Ranking pożyczek Maj 2018

Przedstawiamy ranking najlepszych pożyczek online. Ranking długoterminowych pożyczek przez Internet przygotowany został w oparciu o szereg zaawansowanych danych takich jak: szybkość obsługi, łatwość otrzymania pożyczki, zadowolenie klientów, oceny klientów, dostępność Biura Obsługi Klienta, popularność i wiele innych zmiennych. Współpracujący z Pożyczkowym Portalem eksperci finansowi skupili się na wybraniu ofert pożyczek spełniających oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przygotowany ranking najlepszych pożyczek online pomoże Ci wybrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i spełniającą wszystkie oczekiwania. Zobacz ranking pożyczek ratalnych miesiąca!

Najlepsze pożyczki ratalne maj 2018

Przygotowany ranking pożyczek ratalnych maj 2018 przedstawia wyselekcjonowane najlepsze i najbardziej optymalne oferty obecnych na rynku pożyczkodawców. To już kolejne, cykliczne zestawienie długoterminowych pożyczek przez Internet, którym chcemy ułatwić wybór idealnie dopasowanej oferty do potrzeb klienta. Uwzględniliśmy koszty, wysokość pożyczki, maksymalny czas spłaty, a także jakość obsługi; a w tym przejrzystość serwisu i transparentność przedstawianych warunków, a także szybkość zarówno wnioskowania o pożyczkę, jak i otrzymania pieniędzy.

Ranking pożyczek maj 2018

Jakie koszty czekają nas w maju? Przede wszystkim plany na weekend majowy lub wydatki na pierwszą komunię Św. dla dziecka lub krewnego. Na pewno odczujemy to w naszym portfelu. Możemy poradzić sobie dzięki pożyczkom ratalnym online. Trzeba jednak wybrać mądrze, aby nie wpaść w niepotrzebne koszty. W maju godne polecenia są takie firmy jak Monedo Now, Ratkomat, czy też SuperGrosz. Ale to nie jedne firmy w naszym zestawieniu. Analizując ranking pożyczek ratalnych maj 2018 możemy sprawdzić dodatkowe opinie, koszty i wiele potrzebnych informacji, przechodząc bezpośrednio do opinii o danej pożyczce pod przyciskiem “Złóż wniosek”.

Czym są pożyczki online?

Pożyczki online to pozabankowe produkty finansowe charakteryzujące się wysokimi kwotami udzielanej pomocy finansowej przy odpowiednio długim okresie spłaty. W przeciwieństwie do szybkich chwilówek, pożyczki ratalne udzielane są zazwyczaj na kilka miesięcy. W standardowej ofercie możemy liczyć na okres spłaty od jednego, dwóch miesięcy aż do 24 miesięcy. Jedna rata spłaty pożyczki to jeden miesiąc. Oczywiście w porównywarce pożyczek www.pozyczkowy-portal.pl znajdą Państwo również oferty firm pożyczkowych, które udzielają zobowiązania finansowego nawet na 36 miesięcy. Pożyczki to także wysokie sumy. Jeśli potrzebujemy dużo pieniędzy na dowolny cel, powinniśmy pomyśleć właśnie o pożyczkach. Wysokość przyznawanego świadczenia zależy od danej firmy. Zazwyczaj możemy wybierać kwoty między 10 000 zł a 25 000 zł.

Zalety pożyczek

Głównymi zaletami pożyczek są długie terminy spłaty z wygodnymi, elastycznymi ratami oraz wysokie kwoty, o które możemy wnioskować. Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty pożyczki, mamy szansę na mniej bolesne wydawanie pieniędzy, ponieważ nie musimy od razu oddać całej pożyczonej sumy. To jak zakup ratalny, którego dług regulujemy z każdym miesiącem. Ważne jednak, by nie spóźniać się ze spłatą. Jeśli jednak mamy problem ze spłatą, zwłaszcza że pod uwagę trzeba brać nieraz dwa lata spłaty, podczas których wiele w naszym życiu może się wydarzyć, istnieje możliwość przesunięcia spłaty rat. W takim wypadku należy zapoznać się z regulaminem danej firmy udzielającej długoterminowych pożyczek ratalnych online. Jakie jeszcze zalety pożyczek? Przede wszystkim wygoda, szybka weryfikacja, a nawet możliwość wyboru formy otrzymania pieniędzy. Jeśli nie chcemy otrzymać pożyczki za pośrednictwem przelewu elektronicznego, wybieramy po prostu odbiór gotówki na Poczcie Polskiej. Taką opcję oferuje np. Ratkomat.pl. Musimy tylko podczas składania wniosku o pożyczkę, wybrać czek GIRO jako formę otrzymania pieniędzy.

Pożyczka bez wychodzenia z domu

Pożyczkę ratalną online możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, własny rachunek bankowy i stały dochód. Każda firma pożyczkowa posiada własny scoring, któy decyduje o przyznaniu klientowi pożyczki. Aby być pewnym otrzymania zobowiązania finansowego najlepiej posiadać stały, udokumentowany dochód, nie figurować w bazach dłużników i nie mieć innych, niespłaconych zobowiązań. Oczywiście mamy też szansę na znalezienie takiej firmy, która łagodniej ocenia nasze wnioski.

Trzy wybrane firmy pożyczkowe

Przedstawiamy krótko wybrane firmy udzielające pożyczek online. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie wymienionych firm i nie tylko, zapraszamy do sprawdzenia opinii tutaj.

Ratkomat.pl odpowiada klientom potrzebującym wysokich kwot pożyczki, zmieniając warunki maksymalnej kwoty pożyczki na 10 000 zł. Serwis działa z myślą o potrzebach zapracowanych Polaków, których tempo życia jest coraz większe, pozwalając otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ratkomat.pl to pożyczki długoterminowe na okres od 10 do 24 miesięcy. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez Ratkomat.pl rozwiązanie oferuje wiele korzyści takich jak: szybkość (przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi), wygoda (cały proces odbywa się przez Internet), transparentność (gwarancja przejrzystych warunków umowy). Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy. Minimalny okres spłaty, na jaki klient może rozłożyć pożyczkę wynosi 10 miesięcy, natomiast maksymalny okres spłaty to 24 miesiące. Aby otrzymać pożyczkę w Ratkomat wystarczy spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Kolejna firma to Supergrosz, która również zwiększa limit kwoty pożyczki aż do 10 000 zł. Oprócz tego w ostatnim czasie Supergrosz wprowadził szereg nowych usług i usprawnień. Obecnie SuperGrosz oferuje swoim klientom aż trzy metody weryfikacji tożsamości i oceny zdolności kredytowej. Pierwszą z nich jest potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego. Drugą metodą jest tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta, czyli popularny „przelew grosikowy”. Trzecią metodą potwierdzenia tożsamości to wypłata GIRO w urzędzie pocztowym. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają własnego konta bankowego. Wystarczy, że klient w dowolnej placówce w momencie odbioru gotówki okaże dowód osobisty oraz SMS z kodem.

Warto rozważyć pożyczkę w firmie Mondeo. Monedo Now to odpowiedzialny i solidny pożyczkodawca oferujący aż 10 000 zł pożyczki! Sami ustalamy wysokość miesięcznej raty – 100 zł, 300, zł, 500 zł, 800 zł? Wybór należy do nas. Deklarujemy wysokość pożyczki oraz kwotę miesięcznej spłaty, po czym wypełniamy wniosek online. Cała procedura odbywa się przez Internet, a pieniądze lądują na koncie bankowym klienta bardzo szybko, poprzez przelew elektroniczny. Warto sprawdzić tę coraz bardziej popularną firmę.