Deutsche Bank recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

W październiku 2018 roku nastąpiło przejęcie Deutsche Banku przez Santander Bank Polska! 

Deutsche Bank należał do grupy kapitałowej Deutsche Bank. W 2018 roku doszło jednak do bankowej fuzji. Santander Bank Polska przejął Deutsche Bank. Aktualnie DB jest obecny na polskim rynku bankowym. Jego działalność ogranicza się jednak wyłącznie do bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Wyjątkiem jest bankowość detaliczna obejmująca kredyty hipoteczne w walutach obcych. Jak można przeczytać na stronie Deutsche Banku, jego działalność obejmuje:

  • kredyty mieszkaniowe w walutach obcych,
  • pożyczki hipoteczne w walutach obcych,
  • kredyty konsolidacyjne w walutach obcych,
  • pożyczki konsumpcyjne w walutach obcych z zabezpieczeniem hipotecznym,
  • wyżej wymienione produkty przewalutowane na PLN,
  • kredyty i pożyczki w PLN z zabezpieczeniem w tej samej postaci, co kredyty i pożyczki udzielone w walucie obcej.
Pożyczkowy Portal

Deutsche Bank - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa
TelefonTelefon: 801 118 118
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info.db@db.com

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Deutsche Bank Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Deutsche Bank

Deutsche Bank – Kredyt gotówkowy przez internet

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw finansowych na świecie ma nadzwyczaj rozbudowaną ofertę. Znajdują się w niej lokaty, pożyczki, fundusze inwestycyjne i kredyty. Te ostatnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem chętnych, którzy chcą z nich skorzystać. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo proponowane warunki są bardzo atrakcyjne. Przede wszystkim do dyspozycji użytkowników oddano maksymalną kwotę rzędu 200 tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi aż 120 miesięcy, czyli 10 lat. Wszystkie niezbędne formalności załatwia się bez zbędnej zwłoki i nadmiernych formalności. Dzięki sprawnie działającemu systemowi weryfikacji potencjalnych kredytobiorców decyzja o przydzieleniu wnioskowanych środków zapada w bardzo szybkim tempie. Żądane kwoty pojawiają się na kontach wnioskodawców nawet 1 dzień po wysłaniu stosownego wniosku i pozytywnej weryfikacji. Uzyskane wtedy pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel (w tym konsolidację innych zobowiązań). Do dyspozycji osób chętnych oddano też atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe chroniące między innymi przed skutkami utraty płynności finansowej powstałej przez ustanie stosunku pracy.

Deutsche Bank – Ogólne warunki

Deutsche Bank Polska S.A. działa w naszym kraju od 1995 roku. Bazuje na wieloletniej historii ogromnej korporacji finansowej, której korzenie sięgają 1870 roku. Przez szereg lat rozwijał zakres świadczonych usług, dzięki czemu w 2001 roku powstała spółka  Deutsche Bank 24 S.A., będąca odpowiedzią na realne zapotrzebowanie szerokiego grona klientów bankowości uniwersalnej. Nieustannie rozrastająca się sieć oddziałów stacjonarnych liczy obecnie 150 placówek, Centrów Biznesowych i jednostek Private Banking. Dostawa usług działa nadzwyczaj sprawnie dzięki usługom świadczonym internetowo i telefonicznie. Na brak możliwości nie mogą narzekać również inwestorzy. Do ich dyspozycji oddano kilkanaście funduszy inwestycyjnych. Każdy z nich dysponuje wieloma możliwościami pomnażania kapitału. W związku z tak szeroko zakrojonymi działaniami nie powinny dziwić nagrody branżowe przyznawane spółce. Na uwagę zasługują przede wszystkim wyróżnienia wręczane w ramach rankingu Awards for Excellence. Niemniej ważne i godne uwagi są nagrody przyznane przez Giełdę Papierów Wartościowych i Związek Banków Polskich. Świadczą one o najwyższej renomie przedsiębiorstwa. Na wzmiankę zasługują też wdrażane przez korporację promocje. Najnowsza dotyczy kredytu na zakup samochodu i zniżki na ubezpieczenie OC/AC.

Deutsche Bank – Kredyt gotówkowy krok po kroku

By skorzystać z opisywanego kredytu gotówkowego, należy ustawić kursor myszy na zakładce „Klienci indywidualni”. Wówczas rozwija się menu, w którym wyszczególnione zostały wszystkie dostępne usługi. „Kredyty i pożyczki” znajdują się w pierwszej kolumnie, pod kontami i kredytami hipotecznymi. Otwierając tę zakładkę, należy skierować wzrok na db Kredyt Gotówkowy znajdujący się na samym szczycie listy. By zgłębić informacje o nim, wystarczy otworzyć odpowiedni odnośnik.

Deutsche Bank – Koszty kredytu gotówkowego

Decydując się na kredyt gotówkowy Deutsche Bank z oprocentowaniem 8,49%, należy liczyć się z poniesieniem kosztów dodatkowych. Zgodnie z danymi zaczerpniętymi z przykładu reprezentatywnego, RRSO wynosi 11,36%, a podpisując umowę na kwotę 85000 zł, trzeba oddać bankowi 126095,76 zł. Oznacza to, że całkowity koszt kredytu wynosi 41095,76 zł (w tym odsetki: 34 511,76 zł, prowizja: 5184 zł i opłata przygotowawcza: 1400). Dzieląc łączną wartość zadłużenia na 95 rat, trzeba przygotować się na miesięczny wydatek rzędu 1327,32 zł.

Deutsche Bank – Opinie

Wśród najważniejszych zalet opisywanego kredytu wyróżnia się jego wysoka kwota maksymalna. Ponadto na uwagę zasługuje duża sieć oddziałów stacjonarnych. Klienci korzystający z usług firmy mogą liczyć też na różnego rodzaju promocje. Te znacząco uatrakcyjniają ofertę. Przydatne są również przystępne pakiety ubezpieczeń, z których zapewne skorzysta ten, kto chce zabezpieczyć swoje pieniądze. Podstawową wadą są wysokie koszty prowizji i opłaty przygotowawczej.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Deutsche Bank zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
deutsche bank logo
Podobne oferty do Deutsche Bank
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: