Oferta Monedo Now – Sprawdź!

Monedo Now – firma będąca częścią grupy Kreditech, oferuje swoje usługi w Polsce, Niemczech, Rosji, Indiach, Czechach i Meksyku. Stawia na szybkie i proste rozwiązania finansowe dostępne dla każdego. Może poszczycić się prawie trzema milionami klientów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Monedo Now  wie, jak ważna jest ochrona danych osobowych, szczególnie jeśli chodzi o transakcje finansowe. Dlatego na każdym etapie komunikacji na linii klient – Monedo Now, dane są starannie zabezpieczone. Serwery wykorzystujące wieloetapowe uwierzytelnienia, cyklicznie przeprowadzane testy zabezpieczeń, to zaledwie pierwszy krok na drodze ku pełnemu bezpieczeństwu. Stały monitoring przepływu informacji i plany reakcji na nietypowe sytuacje pozwalają rozwiązywać ewentualne problemy w ciągu bardzo krótkiego czasu. Każdy potencjalny problem traktowany jest jako jednostkowy, a rozwiązania przygotowane na wypadek jego wystąpienia są tak skonstruowane, by dany problem w przyszłości już się nie powtórzył. Wszystkie dane klientów są zaszyfrowane i przechowywane na dobrze zabezpieczonych serwerach.

4.23
82 głosów
Pożyczasz 2000 zł Rata 213 zł Koszt 2556 zł Złóż wniosek Opinie o Monedo-Now

Wysokie i tanie pożyczki gotówkowe

Monedo Now  to szybki sposób na pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Kwoty udzielanych pożyczek zamykają się w przedziale 1500 – 10 000 złotych. Są udzielane wyłącznie osobom zameldowanym i zamieszkującym na terenie Polski. Warunkiem jest ukończenie osiemnastego roku życia i posiadanie konta w banku. Do przeprowadzenia procedury weryfikacyjnej potrzebny będzie także telefon komórkowy i adres e-mail, czyli coś, co ma już przeciętny nastolatek. Widać wyraźnie, że pożyczki z Monedo Now dostępne są praktycznie dla wszystkich osób fizycznych. Monedo Now nie udziela pożyczek dla firm. Maksymalny okres spłaty to trzydzieści sześć miesięcy. Wysokość udzielonej pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, terminowego spłacenia wcześniejszych pożyczek oraz ich liczby. Liczba i wysokość rat ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta, przy czym pożyczkobiorca ma na to realny wpływ – może sam zadeklarować, jak wysokiej pożyczki potrzebuje i w ilu ratach jest gotowy ją spłacić. Maksymalna wysokość RRSO to 153%, ale najniższe to tylko 42%. Trzeba zauważyć, że to bardzo dobra oferta jak na pożyczkę pozabankową. W tym aspekcie Monedo Now pozostawia konkurencyjne instytucje parabankowe udzielające szybkich pożyczek gotówkowych daleko w tyle.

Procedura złożenia wniosku

Monedo Now pozwala złożyć wniosek o pożyczkę za pośrednictwem tejże strony internetowej, która ma bardzo wygodną wersje mobilną. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie. Szybka analiza danych pozwala na udzielenie odpowiedzi w ciągu kilkunastu minut. Zaakceptowanie przedstawionej przez Monedo Now  oferty i podpisanie umowy to ostatni krok, by uzyskać szybką pożyczkę gotówkową. Przed przyjęciem oferty należy ją bardzo dokładnie przeczytać, dopasować kwotę i okres spłaty, oraz wysokość rat i datę spłaty pierwszej raty. Po zaakceptowaniu oferty można usiąść wygodnie i czekać na przelew. W zależności od banku może to trwać od kilku minut do nawet trzech dni, jeśli po drodze trafią się święta lub dni wolne od pracy. Na stronie banku można sprawdzić, czy pracuje on całą dobę.

Pożyczki gotówkowe z górnej półki

Monedo Now to stosunkowo nowa marka na rynku, chociaż grupa Kreditech działa w Polsce prężnie już od wielu lat. Właśnie dlatego ofertę Monedo Now można śmiało zrównać z ofertą największych graczy na rynku pożyczek pozabankowych. To, co najbardziej przyciąga klientów, to szybki czas weryfikacji wniosku i złożenia oferty, jasne zasady, brak ukrytych opłat, niskie oprocentowanie i możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą internetową. Interesująca jest także możliwość dopasowania wysokości raty do własnych możliwości finansowych. Jest to ważny punkt w czasie weryfikacji oferty i zawierania umowy. Klient, który potrafi obiektywnie ocenić swoje możliwości finansowe, nie będzie miał żadnych problemów z regularnym spłacaniem zadłużenia.

Zobacz także