Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Getin Bank

4.5
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Getin Bank

Getin Bank - Opinie

Getin bank należy do grupy kapitałowej Getin Noble Bank S.A. – jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Z jej usług korzysta obecnie 2,2 miliona klientów, dla których przygotowano najwyższej jakości usługi bankowe. Chętni do skorzystania z nich mogą podpisać stosowne umowy w jednym z 550 oddziałów na terenie całego kraju. Warto przy tym zaznaczyć, że szeroka oferta różnorakich produktów skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych. Z wielu korzystają również małe i średnie firmy, jak również samorządy, korporacje i wspólnoty mieszkaniowe. Każdy z odbiorców znajdzie zatem coś, co dopasowane zostało do jego bardzo zindywidualizowanych potrzeb. Satysfakcję odczuje również ten, kto poszukuje najbardziej zaawansowanych rozwiązań internetowych i mobilnych. Eksperci pomyśleli o wszystkim, co modne w dzisiejszej bankowości.

Getin Bank - Kredyt

Trzeba przyznać, że oferta kredytowa Getin banku jest naprawdę imponująca. Finansiści skupili się bowiem na tym, by sprostać oczekiwaniom bardzo szerokiej gamy odbiorców. Skorzystają zatem ci, którzy potrzebują niewielkich kwot na drobne wydatki, jak i Ci szykujący się do realizacji dużych inwestycji. Dla przedstawicieli ostatniej grupy przygotowano „Kredyt gotówkowy dla Ciebie”. Największa z dostępnych kwot to 200 tysięcy złotych. Pieniądze te uzyskać mogą pożyczkodawcy już od 18 roku życia. Ponadto na uwagę zasługuje szybka decyzja kredytowa i okres kredytowania wynoszący aż 10 lat.  Wielu doceni również to, że uzyskane środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Warto zaznaczyć, że o użyczenie żądanej sumy można starać się ze współmałżonkiem, co skutkuje wzrostem zdolności kredytowej. Niektórzy docenią jednak to, że pieniądze otrzyma się również bez zgody współmałżonka. Dostępna wówczas kwota wynosi 40 tysięcy złotych. Z preferencyjnej oferty będą zadowoleni klienci Getin banku, dla których przygotowano oferty specjalne. Szczegóły na ich temat, jak i inne najważniejsze wiadomości uzyska się za pośrednictwem formularza kontaktowemu lub w czasie wizyty w wybranej placówce.

Getin Bank - Kredyt gotówkowy

Opisywana tu instytucja finansowa istnieje w obecnym kształcie od 2004 roku. Powstała na skutek przekształceń wewnątrz Górnośląskiego Banku Gospodarczego, którego powstanie datuje się na 1990 rok. Faktem jest jednak to, że dzięki staraniom zarządu ten nieustannie zmieniał się i udoskonalał. W ten sposób doszło do powstania Getin Bank S.A. Instytucja ta obrała sobie za cel ciągły rozwój i udoskonalanie oferty. Dlatego właśnie co chwilę proponuje chętnym nowe oferty trafiające do wielu zróżnicowanych grup odbiorców. Szczególnie zadowoleni są ci ceniący sobie innowacje. To dla nich powstały punkty samoobsługowe Getin Point. Na uwagę zasługują również liczne wyróżnienia przyznane Getin bankowi. To między innymi IPRA Golden World Awards. Stanowi potwierdzenie najwyższej jakości komunikacji z klientem i inwestorem. Równie ważne wyróżnienia to Instytucja Roku 2017 czy Przyjazny Bank Newsweeka 2017. Lista nagród jest jednak znacznie dłuższa. Pokazuje, że instytucji tej naprawdę warto zaufać.

Getin Bank - Kredyt gotówkowy

By uzyskać opisany wcześniej kredyt, należy otworzyć zakładkę „Klienci indywidualni”. Umieszczona została tuż nad logiem w lewej, górnej części witryny. Później trzeba kliknąć dział „Kredyty” i przycisk „Pełna oferta kredytów”. Tam znajduje się „Kredyt gotówkowy dla Ciebie”, którego maksymalna kwota wynosi aż 200 tysięcy złotych. Wybór dostępnych produktów jest jednak zdecydowanie większy.

Getin Bank - Kalkulator kredytowy

Ile wynoszą koszty dodatkowe związane z zaciągnięciem opisywanego zobowiązania finansowego? Z wiadomości przedstawionych na stronie wynika, że RRSO wynosi 18,1%. Decydując się na kwotę 31 000 zł (przykład reprezentatywny), należy liczyć się z wydatkiem ponad 23 tysięcy złotych z tytułu opłat bankowych. W ich skład wlicza się prowizję (3969,88 zł), odsetki (14 314,62 zł) i ubezpieczenie (4768,62 zł). Podzielenie naliczonych należności na 88 równych, miesięcznych rat daje wynik 614,24 zł. Właśnie tyle należy przeznaczyć co miesiąc na spłatę zadłużenia względem banku.

Pożyczasz900012200680010000
Czas (miesięcy)36363636
Rata189189
Oddajesz68041220068006804

Getin Bank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród niewątpliwych zalet opisywanego kredytu na uwagę zasługuje jego wysoka kwota maksymalna. Powinna zadowolić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, decydujących się na duże wydatki. Równie ważne jest to, że zobowiązanie można spłacać w 120 częściach. Osoby pełnoletnie, dopiero zaczynające swoją drogę zawodową będą zadowolone, że akceptowane są umowy zlecenia i umowy o dzieło, jednak należy udokumentować wpływy z okresu ostatnich 12 miesięcy. Ważne jest, że z licznych udogodnień mogą korzystać stali klienci. Oni otrzymają dodatkowe środki znacznie szybciej i bez zbędnych formalności. Dobre jest również to, że pewną kwotę otrzymać można nawet bez zgody współmałżonka. Podstawową wadą opisywanej umowy są wysokie koszty ponoszone przez klienta. Problemem jest także konieczność przedstawienia zaświadczenia o dochodach. To w dobie ofert obecnych dziś na rynku wydaje się dużym utrudnieniem.

Zalety

  • akceptowane są umowy zlecenia i umowy o dzieło
  • liczne udogodnienia dla stałych klientów
  • pewna kwota kredyty możliwa bez zgody współmałżonka

Wady

  • wysokie koszty kredytu
  • konieczność przedstawienia zaświadczenia o dochodach

Ocena

4.5 (90%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.