Bancovo recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
82%
Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Bancovo to pośrednik finansowy działający na terenie Polski. Firma w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne w maksymalnej wysokości do 200 000 zł. Okres kredytowania możliwy jest do 120 miesięcy od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Właścicielem serwisu jest NewCommerce Services Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Łopuszańska 38D. Partnerami Bancovo są m.in. Alior Bank, Santander Bank Polska, TAKTO Finanse, SMS Kredyt, czy Smartney Polska.

bancovo logo
Kwota
1 000 zł - 200 000 zł
Okres
3 - 120 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Bancovo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
TelefonTelefon: 22 100 43 44
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-18:00
E-mailE-mail: wspolpraca@bancovo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy NewCommerce Services Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 2 695 000 zł
KRS: 0000570731
NIP: 5223035475
REGON: 362235866

Zalety i wady firmy Bancovo

Bancovo – Kredyt gotówkowy

Serwis Bancovo to platforma udzielająca długoterminowych produktów finansowych, takich jak kredyty gotówkowe i pożyczki online. Instytucja finansowa współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi i bankowymi posiadającymi wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym w Polsce. Kredyt gotówkowy w Banocovo to doskonały pomysł dla osób, którym zależy na ograniczeniu formalności do minimum. W tym przypadku wystarczy jeden formularz, aby tak naprawdę wnioskować w wielu miejscach w tym samym czasie.Korzystanie z platformy jest całkowicie darmowe. Dzięki tej usłudze użytkownicy mogą w szybki sposób uzyskać zestawienie najlepszych ofert dopasowanych do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Wystarczy odwiedzić stronę internetową serwisu i wybrać interesujące nas parametry kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy w Bancovo można otrzymać już od 1000 zł. Będzie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkiego wsparcia finansowego na bieżące lub nieplanowane wydatki. Z kolei maksymalna kwota kredytu w Bancovo wynosi 200 000 zł. Dysponując takimi środkami finansowymi, bez problemu sfinansujemy nawet największe wydatki. Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi 120 miesięcy. Każdy wniosek o pożyczkę lub kredyt gotówkowy Bancovo rozpatruje indywidualnie. Korzystanie z możliwości serwisu Bancovo umożliwi nam zaoszczędzenie czasu na szukaniu opinii i ofert pożyczkodawców. Dla stałych i lojalnych klientów przewidywane są promocje i zniżki

Bancovo – Warunki kredytu online

W sekcji “pytania i odpowiedzi” na stronie serwisu Bancovo znajdziemy odpowiedź, kto może skorzystać z ofert pożyczkodawców, których oferty dedykowane są dla zainteresowanych pożyczkobiorców. Osoby, które ubiegają się o otrzymanie zobowiązania finansowego, muszą spełniać kilka podstawowych warunków. Głównym kryterium otrzymania pozytywnej decyzji odnośnie przyznania pożyczki lub kredytu jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałe zameldowanie na terenie Polski. Ponadto klient musi mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 80 roku życia. Co więcej, wymagane jest posiadanie własnego konta bankowego, aktywnego numeru telefonu komórkowego, oraz adres e-mail. Aby złożyć wniosek za pośrednictwem strony Bancovo należy odpowiednio wcześniej założyć konto klienta.

Pamiętajmy, że ostateczna decyzja kredytowa zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Banki wprowadzają dla swoich klientów bardziej rygorystyczne. Jeżeli mamy jakikolwiek negatywny wpis w bazach, nasz wniosek zostanie odrzucony. Należy również zaznaczyć, że nasze dochody powinny nam pozwolić na bezproblemową spłatę zobowiązania.

Bancovo – Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Bancovo umożliwia złożenie wniosku przez stronę internetową. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby dopełnić wszelkich formalności. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób, które mają nienormowany czas pracy. W razie problemów możemy skontaktować się z konsultantem. Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy Bancovo? Oto krótka instukcja.

Przejdź na stronę Bancovo:

1.Pierwszym krokiem do złożenia wniosku za pośrednictwem serwisu Bancovo jest wybranie na wirtualnym kalkulatorze wysokości kredytu gotówkowego oraz okresu kredytowania. ,

2.Kolejno zostajemy automatycznie przekierowani na stronę z formularzem wniosku, który należy uzupełnić prawdziwymi danymi. Firma oczekuje od nas podania m.in. imienia, nazwiska, numeru telefonu, czy adresu e-mail. Dodatkowo musimy zapoznać się ze zgodami, które należy zaakceptować.

3.Po uzupełnieniu podstawowych danych otrzymamy propozycję ofert dopasowanych do naszych potrzeb.

4.Po wybraniu interesującego nas produktu finansowego konieczne będzie wykonanie weryfikacji konta bankowego, na który zostaną przelane pieniądze. Oczywiście stanie się to po wcześniejszym otrzymaniu pozytywnej decyzji przyznania wniosku o pożyczkę lub kredyt bankowy.

5.Ostatnim krokiem będzie podpisanie umowy z instytucją finansową.

Bancovo – Koszty kredytu

Przechodząc na stronę Bancovo, otrzymujemy dostęp do wirtualnego kalkulatora. Każdy z nas może samodzielnie wyznaczyć takie parametry jak: okres kredytowania i kwota pożyczki, a następnie zapoznać się ze szczegółowymi kosztami. Warto zaznaczyć, że kalkulator jest podzielony na sekcję dla nowych klientów oraz inne oferty. Pamiętajmy również, że korzystanie z usługi Bancovo nic nie kosztuje, a może przynieść wiele korzyści. Ile kosztuje kredyt w Bancovo?

Reprezentatywny przykład kredytu:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł.

Reprezentatywny przykład kredytu konsumenckiego:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26 %, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bancovo – Ubezpieczenie kredytu

Pamiętajmy, że szczegółowe warunki kredytu ustala kredytodawca. Dlatego Bancovo nie oferuje swoim klientom ubezpieczenia spłaty kredytu. Informacje na ten temat otrzymamy od kredytodawcy, z którego usług zdecydujemy się skorzystać. Większość z nich pozwala wybrać kredytobiorcom, czy skorzystają z ubezpieczenia lub nie. Pamiętajmy, że pakiet ochrony wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Bancovo – Opinie

Na platformie Bancovo znajdziemy oferty kredytów i pożyczek ze spłatą ratalną. W zależności od tego, jaki okres kredytowania i kwotę wybierzemy, możemy otrzymać oferty:

  • kredytów gotówkowych w takich instytucjach jak: Credit Agricole, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe,
  • pozabankowe pożyczki online oferowane przez: Smartney, Wonga.

Bancovo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują pilnego kredytu dostosowanego do własnych potrzeb i możliwości. Dostęp do tak wielu ofert w jednym miejscu jest bez wątpienia największą zaletą platformy Bancovo. Do kolejnych korzyści, jakie płyną ze złożenia wniosku w Bancovo, jest wysoka dostępność kwot i terminów spłaty. Możemy otrzymać nawet 200 000 zł na 120 miesięcy!

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Bancovo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bancovo logo
1 000 zł - 200 000 zł
Kwota
3 - 120 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Bancovo
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: