Automat Kredytowy recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Automat Kredytowy to marka należąca do spółki Spark DigitUP z siedzibą w Krakowie. Firma aktualnie funkcjonuje i udziela pożyczek oraz kredytów całkowicie online do kwoty nawet 25 000 zł.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

automat kredytowy logo
Kwota
100 zł - 25 000 zł
Okres
1 - 48 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Automat Kredytowy - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Plac Wolnica 13 lok. 10, 31-060 Kraków
TelefonTelefon: 505 333 268
Godziny pracyGodziny pracy: -
E-mailE-mail: kontakt@automatkredytowy.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Spark DigitUP Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: -
KRS: 0000587711
NIP: 6762496391
REGON: 363042916

Zalety i wady firmy Automat Kredytowy

Automat Kredytowy – Kredyt gotówkowy

Automat Kredytowy to narzędzie, które gwarantuje użytkownikom dostęp do szerokiej gamy produktów. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to porównywarka. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić dodatkowo czas na etapie wnioskowania. W tym przypadku wystarczy tylko jeden formularz, aby nasze zgłoszenie trafiło do najlepszych kredytodawców. Jednocześnie należy pamiętać, że w bazie znajdują się nie tylko produkty bankowe, ale również te udostępniane przez firmy pożyczkowe. Jest to ważna informacja szczególnie dla osób, którym zależy na zaciągnięciu kredytu w banku. Przeanalizujmy jednak, jak wygląda oferta Automatu Kredytowego. Okazuje się, że na kalkulatorze dostępnym na stronie głównej możemy wybrać najniższą kwotę w wysokości 100 zł. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują mniejszego zastrzyku gotówki.  Z kolei maksymalna kwota kredytu dostępna w kalkulatorze wynosi 25 000 zł.

W rzeczywistości mamy szansę na wsparcie finansowe nawet w wysokości 150 000 zł w banku.  Z kolei okres kredytowania sięga nawet 120 miesięcy. Jednak na stronie automatu kredytowego nie sprawdzimy kosztów dla tak wysokiej kwoty i tak długiego okresu kredytowania.

Jaki okres kredytowania mamy do wyboru w Automacie Kredytowym? Maksymalny termin spłaty dostępny w kalkulatorze wynosi 48 miesięcy. Oznacza to, że możemy otrzymać pieniądze ze spłatą w formie 48 równych rat miesięcznych. Minimalny okres kredytowania wynosi natomiast 1 miesiąc. Jeżeli zdecydujemy się na termin spłaty wynoszący 1 miesiąc, wówczas potrzebne pieniądze możemy otrzymać nawet za darmo. W ofercie Automatu Kredytowego znajdziemy między innymi oferty takich banków jak: Alior Bank, Citi Handlowy, Kasa Stefczyka, Santander.

Automat Kredytowy – Warunki kredytu online

Szczegółowe warunki spłaty zależą od tego, jaka firma lub bank zdecyduje się na udzielenie nam kredytu. Należy jednak pamiętać, że decyzja instytucji finansowej zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej. Największy wpływ na jej ocenę mają przede wszystkim wysokość dochodów oraz historia kredytowa. Jeżeli posiadamy negatywny wpis w bazach, wówczas musimy liczyć się z tym, że nasz wniosek zostanie odrzucony przez bank. Może pojawić się również problem, kiedy nie mamy żadnych wpisów – nawet pozytywnych. Warto jednak zaznaczyć, że banki i firmy pożyczkowe akceptują coraz częściej również umowy cywilnoprawne, dochód z działalności rolnej czy też gospodarczej. Jednocześnie nie można zapominać, że banki mają wyższe wymagania względem swoich klientów.Warto również podkreślić, że Automat Kredytowy nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za możliwość skorzystania z narzędzia.

Cały proces przechodzimy za darmo. Wystarczy wypełnić krótki formularz i gotowe. Jedyną opłatą, z jaką się spotkamy, jest przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr. Warto jednak podkreślić, że kwota ta zostanie zwrócona na nasze konto po rozpatrzeniu wniosku.

Automat Kredytowy – Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Jak zostało wspomniane już kilkukrotnie, wnioskowanie o kredyt przez Automat Kredytowy jest proste i szybkie. Bez wątpienia takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku osób, które mają niewiele czasu, a ich system pracy nie pozwala na spotkania w godzinach otwarcia banków. Jak złożyć wniosek o kredyt przez Automat Kredytowy online? Oto krótka instrukcja:

1. Pierwszym krokiem jest przejście na stronę Automat Kredytowy. Na tym etapie możemy sprawdzić koszty za pomocą kalkulatora kredytowego.

2. Następnie należy przejść do formularza, w którym wpisujemy niezbędne dane osobowe, adresowe, kontaktowe i finansowe.

3. Tak wypełniony wniosek zostanie przesłany do dostawców usług, którzy ocenią naszą zdolność kredytową.

4. Następnie otrzymamy decyzję kredytową online i ofertę. W tym momencie mamy czas na podjęcie decyzji. 

5. Jeżeli akceptujemy warunki oferty, wystarczy zrobić przelew 1 gr, a następnie poczekać na przelew gotówki. 

Automat Kredytowy – Koszty kredytu

Wysokość opłat poniesionych przez danego użytkownika zależy w dużej mierze od wybranych przez niego parametrów kredytu. Głównym czynnikiem wpływającym na opłaty jest to, kto dostarczy żądaną usługę finansową.

