Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

IGotówka

2.5
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 120 000 zł
Weź pożyczkę
w IGotówka

IGotówka - Opinie

IGotówka to produkt przygotowany przez BGŻ BNP Paribas. Powstał z myślą o klientach, którzy wszelkie formalności związane z zaciąganiem kredytu wolą załatwiać drogą internetową. Faktem jest jednak to, że za przygotowanie oferty odpowiadają ci, którzy stoją za sukcesem dużego, dobrze rozpoznawalnego banku. Ten funkcjonuje na polskim rynku od niemal 30 lat i cieszy się dużym zaufaniem zadowolonych klientów. Korzystają oni z jego znakomitej renomy i dobrych warunków, na których pożyczana jest gotówka. Wiele pozytywnych opinii można zresztą odnaleźć na forach tematycznych. Wśród osób, które biorą udział w dyskusji, wiele wyraża się na temat oferty bardzo pochlebnie.

IGotówka - Kredyt

Co sprawia, że opisywaną ofertą zainteresowało się już ponad 340 tysięcy wnioskodawców? Przede wszystkim wygoda, z jaką uzyskuje się dostęp do pieniędzy. Kwota 30000 złotych jest dostępna w pełni online. Za komfort obsługi odpowiadają twórcy Systemu Pl@net. Jest on kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi instalowanymi na tabletach i smartfonach. W przypadku wyższych kwot formalności należy dopełnić podczas wizyty w dowolnej placówce banku. Dla osób ceniących sobie czas dobrą wiadomością jest to, że wstępna decyzja kredytowa znana jest chwilę po złożeniu wniosku. Na uwagę zasługuje również to, iż wyłącznie od kredytobiorcy zależy, czy będzie ponosił koszty dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń losowych. Taka możliwość istnieje w trakcie pożyczania 120 tysięcy złotych na czas 84 miesięcy. Chętni mogą przy tym skorzystać z ciekawych promocji, które sprawiają, że ostatni rok kredytowania wiąże się z obniżeniem oprocentowania do 0%. Trzeba jednak spełnić wówczas wszystkie warunki oferty specjalnej. Chętnym oddano również do dyspozycji wygodne w obsłudze narzędzie do tworzenia symulacji kredytu. Pozwala ono na sprawdzenie jego wszystkich parametrów. To bardzo przydatne.

IGotówka - Kredyt gotówkowy

BGŻ PNB Paribas działa w Polsce od 2009 roku, kiedy doszło do połączenia spółek Fortis Bank Polska i Dominet Bank. Warto przy tym zauważyć, że polskie przedsiębiorstwa, podlegające ciągłym restrukturyzacjom na potrzeby utworzenia opisywanej tu potęgi bankowej, działały w Polsce przez wiele lat. Doczekały się zatem silnej pozycji rynkowej. Z czasem trafiły pod skrzydła francuskiej korporacji o długiej i złożonej historii – BNP Paribas. Tworzy ona ogromną sieć zależnych od siebie przedsiębiorstw zajmujących się świadczeniem usług finansowych, leasingowych i ubezpieczeniowych. Korzystają z nich nie tylko odbiorcy prywatni, ale również korporacyjni. Co ważne, tylko w Polsce przedsiębiorstwo obsługuje 2 600 000 klientów. O najwyższy standard ich obsługi dba 8000 pracowników pracujących w 500 placówkach na mapie całej Polski. Dobrze jednak odpowiedzieć sobie na pytanie o to, dlaczego warto zaufać tej instytucji. Przede wszystkim dba ona nie tylko o powierzone sobie pieniądze. Jej pracownicy oddają się również działaniom charytatywnym, a z ramienia banku utworzona została Fundacja. Jej głównym celem statutowym jest edukowanie społeczeństwa w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i świadomości finansowej. Dodatkowo wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają liczne nagrody branżowe. Między innymi pierwsze miejsce w rankingu „50 największych banków w Polsce”.

IGotówka - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z IGotówki, wystarczy odwiedzić stronę internetową igotowka.pl. Tam znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia służące temu, by pożyczyć pieniądze na dogodnych warunkach. Najwygodniejszymi są formularz kredytowy i System Pl@net. Z ich pomocą uzyskanie kwoty do 30 tysięcy złotych jest prostsze niż kiedykolwiek.

IGotówka - Kalkulator kredytowy

Opłaty, z którymi należy się liczyć w przypadku tej oferty, są niezbyt wygórowane. Oprocentowanie wynosi od 4,40% do 7,99% niezależnie od tego, czy wybierze się opcję z ubezpieczeniem, czy bez. Zmienia się jednak prowizja, która może wynosić od 2,5% do 13,90% w zależności od wybranej ochrony ubezpieczeniowej. Podobne wahania dotyczą RRSO (11,88%-13,78%). Zakładając jednak, że dobrze jest ubezpieczyć zaciągane zobowiązanie, warto poznać dane z przykładu reprezentatywnego. W przypadku kredytu na kwotę 6100 złotych należy spłacić łącznie 8050,90 zł. Całkowity koszt ponoszony przez kredytobiorcę wynosi wówczas 1950,90. Prowizja to wydatek rzędu 725,90 zł, a odsetki to niecałe 700 złotych. Ubezpieczenie to wydatek rzędu niecałych 526 złotych.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata
Oddajesz1000013500750010950

IGotówka - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszą zaletą opisywanego kredytu jest to, iż można w pełni decydować o tym, czy chce się go ubezpieczyć, czy nie. Pozwala to znacznie obniżyć ponoszone koszty. Równie ważne jest, że starając się o kwotę do 30 tysięcy złotych, wszystkie formalności załatwia się online. Ponadto za serwis IGotówka odpowiada BGŻ BNP Paribas – jeden z najbardziej zaufanych banków na rynku. Problemem jest to, że opłaty ponoszone przez kredytobiorcę rosną znacząco, gdy ten nie wywiąże się z warunków umowy i spóźni się z uregulowaniem należności w terminie.

Zalety

  • można decydować o ubezpieczeniu kredytu
  • formalności załatwiane online

Wady

  • koszty kredytu wzrastają, jeśli zobowiązanie nie jest regulowane terminowo

Ocena

2.5 (50%)
2 głosów

Komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.