Getin Bank recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
78%
Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Getin Bank należy do pionu bankowości detalicznej Getin Noble Bank S.A, który powstał w 2010 roku po połączeniu się Getin Banku i Noble Banku. Oferta banku kierowana jest do indywidualnych klientów, jak również małych i średnich firm, dużych korporacji, samorządów czy wspólnot mieszkaniowych. Getin Bank posiada ponad 500 oddziałów w Polsce, z których korzysta około 2,5 miliona klientów.

Getin Bank logo
Kwota
2 000zł - 200 000 zł
Okres
3 - 120 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Getin Bank - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa
TelefonTelefon: 664 919 797
Godziny pracyGodziny pracy: Infolinia czynna 24h/7
E-mailE-mail: kontakt@getinbank.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Getin Noble Bank S.A.

Kapitał zakładowy: 2.851.630.418,91 zł
KRS: 0000304735
NIP: 1080004850
REGON: 141334039

Zalety i wady firmy Getin Bank

Getin Bank – Podstawowe informacje

Uwaga! Getin Bank znajduje się obecnie w stanie przymusowej restrukturyzacji. Zobacz co dalej z Getin Bankiem.

W ofercie Getin Banku można znaleźć produkty dostosowane do różnych grup docelowych. Są to nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy czy sektory publiczne. Wśród produktów dostępnych dla klientów indywidualnych można znaleźć: 

  • konta osobiste, 
  • produkty oszczędnościowe, w tym konta oszczędnościowe i lokaty,
  • karty debetowe, kredytowe i płatnicze,
  • kredyty konsolidacyjne,
  • kredyty gotówkowe, 
  • produkty inwestycyjne

Wśród niewątpliwych zalet opisywanego kredytu na uwagę zasługuje jego wysoka kwota maksymalna czyli 200 000 zł. Powinna zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, decydujących się na duże wydatki. Równie ważne jest to, że zobowiązanie można spłacać w 120 ratach.

Getin Bank – Kredyt gotówkowy

Getin Bank oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na dowolny cel. W ramach oferty dla klientów indywidualnych można otrzymać kwotę sięgającą nawet 200 000 zł. Bez wątpienia daje ona wiele możliwości. Pamiętajmy jednak, że nie każdy potrzebuje tak wysokiego wsparcia finansowego. Jednocześnie warto podkreślić, że bank umożliwia spłatę zobowiązania w dogodnych ratach. Każdy klient może dopasować wysokość raty do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Maksymalny okres kredytowania, na jaki możemy rozłożyć spłatę, wynosi 10 lat. Oznacza to, że będziemy zobowiązani do uregulowania 120 rat miesięcznych.

Getin Bank – Ogólne warunki kredytu

Na stronie Getin Banku znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące warunków kredytu online. Musimy pamiętać przede wszystkim o posiadaniu pozytywnej zdolności kredytowej. W tym celu niezbędne będą odpowiednie dochody z tytułu jednej z następujących form zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło. Należy również zaznaczyć, że wysokość zarobków powinna umożliwiać terminową i bezproblemową spłatę zobowiązania. Kredytodawca nie uwierzy nam jednak na słowo i musimy potwierdzić te informacje odpowiednim dokumentem. W zależności od formy zatrudnienia mogą to być:

  • Umowa o pracę: zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu, PIT-11 z potwierdzeniem wynagrodzenia za ostatni miesiąc, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy,
  • Umowa zlecenie/o dzieło: zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa zlecenie/o dzieło z ostatnich 6 miesięcy, rachunki za 6 miesięcy potwierdzające zatrudnienie i dochód, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na rachunek bankowy za 6 ostatnich miesięcy.

Oprócz tego musimy pamiętać o obowiązku ukończenia pełnoletności, posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych, a także obywatelstwa Polski. Dlatego drugim z potrzebnych dokumentów jest ważny dokument tożsamości.

Getin Bank – Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Jeżeli jesteśmy nowymi klientami Getin Banku, możemy wypełnić formularz kontaktowy, zgłosić się do oddziału banku lub samodzielnie wykonać telefon do banku. W przypadku stałych klientów procedura jest uproszczona. Gotówkę można otrzymać nawet w 15 minut. Nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń. Oferta będzie widoczna po przejściu na stronę banku. Natomiast każdy ze stałych klientów ma możliwość sprawdzenia propozycji banku po zalogowaniu się do bankowości internetowej, aplikacji Getin Mobile i zajrzenia do zakładki “Oferta i wnioski”.

Jak wygląda proces wnioskowania krok po kroku w przypadku nowych klientów Getin Bank?

1.  Pierwszy krok to przejście na stronę banku i dokładne zapoznanie się z ofertą.

2. Jeżeli już to zrobimy, możemy przejść do wypełniania formularza kontaktowego. Zostaniemy poproszeni o podanie danych kontaktowych i osobowych. 

3. Po wysłaniu formularza w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami przedstawiciel banku. 

4. Podczas rozmowy zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych informacji takich jak: preferowana kwota i okres kredytowania

5.  Następnie doradca pomoże wybrać nam najlepszą ofertę i dopełnić wszelkich formalności.

Getin Bank – Koszty kredytu

Reprezentatywny przykład kredytu: 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,3%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 41 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 742,55 zł, oprocentowanie zmienne 7,99%, całkowity koszt kredytu 13 042,55 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 13042,55 zł), 85 miesięcznych rat równych w wysokości po 644,03 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.12.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Getin Bank zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Getin Bank logo
2 000zł - 200 000 zł
Kwota
3 - 120 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Getin Bank
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: