Rabat na pożyczki Solven!


Nie da się ukryć, że firmy pożyczkowe dbają zarówno o nowych, jak i stałych klientów. Oferują im nie tylko atrakcyjne warunki otrzymania pieniędzy, ale również promocje! Dzięki nim możemy wygrać wyjątkowe nagrody lub skorzystać z rabatu. Jaką ofertę przygotował pożyczkodawca Solven?


Rabat na pożyczki Solven!

Wielkimi krokami zbliżają święta, a co za tym idzie, nadchodzi również czas wielkich zakupów świątecznych. Kupujemy prezenty dla bliskich, żywność i przygotowujemy przyjęcia. Pożyczkodawca umożliwia swoim klientom skorzystanie z rabatu  -150 zł na koszty pożyczki. Złóż wniosek i weź udział w akcji promocyjnej rabat na pożyczki Solven!

 

Solven przygotował dla swoich stałych i nowych klientów wyjątkową ofertę! Jeżeli podczas wnioskowania wpiszesz kod promocyjny, otrzymasz rabat na koszty pożyczki wynoszący aż 150 zł! Niewiarygodne, prawda? Sprawdź koniecznie, jak wziąć udział w promocji! Z rabatu skorzystasz tylko do niedzieli, czyli 15 grudnia 2019 roku do godziny 23:59!

solven opinie

Rabat na pożyczki Solven – warunki

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z rabatu Solven, konieczne jest posiadanie statusu powracającego lub nowego klienta. Oznacza to, że z promocji może skorzystać każdy! Jednak każdy z wnioskodawców musi spełniać kilka warunków, bez których otrzymanie pożyczki jest niemożliwe. Poniżej podajemy krótką listę.

Aby mieć szansę na pozytywną decyzję kredytową, należy:

  • posiadać co najmniej 18 lat oraz pełną zdolność do czynności prawnych,
  • otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
  • być konsumentem
  • oraz dysponować aktualnym adresem e–mail.
Jeżeli spełniamy te warunki, rabat jest na wyciągnięcie ręki. Jednak miejmy na uwadze, że promocja obowiązuje w przypadku pożyczki od 1400 zł na 30 dni. RRSO 1970,20%.

 

Terminarz promocji: rabat na pożyczki Solven

Z kodu promocyjnego możesz skorzystać

wyłącznie do 15 grudnia 2019 roku do godziny 23:59

przy pożyczce od 1400 zł na 30 dni!

 

Rabat na pożyczki Solven – jak skorzystać?

W najnowszej promocji Solven mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i stali klienci. Jednak w przypadku nowych klientów należy przejść przez cały proces wnioskowania bez pominięcia żadnego etapu. Jak to zrobić?

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk. 

2.Wybierz kwotę oraz okres kredytowania za pomocą suwaków. Promocja obowiązuje od kwoty 1400 zł na 30 dni.

3.Teraz kliknij “Złóż wniosek” i uzupełnij formularz rejestracyjny.  Nie zapomnij o kodzie rabatowym “PREZENT150“.

4.Po założeniu konta musisz jeszcze uzupełnić pozostałe informacje, takie jak dane adresowe czy finansowe.

5.Ostatnim krokiem będzie weryfikacja tożsamości przez zalogowanie się do indywidualnego konta bankowego.

6.Teraz czekaj na decyzję kredytową i przelew!

Jak złożyć wniosek w Solven? Oto instrukcja w formie wizualnej!

 

Jeśli to Twoja kolejna pożyczka…

 

Jako powracający klienci posiadamy konto klienta na platformie Solven. Dlatego też proces wnioskowania skraca się do minimum. Aby dopełnić wszelkich formalności, należy:

1.Przejść na stronę pożyczkodawcy. 

2.Następnie kliknąć przycisk “Zaloguj” i w odpowiednie pola wpisać swój adres e–mail oraz hasło. 

solven promocjazrzut ekranu źródło: https://taktofinanse.pl/

3.Po zalogowaniu należy wybrać odpowiednie parametry pożyczki. Promocja obowiązuje pożyczki od 1400 zł na 30 dni.  Nie zapomnij o wpisaniu kodu promocyjnego “PREZENT15010“.

4.Zweryfikuj dane wpisane we wniosku i w razie potrzeby zaktualizuj je.

5.Zatwierdź wniosek i ponownie zweryfikuj tożsamość.

6.To wszystko! Teraz musisz jedynie poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy i przelew!

Solven o firmie

Solven wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientom, oferując atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Jako nowi klienci możemy wnioskować maksymalnie o 2500 zł. Natomiast promocją darmowej chwilówki została objęta kwota do 500 zł. Jako stali klienci mamy szansę nawet na 8000 zł!

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1970,20% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1282,82 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10%, całkowity koszt kredytu 282,82 zł (w tym: prowizja 274,60 zł odsetki 8,22 zł), okres 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 10 października 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź opinie o Solven.