Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Orange Finanse

2.5
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 125 000 zł
Weź pożyczkę
w Orange Finanse

Orange Finanse - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

 

15 kwietnia 2019 roku Orange Finanse zmieniło nazwę na Kompakt Finanse. Produkty dostarczane przez mBank.

31 grudnia 2018 roku mBank i Orange zakończyły swoją współpracę. Wiązało się to ze zmianą nazwy Orange Finanse na Kompakt Finanse 15 kwietnia 2019 roku. Dotychczasowi klienci Orange Finanse uzyskali możliwość przejścia do mBanku. 12 lutego 2019 roku mBank wydał oświadczenie, że projekt Kompakt Finanse będzie stopniowo wygaszany. Aktualnie można jednak bez problemu przejść na stronę logowania. Z kolei w czerwcu trwały prace moderacyjne serwisu. 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, sprawdź opinie o mBank!

 

Orange Finanse - Kredyt gotówkowy

Korzyści płynące z poznania opisywanej tu oferty są bardzo zróżnicowane. Najważniejsze jest, że już w trakcie pierwszej wizyty na stronie możliwe jest obliczenie, ile trzeba będzie oddać, decydując się na określoną kwotę. Służy do tego specjalna aplikacja stworzona do kalkulowania orientacyjnych kosztów zaciąganego zobowiązania. Ponadto wszelkie niezbędne czynności można wykonać szybko i w zaciszu własnego domu, gdyż cały proces przebiega online. Bardzo chętnie korzystają z tego osoby, które potrzebują dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel. Bez wątpienia o jej wszystkich udogodnieniach przekonają się ci, którzy wybierają się na wymarzony urlop lub chcą wykonać gruntowny remont domu. To zresztą nieważne czego chce się dokonać, bo wszyscy otrzymują wnioskowane środki w bardzo krótkim czasie po pozytywnym rozpatrzeniu stosownego pisma. Wielu ucieszy również fakt, że pożyczkobiorcy mają możliwość zawieszenia spłaty rat. Taka ulga przyznawana jest na okres nawet 3 miesięcy. Osoby ceniące sobie bankowość tradycyjną mogą sfinalizować transakcję w jednym z salonów Orange.

Orange Finanse - Warunki kredytu online

Wspomniano już o tym, że technologie bankowe dla Orange dostarcza mBank. Od wielu lat szczyci się opinią jednego z liderów polskiej bankowości internetowej. Dlatego właśnie tworzone przez jego programistów rozwiązania cieszą się dużym zaufaniem osób będących w ciągłym ruchu. Oni wiedzą, że otrzymają to, co spełni ich oczekiwania. Serwis transakcyjny wdrożony w 2013 roku nie bez powodu został wzorem dla innych, podobnych do niego rozwiązań na całym świecie. Nie powinno zatem dziwić, że branżowi specjaliści przyznali mu wiele nagród. Wśród najważniejszych wymienić należy Bank Innovation Award 2014, Finovate czy Efma. One wszystkie potwierdzają, że mBank połączony z Orange to jeden z najlepszych banków online na świecie. Co więcej, usługi te trafiają do blisko 5 milionów klientów indywidualnych. Wspierają także działania podejmowane przez przedsiębiorców. Znane są także w Czechach i na Słowacji, gdzie zdobyły zaufanie ponad 700 tysięcy zadowolonych użytkowników. Warto zauważyć, że drugi z partnerów tej kooperacji – Orange prowadzi działalność charytatywną za pośrednictwem Fundacji Orange.

Orange Finanse - Jak złożyć w Orange Finanse wniosek o kredyt gotówkowy?

W jaki sposób możliwe jest skorzystanie z kredytu gotówkowego Orange Finanse? Na stronie internetowej należy wybrać zakładkę „Kredyty”. Tam znajdują się dwa najważniejsze produkty kredytowe, wśród których największą popularnością cieszy się „Kredyt na Twoje potrzeby”.

Orange Finanse - Kalkulator kredytowy

Każdego kredytobiorcę najbardziej interesuje zawsze to, ile będzie musiał zapłacić za przyjemność pożyczenia wybranej przez siebie sumy pieniędzy. Przykładowo decydując się na kwotę 15000 złotych, miesięczna rata w opisywanym przypadku wynosi 250 złotych. Oprocentowanie nominalne to 4,98%, z kolei całkowity koszt kredytu to blisko 6000 złotych. Na tę kwotę wpływa prowizja w wysokości 2684 złotych i odsetki w kwocie 3297. RRSO ma z kolei wartość 10,58%. Takie obliczenia wykonane zostały dla okresu kredytowania wynoszącego 84 miesiące. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mają one jedynie charakter szacunkowy. Faktyczna kwota do spłaty może różnić się od nich. Dobrze pamiętać o tym, że omawiany kalkulator ma jeszcze możliwość obliczenia kosztów wtedy, gdy znana jest tylko rata, którą chce spłacać wnioskodawca. To również wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wielu chętnych.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata408408
Oddajesz1224013500750012240

Orange Finanse - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród podstawowych zalet opisywanego kredytu wymienić należy to, że usługa świadczona jest przez znanego w Polsce usługodawcę. Zdobył on zaufanie wielu użytkowników nie tylko w Polsce. Równie ważne jest stosunkowo niskie RRSO. Przydatna jest także przerwa w spłacaniu rat, z której korzystanie możliwe jest już po trzech miesiącach od podpisania umowy. Dodatkowo wszelkie formalności finalizuje się z łatwością przez Internet. Trzeba jednak przyznać, że maksymalny okres spłaty wynoszący 84 miesiące nie zadowoli wszystkich. Wielu klientów banków woli przecież spłacać swoje zadłużenie przez znacznie dłuższy czas.

Zalety

  • Orange Finanse zmienia nazwę na Kompakt Finanse
  • Znany usługodawca

Wady

Brak wad

Ocena

2.5
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.