania.

3. Po zapoznaniu się z kosztami przechodzimy do wypełniania wniosku swoimi danymi adresowymi, osobowymi, kontaktowymi, finansowymi itd.

4. Następnie dołączamy wszystkie niezbędne dokumenty.

5. Potwierdzamy swoją tożsamość, wykonując przelew 1 zł.

6. Podpisujemy umowę online i czekamy na przelew pieniędzy.

Oprócz tego istnieje również możliwość składania wniosków przez telefon lub w oddziale PKO BP.

PKO Bank Polski – Koszty kredytu

Reprezentatywny przykład kredytu:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 275,58 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 875,58 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 875,58 zł), 23 miesięczne raty równe po 511,48 zł i ostatnia rata: 511,54 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.06.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

PKO Bank Polski – Ubezpieczenie kredytu

Ubezpieczenie kredytu PKO BP jest dobrowolne. Sami podejmujemy decyzję, czy z niego skorzystamy. Warto zaznaczyć, że mamy do wyboru dwa pakiety:

  • Pożyczka do 100 tys. zł – Ochrona dla Ciebie,
  • Pożyczka od co najmniej 100 tys. zł – Ochrona dla CIebie +.

Jeżeli interesuje nas pożyczka z ubezpieczeniem Ochrona dla Ciebie, wniosek możemy złożyć w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym iPKO. W przypadku Ochrony dla Ciebie + konieczna jest wizyta w oddziale banku. 

Dzięki ubezpieczeniu pożyczki gotówkowej możemy zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę, wsparcie w przypadku problemów ze spłatą. W ramach ubezpieczenia możemy również otrzymać pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie itd.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy PKO Bank Polski zostaw swoją opinię.

1 komentarz

ewk

Słabym punktem banku są zabezpieczenia bo nie ma możliwości logowania za pomocą kluczy bezpieczeństwa U2F.

0-1 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pko bp
1 500 zł - 200 000 zł
Kwota
2 - 24 miesiące
Okres
Złóż wniosek w PKO Bank Polski
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: