Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Eurobank – Tani kredyt z kontem

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 120 000 zł
Weź pożyczkę
w Eurobank – Tani kredyt z kontem

Eurobank – Tani kredyt z kontem - Opinie

Eurobank należy do grupy Societe Generale – jednej z największych instytucji światowego sektora finansowego. Działa ona na rynku już od blisko 150 lat, dlatego takiej renomie można z powodzeniem zaufać. Co jeszcze przemawia na korzyść tej ogromnej organizacji? Między innymi to, że obsługuje 31 milionów klientów na całym świecie. Sam Eurobank jest z kolei odpowiedzią na realne potrzeby tych, którym leży na sercu lokowanie swoich aktywów tam, gdzie będą w pełni bezpieczne. Założyciel banku – Mariusz Łukaszewicz kierował się również w swych działaniach chęcią ofiarowania ludziom instytucji będącej blisko nich. Chciał, by spełniała ona ich wszystkie, nawet najbardziej wygórowane wymagania. Co najważniejsze, udało mu się osiągnąć zamierzony cel. Dzisiaj w 500 placówkach stacjonarnych na terenie całego kraju obsługiwanych jest blisko 1,5 miliona klientów.

Eurobank – Tani kredyt z kontem - Kredyt

Opisywana tu oferta jest jedną z wielu, które przygotowano dla klientów indywidualnych. Jej unikalnymi cechami są niskie oprocentowanie i dostęp do konta odznaczającego się szeregiem przydatnych funkcji. Bardzo istotne jest to, że wnioskowane środki mogą być wydatkowane na dowolnie wybrany cel, co daje dużą swobodę działania. Równie ważne jest, że wszelkie formalności zajmują tylko kilka chwil, a po wypełnieniu stosownych dokumentów decyzja o przyznaniu środków zapada w bardzo krótkim czasie. Wielu ucieszy również fakt, że pożyczona kwota może być rozłożona nawet na 108 równych rat. Kto ma prawo skorzystać z tej wyjątkowej oferty? Ci, którzy zdecydują się na przelewanie miesięcznego wynagrodzenia na konto w Eurobanku. Oni też prędko przekonają się o innych zaletach wybranego produktu. Należą do nich przede wszystkim wakacje kredytowe przysługujące raz na 12 miesięcy po 6 ratach spłaconych w terminie. Bardzo wygodne jest również polecenie zapłaty, dzięki któremu kredytobiorca zleca stały przelew na poczet regulowania kolejnych rat.

Eurobank – Tani kredyt z kontem - Kredyt gotówkowy

Jedna z najlepiej rozpoznawalnych na rynku instytucji finansowych w Polsce powstała w 2003 roku. Po bardzo krótkim czasie wdrożyła działania, dzięki którym świadczone usługi wyróżniają się na tle konkurencji. Ich szeroka gama rozrosła się znacznie i pozwala zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oznaką tego, że rozwój placówek podąża we właściwym kierunku jest tytuł Superbrand 2012. Sprawił on, że polska firma znalazła się wśród elitarnych spółek działających na polskim rynku. O ogromnych sukcesach świadczą przyznane jej nagrody takie jak Złoty Bankier 2017 czy Instytucja Roku 2016. Specjaliści od rozwiązań mobilnych dbają z kolei o to, by najpopularniejsze usługi bankowe mogły być obsługiwane poprzez Android Pay czy płatności HCE. To sprawia, że Eurobank jest jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce

Eurobank – Tani kredyt z kontem - Kredyt gotówkowy

W jaki sposób należy poruszać się po witrynie internetowej banku, aby skorzystać z kredytu z kontem osobistym? Na stronie głównej, tuż pod logiem umieszczonym na szerokim, czerwonym pasku znajduje się szare pole. Na nim wyróżniono różne kategorie produktów, takie jak konta osobiste, oszczędności czy właśnie kredyty gotówkowe. To piąta zakładka od lewej. Po umieszczeniu na niej na niej kursor myszy, rozwija się stosowne menu. Druga pozycja na liście to właśnie „Tani kredyt z kontem”. Klikając na tę zakładkę, zostaje się przekierowanym na odpowiednią podstronę, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze wiadomości o szczegółach oferty.

Eurobank – Tani kredyt z kontem - Kalkulator gotówkowy

Bazując na informacjach zawartych w opisie przykładu reprezentatywnego, trzeba stwierdzić, że RRSO na poziomie 18,96% nie jest zapewne konkurencyjne na rynku. Ponadto trzeba liczyć się z kosztami wynikającymi ze stałego oprocentowania na poziomie 5%. Co ważne należy również pamiętać o naliczaniu opłaty przygotowawczej. Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania w wysokości 20 600 złotych, wynosi ona 100 złotych, zaś prowizja przy tej kwocie rozłożonej na 58 równych rat to blisko 3000 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że preferencyjne warunki otrzymają ci, którzy zdecydują się na przelewanie swojego miesięcznego wynagrodzenia na konto dołączone do kredytu. Wówczas skorzystają z niskiej raty, którą szczycą się bankowcy.

Pożyczasz100001500020000
Czas (miesięcy)363636
Rata344.25344.25344.25
Oddajesz123931239312393

Eurobank – Tani kredyt z kontem - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród najważniejszych zalet produktu wymienić należy korzystny system ratalny i to, że akceptowalne dochody przyznawane za miesiąc pracy wnioskodawcy wynoszą tylko 380 złotych. Oznacza to, że kredyt jest łatwo dostępny. Na uwagę zasługuje również możliwość skorzystania z przerwy w spłacie i to, że uruchomiono program Promujesz-Zyskujesz pozwalający zarobić dodatkowe pieniądze za polecanie usług Eurobanku. Najważniejszymi wadami jest z kolei stosunkowo wysokie RRSO i brak dokładnych, czytelnych informacji o ponoszonych kosztach. By uzyskać wszystkie szczegółowe dane należy zwrócić się do doradcy klienta, wypełniając przy tym odpowiedni wniosek. To duże utrudnienie dla osób niezdecydowanych.

Zalety

  • Korzystny system ratalny
  • Kredyt jest łatwo dostępny
  • Możliwość skorzystania przerwy w spłatach

Wady

  • Wysokie RRSO
  • Brak dostępnych informacji na temat dodatkowych kosztów

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.