Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Eurobank

3.5
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Eurobank

Eurobank - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

1 października 2019 r. Euro Bank S.A. połączył się z Bankiem Millennium S.A.

Eurobank reklamowany przez Piotra Adamczyka funkcjonował na polskim rynku usług finansowych od ponad 10 lat. Był tworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów oferuje im najnowocześniejsze i bardzo dogodne rozwiązania. Warto jednak podkreślić, że 1 października 2019 roku nastąpiło połączenie Eurobanku z Bankiem Millennium. Aktualnie na rynku możemy zobaczyć brand wyłącznie tej drugiej instytucji. Klienci, którzy mieli aktywne produkty w Eurobanku, aktualnie stali się klientami banku Millennium.

Jeżeli chcesz poznać aktualną ofertę kredytodawców, sprawdź opinie o Millennium Bank!

 

Eurobank 150 000 zł do ugryzienia – Dane kontaktowe

Nazwa: Eurobank 150 000 zł do ugryzienia
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 150 000
Siedziba firmy: św. Mikołaja 72, Wrocław 50-126
Telefon: 608 206 206
e-mail: info@eurobank.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-20:00, Sb 8:00-20:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Eurobank - Kredyt gotówkowy

Opisywana tu oferta jest jedną z wielu, które przygotowano dla klientów indywidualnych. Jej unikalnymi cechami są niskie oprocentowanie i dostęp do konta odznaczającego się szeregiem przydatnych funkcji. Bardzo istotne jest to, że wnioskowane środki mogą być wydatkowane na dowolnie wybrany cel, co daje dużą swobodę działania. Równie ważne jest, że wszelkie formalności zajmują tylko kilka chwil. Najpierw należy wypełnić krótki formularz, a następnie w ciągu 15 minut zadzwoni do nas pracownik banku. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań decyzję możemy otrzymać już w trakcie rozmowy telefonicznej!

Natomiast po wypełnieniu stosownych dokumentów i rozmowie z doradcą decyzja o przyznaniu środków zapada w bardzo krótkim czasie. Wielu ucieszy również fakt, że pożyczona kwota może być rozłożona nawet na 108 równych rat. Kto ma prawo skorzystać z tej wyjątkowej oferty? Ci, którzy zdecydują się na przelewanie miesięcznego wynagrodzenia na konto w Eurobanku lub posiadają dokumenty potwierdzające otrzymywane dochody. Oni też prędko przekonają się o innych zaletach wybranego produktu. Należą do nich przede wszystkim wakacje kredytowe przysługujące raz na 12 miesięcy po 6 ratach spłaconych w terminie. Bardzo wygodne jest również polecenie zapłaty, dzięki któremu kredytobiorca zleca stały przelew na poczet regulowania kolejnych rat.

Warto również wspomnieć, że Eurobank akceptuje różne źródła dochodu, wśród których znajdziemy zarówno umowę o pracę, jak i umowy najmu, emerytury, renty czy własną działalność gospodarczą.

Eurobank - Warunki kredytu online

Jedna z najlepiej rozpoznawalnych na rynku instytucji finansowych w Polsce powstała w 2003 roku. Po bardzo krótkim czasie wdrożyła działania, dzięki którym świadczone usługi wyróżniają się na tle konkurencji. Ich szeroka gama rozrosła się znacznie i pozwala zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oznaką tego, że rozwój placówek podąża we właściwym kierunku jest tytuł Superbrand 2012. Sprawił on, że polska firma znalazła się wśród elitarnych spółek działających na polskim rynku. O ogromnych sukcesach świadczą przyznane jej nagrody takie jak Złoty Bankier 2017 czy Instytucja Roku 2016. Specjaliści od rozwiązań mobilnych dbają z kolei o to, by najpopularniejsze usługi bankowe mogły być obsługiwane poprzez Android Pay czy płatności HCE. To sprawia, że Eurobank jest jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce

Eurobank - Jak złożyć w Eurobank wniosek o kredyt gotówkowy?

W jaki sposób należy poruszać się po witrynie internetowej banku, aby skorzystać z kredytu do 150 000 zł? Na stronie głównej, tuż pod logiem umieszczonym na szerokim, czerwonym pasku znajduje się szare pole. Na nim wyróżniono różne kategorie produktów, takie jak konta osobiste, oszczędności czy właśnie kredyty.  To pierwsza zakładka od lewej. Należy w nią kliknąć, a następnie pokaże nam się lista produktów. Nas interesuje propozycja “Kredyty gotówkowe”. Po raz kolejny klikamy i widzimy już naszą ofertę i wszystkie najważniejsze wiadomości o jej szczegółach.

Eurobank - Kalkulator kredytowy

Bazując na informacjach zawartych w opisie przykładu reprezentatywnego, trzeba stwierdzić, że RRSO na poziomie 22,13% nie jest zapewne konkurencyjne na rynku. Ponadto trzeba liczyć się z kosztami wynikającymi ze stałego oprocentowania na poziomie 8,5%.  Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania w wysokości 26 700 złotych na 63 miesiące, opłaty wynoszą: prowizja 3095,09 zł, odsetki 8503,44 zł, ubezpieczenie podstawowe 5177,73 zł. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji 62 raty będzie równe 690,10  zł, a ostatnia 63 wynosi 690,06 zł. Łączna kwota do zwrotu będzie równa  43 476,26 zł.

Pożyczasz50025600124900150000
Czas (miesięcy)108108108108
Rata8.98409.451648.372472.55
Oddajesz969.8444220.6178023.96267035.4

Eurobank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród najważniejszych zalet produktu wymienić należy korzystny system ratalny i to, że akceptowalne dochody przyznawane za miesiąc pracy wnioskodawcy wynoszą tylko 380 złotych. Oznacza to, że kredyt jest łatwo dostępny. Na uwagę zasługuje również możliwość skorzystania z przerwy w spłacie i to, że uruchomiono program Promujesz-Zyskujesz pozwalający zarobić dodatkowe pieniądze za polecanie usług Eurobanku. Najważniejszymi wadami jest z kolei stosunkowo wysokie RRSO i brak dokładnych, czytelnych informacji o ponoszonych kosztach. By uzyskać wszystkie szczegółowe dane należy zwrócić się do doradcy klienta, wypełniając przy tym odpowiedni wniosek.

Zalety

  • Eurobank został połączony z Millennium Bank
  • Korzystny system ratalny
  • Kredyt jest łatwo dostępny
  • Możliwość skorzystania przerwy w spłatach - wakacje kredytowe
  • Wstępna decyzja już w trakcie rozmowy telefonicznej

Wady

Brak wad

Ocena

3.5
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.