Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Orange Finanse

2
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 125 000 zł
Weź pożyczkę
w Orange Finanse

Orange Finanse - Opinie

Orange Finanse to niezwykłe połączenie dwóch wysokiej jakości produktów. Stanowi przykład owocnej kooperacji pomiędzy jednym z największych operatorów komórkowych i firmą mBank. Dociera zatem do wielkiego grona odbiorców, którzy mogą mieć pewność, że opiekę nad ich finansami sprawują doświadczeni doradcy. Są oni specjalistami w dostarczaniu swoim klientom innowacyjnych rozwiązań. Te z kolei zostały przetestowane przez ekspertów jednego z najnowocześniejszych banków na świecie. Co ciekawe, z ich wszystkich zalet mogą skorzystać nie tylko obecni klienci operatora. Taką szansę otrzymują również wszyscy, którzy dopiero zdecydują się na wypróbowanie jego oferty. Dlatego właśnie dobrze jest zdecydować się na ten krok i przekonać się, co ma do zaoferowania.

Orange Finanse - Kredyt

Korzyści płynące z poznania opisywanej tu oferty są bardzo zróżnicowane. Najważniejsze jest, że już w trakcie pierwszej wizyty na stronie możliwe jest obliczenie, ile trzeba będzie oddać, decydując się na określoną kwotę. Służy do tego specjalna aplikacja stworzona do kalkulowania orientacyjnych kosztów zaciąganego zobowiązania. Ponadto wszelkie niezbędne czynności można wykonać szybko i w zaciszu własnego domu, gdyż cały proces przebiega online. Bardzo chętnie korzystają z tego osoby, które potrzebują dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel. Bez wątpienia o jej wszystkich udogodnieniach przekonają się ci, którzy wybierają się na wymarzony urlop lub chcą wykonać gruntowny remont domu. To zresztą nieważne czego chce się dokonać, bo wszyscy otrzymują wnioskowane środki w bardzo krótkim czasie po pozytywnym rozpatrzeniu stosownego pisma. Wielu ucieszy również fakt, że pożyczkobiorcy mają możliwość zawieszenia spłaty rat. Taka ulga przyznawana jest na okres nawet 3 miesięcy. Osoby ceniące sobie bankowość tradycyjną mogą sfinalizować transakcję w jednym z salonów Orange.

Orange Finanse - Kredyt gotówkowy

Wspomniano już o tym, że technologie bankowe dla Orange dostarcza mBank. Od wielu lat szczyci się opinią jednego z liderów polskiej bankowości internetowej. Dlatego właśnie tworzone przez jego programistów rozwiązania cieszą się dużym zaufaniem osób będących w ciągłym ruchu. Oni wiedzą, że otrzymają to, co spełni ich oczekiwania. Serwis transakcyjny wdrożony w 2013 roku nie bez powodu został wzorem dla innych, podobnych do niego rozwiązań na całym świecie. Nie powinno zatem dziwić, że branżowi specjaliści przyznali mu wiele nagród. Wśród najważniejszych wymienić należy Bank Innovation Award 2014, Finovate czy Efma. One wszystkie potwierdzają, że mBank połączony z Orange to jeden z najlepszych banków online na świecie. Co więcej, usługi te trafiają do blisko 5 milionów klientów indywidualnych. Wspierają także działania podejmowane przez przedsiębiorców. Znane są także w Czechach i na Słowacji, gdzie zdobyły zaufanie ponad 700 tysięcy zadowolonych użytkowników. Warto zauważyć, że drugi z partnerów tej kooperacji – Orange prowadzi działalność charytatywną za pośrednictwem Fundacji Orange.

Orange Finanse - Kredyt gotówkowy

W jaki sposób możliwe jest skorzystanie z kredytu gotówkowego Orange Finanse? Na stronie internetowej należy wybrać zakładkę „Kredyty”. Tam znajdują się dwa najważniejsze produkty kredytowe, wśród których największą popularnością cieszy się „Kredyt na Twoje potrzeby”.

Orange Finanse - Kalkulator gotówkowy

Każdego kredytobiorcę najbardziej interesuje zawsze to, ile będzie musiał zapłacić za przyjemność pożyczenia wybranej przez siebie sumy pieniędzy. Przykładowo decydując się na kwotę 15000 złotych, miesięczna rata w opisywanym przypadku wynosi 250 złotych. Oprocentowanie nominalne to 4,98%, z kolei całkowity koszt kredytu to blisko 6000 złotych. Na tę kwotę wpływa prowizja w wysokości 2684 złotych i odsetki w kwocie 3297. RRSO ma z kolei wartość 10,58%. Takie obliczenia wykonane zostały dla okresu kredytowania wynoszącego 84 miesiące. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mają one jedynie charakter szacunkowy. Faktyczna kwota do spłaty może różnić się od nich. Dobrze pamiętać o tym, że omawiany kalkulator ma jeszcze możliwość obliczenia kosztów wtedy, gdy znana jest tylko rata, którą chce spłacać wnioskodawca. To również wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wielu chętnych.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata408408
Oddajesz1224013500750012240

Orange Finanse - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród podstawowych zalet opisywanego kredytu wymienić należy to, że usługa świadczona jest przez znanego w Polsce usługodawcę. Zdobył on zaufanie wielu użytkowników nie tylko w Polsce. Równie ważne jest stosunkowo niskie RRSO. Przydatna jest także przerwa w spłacaniu rat, z której korzystanie możliwe jest już po trzech miesiącach od podpisania umowy. Dodatkowo wszelkie formalności finalizuje się z łatwością przez Internet. Trzeba jednak przyznać, że maksymalny okres spłaty wynoszący 84 miesiące nie zadowoli wszystkich. Wielu klientów banków woli przecież spłacać swoje zadłużenie przez znacznie dłuższy czas.

Zalety

  • Znany usługodawca
  • Renomowana firma
  • Niskie RRSO
  • Możliwa zawieszenie spłacania rat na 3 miesiące

Wady

Brak wad

Ocena

2 (40%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.