Profi Credit dla firm recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Profi Credit to firma, która posiada w swojej ofercie zarówno produkty dla klientów indywidualnych, jak i firm. Pożyczka skierowana do przedsiębiorców opiera się na kwotach charakterystycznych dla chwilówkach. Jednak pożyczkodawca nie wyklucza wzrostu tej kwoty na indywidualną prośbę klienta.

Pożyczkowy Portal

Profi Credit dla firm - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
TelefonTelefon: 801 805 806
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 7.00 - 19.00
E-mailE-mail: info@proficredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Profi Credit Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000518190
NIP: 5472151080
REGON: 243624011

Zalety i wady firmy Profi Credit dla firm

Profi Credit dla firm – Co wyróżnia pożyczki przez internet dla firm?

W przypadku oferty pożyczka dla firm Profi Credit możemy wnioskować maksymalnie o 6000 zł jako nowi klienci. Następnie przy kolejnych wnioskach kwota ta może wzrosnąć nawet do 20 000 zł lub  25 000 zł w zależności od sposobu wnioskowania. Z kolei minimalna wartość zobowiązania to 500 zł. Okres kredytowania nie został określony. Możemy więc przypuszczać, że pożyczkodawca dostosuje termin spłaty do potrzeb przedsiębiorcy podczas rozmowy. Dla klientów indywidualnych wynosi on 48 miesięcy. Z pewnością będzie on również dostępny przy wyższych kwotach dla firm.

Jak już wspomnieliśmy, jedną z cech charakterystycznych oferty Profi Credit jest niższa kwota pożyczki dla nowego klienta niż w standardowych formułach. Jednak nie dzieje się tak bez przyczyny. Jaki jest powód wprowadzenia takich parametrów produkty? Pożyczkodawca stawia na rozwój nowych inicjatyw oraz wspieranie firm rozpoczynających dopiero swoją działalność. Dlatego też udziela stosunkowo niewielkiego wsparcia finansowego. Przy dłuższej współpracy być kwoty mogą rosnąć, jeżeli tylko będziemy wywiązywać się z zobowiązania w terminie. Dodatkowo zawsze możemy sięgnąć po pożyczkę dla klientów indywidualnych.

Pożyczki do 6000 zł będą również idealnym wsparciem dla przedsiębiorcy, który ma problemy z uregulowaniem zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego czy też Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto warto z nich skorzystać, kiedy na horyzoncie pojawiają się problemy z wypłacalnością kontrahentów. Jeżeli jedna firma nie wywiąże się z płatności w terminie, bardzo często pociąga za sobą kolejne. W ten sposób powstaje Zator Płatniczy. Aby go uniknąć, warto skorzystać z oferowanego przez liczne instytucje wsparcia finansowego. Dzięki temu zarówno my, jak i pożyczkodawca, zyskamy na tej transakcji.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty? Opinie o Profi Credit

Profi Credit cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Wielu wnioskodawców ceni sobie możliwość porozmawiania z doradcą jeszcze na etapie podejmowania decyzji. Dzięki profesjonalnej obsłudze mogą oni rozwiać wszelkie wątpliwości i cieszyć się szybką pożyczką. Warto wspomnieć, że nie unikniemy kontaktu telefonicznego z firmą Profi Credit. Każdy klient jest proszony o wypełnienie krótkiego formularza oraz pozostanie przy telefonie. W przypadku takiego sposobu wnioskowania pożyczkodawca jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i rozwiać wątpliwości.

Oprócz tego gwarantuje swoim klientom ograniczenie formalności do minimum. Nie będziemy musieli się martwić żadnymi dodatkowymi dokumentami. Jak większość pożyczkodawców, również PorfiCredit wymaga od swoich klientów dowodu osobistego. Jednak jeżeli nic nie wzbudzi wątpliwości firmy, nie będziemy potrzebowali niczego więcej. Oczywiście pomijając dobrze wypełniony wniosek oraz niezbędne wymagania techniczne. Dodatkowo decyzja kredytowa trafi do nas w ekspresowym tempie przez internet lub telefon. Dzięki temu zaoszczędzimy również swój cenny czas.

Profi Credit dla firm – Ogólne warunki pożyczki dla firm

Co będzie nam potrzebne do złożenia wniosku o pożyczki dla firm Profi Credit? Jak wspomnieliśmy, każdy wnioskodawca musi przedłożyć swój dowód osobisty w celu weryfikacji tożsamości. Wnioskując o pożyczkę, jako przedstawiciele przedsiębiorstwa potwierdzamy swoimi danymi możliwość spłaty zobowiązania przez firmę. Dodatkowo niezbędne będzie potwierdzenie wpisu do bazy CEIDG, czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Musimy również pamiętać o takich danych, jak NIP, adres firmy, nasze dane osobowe, konto bankowe oraz numer telefonu. Podczas wnioskowania o pożyczki dla przedsiębiorców Profi Credit bierze pod uwagę historię kredytową, od której w dużej mierze zależy decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego.

W niektórych sytuacjach Profi Credit zastrzega sobie prawo do poproszenia o kopię dowodu osobistego lub rachunek, na którym widnieje nasz adres zamieszkania.

Profi Credit dla firm – Jak wnioskować o pożyczkę dla firm?

Przed przystąpieniem do składania wniosku o pożyczki dla firm powinniśmy przeanalizować sytuację finansową przedsiębiorstwa oraz rozważyć, czy na pewno jest to dla nas dobre rozwiązanie. Jeżeli jesteśmy pewni swojej decyzji, należy przejść na stronę pożyczkodawcy. Znajdziemy tam wirtualny kalkulator, za pomocą którego określamy interesującą nas kwotę pożyczki. Następnie wypełniamy krótki formularz swoim numerem telefonu oraz imieniem i nazwiskiem. W ciągu kilku minut powinien zadzwonić do nas przedstawiciel firmy, który pomoże nam w ustaleniu okresu kredytowania oraz złożeniu wniosku. Po udzieleniu niezbędnych informacji oraz dostarczeniu wszystkich dokumentów, kiedy pożyczkodawca oceni zdolność kredytową i będzie ona pozytywna, pieniądze trafią na nasze konto w błyskawicznym tempie.

Podsumowując, czas oczekiwania na decyzję kredytową oraz środki finansowe zależy również od nas i tego, jak długo doradca klienta będzie musiał czekać na rozmowę z nami. Dlatego też warto zostawić dane w momencie, gdy będziemy mieć pewność, że odbierzemy telefon i udzielimy niezbędnych informacji pożyczkodawcy. Jak zapewnia Profi Credit, pożyczka online może trafić na nasze konto nawet w 16 minut.

Profi Credit dla firm – Koszty pożyczki

Po upływie wybranego przez nas okresu kredytowania nadchodzi czas na zwrócenie pożyczonych środków i poniesienie kosztów. Wśród obowiązujących opłat znajdziemy opłatę przygotowawczą, prowizję oraz odsetki. Według reprezentatywnego przykładu pożyczki przez internet dla kwoty 5000 zł na 36 miesięcy będą one wynosiły kolejno: 33 zł, 4939 zł i 0 zł.  

Przykład reprezentatywny pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 20 000 zł.

Poniżej wskazane koszty są poglądowe i mogą się różnić od ostatecznych wskazanych przez pożyczkodawcę.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Profi Credit dla firm zostaw swoją opinię.
Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
profi credit logo
Podobne oferty do Profi Credit dla firm
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: