Oney recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
50%

Oney Polska jest częścią Auchan Holding, która ma na celu wsparcie konsumentów z problemami finansowymi lub chwilowym brakiem wystarczającej kwoty na zakupy lub realizację marzeń. Instytucja współpracuje od wielu lat z największymi sklepami, takimi jak Auchan, Leroy Merlin, Bricoman czy Norauto. Oprócz kredytu gotówkowego w ofercie znajdziemy wiele innych produktów, między innymi: karty kredytowe, kredyty konsolidacyjne czy też produkty ubezpieczeniowe.
Warto również zwrócić uwagę, że firma jest w stałej współpracy z bankami Credit Agricole i Alior Bank, które cieszą się dużym zaufaniem wśród kredytobiorców. Bez wątpienia wpływa to także na wzmocnienie wiarygodności firmy Oney Polska.

Pożyczkowy Portal

Oney - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
TelefonTelefon: 801 700 307
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Oney Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Oney

Oney – Kredyt gotówkowy przez internet

Na stronie Oney kredyty gotówkowe znajdziemy wirtualny kalkulator. Dzięki niemu możemy zyskać informacje nie tylko na temat kosztów, ale również dostępnych kwot i terminów spłaty. Oney gwarantuje swoim klientom możliwość dopasowania parametrów kredytu do indywidualnych potrzeb oraz budżetu domowego. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko nieterminowej spłaty zobowiązania. Oprócz tego możemy być pewni, że nasze oprocentowanie nie wzrośnie przez cały okres obowiązywania warunków. Kredyt gotówkowy Oney będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają niewiele czasu na dopełnienie wszelkich formalności czy też wizyty w oddziałach stacjonarnych.

Ważną informacją jest również możliwość przeznaczenia kredytu na dowolny cel. Kredytodawca nie zapyta nas o to, na co chcemy przeznaczyć pieniądze.

Oney kredyt online oferuje dostęp zarówno do niskich, jak i wysokich kwot wsparcia finansowego. Jeżeli nasze potrzeby nie są wysokie, dobrą informacją będzie możliwość wnioskowania o wsparcie finansowe już od 1 000 zł. W przypadku osób, które potrzebują pieniędzy na sfinansowanie większej inwestycji, świetną informacją może być dostęp do kwot rzędu 150 000 zł. Okres kredytowania, na jaki możemy rozłożyć spłatę, wynosi nawet 72 miesiące. W przypadku niższych kwot lepszym rozwiązaniem może okazać się krótszy termin spłaty. Minimalny okres kredytowania wynosi 1 miesiąc. 

Oney – Ogólne warunki

Musimy być przygotowani na to, że każdy kredytodawca sprawdza zdolność kredytową swoich klientów. Nie inaczej jest również w przypadku firmy Oney. Największy wpływ na naszą zdolność kredytową mają historia kredytowa oraz źródło i wysokość dochodu. Kredytodawca nie zaakceptuje wniosku od osoby, która posiada negatywne wpisy w bazach, ponieważ wiąże się to ze zbyt dużym ryzykiem. Brak historii kredytowej również może stanowić problem, jeżeli wnioskujemy o wysokie kwoty. Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia, najkorzystniej byłoby posiadać umowę o pracę. Nie każdy jednak ma szansę, aby ją uzyskać. W przypadku innych form zatrudnienia może pojawić się problem z uzyskaniem wysokich kwot lub rozłożeniem spłaty na długi okres kredytowania. 

Pamiętajmy również, że duży wpływ na ocenę zdolności kredytowej mają dane finansowe dotyczące aktywnych zobowiązań finansowych i kosztów utrzymania gospodarstwa domowego. Jakie dokumenty będą nam potrzebne? Każdy wnioskodawca musi posiadać ważny dowód osobisty, który pozwoli go zidentyfikować. W przypadku umowy o pracę nie musimy mieć zaświadczeń z miejsca pracy o wysokości dochodów. Zostaniemy jednak poproszeni o dostarczenie wyciągu z konta bankowego.

Mimo to opinie o Oney wskazują jednoznacznie, że jest to instytucja, która oferuje formalności ograniczone do minimum.