Automat Kredytowy udostępnia swoim klientom specjalny kalkulator. Po określeniu kwoty i okresu kredytowania otrzymujemy informację zwrotną w postaci prognozowanych kosztów zobowiązania. Należy jednak podkreślić, że ostateczne kwoty mogą się różnić od tych wskazanych w symulacji. Jeżeli zdecydujemy się na kwotę do 3 000 zł na 1 miesiąc, mamy szansę otrzymać wsparcie finansowe za 0 zł. Jeżeli wybierzemy kwotę 10 000 zł na 24 miesiące, wówczas rata miesięczna może wynosić 675 zł, a całkowity koszt to 6 200 zł. Całkowita kwota do spłaty wynosi w takiej sytuacji 16 200 zł. 

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Automat Kredytowy – Ubezpieczenie kredytu

Automat Kredytowy nie oferuje swoim klientom ubezpieczeń kredytu. Jeżeli jednak bank, w którym otrzymamy kredyt, uwzględnia taką propozycję, wówczas możemy otrzymać potrzebne pieniądze wraz z ubezpieczeniem. W takiej sytuacji wysokość raty wzrasta, ale w zamian otrzymujemy zabezpieczenie spłaty kredytu na wypadek różnych sytuacji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziemy na stronie wybranego banku.

Automat Kredytowy – Opinie

Automat Kredytowy oferuje swoim klientom narzędzie, które umożliwia wnioskowanie w kilku bankach i firmach pożyczkowych za pomocą jednego formularza. Wśród dostępnych produktów znajdziemy:

  • pożyczki pozabankowe od takich firm jak: LoanMe, KredytOK, Provident, Finbo, NetCredit.
  • kredyty gotówkowe w takich bankach jak: Santander, PKO BP, Citi Handlowy.

Najważniejszym udogodnieniem opisywanego tu serwisu jest jego uniwersalność. To porównywarka, dzięki której łatwiejszy staje się wybór oferty odpowiadającej różnym klientom. Tym samym podjęcie korzystnej decyzji jest o wiele łatwiejsze. Użytkownicy o zróżnicowanych profilach mogą tym samym uzyskać dokładnie taką pomoc, na jakiej im zależy. Dużym utrudnieniem jest to, że w celu uzyskania rzetelnych informacji na temat ponoszonych kosztów należy wypełnić odpowiedni wniosek. Dopiero później można otrzymać dokładne i rzetelne dane o dostępnych produktach. Jednak tym samym oszczędza się czas, który byłby utracony podczas sprawdzania każdego kredytodawcy z osobna.

Automat Kredytowy jest to serwis, który pomaga w wyborze najlepszej oferty, dopasowanej do naszych możliwości finansowych. Wypełnienie jednego formularza na stronie www.automatkredytowy.pl umożliwia wnioskowanie o pożyczkę aż do 15 instytucji, co wpływa na skrócenie czasu oczekiwania na decyzję.  Podczas procedury wnioskowania o określoną kwotę niezbędne jest wypełnienie pola o wysokości posiadanych zobowiązań finansowych. Pożyczkobiorcy korzystający z usług automatkredytowy podkreślają, że serwis weryfikuje te informacje zarówno w bazie BIK, jak i BIG KRD. Portal w formularzu uwzględnia również cel, na który klient chce przeznaczyć otrzymane środki. Serwis zapewnia użytkownikowi swobodę w wyborze sposobu przekazania informacji o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku. Odpowiedź można otrzymać online lub telefonicznie. Klienci serwisu automatkredytowy pl podkreślają różnorodność dostępnych produktów poddanych selekcji na podstawie wypełnionego formularza. Użytkownik spośród zaproponowanych ofert wybiera samodzielnie tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom. Dodatkowym atutem jest również szybka finalizacja umowy pożyczkowej. W przypadku wystąpienia problemów Automat Kredytowy zapewnia profesjonalną pomoc doradcy. Więcej opinii klientów serwisu można przeczytać na branżowych forach internetowych oraz na stronie www.automatkredytowy.pl.  

Automat Kredytowy – Kontakt

Automat Kredytowy zapewnia możliwość wyboru drogi nawiązania kontaktu z konsultantem zgodnie z preferencjami klienta. Jedną z nich jest wpisanie numeru telefonu w formularzu kontaktowym, a następnie oczekiwanie na informację zwrotną. Jeśli klientowi zależy na szybkiej rozmowie z doradcą, wówczas może sam zadzwonić pod numer udostępniony na stronie automatkredytowy.pl. Alternatywą dla osób preferujących kontakt drogą elektroniczną jest adres e-mail umożliwiający korespondencję internetową. Serwis gwarantuje sprawne usuwanie ewentualnych błędów poprzez pomoc konsultanta, jednak nie udostępnia zakładki ze zbiorem najczęściej zadawanych pytań, który ułatwiłby użytkownikowi samodzielne rozwiązanie problemu.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Automat Kredytowy zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
automat kredytowy logo
100 zł - 25 000 zł
Kwota
1 - 48 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Automat Kredytowy
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: