Getin Bank

4.13
8 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Getin Bank

Getin Bank - Opinie

Getin bank należy do grupy kapitałowej Getin Noble Bank S.A. – jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Z jej usług korzysta obecnie 2,2 miliona klientów, dla których przygotowano najwyższej jakości usługi bankowe. Chętni do skorzystania z nich mogą podpisać stosowne umowy w jednym z 550 oddziałów na terenie całego kraju. Warto przy tym zaznaczyć, że szeroka oferta różnorakich produktów skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych .Z wielu produktów korzystają również małe i średnie firmy, jak również samorządy, korporacje i wspólnoty mieszkaniowe.

Każdy z odbiorców znajdzie zatem coś, co dopasowane zostało do jego bardzo zindywidualizowanych potrzeb.

 

Satysfakcję odczuje również ten, kto poszukuje najbardziej zaawansowanych rozwiązań internetowych i mobilnych. Eksperci pomyśleli o wszystkim, co modne w dzisiejszej bankowości.

Getin Bank – Dane kontaktowe

Nazwa: Getin Bank
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 200 000 zł na 120 mies.
Siedziba firmy: Rondo Ignacego Daszyńskiego, Warszawa 00-843
Telefon: +48 664 919 797
e-mail: Formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Getin Bank - Kredyt gotówkowy

Getin Bank oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na dowolny cel. Każdy z nas może sfinansować z otrzymanych pieniędzy to, o czym tylko zamarzy. W ramach oferty dla klientów indywidualnych można otrzymać kwotę sięgającą nawet 200 000 zł. Bez wątpienia daje ona wiele możliwości. Pamiętajmy jednak, że nie każdy potrzebuje tak wysokiego wsparcia finansowego. Niestety minimalna kwota wsparcia finansowego nie została udostępniona na stronie banku. Jednocześnie warto podkreślić, że bank umożliwia spłatę zobowiązania w dogodnych ratach. Każdy klient może dopasować wysokość raty do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Należy to nawet zrobić, aby uniknąć problemów ze spłatą. Maksymalny okres kredytowania, na jaki możemy rozłożyć spłatę, wynosi 10 lat. Oznacza to, że będziemy zobowiązani do uregulowania 120 rat miesięcznych.

Warto jednak zwrócić uwagę, że taki harmonogram spłat zagwarantuje nam sprawdzi się nawet w przypadku maksymalnej kwoty pożyczki. W przypadku pojawiania się dodatkowych pytań, infolinia pozostaje do naszej dyspozycji.

Getin Bank - Warunki kredytu online

Na stronie Getin Banku znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące warunków kredytu online. Musimy pamiętać przede wszystkim o posiadaniu pozytywnej zdolności kredytowej. W tym celu niezbędne będą odpowiednie dochody z tytułu jednej z następujących form zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło. Należy również zaznaczyć, że wysokość zarobków powinna umożliwiać terminową i bezproblemową spłatę zobowiązania. Kredytodawca nie uwierzy nam jednak na słowo i musimy potwierdzić te informacje odpowiednim dokumentem. W zależności od formy zatrudnienia mogą to być:

  • Umowa o pracę: zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu, PIT-11 z potwierdzeniem wynagrodzenia za ostatni miesiąc, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy,
  • Umowa zlecenie/o dzieło: zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa zlecenie/o dzieło z ostatnich 6 miesięcy, rachunki za 6 miesięcy potwierdzające zatrudnienie i dochód, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na rachunek bankowy za 6 ostatnich miesięcy.

Oprócz tego musimy pamiętać o obowiązku ukończenia pełnoletności, posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych, a także obywatelstwa Polski.

Dlatego drugim z potrzebnych dokumentów jest ważny dokument tożsamości. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie lub założenia Konta Proste Zasady i zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł i min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM.

 

Getin Bank - Jak złożyć w Getin Bank wniosek o kredyt gotówkowy?

