IGotówka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

IGotówka to produkt przygotowany przez BGŻ BNP Paribas. Powstał z myślą o klientach, którzy wszelkie formalności związane z zaciąganiem kredytu wolą załatwiać drogą internetową.

Faktem jest jednak to, że za przygotowanie oferty odpowiadają ci, którzy stoją za sukcesem dużego, dobrze rozpoznawalnego banku. Ten funkcjonuje na polskim rynku od niemal 30 lat i cieszy się dużym zaufaniem zadowolonych klientów. Korzystają oni z jego znakomitej renomy i dobrych warunków, na których pożyczana jest gotówka. Wiele pozytywnych opinii można zresztą odnaleźć na forach tematycznych. Wśród osób, które biorą udział w dyskusji, wiele wyraża się na temat oferty bardzo pochlebnie.

Pożyczkowy Portal

IGotówka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
TelefonTelefon: 22 778 52 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: iGotowka@bgzbnpparibas.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy IGotówka

IGotówka – Kredyt gotówkowy przez internet

iGotówka oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na dowolny cel. W rzeczywistości za ofertą stoi bank BGŻ BNP Paribas z długoletnią tradycją. Dlatego możemy czuć się bezpiecznie.

Kredyt iGotówka to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimum formalności, szybki sposób wnioskowania oraz bezpieczeństwo.

Po przejściu na stronę iGotówka możemy zobaczyć symulację kredytu. Dzięki temu dowiemy się, jaka będzie wysokość wybranego przez nas kredytu. Minimalna kwota dostępna w ramach oferty iGotówka wynosi 1 000 zł. Jeżeli potrzebujemy wyższej kwoty, wówczas możemy wnioskować o maksymalne kwoty nawet do 80 000 zł. 

Na ile rat możemy rozłożyć tak wysoki kredyt? iGotówka oferuje swoim klientom możliwość rozłożenia spłaty na minimum 6 rat miesięcznych. Może się jednak zdarzyć, że będzie to za mało, a na uregulowanie wyższych zobowiązań będzie potrzebne więcej czasu. W takiej sytuacji możemy złożyć wniosek o rozłożenie zobowiązania na 60 równych rat miesięcznych, czyli 5 lat.

IGotówka – Ogólne warunki

Jeżeli decydujemy się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy, musimy pamiętać o konieczności spełnienia kilku ważnych warunków. Produkty kredytowe są dostępne dla osób, które mają co najmniej 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Niezbędny jest również ważny dokument tożsamości, na przykład: dowód lub paszport. Oprócz tego musimy posiadać adres zamieszkania na terytorium Polski. Warto jednak podkreślić, że najważniejsze jest posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej. Na ocenę składają się przede wszystkim wysokość i źródło dochodu, a także historia kredytowa. Bez wątpienia najlepiej w oczach kredytodawcy wypadają osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Warto jednak podkreślić, że iGotówka BGŻ BNP Paribas akceptuje również inne źródła dochodu. Wśród nich znajdziemy: działalność gospodarczą, emeryturę, rentę, gospodarstwo rolne, umowy zlecenie czy też dochód uzyskany za granicą.

Drugi czynnik, czyli wspomniana historia kredytowa, może sprawić, że iGotówka oceni nas jako odpowiedzialnego kredytodawcę lub odrzuci nasz wniosek. Jeżeli mamy negatywne wpisy o opóźnieniach w spłacie, nie otrzymamy kredytu. Problem może się również pojawić, kiedy nie mamy żadnych informacji o spłaconych już kredytach. W takim przypadku bank nie jest w stanie ocenić, jakimi płatnikami jesteśmy.

IGotówka – Kredyt gotówkowy krok po kroku

Składanie wniosku w ramach oferty iGotówka jest proste i nie wymaga od wnioskodawcy poświęcania całego dnia na dopełnienie niezbędnych formalności. Jeżeli mamy urządzenie z dostępem do internetu i spełniamy wyżej wymienione warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć wnioskowanie. 

1. Pierwszym krokiem jest przejście na stronę iGotówka

2. Jeżeli znajdujemy się już na stronie, możemy rozpocząć symulację kredytu. Oznacza to określenie kwoty kredytu, wysokości, a także wybór ubezpieczenia. W efekcie otrzymamy prognozowane koszty.

3. Kiedy je zaakceptujemy, przechodzimy do składania wniosku o kredyt gotówkowy iGotówka. Zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych, teleadresowych, majątkowych.

4. Następnie otrzymamy wstępną decyzję kredytową. Jeżeli będzie pozytywna, zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie warunków i podpisanie umowy. Można to zrobić przez internet w systemie GOonline lub w oddziale banku. 

5. Ostatni krok to uruchomienie kredytu

Szczegółowa instrukcja wnioskowania znajduje się na stronie iGotówka. 

IGotówka – Koszty kredytu gotówkowego

Każdy klient może przeprowadzić symulację kredytu iGotówka i dowiedzieć się, jakie są potencjalne koszty zobowiązania. Opłaty, z którymi należy się liczyć w przypadku tej oferty, są niezbyt wygórowane. Oprocentowanie wynosi 7,2% niezależnie od tego. Koszty i wysokość raty zależą również od tego, czy zdecydujemy się na wykupienie ubezpieczenia. Oto reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) obliczona na 22.06.2020 r. wynosi 11,38 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 45599,57 zł, oprocentowanie stałe 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 13599,57 zł (prowizja 3840 zł; odsetki 9759,57 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 556,09 zł i jedna 556,28zł).

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

IGotówka – Ubezpieczenie kredytu

Wnioskując o kredyt iGotówka, możemy zdecydować się na wykupienie pakietu ubezpieczenia. Do wyboru mamy dwie oferty:

  • Pakiet Standardowy obejmuje ochronę w przypadku śmierci, śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku, pobytu w szpitalu
  • Pakiet Optymalny zakłada ochronę w przypadku wyżej wymienionych sytuacji i dodatkowo na wypadek utraty pracy, całkowitej niezdolności do pracy lub samodzielnej egzystencji oraz poważnego zachorowania.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie iGotówka. 

IGotówka – Opinie

iGotówka oferuje swoim klientom wyłącznie kredyt gotówkowy do 80 000 zł. Jeżeli chcemy skorzystać również z innych produktów, wówczas warto zwrócić uwagę na ofertę BNP Paribas.

Najważniejszą zaletą opisywanego kredytu jest to, iż można w pełni decydować o tym, czy chce się go ubezpieczyć, czy nie. Pozwala to znacznie obniżyć ponoszone koszty. Równie ważne jest, że starając się o kwotę do 30 tysięcy złotych, wszystkie formalności załatwia się online. Ponadto za serwis IGotówka odpowiada BGŻ BNP Paribas – jeden z najbardziej zaufanych banków na rynku. Problemem jest to, że opłaty ponoszone przez kredytobiorcę rosną znacząco, gdy ten nie wywiąże się z warunków umowy i spóźni się z uregulowaniem należności w terminie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy IGotówka zostaw swoją opinię.
Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
igotówka logo
Podobne oferty do IGotówka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: