Rabat na pożyczki Solven!


Nie da się ukryć, że firmy pożyczkowe dbają zarówno o nowych, jak i stałych klientów. Oferują im nie tylko atrakcyjne warunki otrzymania pieniędzy, ale również promocje! Dzięki nim możemy wygrać wyjątkowe nagrody lub skorzystać z rabatu. Jaką ofertę przygotował pożyczkodawca Solven?


Rabat na pożyczki Solven!

Powrót do szkoły wiąże się z dodatkowym obciążeniem finansowym dla budżetu domowego. Skompletowanie całej wyprawki szkolnej to duże wyzwanie, a gdy pojawią się dodatkowe niespodziewane wydatki może być ciężko. Rozwiązaniem na każdy z tych problemów może być oferta jednego z pożyczkodawców. Złóż wniosek i weź udział w akcji promocyjnej rabat na pożyczki Solven!

 

Solven przygotował dla swoich stałych klientów wyjątkową ofertę! Jeżeli podczas wnioskowania wpiszesz kod promocyjny, otrzymasz rabat na koszty pożyczki wynoszący aż 222 zł! Niewiarygodne, prawda? Sprawdź koniecznie, jak wziąć udział w promocji! Z rabatu skorzystasz tylko do środy, czyli 11 września 2019 roku.

Rabat na pożyczki Solven – warunki

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z rabatu Solven, konieczne jest posiadanie statusu powracającego klienta. Jeżeli korzystaliśmy już kiedyś z pożyczki w tej firmie, nic nie stoi na przeszkodzie do wzięcia udziału w promocji! Choć warto jeszcze raz przypomnieć sobie warunki stawiane pożyczkobiorcom i zweryfikować, czy nadal wszystkie spełniamy.

Aby mieć szansę na pozytywną decyzję kredytową, należy:

  • posiadać co najmniej 18 lat oraz pełną zdolność do czynności prawnych,
  • otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
  • być konsumentem
  • oraz dysponować aktualnym adresem e–mail.
Jeżeli spełniamy te warunki, rabat jest na wyciągnięcie ręki. Jednak miejmy na uwadze, że promocja obowiązuje w przypadku pożyczki o minimalnej kwocie 1300 zł.

 

Terminarz promocji: rabat na pożyczki Solven

Z kodu promocyjnego możesz skorzystać

wyłącznie do 11 września 2019 roku

przy pożyczce od 1300 zł!

 

Rabat na pożyczki Solven – jak skorzystać?

Jako powracający klienci posiadamy konto klienta na platformie Solven. Dlatego też proces wnioskowania skraca się do minimum. Aby dopełnić wszelkich formalności, należy:

1.Przejść na stronę pożyczkodawcy. 

Weź udział w promocji!

2.Następnie kliknąć przycisk “Zaloguj” i w odpowiednie pola wpisać swój adres e–mail oraz hasło. 

solven promocjazrzut ekranu źródło: https://taktofinanse.pl/

3.Po zalogowaniu należy wybrać odpowiednie parametry pożyczki, czyli w przypadku promocji minimalna kwota musi wynosić 1300 zł.

4.Zweryfikuj dane wpisane we wniosku i w razie potrzeby zaktualizuj je.

5.Zatwierdź wniosek i ponownie zweryfikuj tożsamość.

6.To wszystko! Teraz musisz jedynie poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy i przelew!

Jeśli to Twoja pierwsza pożyczka…

W takiej sytuacji nie możesz skorzystać z aktualnego rabatu. Jednak jeśli potrzebujesz pieniędzy, złóż wniosek w ofercie promocyjnej dla nowych klientów 500 zł za darmo lub skorzystaj z promocji -222 zł od kwoty 1300 zł! Dzięki temu będziesz mógł również korzystać z przyszłych rabatów. Jak to zrobić?

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk. 

Złóż wniosek!

2.Wybierz kwotę oraz okres kredytowania za pomocą suwaków.

3.Teraz kliknij “Złóż wniosek” i uzupełnij formularz rejestracyjny. 

4.Po założeniu konta musisz jeszcze uzupełnić pozostałe informacje, takie jak dane adresowe czy finansowe.

5.Ostatnim krokiem będzie weryfikacja tożsamości przez zalogowanie się do indywidualnego konta bankowego.

6.Teraz czekaj na decyzję kredytową i przelew!

solven

Solven o firmie

Solven wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientom, oferując atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Jako nowi klienci możemy wnioskować maksymalnie o 2500 zł. Natomiast promocją darmowej chwilówki została objęta kwota do 500 zł. Jako stali klienci mamy szansę nawet na 8000 zł! Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź opinie o Solven.