Oney – Kredyt gotówkowy krok po kroku

Wnioskowanie o kredyt Oney nie wymaga od nas żadnych wizyt w oddziałach instytucji. Cały proces odbywa się zdalnie. Możemy rozsiąść się w fotelu i szybko załatwić wszelkie formalności. Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy Oney przez internet? Poniżej przedstawiamy cały proces krok po kroku.

1.  Na początku musimy przejść na stronę internetową Oney. 

2. Następnie za pomocą wirtualnego kalkulatora wybieramy kwotę kredytu oraz okres kredytowania

3. W odpowiedzi otrzymamy potencjalne koszty miesięczne wybranego zobowiązania. Jeżeli się na nie zgadzamy, możemy przejść do wypełnienia krótkiego formularza.

4.  Oney wymaga od swoich klientów podania imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz zaznaczenie wszystkich zgód. Po wykonaniu tych czynności pozostaje nam jeszcze kliknąć “Wyślij”.

5. Teraz musimy poczekać aż kredytodawca skontaktuje się z nami i ustali szczegóły. 

Oney – Koszty kredytu gotówkowego

Jak zostało wspomniane, na stronie internetowej Oney znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące kosztów zobowiązania. Jeżeli chcemy dowiedzieć się, z jakim kosztem może wiązać się zaciągnięty kredyt, musimy określić kwotę i termin spłaty. Po prawej stronie kalkulatora otrzymamy wówczas prognozowaną wysokość raty miesięcznej. Dodatkowo Oney prezentuje na swojej stronie wszystkie niezbędne informacje. Oto reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,20%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 000,22 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 4000,22 zł (w tym prowizja 2414 zł, odsetki 1586,22 zł), 39 równych miesięcznych raty w wysokości 350,01 zł, oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 349,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 9.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Oney – Ubezpieczenie kredytu

Oney oferuje swoim klientom ubezpieczenie spłaty kredytu we współpracy z Ergo Hestia. Dzięki temu możemy zyskać ochronę w przypadku:

  • utraty pracy lub
  • czasowej niezdolności do podjęcia pracy zarobkowej.

Aby uzyskać najważniejsze informacje dotyczące tej oferty, należy skontaktować się z konsultantami Oney Bank.

Oney – Opinie

Opinie o Oney dowodzą, że wszystkie produkty tej instytucji cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Wśród nich można znaleźć nie tylko kredyt gotówkowy, ale również;

O karty kredytowe Auchan i Leroy Merlin można wnioskować przez Internet. Pozwalają one, na uzyskanie dodatkowych środków, które można wydać na zakupy w dowolnym miejscu. Dodatkowo, u partnerów Oney, a więc w sieciach sklepów Auchan i Leroy Merlin możemy liczyć na dodatkowe bonusy.

Co charakteryzuje firmę Oney? Wartości kredytodawcy są proste. Po pierwsze wolność. Jako klienci kredytodawcy nie musimy martwić się koniecznością podania celu, na jaki przeznaczymy pieniądze. Samodzielnie określamy parametry kredytu. Ponadto nie jesteśmy uzależnieni od godzin pracy oddziału stacjonarnego. Po drugie szacunek. Oferta kredytu gotówkowego Oney jest przejrzysta, bez ukrytych kosztów. Wszystkie niezbędne informacje znajdziemy na stronie internetowej. W razie problemów możemy w każdej chwili zadzwonić na infolinię. W zamian Oney oczekuje od swoich klientów terminowej płatności oraz wywiązywania się z wszelkich zobowiązań. Po trzecie entuzjazm. Z kredytem Oney spełnisz zarówno mniejsze, jak i większe marzenia i plany. 150 000 zł to kwota, która pozwala na wiele inwestycji. To, co z nią zrobimy, zależy od nas.

Dodatkowo otrzymujemy gwarancję niezmiennych warunków, czyli między innymi stałego oprocentowania przez cały okres kredytowania. Oferta może zostać dopasowana do indywidualnej sytuacji klienta.

Na koniec jeszcze raz warto wspomnieć, że kredyt gotówkowy Oney zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Oney zostaw swoją opinię.
Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
oney logo
Podobne oferty do Oney
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: