PKO Bank Polski Mini Ratka

4.29
29 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 120 000 zł
Weź pożyczkę
w PKO Bank Polski Mini Ratka

PKO Bank Polski Mini Ratka - Opinie

PKO Bank Polski należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A. W jej strukturach odznacza się jako jednostka dominująca. Podlegające mu (pośrednio i bezpośrednio) firmy są od niego zależne i prowadzą działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego sukcesu rynkowego. Każda pojedyncza spółka posiada dodatkowo swoje placówki partnerskie, a to wszystko sprawia, że sieć staje się bardzo rozbudowana. Wśród jej najważniejszych części składowych wyróżniają się oddziały stacjonujące w Warszawie. To między innymi PKO Leasing Nieruchomości Sp. z o.o. i PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Oprócz polskich przedstawicielstw, są również inne, poza granicami Polski. Należą do nich między innymi PKO Finance AB (Sztokholm) i Kredobank SA (Lwów). Nie dziwi zatem, że wszystkie delegatury obsługują wspólnie bardzo wielu chętnych.

PKO Bank Polski Mini Ratka – Dane kontaktowe

Nazwa: PKO Bank Polski Mini Ratka
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 120 000
Siedziba firmy: Puławska 15, Warszawa 02-515
Telefon: 800 302 302
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kredyt

Oferta kredytowa znanego i cieszącego się najlepszą sławą banku jest dość rozbudowana. Szczególnie rozpoznawalna jest oferta PKO Mini Ratka. Jest pożyczką gotówkową, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Jej minimalna wartość wynosi 1000 złotych, a osoby o większych potrzebach mogą uzyskać kwotę nawet 120 tysięcy złotych. Niezwykle istotne jest to, że chcąc pożyczyć 24 tysięcy złotych, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach. Przyznanie żądanych środków następuje nawet w dniu wypełnienia wniosku. Zatem każdy, kto pomyślnie przejdzie przez weryfikację, może cieszyć się pieniędzmi nawet w tym samym dniu, gdy dopilnuje wszelkich formalności.

Osoby składające wniosek poprzez aplikację IKO mają szansę na wypłatę pieniędzy nawet w ciągu 30 sekund od akceptacji wniosku!

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kredyt gotówkowy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski rozpoczęła swoją działalność w 1948 roku. Od tego czasu przechodziła przez rozmaite przekształcenia. W latach 1975-1987 działała w ramach struktur Narodowego Banku Polskiego, jednak od 1987 funkcjonuje jako samodzielna instytucja finansowa. Dziś świadczy usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zarządza środkami blisko 10 milionów klientów i zatrudnia prawie 30 tysięcy pracowników w całej Polsce. Jej debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych datuje się na rok 2004. Jej działalność kontrolowana jest przez Skarb Państwa, który posiada niemal 30 procent akcji. Innymi akcjonariuszami są Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny i Aviva Otwarty Fundusz Emerytalny. Jest znana szerokiemu gronu klientów dzięki reklamom telewizyjnym, w których udział brał między innymi Szymon Majewski.

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kredyt gotówkowy

Znana z telewizji Mini Ratka PKO jest produktem, z którego korzystanie jest niesłychanie proste. By przekonać się o tym, wystarczy kliknąć przycisk „Jej wygodność Mini Ratka”. Jest on wyróżniony na głównej stronie banku, ale można do niego dotrzeć otwierając Menu (umieszczone na samej górze strony, obok pola „Szukaj”), z którego wybiera się „Kredyty i pożyczki”.

PKO Bank Polski Mini Ratka - Kalkulator gotówkowy

Bank nie udostępnia na swojej stronie narzędzia mini ratka PKO BP kalkulator. Jednak bazując na danych zaczerpniętych z przykładu reprezentatywnego, otrzymuje się wszystkie niezbędne dane o ponoszonych kosztach. Ile wynoszą?

Reprezentatywny przykład kredytu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 350,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 184,52 zł oprocentowanie zmienne 9,99% całkowity koszt kredytu 8 834,52 zł (w tym: prowizja 1 993,06 zł, odsetki 6 841,46 zł), 94 miesięczne raty równe po 235,98 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczasz10001780083200100000
Czas (miesięcy)96969696
Rata1726213951744
Oddajesz163225152133920167424

PKO Bank Polski Mini Ratka - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród najważniejszych zalet opisywanego kredytu jest jego kwota maksymalna wynosząca 120 tysięcy złotych, która może zostać podzielona maksymalnie na 120 równych rat (w przypadku pożyczki konsolidacyjnej). Ponadto można skorzystać z pomocy finansowej do 24 tysięcy złotych bez zaświadczeń. Dodatkowo każdy wnioskodawca może liczyć na szybkie rozpatrzenie złożonego wniosku (Mini Ratka czas oczekiwania: 1 dzień). Wszystko to formalizuje się zarówno poprzez Internet, jak i w oddziale stacjonarnym. Co ciekawe, już w Internecie można określić, czy wybiera się dodatkowe ubezpieczenie. Warto też odnotować, że na specjalne warunki umowy mogą liczyć rodziny wielodzietne. Te posiadające Kartę Dużej Rodziny mają szansę na uzyskanie elastycznych warunków spłaty do dnia 31 sierpnia 2020 roku. Dla chętnych udostępniono także wakacje kredytowe (to przerwa w spłacie trwająca nawet 3 miesiące). Mogą z niej korzystać nawet ci, którzy nie są na co dzień klientami banku. Ci mogą też skorzystać z szerokiej gamy dostępnych wariantów ubezpieczeniowych.

Mini ratka opinie

Niewątpliwą wadą jest bardzo wysoka prowizja, która sprawia, że ponoszone przez klienta koszty są znaczące. Na uwagę zasługuje też RRSO wynoszące 28,45%, o czym trzeba pamiętać, podejmując decyzję o zaciągnięciu kredytu. Jeśli chcemy obliczyć koszt spłaty możemy skorzystać z przykładu reprezentatywnego i na jego podstawie dokonać obliczeń lub sięgnąć po PKO BP kredyt mini ratka kalkulator. Jednak nie jest to autorskie narzędzie instytucji bankowej, a jedynie udostępniane na innych stronach stworzone na podstawie dostępnych danych. Wielu klientów narzeka również na wygląd oddziałów stacjonarnych. Słychać komentarze, że panujące tam warunki odbiegają od tego, czego oczekiwaliby najbardziej wymagający petenci.

Zalety

  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki 120 000 zł
  • Możliwość zaciągnięcia kredytu na 120 rat
  • Czas oczekiwania przyznania wnioski to 1 dzień

Wady

  • Wysoka prowizja
  • Wysokie dodatkowe koszty pożyczki

Ocena

4.29
29 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.