Bankier recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Bankier.pl to platforma działająca na rynku od 2000 roku. Należy do grupy Bonnier Buisness.  Na łamach serwisu eksperci dzielą się swoją wiedzą w tematyce finansowo-biznesowej. Wśród dostępnych artykułów konsumenci mogą znaleźć przydatne oraz wartościowe informacje z zakresu finansów osobistych, inwestowania, a także kredytów i pożyczek. Dzięki temu wybór odpowiedniej oferty będzie łatwiejsze.
Dodatkowo w Centrum Finansowym można znaleźć ponad 200 produktów finansowych, wśród których z pewnością każdy znajdzie ofertę dla siebie. Bankier poszerza swoją ofertę również o pomoc ekspertów w wybraniu odpowiedniego kredytu gotówkowego.

Pożyczkowy Portal

Bankier - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa
TelefonTelefon: 22 333 99 99
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: rodo@bonnier.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Bankier

Bankier – Kredyt gotówkowy online

Oferta kredyt gotówkowy Bankier jest przeznaczona dla osób, które potrzebują pomocy w poszukiwaniu odpowiedniego wsparcia finansowego. Eksperci pozostają do dyspozycji konsumentów oraz pełnią funkcję doradców. Dzięki skorzystaniu z pomocy specjalistów serwisu Bankier dowiemy się, jaka oferta będzie najlepsza w naszej sytuacji. Zaproponowany produkt zostanie dopasowany do indywidualnych warunków danego konsumenta. Eksperci wezmą pod uwagę informacje dotyczące obecnej sytuacji finansowej, historii kredytowej, a także potrzeb klienta. W efekcie nie musimy samodzielnie porównywać wszystkich ofert dostępnych na rynku. Zrobi to za nas konsultant. 

Po przejściu na stronę z ofertą Bankiera nie otrzymujemy dostępu do wirtualnego kalkulatora, za pomocą którego otrzymalibyśmy między innymi informacje o maksymalnych i minimalnych parametrach finansowania. Dowiadujemy się jednak, że mamy szansę otrzymać nawet 200 000 zł! Kredyt gotówkowy o takiej wartości pozwoli nam sfinansować nawet największe inwestycje. Pamiętajmy jednak, że ostateczna propozycja banku może się różnić od tej, o jaką wnioskujemy. W tej kwestii wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej, która zostanie poddana ocenie. Na stronie głównej nie znajdziemy informacji dotyczących okresu kredytowania. Możemy jednak się domyślić, że wyznaczone granice będą zbieżne z ofertą banków. W takiej sytuacji maksymalny okres kredytowania będzie wynosił nawet 10 lat. Oznacza to, że spłatę możemy rozłożyć nawet na 120 rat miesięcznych. 

Minimalny okres kredytowania zależy w dużej mierze od kwoty, o jaką zdecydujemy się wnioskować. Musimy pamiętać, że wysokie wsparcie finansowe nie zostanie nam udzielone na krótki termin ze względu na zbyt duże ryzyko nieterminowej spłaty. Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet oferty Bankiera jest dostęp do szerokiej gamy produktów kredytowych. Za pośrednictwem tej strony otrzymamy dostęp do kredytów gotówkowych największych instytucji finansowych. Dzięki temu zaoszczędzimy czas, który musielibyśmy przeznaczyć na przeglądanie każdej oferty.

Bankier – Ogólne warunki

Składając wniosek o kredyt gotówkowy, musimy spełniać bardziej rygorystyczne wymagania niż w przypadku firm pożyczkowych. Powiedzmy sobie jasno, że nie otrzymamy wsparcia finansowego, jeżeli posiadamy negatywną historię kredytową. Każdy taki wpis obniża nasz scoring, co w konsekwencji wiąże się z negatywną decyzją banku. Dodatkowo musimy pamiętać, że brak jakichkolwiek informacji o zaciągniętych kredytach także może skutkować odrzuceniem wniosku. W takiej sytuacji bank może nas potraktować jako niewiarygodnych płatników. Dotyczy to jednak wysokich kwot wsparcia finansowego. Niższy kredyt gotówkowy lub zakupy na raty mogą nam pomóc w poprawie scoringu. Wśród dokumentów, jakich potrzebujemy, znajdują się między innymi: ważny dowód osobisty i nierzadko zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający zarobki. Proces wnioskowania został opisany w dalszej części opinii o Bankierze.

Warto również pamiętać, że bank zwraca szczególną uwagę na formę zatrudnienia i wysokość dochodów. Nasze zarobki powinny pozwalać nam na bezproblemową spłatę zobowiązania. Natomiast forma zatrudnienia powinna zapewnić naszemu kredytodawcy, że przez cały okres kredytowania będziemy mieli dostęp do pieniędzy. Dlatego najkorzystniejsze wydaje się umowa o pracę na czas nieokreślony. Warto jednak zaznaczyć, że banki akceptują również dochody z własnej działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego, rentę i emeryturę. W przypadku umów cywilnoprawnych również istnieje możliwość otrzymania wsparcia finansowego. W takiej sytuacji bank może nas jednak poprosić o potwierdzenie od pracodawcy, że umowa zostanie przedłużona.Oprócz tego bank bierze pod uwagę również aktualne zobowiązania kredytowe, koszty utrzymania gospodarstwa domowego, status mieszkaniowy, stan cywilny, wykształcenie itd.

Bankier – Kredyt gotówkowy krok po kroku

Aby skorzystać z oferty Bankier kredyt gotówkowy, wystarczy wykonać kilka kroków.

1.Pierwszy z nich to przejście na stronę z formularzem. 

2.Następnie należy udzielić kilka podstawowych informacji. Wśród nich znajdą się: imię, nazwisko, telefon i adres e-mail. Nie zapominajmy również o zaznaczeniu wymaganych zgód. Bez tego nie przejdziemy dalej.

3.Po poprawnym wypełnieniu rubryk oraz zaznaczeniu zgód należy wysłać formularz i czekać na telefon od konsultantów.

4.Podczas rozmowy telefonicznej należy udzielić podstawowych informacji na temat możliwości oraz potrzeb finansowych. Korzystając z tych informacji, eksperci przedstawią nam ofertę dostosowaną do naszej sytuacji. 

Bankier – Koszty kredytu gotówkowego

W ofercie Bankier znajdziemy kredyty, które można przeznaczyć na dowolny cel. Kredytodawcy nie wymagają od swoich klientów dodatkowych zaświadczeń oraz zabezpieczeń. W zamian należy udzielić oświadczenia o swojej sytuacji finansowej. Oprócz produktów bankowych można również skorzystać z oferty pozabankowej. Jak wyglądają koszty? Wszystko zależy od instytucji finansowej, w której zaciągniemy zobowiązanie. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 786,36 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 124,32 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 8337,96 zł (w tym: prowizja 1610,33 zł; odsetki 4124,32 zł, koszt ubezpieczenia 2603,31 zł), 60 miesięcznych rat równych po 318,63 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.02.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Poniżej wskazane koszty są poglądowe i mogą się różnić od ostatecznych wskazanych przez wybranego kredytodawcę.

Bankier nie oferuje swoim klientom ubezpieczenia kredytu. Warto jednak zwrócić uwagę, że kiedy wybierzemy konkretną ofertą, wówczas istnieje szansa na wykupienie ubezpieczenia kredytu w wybranej instytucji kredytowej. Niemal każda z nich pozostawia konsumentom wybór kredytu z ubezpieczeniem lub bez.

Bankier – Opinie

Z jakich produktów finansowych można skorzystać? Wśród dostępnych kredytów gotówkowych znajdują się produkty oferowane przez największych oraz najlepszych kredytodawców. Połączenie doświadczenia serwisu Bankier, a także profesjonalnych instytucji bankowych gwarantuje obsługę najwyższej jakości. Decydując się na skorzystanie z pomocy ekspertów Bankier, otrzymujemy oferty od sprawdzonych banków.

Wśród nich można wymienić:

 • PKO Bank Polski,
 • Citi Handlowy,
 • ING Bank Śląski,
 • Santander,
 • Santander Consumer Bank,
 • Alior Bank,
 • BNP Paribas. 

Aby skorzystać z oferty instytucji finansowych w Polsce, należy spełniać kilka podstawowych warunków. Wśród nich można wymienić:

 • posiadanie obywatelstwa Polski,
 • wysokość dochodu umożliwiająca spłatę zobowiązania,
 • pozytywna historia kredytowa oraz ocena zdolności kredytowej,
 • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • ważny dowód osobisty,
 • ukończenie co najmniej 18 lat (w wielu przypadkach minimalny wiek, który musi posiadać kredytobiorca, jest wyższy),
 • posiadanie rachunku bankowego.
Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Bankier zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bankier.pl logo
Podobne oferty do Bankier
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: