Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Nowa oferta w Provident – sprawdźmy!

Nowa oferta w Provident

Nowa oferta w Provident z pewnością przyda się teraz niejednej osobie. Święta minęły w mgnieniu oka, równie szybko pożegnaliśmy także stary rok. W efekcie nowy powitał wielu z nas powrotem do rzeczywistości, w której wydatki nie maleją, a pieniądze niestety nie spadają z nieba. Jeśli w Twoim budżecie pojawił się kryzys i potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, sprawdź szczegóły nowej oferty Provident!

Zepsuta lodówka? Pralka nie chce współpracować? Noc Sylwestrowa kosztowała znacznie więcej niż planowałeś? Rozwiąż swoje problemy z bankowo dobrymi warunkami pożyczki Provident! Teraz RRSO wynosi zaledwie 9,87%!

Pożyczkodawca oferuje swoim nowym klientom dłuższy okres kredytowania. Teraz masz szansę na rozłożenie zobowiązania nawet na 48 równych rat miesięcznych! Zainteresowany? Przekonajmy się, jakie warunki stawia przed nami Provident.

2.83
94 głosów
Pożyczasz 5000 zł Rata 125.47 zł Koszt 6022.56 zł Złóż wniosek Opinie o Provident
 

Nowa oferta w Provident – warunki

Aby skorzystać z bankowo dobrych warunków pożyczki Provident na 48 miesięcy, musimy spełniać kilka warunków. Przede wszystkim oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów. Nie można zapominać również o tym, że kwota, o którą wnioskujemy, musi mieścić się w przedziale od 5 000 do 20 000 zł. Pożyczkodawca zaznacza również, że formularz powinien zostać wypełniony na stronie internetowej. Oferta nie obejmuje klientów korzystających z obsługi domowej.

Dodatkowo należy spełniać kryteria stawiane każdemu klientowi. Oznacza to, że musimy

  • mieć co najmniej 18 lat,
  • być obywatelami Polski,
  • posiadać ważny dowód osobisty,
  • dysponować aktywnym numerem telefonu komórkowego oraz adresem e-mail,
  • być właścicielami rachunku bankowego,
  • posiadać stałe źródło utrzymania.
Warto zaznaczyć, że w ofercie Provident możemy znaleźć również rozwiązanie pozwalające na złożenie wniosku przez kontakt z doradcą klienta. Jednak ta możliwość nie została objęta nowymi warunkami pozwalającymi na spłatę pożyczki w 48 miesięcy przy RRSO 9,87%!

 

Nowa oferta w Provident – jak skorzystać?

Co musimy zrobić, aby skorzystać z nowej lepszej oferty pożyczki Provident? Oczywistą odpowiedzią jest wypełnienie formularza, przejście przez kolejne etapy wnioskowania oraz otrzymanie pozytywnej odpowiedzi. Jak to działa?

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy. Możesz zrobić to za pomocą poniższego przycisku

Skorzystaj z nowej oferty Provident!

2.Za pomocą suwaków wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania. Pamiętaj, że nowe warunki obejmują pożyczkę w wysokości od 5 000 do 20 000 zł.  Z kolei RRSO 9,87% będzie dostępne przy terminie spłaty 48 miesięcy.

3.Po wybraniu odpowiednich parametrów przechodzimy do wypełnienia wniosku. Zostaniemy poproszeni o podstawowe dane osobiste, kontaktowe, adresowe oraz finansowe.

nowa oferta provident

4.Następnie akceptujemy wszystkie zgody i czekamy na telefon od doradcy klienta, który zada nam kilka dodatkowych pytań.

5.Po rozmowie należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości złotówki w celu sprawdzenia poprawności numeru konta oraz tożsamości. Dopiero po dokonaniu opłaty zostaniemy poinformowani o decyzji pożyczkodawcy.

6.Jeśli zakończyliśmy ostatni etap aplikowania, musimy czekać na decyzję. Z reguły rozpatrzenie wniosku zajmuje kilka minut. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na nasze konto w ciągu 15 minut.

O firmie Provident

Warto zaznaczyć, że jeśli suma od 5 000 do 20 000 zł wydaje nam się za duża, możemy skorzystać z pozostałych produktów pożyczkodawcy. Potrzebujesz od 500 do 1500 zł? Jako nowy klient możesz otrzymać kwotę znajdującą się w tym przedziale na 4 miesiące zupełnie za darmo! RRSO równe 0% oznacza, że oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1200 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 4 miesięczne równe raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.10.2018 r.

Zobacz opinie o Provident!