Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Toyota Bank

2
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 80 000 zł
Weź pożyczkę
w Toyota Bank

Toyota Bank - Opinie

Toyota Bank należy do grupy Toyota Financial Services Corporation. Polska filia tej ogromnej korporacji podlega z kolei bezpośrednio spółce Toyota Kreditbank GmbH, której główna siedziba mieści się w Kolonii. Wszystkie te podmioty świadczą usługi finansowe kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Ponadto prowadzą ścisłą współpracę z pozostałymi przedsiębiorstwami wchodzącymi w skład japońskich struktur. Kooperują między innymi z Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Głównym zastosowaniem oferowanych produktów jest pomoc w zakupie aut Toyota i Lexus. Wszystkie te usługi są nieustannie ulepszane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.

Toyota Bank - Kredyt

Niniejsza propozycja doczekała się już wielu pozytywnych opinii. Są nią zachwyceni nie tylko klienci, ale również branżowi eksperci. Dla obydwu tych grup ważne są warunki, na których pożycza się pieniądze. Z dogodnych warunków mają szansę skorzystać ci, którzy co najmniej 6 miesięcy współpracują z Toyota Bankiem. Mogą cieszyć się między innymi promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 7%, które dostępne jest w specjalnej ofercie do 31 marca 2018 roku. Mają przy tym możliwość rozłożenia okresu kredytowania na czas od 12 do 60 miesięcy. Maksymalna kwota, o którą mają prawo się starać to 80 000 złotych. Wedle prospektu informacyjnego doradcy oferują maksymalnie szybkie rozpatrzenie złożonego wniosku. Wszystkie formalności finalizuje się na kilka sposobów. Taką możliwość daje przede wszystkim odpowiedni formularz dostępny online. Temu samemu służy dedykowany numer infolinii.

Toyota Bank - Kredyt gotówkowy

Toyota Bank jest znany w Polsce od 2000 roku. Dwa lata po rozpoczęciu działalności wdrożył rozwiązania z zakresu usług leasingowych. Miało to miejsce w 2002 roku. Właśnie wtedy powstała spółka Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Wszelkie usługi świadczone przez obydwa podmioty kierowane są do klientów o zróżnicowanym profilu. Jednocześnie przedstawiciele każdej z grup mogą liczyć się z różnymi przywilejami. Przede wszystkim polegają one na przyznawaniu preferencyjnych warunków korzystania z lokat, pożyczek i kredytów. Dla członków Klubu Korzyści przygotowano szereg różnorakich dodatków, dzięki którym aktualna oferta staje się jeszcze bardziej interesująca. Specjaliści od zabezpieczeń transakcji internetowych nieustannie dbają również o to, by kolejne operacje bankowe były w pełni bezpieczne. Ostatnio oddali do dyspozycji klientów usługę 3D Secure, która sprawia, że każda transakcja online jest jeszcze bezpieczniejsza. To szczególnie ważne dla osób często korzystających z usług e-commerce. Niemniej ucieszą się właściciele lokat bankowych. Oni również mogą mieć pewność, że z czasem zaczną zyskiwać coraz więcej. Zależy to jednak od tego, jak długo są użytkownikami usług Toyota Bank Polska.

Toyota Bank - Kredyt gotówkowy

Aby skorzystać z interesującego produktu kredytowego, którym jest Pożyczka nr 1, należy wykonać kilka prostych kroków. Jest to dziecinnie proste. Dlaczego? Odpowiedni odnośnik umieszczony jest na ruchomym pasku znajdującym się tuż pod logiem Toyota Bank. Zwraca na siebie uwagę hasłem „Najlepsza i najtańsza pożyczka”. Po odnalezieniu jej należy jedynie kliknąć czerwony przycisk „Dowiedz się więcej”. Innym sposobem na dotarcie w to samo miejsce jest wybranie zakładki „Dla Ciebie”. Po jej otwarciu uzyskuje się dostęp do kilku zakładek (Konta, Oszczędzanie, Kredyty i pożyczki, Usługi dodatkowe, Oferty Specjalne). Po kliknięciu ostatniej z wymienionych ukazuje się upragniona, bardzo opłacalna i niedroga oferta pożyczkowa.

Toyota Bank - Kalkulator gotówkowy

Z jakimi kosztami musi liczyć się ten, kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty? Niezależnie od tego, na jak długo zawierana jest umowa o kredytowanie, oprocentowanie jest stałe i wynosi 7%. Warto również zwrócić uwagę na to, że RRSO ma wartość 10,82%. Można zatem powiedzieć, że propozycja ta z powodzeniem konkuruje z innymi, dobrze znanymi bankami. Co więcej, nie ponosi się kosztów z tytułu opłaty przygotowawczej, a zmiany wprowadzane w harmonogramie spłaty wiążą się z wydatkiem rzędu 20 złotych. To dowód na to, że ta i inne opłaty są naprawdę niewygórowane.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata470.11470.11
Oddajesz16923.9613500750016923.96

Toyota Bank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Rejestr zalet i wad opisywanego produktu bankowego należy rozpocząć od niezbyt wysokiego oprocentowania rzędu 7%, które nie ulega zmianom z uwagi na okres kredytowania. Każdy pożyczkobiorca może zatem liczyć się z podobnymi obciążeniami niezależnie od czasu, który chce przeznaczyć na spłatę. Wśród najważniejszych wad jest jednak stosunkowo mała kwota kredytu. 80 tysięcy złotych to naprawdę nieduże pieniądze w porównaniu z bankami, które oferują ich niemal dwa razy więcej. Bez komentarza nie może zostać również to, że dostęp do produktu bankowego mają tylko ci, którzy odpowiednio wcześnie zostali klientami jednej z placówek. Zatem wielu potencjalnych klientów nie skorzysta z tej oferty, mimo iż jest bardzo ciekawa.

Zalety

  • Oprocentowanie 10%
  • Dostępny kalkulator kredytowy na stronie firmy
  • Kwota może zostać wydana na dowolny cel
  • Szybkie rozpatrzenie wniosku o pożyczkę

Wady

  • Stosunkowo mała kwota kredytu
  • Dostęp do produktu bankowego online mają jedynie stali klienci

Ocena

2 (40%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.