Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

BOŚ Bank Pożyczka na lato

3.67
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w BOŚ Bank Pożyczka na lato

BOŚ Bank Pożyczka na lato - Opinie

BOŚ Bank jest częścią dużej grupy kapitałowej o tej samej nazwie, w której skład wchodzi kilka różnych spółek zależnych. Są to między innymi BOS Finance AB i BOŚ Eko Profit S.A. Te złożone struktury, ukształtowane ponad 20 lat temu nadzorowane są przez wysokiej klasy ekspertów od oszczędzania pieniędzy. To właśnie oni dbają o rozwój oferty produktowej. Wdrażają również innowacyjne rozwiązania tworzone na miarę klientów przyzwyczajonych do nowoczesnej bankowości. Warto też zaznaczyć, że zarząd spółki od lat kładzie, zgodnie z jej statutem, duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego. By realizować ważne projekty związane z tym celem, przeznaczono dotąd blisko 19 miliardów złotych.  Najwyższą wartością pozostaje jednak dbanie o dobro klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Oni przekonali się, że mogą polegać na pożyczkodawcy funkcjonującym w Polsce od lat.

BOŚ Bank Pożyczka na lato - Kredyt

Szeroka gama kredytów i pożyczek oferowanych przez opisywane przedsiębiorstwo przyprawia o zawrót głowy. Wszystkie odznaczają się przede wszystkim tym, iż udzielane są na bardzo przejrzystych i jasnych zasadach. Dotyczące ich szczegóły zamieszczono na każdej z zakładek informacyjnych. Na uwagę zasługuje między innymi EKOpożyczka ze stałym oprocentowaniem. Umożliwia dostęp do wsparcia finansowego w kwocie nawet 150 tysięcy złotych, która może zostać przeznaczona na dowolny cel. Wiele jest także propozycji dla zainteresowanych działaniami celowymi. Skorzystają między innymi ci chcący inwestować w nowinki ekologiczne. Co ważne, w przypadku tej i innych ofert istnieje możliwość rozłożenia pożyczonej sumy nawet na 120 rat. To naprawdę znakomita propozycja, tym bardziej, że jednym z produktów dodatkowych może być na przykład ubezpieczenie na życie. Posłuży ono zapewne samemu kredytobiorcy, jak i jego najbliższym. Szczegóły dotyczące różnych form pożyczania pieniędzy można uzyskać na kilka sposobów. Najszybciej otrzyma się żądane informacje z pomocą sprawnie działającej infolinii.

BOŚ Bank Pożyczka na lato - Kredyt gotówkowy

Bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie rozpoczął swoją działalność w 1997 roku. Już wtedy obrał sobie za cel dzielenie się z Polakami wiedzą o korzystnym pomnażaniu pieniędzy. Z biegiem lat sposoby na osiąganie tego celu zmieniały się, ale wyróżniało je to, że były niespotykanie opłacalne. Dodatkowo część środków z odsetek i oprocentowania przeznaczano na szczytne cele związane z ochroną polskiej przyrody. Zamiłowanie do środowiska naturalnego zawiera się zresztą w akcjach marketingowych i hasłach reklamowych. To jednak nie wszystko. Z inicjatywy założycieli banku powstała też Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Jej działania skupiają się przede wszystkim wokół przedsięwzięć związanych z ochroną przyrody, promowaniem zrównoważonego rozwoju i ekologii. Na potrzeby tych celów powstała nagroda „Klonów”, którą obdarowuje się firmy wdrażające działania proekologiczne.

BOŚ Bank Pożyczka na lato - Kredyt gotówkowy

Droga prowadząca do zgłębiania wiedzy na temat dostępnych dziś ofert kredytowych i pożyczkowych jest prosta. Odwiedzając stronę główną, trzeba jedynie wybrać jedną z zakładek. Jedną z najczęściej odwiedzanych jest ta o nazwie „Klienci indywidualni”. Po jej otwarciu uzyskuje się dostęp do szerokiej gamy przydatnych produktów. Wśród nich znajdują się konta osobiste, karty płatnicze, lokaty oraz pożyczki i kredyty.  Wszystkie są tak samo innowacyjne i atrakcyjne. Wiele odznacza się promocyjnym oprocentowaniem i dodatkowymi benefitami, o których warto przekonać się osobiście. Tego samego zdania są ci, którzy skorzystali z ich licznych zalet.

BOŚ Bank Pożyczka na lato - Kalkulator kredytowy

Wspomniano już o tym, że wiele propozycji stworzono po to, by dać klientowi maksimum korzyści. Jest tak na przykład w przypadku EKOpożyczki ze stałym oprocentowaniem. W trakcie korzystania z niej, docenia się jej jasne zasady. Stałe oprocentowanie ma wysokość 10% w skali roku. Taką samą wartość ma prowizja przygotowawcza potrącana od udzielonej sumy pieniędzy. RRSO wynosi z kolei 15,68%. Co więcej, bazując na przykładzie reprezentatywnym, zyskuje się informacje, że w przypadku zapożyczenia się na 20 000 złotych, ponosi się koszty dodatkowe rzędu 8046,10 zł. Prowizja wynosi wówczas 2000 złotych, a odsetki ponad 6000 złotych. Dzieląc kwotę na 60 równych rat, należy co miesiąc przeznaczać na spłatę 467,43 zł.

Pożyczasz800011000700010000
Czas (miesięcy)12121212
Rata450450
Oddajesz54001100070005400

BOŚ Bank Pożyczka na lato - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszą zaletą oferty produktowej opisywanego banku jest to, że należności rozkładane są na 120 rat. To niezbyt często spotykane na rynku. Dla osób ceniących środowisko naturalne przydatne będą sposoby finansowania tego typu inwestycji. Dużym problemem jest z kolei skomplikowana procedura korzystania z ofert promocyjnych. Wiele z nich wymaga łącznego spełnienia szeregu wymagań. Fanów bankowości tradycyjnej zmartwi również niewielka ilość placówek stacjonarnych, których nieustannie ubywa.

Zalety

  • kwotę kredytu można rozłożyć na 120 rat

Wady

  • skomplikowana procedura korzystania z ofert promocyjnych
  • niewielka ilość placówek stacjonarnych

Ocena

3.67 (73.4%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.