Orange Finanse recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
80%

15 kwietnia 2019 roku Orange Finanse zmieniło nazwę na Kompakt Finanse. Produkty dostarczane przez mBank.

31 grudnia 2018 roku mBank i Orange zakończyły swoją współpracę. Wiązało się to ze zmianą nazwy Orange Finanse na Kompakt Finanse 15 kwietnia 2019 roku. Dotychczasowi klienci Orange Finanse uzyskali możliwość przejścia do mBanku. 12 lutego 2019 roku mBank wydał oświadczenie, że projekt Kompakt Finanse będzie stopniowo wygaszany. Aktualnie można jednak bez problemu przejść na stronę logowania. Z kolei w czerwcu trwały prace moderacyjne serwisu. 

Pożyczkowy Portal

Orange Finanse - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice
TelefonTelefon: 42 19 300
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@orangefinanse.com.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Orange Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Orange Finanse

Orange Finanse – Kredyt gotówkowy przez internet

Korzyści płynące z poznania opisywanej tu oferty są bardzo zróżnicowane. Najważniejsze jest, że już w trakcie pierwszej wizyty na stronie możliwe jest obliczenie, ile trzeba będzie oddać, decydując się na określoną kwotę. Służy do tego specjalna aplikacja stworzona do kalkulowania orientacyjnych kosztów zaciąganego zobowiązania. Ponadto wszelkie niezbędne czynności można wykonać szybko i w zaciszu własnego domu, gdyż cały proces przebiega online. Bardzo chętnie korzystają z tego osoby, które potrzebują dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel. Bez wątpienia o jej wszystkich udogodnieniach przekonają się ci, którzy wybierają się na wymarzony urlop lub chcą wykonać gruntowny remont domu. To zresztą nieważne czego chce się dokonać, bo wszyscy otrzymują wnioskowane środki w bardzo krótkim czasie po pozytywnym rozpatrzeniu stosownego pisma. Wielu ucieszy również fakt, że pożyczkobiorcy mają możliwość zawieszenia spłaty rat. Taka ulga przyznawana jest na okres nawet 3 miesięcy. Osoby ceniące sobie bankowość tradycyjną mogą sfinalizować transakcję w jednym z salonów Orange.

Orange Finanse – Ogólne warunki

Wspomniano już o tym, że technologie bankowe dla Orange dostarcza mBank. Od wielu lat szczyci się opinią jednego z liderów polskiej bankowości internetowej. Dlatego właśnie tworzone przez jego programistów rozwiązania cieszą się dużym zaufaniem osób będących w ciągłym ruchu. Oni wiedzą, że otrzymają to, co spełni ich oczekiwania. Serwis transakcyjny wdrożony w 2013 roku nie bez powodu został wzorem dla innych, podobnych do niego rozwiązań na całym świecie. Nie powinno zatem dziwić, że branżowi specjaliści przyznali mu wiele nagród. Wśród najważniejszych wymienić należy Bank Innovation Award 2014, Finovate czy Efma. One wszystkie potwierdzają, że mBank połączony z Orange to jeden z najlepszych banków online na świecie. Co więcej, usługi te trafiają do blisko 5 milionów klientów indywidualnych. Wspierają także działania podejmowane przez przedsiębiorców. Znane są także w Czechach i na Słowacji, gdzie zdobyły zaufanie ponad 700 tysięcy zadowolonych użytkowników. Warto zauważyć, że drugi z partnerów tej kooperacji – Orange prowadzi działalność charytatywną za pośrednictwem Fundacji Orange.

Orange Finanse – Kredyt gotówkowy krok po kroku

W jaki sposób możliwe jest skorzystanie z kredytu gotówkowego Orange Finanse? Na stronie internetowej należy wybrać zakładkę „Kredyty”. Tam znajdują się dwa najważniejsze produkty kredytowe, wśród których największą popularnością cieszy się „Kredyt na Twoje potrzeby”.

Orange Finanse – Koszty kredytu gotówkowego

Każdego kredytobiorcę najbardziej interesuje zawsze to, ile będzie musiał zapłacić za przyjemność pożyczenia wybranej przez siebie sumy pieniędzy. Przykładowo decydując się na kwotę 15000 złotych, miesięczna rata w opisywanym przypadku wynosi 250 złotych. Oprocentowanie nominalne to 4,98%, z kolei całkowity koszt kredytu to blisko 6000 złotych. Na tę kwotę wpływa prowizja w wysokości 2684 złotych i odsetki w kwocie 3297. RRSO ma z kolei wartość 10,58%. Takie obliczenia wykonane zostały dla okresu kredytowania wynoszącego 84 miesiące. Trzeba jednak pamiętać o tym, że mają one jedynie charakter szacunkowy. Faktyczna kwota do spłaty może różnić się od nich. Dobrze pamiętać o tym, że omawiany kalkulator ma jeszcze możliwość obliczenia kosztów wtedy, gdy znana jest tylko rata, którą chce spłacać wnioskodawca. To również wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wielu chętnych.

Oragne Finanse – Opinie

Wśród podstawowych zalet opisywanego kredytu wymienić należy to, że usługa świadczona jest przez znanego w Polsce usługodawcę. Zdobył on zaufanie wielu użytkowników nie tylko w Polsce. Równie ważne jest stosunkowo niskie RRSO. Przydatna jest także przerwa w spłacaniu rat, z której korzystanie możliwe jest już po trzech miesiącach od podpisania umowy. Dodatkowo wszelkie formalności finalizuje się z łatwością przez Internet. Trzeba jednak przyznać, że maksymalny okres spłaty wynoszący 84 miesiące nie zadowoli wszystkich. Wielu klientów banków woli przecież spłacać swoje zadłużenie przez znacznie dłuższy czas.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Orange Finanse zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
orange finanse logo
Podobne oferty do Orange Finanse
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: