PKO BP

4.42
60 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 4500 zł
Weź pożyczkę
w PKO BP

PKO BP - Opinie

PKO Bank Polski należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A. W jej strukturach odznacza się jako jednostka dominująca. Podlegające mu (pośrednio i bezpośrednio) firmy są od niego zależne i prowadzą działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego sukcesu rynkowego. Każda pojedyncza spółka posiada dodatkowo swoje placówki partnerskie, a to wszystko sprawia, że sieć staje się bardzo rozbudowana.

Wśród jej najważniejszych części wyróżniają się oddziały stacjonujące w Warszawie. To między innymi PKO Leasing Nieruchomości Sp. z o.o. i PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o.

 

Oprócz polskich przedstawicieli, są również inni poza granicami Polski. Należą do nich między innymi PKO Finance AB (Sztokholm) i Kredobank SA (Lwów). Nie dziwi zatem, że wszystkie delegatury obsługują wspólnie bardzo wielu chętnych.

PKO BP Mini Ratka – Dane kontaktowe

Nazwa: PKO Bank Polski
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 4500 zł
Siedziba firmy: Puławska 15, Warszawa 02-515
Telefon: 800 302 302
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

PKO BP - Kredyt gotówkowy

Oferta kredytowa znanego i cieszącego się najlepszą sławą banku jest dość rozbudowana. Szczególnie rozpoznawalna jest oferta PKO Mini Ratka. Nadal możemy z niej skorzystać, choć jest aktualnie reklamowana jako pożyczka gotówkowa PKO BP, a na materiałach promocyjnych nie ma już słynnej Pani “Mini ratki”. Mimo to oferta pozostaje niezmienna. Oznacza to, że możemy złożyć wniosek nawet o ponad 100 000 zł.

Należy jednak podkreślić, że jest to oferta skierowana do osób, które miały już styczność z bankiem. Jeżeli jesteśmy zupełnie nowymi klientami, wówczas dostępna jest pożyczka PKO BP w wysokości do 4 500 zł.

Natomiast okres kredytowania może wynosić od 2 do 96 miesięcy. Z pewnością każdemu z nas uda się rozłożyć w PKO pożyczkę online na dogodne raty. Nadal mamy szansę na pożyczkę z Mini ratką, a także atrakcyjne warunki kredytowania. PKO BP kredyty gotówkowe można przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie będzie wymagał od nas żadnych potwierdzeń, na co zostały przeznaczone pieniądze. Bez wątpienia jest to atrakcyjna oferta dla osób, które potrzebują większego, jak i mniejszego zastrzyku gotówki. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w dalszej części opinii o PKO BP kredyt gotówkowy.

PKO BP - Warunki kredytu online

Jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pożyczkę z mini ratką w PKO BP? Część wymagań jest taka sama niezależnie od tego, czy jesteśmy klientami banku lub nie. Wniosek o pożyczkę gotówkową PKO musi być złożony przede wszystkim przez osobę pełnoletnią, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Klienci muszą posiadać dochody wystarczające do spłaty kredytu. Jeżeli nie mamy konta bankowego w tym banku, wówczas będziemy musieli udokumentować należycie wysokość wynagrodzenia oraz zatrudnienie. Dlatego też na stronie PKO BP znajdziemy wzór zaświadczenia o zarobkach. W przypadku stałych klientów, którzy posiadają konto bankowe w placówce banku, nie ma konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów. 

Pamiętajmy jednak, że PKO pożyczka bez zaświadczeń jest dostępna wyłącznie dla klientów banku!

 

Oprócz tego musimy mieć ważny dokument tożsamości, miejsce zamieszkania na terytorium Polski, otrzymywać polskie dochody i – co ważne! – uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Każdy, kto przejdzie pomyślnie przez etap wnioskowania może cieszyć się pieniędzmi nawet w tym samym dniu. Jak to możliwe?

PKO BP - Jak złożyć w PKO BP wniosek o kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy PKO BP to oferta skierowana zarówno do klientów banku, jak i nowych wnioskodawców. Jako stali klienci mamy szansę złożyć wniosek naprawdę ekspresowo. Spójrzmy na dostępne rozwiązania. 

Nowi klienci:

UWAGA! PKO BP pożyczka gotówkowa do 4 500 zł obejmuje również koszty kredytowania! Dlatego podczas wnioskowania musimy wybrać niższą kwotę. Tak, aby po zsumowaniu zobowiązanie wynosiło 4 500 zł. 

 

1. Przejdź na stronę PKO BP za pomocą poniższego przycisku.

2. Na kalkulatorze wybierz odpowiednią kwotę pożyczki PKO oraz okres kredytowania. Aby otrzymać łączną kwotę nieprzekraczającą 4 500 zł, zaleca się aby kwota kredytu PKO nie przekraczała 3 900 zł.

3. Po zapoznaniu się z kosztami przechodzimy do wypełniania wniosku swoimi danymi adresowymi, osobowymi, kontaktowymi, finansowymi itd.

4. Następnie dołączamy wszystkie niezbędne dokumenty.

5. Potwierdzamy swoją tożsamość, wykonując przelew 1 zł.

6. Podpisujemy umowę online i czekamy na przelew pieniędzy.

Jeżeli jesteśmy stałymi klientami PKO BP, wówczas możemy złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową z mini ratką za pomocą kilku kliknięć. Jak to możliwe? 

1. Wystarczy przejść do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji IKO

2. Wydajemy dyspozycję o chęci zaciągnięcia kredytu lub pożyczki.

3. Następnie system pobierze wszystkie informacje z danych, które znajdują się w banku

4. Jeżeli coś się zmieniło, powinniśmy zaktualizować wszystkie dane.

5. Wysyłamy wniosek.

6. Jeśli decyzja będzie pozytywna, akceptujemy umowę.

UWAGA! Jeśli składaliśmy wniosek za pomocą aplikacji IKO, pieniądze otrzymamy nawet w 30 sekund od zaakceptowania warunków umowy!

 

Oprócz tego istnieje również możliwość składania wniosków przez telefon lub w oddziale PKO BP i agencji. 

PKO BP - Kalkulator kredytowy

Jeżeli szukamy wsparcia finansowego, wielu z nas podczas wyboru oferty kieruje się w dużej mierze kosztami. Wysokość kosztów możemy sprawdzić w PKO BP kalkulator pożyczki, który znajduje się na stronie banku. Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład pożyczki oraz symulację kosztów. 

Reprezentatywny przykład kredytu:  

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 115,38 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 7 015,38 zł (w tym: prowizja 2 662,62 zł, odsetki 4 352,76 zł), 74 miesięcznych rat równych po 294,87 zł, ostatnia rata: 295,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz500130037004500
Czas (miesięcy)96969696
Rata8164771
Oddajesz768153645126816

PKO BP - Ubezpieczenie kredytu PKO BP

Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej PKO BP jest dobrowolne. Sami podejmujemy decyzję, czy z niego skorzystamy lub nie. Warto zaznaczyć, że mamy do wyboru dwa pakiety:

 • Pożyczka do 100 tys. zł – Ochrona dla Ciebie,
 • Pożyczka od co najmniej 100 tys. zł – Ochrona dla CIebie +.

Jeżeli interesuje nas pożyczka z ubezpieczeniem Ochrona dla Ciebie, wniosek możemy złożyć w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym iPKO. W przypadku Ochrony dla Ciebie + konieczna jest wizyta w oddziale banku. 

Dzięki ubezpieczeniu pożyczki gotówkowej możemy zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę, wsparcie w przypadku problemów ze spłatą. W ramach ubezpieczenia możemy również otrzymać pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie itd.

Opinie o PKO BP i pozostałych produktach

W ofercie banku PKO BP znajdziemy nie tylko atrakcyjną pożyczkę gotówkową, ale również wiele innych produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Możemy złożyć wniosek o

 • kredyty hipoteczne,
 • konto bankowe,
 • rachunek oszczędnościowy,
 • lokatę.
 • Klienci banku PKO BP otrzymujemy dostęp do e-Urzędu

Kredyt w PKO BP opinie – podsumowanie

Wśród najważniejszych zalet opisywanego kredytu jest jego kwota maksymalna wynosząca 4500 tysięcy złotych, która może zostać podzielona maksymalnie na 96 równych rat.

 • Dodatkowo każdy wnioskodawca może liczyć na szybkie rozpatrzenie złożonego wniosku (Mini Ratka czas oczekiwania: 1 dzień). Wszystko to formalizuje się zarówno poprzez Internet, jak i w oddziale stacjonarnym.
 • Co ciekawe, już w Internecie można określić, czy wybiera się dodatkowe ubezpieczenie.
 • Warto też odnotować, że na specjalne warunki umowy mogą liczyć rodziny wielodzietne. Te posiadające Kartę Dużej Rodziny mają szansę na uzyskanie elastycznych warunków spłaty do dnia 31 sierpnia 2020 roku.
 • Dla chętnych udostępniono także wakacje kredytowe (to przerwa w spłacie trwająca nawet 3 miesiące). Mogą z niej korzystać nawet ci, którzy nie są na co dzień klientami banku. Ci mogą też skorzystać z szerokiej gamy dostępnych wariantów ubezpieczeniowych.

PKO BP Mini ratka opinie

Niewątpliwą wadą jest bardzo wysoka prowizja, która sprawia, że ponoszone przez klienta koszty są znaczące. Na uwagę zasługuje też RRSO wynoszące 12,63%, o czym trzeba pamiętać, podejmując decyzję o zaciągnięciu kredytu. Jeśli chcemy obliczyć koszt spłaty możemy skorzystać z przykładu reprezentatywnego i na jego podstawie dokonać obliczeń lub sięgnąć po PKO BP kredyt mini ratka kalkulator. Jednak nie jest to autorskie narzędzie instytucji bankowej, a jedynie udostępniane na innych stronach stworzone na podstawie dostępnych danych. Wielu klientów narzeka również na wygląd oddziałów stacjonarnych. Słychać komentarze, że panujące tam warunki odbiegają od tego, czego oczekiwaliby najbardziej wymagający petenci.

Zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki dla nowych klientów 4500 zł
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu na 96 rat
 • Czas oczekiwania na pieniądze to nawet 1 dzień

Wady

Brak wad

Ocena

4.42
60 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.