Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Deutsche Bank

4.6
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Deutsche Bank

Deutsche Bank - Opinie

Deutsche Bank należy do grupy kapitałowej Deutsche Bank, na którą składa się szereg zależnych od siebie spółek. Najważniejszymi z nich są: dom maklerski DB Securities i przedsiębiorstwa działające pod wspólną nazwą RREEF Group. Pracujący w nich eksperci dbają o to, by klienci 170 oddziałów działających w całej Polsce mogli być pewni, że ich fundusze spoczywają w rękach wysokiej klasy specjalistów. Warto przy tym zaznaczyć, że najwyższa jakość usług jest domeną całej korporacji obecnej w 73 krajach świata. Zatrudnia ona 100 tysięcy osób dbających o najwyższy poziom obsługi klienta indywidualnego, biznesowego i korporacyjnego. Koniecznie należy podkreślić, że zgodnie z wymaganiami dynamicznie zmieniającego się świata, ewoluują również kanały dystrybucji produktów. Coraz więcej z nich dostępnych jest w ramach bankowości internetowej i mobilnej.

Deutsche Bank - Kredyt

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw finansowych na świecie ma nadzwyczaj rozbudowaną ofertę. Znajdują się w niej lokaty, pożyczki, fundusze inwestycyjne i kredyty. Te ostatnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem chętnych, którzy chcą z nich skorzystać. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo proponowane warunki są bardzo atrakcyjne. Przede wszystkim do dyspozycji użytkowników oddano maksymalną kwotę rzędu 200 tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi aż 120 miesięcy, czyli 10 lat. Wszystkie niezbędne formalności załatwia się bez zbędnej zwłoki i nadmiernych formalności. Dzięki sprawnie działającemu systemowi weryfikacji potencjalnych kredytobiorców decyzja o przydzieleniu wnioskowanych środków zapada w bardzo szybkim tempie. Żądane kwoty pojawiają się na kontach wnioskodawców nawet 1 dzień po wysłaniu stosownego wniosku i pozytywnej weryfikacji. Uzyskane wtedy pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel (w tym konsolidację innych zobowiązań). Do dyspozycji osób chętnych oddano też atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe chroniące między innymi przed skutkami utraty płynności finansowej powstałej przez ustanie stosunku pracy.

Deutsche Bank - Kredyt gotówkowy

Deutsche Bank Polska S.A. działa w naszym kraju od 1995 roku. Bazuje na wieloletniej historii ogromnej korporacji finansowej, której korzenie sięgają 1870 roku. Przez szereg lat rozwijał zakres świadczonych usług, dzięki czemu w 2001 roku powstała spółka  Deutsche Bank 24 S.A., będąca odpowiedzią na realne zapotrzebowanie szerokiego grona klientów bankowości uniwersalnej. Nieustannie rozrastająca się sieć oddziałów stacjonarnych liczy obecnie 150 placówek, Centrów Biznesowych i jednostek Private Banking. Dostawa usług działa nadzwyczaj sprawnie dzięki usługom świadczonym internetowo i telefonicznie. Na brak możliwości nie mogą narzekać również inwestorzy. Do ich dyspozycji oddano kilkanaście funduszy inwestycyjnych. Każdy z nich dysponuje wieloma możliwościami pomnażania kapitału. W związku z tak szeroko zakrojonymi działaniami nie powinny dziwić nagrody branżowe przyznawane spółce. Na uwagę zasługują przede wszystkim wyróżnienia wręczane w ramach rankingu Awards for Excellence. Niemniej ważne i godne uwagi są nagrody przyznane przez Giełdę Papierów Wartościowych i Związek Banków Polskich. Świadczą one o najwyższej renomie przedsiębiorstwa. Na wzmiankę zasługują też wdrażane przez korporację promocje. Najnowsza dotyczy kredytu na zakup samochodu i zniżki na ubezpieczenie OC/AC.

Deutsche Bank - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z opisywanego kredytu gotówkowego, należy ustawić kursor myszy na zakładce „Klienci indywidualni”. Wówczas rozwija się menu, w którym wyszczególnione zostały wszystkie dostępne usługi. „Kredyty i pożyczki” znajdują się w pierwszej kolumnie, pod kontami i kredytami hipotecznymi. Otwierając tę zakładkę, należy skierować wzrok na db Kredyt Gotówkowy znajdujący się na samym szczycie listy. By zgłębić informacje o nim, wystarczy otworzyć odpowiedni odnośnik.

Deutsche Bank - Kalkulator kredytowy

Decydując się na kredyt gotówkowy Deutsche Bank z oprocentowaniem 8,49%, należy liczyć się z poniesieniem kosztów dodatkowych. Zgodnie z danymi zaczerpniętymi z przykładu reprezentatywnego, RRSO wynosi 11,36%, a podpisując umowę na kwotę 85000 zł, trzeba oddać bankowi 126095,76 zł. Oznacza to, że całkowity koszt kredytu wynosi 41095,76 zł (w tym odsetki: 34 511,76 zł, prowizja: 5184 zł i opłata przygotowawcza: 1400). Dzieląc łączną wartość zadłużenia na 95 rat, trzeba przygotować się na miesięczny wydatek rzędu 1327,32 zł.

Pożyczasz60000801004040060500
Czas (miesięcy)60606060
Rata12421242
Oddajesz74520801004040074520

Deutsche Bank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród najważniejszych zalet opisywanego kredytu wyróżnia się jego wysoka kwota maksymalna. Ponadto na uwagę zasługuje duża sieć oddziałów stacjonarnych. Klienci korzystający z usług firmy mogą liczyć też na różnego rodzaju promocje. Te znacząco uatrakcyjniają ofertę. Przydatne są również przystępne pakiety ubezpieczeń, z których zapewne skorzysta ten, kto chce zabezpieczyć swoje pieniądze. Podstawową wadą są wysokie koszty prowizji i opłaty przygotowawczej.

Zalety

  • szybka decyzja kredytowa
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • minimum formalności
  • możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy
  • opcja konsolidacji

Wady

  • wysokie koszty prowizji i opłaty przygotowawczej

Ocena

4.6 (92%)
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.