Jeżeli jesteśmy nowymi klientami Getin Banku, możemy wypełnić formularz kontaktowy, zgłosić się do oddziału banku lub samodzielnie wykonać telefon do banku. W przypadku stałych klientów procedura jest uproszczona. Gotówkę można otrzymać nawet w 15 minut. Nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń. Oferta będzie widoczna po przejściu na stronę banku. Natomiast każdy ze stałych klientów ma możliwość sprawdzenia propozycji banku po zalogowaniu się do bankowości internetowej, aplikacji Getin Mobile i zajrzenia do zakładki “Oferta i wnioski”.

Jak wygląda proces wnioskowania krok po kroku w przypadku nowych klientów Getin Bank?

1.  Pierwszy krok to przejście na stronę banku i dokładne zapoznanie się z ofertą.

2. Jeżeli już to zrobimy, możemy przejść do wypełniania formularza kontaktowego. Zostaniemy poproszeni o podanie danych kontaktowych i osobowych. 

3. Po wysłaniu formularza w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami przedstawiciel banku. 

4. Podczas rozmowy zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych informacji takich jak: preferowana kwota i okres kredytowania

5.  Następnie doradca pomoże wybrać nam najlepszą ofertę i dopełnić wszelkich formalności.

Getin Bank - Kalkulator kredytowy

Przechodząc na stronę banku, otrzymamy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących opłat i prowizji. Mimo to nie możemy skorzystać z wirtualnego kalkulatora służącego obliczaniu kosztów. Z informacji, które udostępnia bank, wynika, że RRSO wynosi 7,4%. Szczegółowe informacje znajdziemy w reprezentatywnym przykładzie pożyczki: 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 261,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 9 261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie.

Oprocentowanie zmienne w całym okresie kredytowania.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz5001730083300100000
Czas (miesięcy)36363636
Rata18.261826.153652.29
Oddajesz657.361730065741.4131482.44

Getin Bank - Ubezpieczenie kredytu Getin Bank

Getin Bank oferuje również swoim klientom Ubezpieczenie Ochronne od Kredytów Gotówkowych. Jeżeli wiek kredytobiorcy jest niższy niż 75 lat, wówczas można uzyskać ochronę przed zgonem, poważnym zachorowaniem, utratą źródła dochodu lub złamania w wyniku Nieszczęśliwego Wypadku. Zakres zależy od statusu zatrudnienia. Wraz z jego modyfikacją zmieni się również zakres ubezpieczenia. Okres ochrony trwa nie dłużej niż 36 miesięcy. Więcej ważnych informacji możemy znaleźć na stronie internetowej banku.

Opinie o Getin Banku i pozostałych produktach

W ofercie Getin Banku można znaleźć produkty dostosowane do różnych grup docelowych. Są to nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy, sektory publiczne, bankowość osobisty i Private Banking. Wśród produktów dostępnych dla klientów indywidualnych można znaleźć: 

  • konta osobiste Proste Zasady, 
  • produkty oszczędnościowe: Elastyczne konto oszczędnościowe, lokaty,
  • karty debetowe, kredytowe i płatnicze,
  • kredyt konsolidacyjny, kredyt gotówkowy, 
  • limit w rachunku, autokredyt dla Ciebie Getin Bank.

Kredyt w Getin Bank opinie – podsumowanie

Wśród niewątpliwych zalet opisywanego kredytu na uwagę zasługuje jego wysoka kwota maksymalna. Powinna zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, decydujących się na duże wydatki. Równie ważne jest to, że zobowiązanie można spłacać w 120 częściach. Ważne jest, że z licznych udogodnień mogą korzystać stali klienci. Oni otrzymają dodatkowe środki znacznie szybciej i bez zbędnych formalności. Dobre jest również to, że pewną kwotę otrzymać można nawet bez zgody współmałżonka. 

Zalety

  • akceptowane są umowy zlecenia i umowy o dzieło
  • liczne udogodnienia dla stałych klientów
  • pewna kwota kredyty możliwa bez zgody współmałżonka

Wady

Brak wad

Ocena

4.13
8 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.