4 1

Automat Kredytowy

4
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Weź pożyczkę
w Automat Kredytowy

Automat Kredytowy - Opinie

Automat Kredytowy jest produktem stworzonym przez spółkę, której siedziba mieści się na terenie Krakowa. To narzędzie kredytowe służy zestawieniu ofert aż 30 różnych pożyczkodawców. Dzięki temu można w bardzo prosty sposób porównać ze sobą dużą ilość dostępnych na rynku firm udzielających kredytów krótkoterminowych. Tym samym oszczędza się sporo cennego czasu na wyszukanie najlepszej oferty dopasowanej do oczekiwań różnych klientów.

Automat Kredytowy - Kredyt

Funkcjonalność tego bardzo ciekawego narzędzia doceniają wszyscy, którzy chcą szybko podjąć najlepszą dla siebie decyzję finansową. Wszystkie niezbędne procedury, przez które należy przejść, są bardzo proste. Co ciekawe, wśród dostępnych produktów znajdują się bardzo zróżnicowane, pod wieloma względami, propozycje. Można wśród nich wymienić tak znane, duże banki jak Alior czy BGŻ BNP Paribas, ale również sprawdzonych i znanych pożyczkodawców, którymi są na przykład Provident czy LoanMe. To sprawia, że możliwości wyszukiwarki są naprawdę duże. Bez problemu można z jej pomocą odnaleźć pomoc finansową w kwocie nawet 100 tysięcy złotych. Przy okazji otrzymuje się możliwość uzyskania informacji o tym, kto daje do dyspozycji jeszcze większe środki (najczęściej dostępne już w placówce stacjonarnej). Do dyspozycji są bowiem dostawcy gwarantujący kwoty rzędu 150-200 tysięcy złotych. Wielu ucieszy fakt, że w trakcie jednej operacji porównawczej bierze się pod uwagę 17 różnych usługodawców. Kroki czynione w dalszej kolejności są banalnie proste i pozwalają na uzyskanie szybkiego dostępu do wnioskowanej kwoty.

Automat Kredytowy - Kredyt gotówkowy

Działania podejmowane przez coraz bardziej rozpoznawalną w sieci firmę doceniają jej użytkownicy. Wystarczy spojrzeć na pozostawione przez nich komentarze. Oni wszyscy chwalą to, że opisywany instrument pozwala na szybkie i skuteczne podejmowanie niezbędnych działań. Podkreślają, że wygodna w obsłudze aplikacja znacząco ułatwia wszelkie poszukiwania i dokonywanie niezbędnych analiz. Wysyłany przez użytkownika wniosek jest przejrzysty, w pełni czytelny oraz zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Dane przekazywane ich administratorowi są z kolei odpowiednio chronione przy pomocy stworzonych do tego protokołów bezpieczeństwa internetowego SSL. Interesujące jest to, że oprócz pożądanej kwoty i terminu spłaty wybiera się również odpowiedni cel, który interesuje każdego, pojedynczego pożyczkobiorcę. Do wyboru są różne kategorie takie jak rachunki, remont, wakacje czy samochód. W kolejnych krokach należy uzupełnić wszystkie inne, niezbędne informacje. One wszystkie prowadzą do upragnionego celu, którym jest żądana suma pieniędzy.

Automat Kredytowy - Kredyt gotówkowy

Żeby dopełnić wszelkich formalności, nie trzeba wiele czasu. Cała procedura jest dość prosta i przejrzysta. Wystarczy z menu umieszczonego na samej górze strony (białe tło, tuż obok loga) wybrać zakładkę „Formularz”. Następnie konieczne jest zaznaczenie wszystkich niezbędnych pól. W pierwszej kolejności chodzi tutaj o określenie swojego profilu klienta. Później pozostaje jedynie ustawienie suwaka w ten sposób, by wybrać odpowiednią kwotę (do 100 tysięcy złotych) i czas na uregulowanie należności (od 12 do 96 miesięcy). Wówczas w polach umieszczonych poniżej wyświetlone zostaną wszystkie niezbędne dane dotyczące całkowitej kwoty do spłaty, wysokości miesięcznej raty i im podobnych. Do dyspozycji użytkownika pozostaje wybór tego, czy odpowiednia decyzja ma zapaść w trakcie rozmowy telefonicznej, czy na skutek wypełnienia formularza dostępnego online. W przypadku drugiej opcji wszystkie działania zawarte zostały w czterech, prostych krokach.

Automat Kredytowy - Kalkulator kredytowy

Wysokość opłat poniesionych przez danego użytkownika zależy w dużej mierze od wybranych przez niego parametrów kredytu. Głównym czynnikiem wpływającym na opłaty jest to, kto dostarczy żądaną usługę finansową. Wiadomo przecież, że każda instytucja bankowa ma swój własny, odrębny regulamin. Zgodnie z jego zapisami potrącone zostaną odpowiednie opłaty, prowizje i odsetki. Wszystko to jest jednak zależne od podanych wcześniej zmiennych. Dane dotyczące tego, czego można oczekiwać od każdej z firm, podano w zakładce „Produkty”. Właśnie tam wymieniono najważniejsze cechy każdego z dostawców. Dzięki temu osoby o różnych oczekiwaniach znajdą coś specjalnie dla siebie.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)24242424
Rata530530
Oddajesz1272013500750012720

Automat Kredytowy - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszym udogodnieniem opisywanego tu serwisu jest jego uniwersalność. To porównywarka, dzięki której łatwiejszy staje się wybór oferty odpowiadającej różnym klientom. Tym samym podjęcie korzystnej decyzji jest o wiele łatwiejsze. Użytkownicy o zróżnicowanych profilach mogą tym samym uzyskać dokładnie taką pomoc, na jakiej im zależy. Dlatego właśnie odpowiednie rozwiązania znajdą ci, którzy chcą sfinansować zakup samochodu lub znacznie większej inwestycji. Dużym utrudnieniem jest to, że w celu uzyskania rzetelnych informacji na temat ponoszonych kosztów należy wypełnić odpowiedni wniosek. Dopiero później można otrzymać dokładne i rzetelne dane o dostępnych produktach. Jednak tym samym oszczędza się czas, który byłby utracony podczas sprawdzania każdego kredytodawcy z osobna.

Zalety

  • 1

Wady

  • 1

Ocena

4 (80%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *