Konkurs Wandoo z atrakcyjnymi nagrodami!


Kolejny konkurs Wandoo! Święta tuż, tuż… Jedną z tradycji jest wręczanie prezentów swoim najbliższym. Jednak może to odpowiedni moment, aby pomyśleć również o sobie? W okresie przedświątecznym rosną nasze wydatki, a niestety dochody większości z nas pozostają bez zmian. Dlatego wielu z nas w tym trudnym czasie dla budżetu domowego decyduje się na skorzystanie z pomocy oferowanej przez instytucje finansowe. Jedną z firm pożyczkowych łączących zarówno możliwość podreperowania portfela, jak i otrzymania atrakcyjnego bonusu jest Wandoo.


Konkurs Wandoo

Wandoo oferuje swoim klientom połączenie przyjemnego z pożytecznym. Już teraz możesz wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami! Wystarczy zaciągnąć pożyczkę i wysłać odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Konkurs Wandoo trwa od 10.12.2018 r. do 14.02.2019 r.. Pożyczkodawca zapewnia, że jest to wystarczający czas na zaciągnięcie nawet dwóch chwilówek, a następnie ich terminową spłatę. Nie wystarczyło Ci oszczędności na zrobienie prezentu również sobie? Nic straconego! Z Wandoo możesz wygrać:

  • iPad Pro 11 cali 64 GB Wi-Fi
  • oraz Samsung Galaxy S9 SM-G960 (2x).

Co należy zrobić, aby mieć szansę na wygraną i otrzymanie atrakcyjnej wygranej? Sprawdźmy!

Weź udział w konkursie Wandoo!

Konkurs Wandoo – warunki

Aby wziąć udział w konkursie Wandoo, należy spełniać kilka podstawowych warunków. Pierwszym z nich jest przede wszystkim posiadanie jednej spłaconej pożyczki i wnioskowanie o kolejną w okresie od 10.12.2018 r. do 14.02.2019 r.. Po drugie niezbędne jest polubienie, dodanie do obserwowanych profilu Wandoo na Facebooku oraz napisanie opinii. Trzecim warunkiem będzie wysłanie zgłoszenie, w którym zawrzemy nasz pomysł na slogan reklamowy pożyczkodawcy. Nic trudnego!

Dodatkowo nie możemy zapominać o standardowych wymaganiach wobec pożyczkobiorców. Na otrzymanie pozytywnej decyzji mamy szansę, jeśli:

  • mamy ważny dowód osobisty,
  • mieścimy się w przedziale wiekowym od 20-70 lat,
  • posiadamy stały adres zamieszkania na terenie Polski,
  • nie mamy wpisów w rejestrach na temat opóźnień w spłatach zobowiązań,
  • jesteśmy właścicielami konta bankowego i numeru telefonu komórkowego.

 

Konkurs Wandoo – jak skorzystać?

Jak wziąć udział w konkursie Wandoo? Pamiętajmy, że to musi być nasza kolejna pożyczka, dlatego jeśli nie posiadamy na koncie spłaconego zobowiązania u pożyczkodawcy, musimy wnioskować o pierwszą pożyczkę i spłacić ją terminowo, a po jej zwrocie o następną. Jak to zrobić?

4.15
273 głosów
Pożyczasz 3000 zł Oddajesz 3780 zł Koszt 780 zł Złóż wniosek Opinie o Wandoo
 

  1. Musimy wejść na stronę pożyczkodawcy i za pomocą suwaków wybrać interesującą nas kwotę oraz termin spłaty. Nowi klienci mogą zaciągnąć od 300 do 2 500 zł za darmo. Następnie wypełniamy krótki formularz rejestracyjny i weryfikujemy swoje dane za pomocą mikroprzelewu lub aplikacji Instantor. Po pozytywnej weryfikacji i przeanalizowaniu naszego wniosku otrzymamy decyzję o przyznaniu pożyczki. Przy następnych wnioskach kwota wzrasta do 5 000 zł oraz naliczone zostaną odpowiednie opłaty. Kolejna pożyczka umożliwia nam skrócenie czasu wnioskowania i zalogowanie bezpośrednio do panelu klienta.

Złóż wniosek!

2. Po zaakceptowaniu naszego kolejnego wniosku o pożyczkę możemy przejść na profil Wandoo na Facebooka. Klikamy “Lubię to” i          dodajemy do obserwowanych.

wandoo

 

3. Następnie piszemy opinię. Gotowe?

wandoo

 

4. Teraz wystarczy wymyślić krótki slogan reklamowy i wysłać na adres e-mail info@wandoo.pl. Pamiętajmy o wpisaniu w tytule słowa Konkurs.

O firmie Wandoo

Wandoo to jedna z firm pożyczkowych udostępniających swoim klientom możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki. Możemy wnioskować nawet o 2 500 zł. Jak już zostało wspomniane, kolejne wnioski uprawniają nas do wyższych kwot – maksymalnie 5 000 zł. Jednak w takiej sytuacji zostaniemy zobowiązani do pokrycia wszystkich kosztów pożyczki. Warto również wspomnieć, że możemy skorzystać z usługi refinansowania na 14 lub 30 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 30 dni, stopa oprocentowania pożyczki: 0% (stała), prowizja: 260 zł, łączna kwota odsetek: 0 zł, RRSO: 1564,08%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1260 zł, całkowity koszt pożyczki: 260 zł (według stanu na dzień 05.06.2018). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Zobacz opinie o Wandoo.