Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Millennium Bank

4.17
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Millennium Bank

Millennium Bank - Opinie

Millenium Bank to nadrzędna jednostka Grupy Kapitałowej Banku Millenium. Jej inwestorem strategicznym od 1998 roku jest Banco Comercial Portugues. Finansiści pracujący dla tak skonstruowanej korporacji działają w myśl jasno określonych zasad. Tworzą organizację, której głównym celem jest wykorzystywanie najlepszych rozwiązań znanych w dzisiejszej bankowości. Jednocześnie wszystkie jednostki zależne współpracują ze sobą na rzecz klientów niezależnie od ich potrzeb. Nad prawidłowym przebiegiem wszelkich operacji czuwa ogromna załoga aż 6000 pracowników na terenie całej Polski. To właśnie oni dbają o to, by Millennium TFI, Millenium Dom Maklerski i Millenium Leasing dostarczały nieustannie produkty najwyższej jakości.

Millennium Bank - Kredyt

Najnowsza pożyczka gotówkowa Millennium Banku odznacza się przede wszystkim niskim oprocentowaniem rzędu 8,05%. Jeszcze lepsze warunki udzielania wsparcia finansowego obowiązują w przypadku promocji „Marzysz czy spełniasz II”, gdzie ponoszone koszty spadają do poziomu 4,99%, ale chętny do skorzystania z tak dobrej oferty ma do wykorzystania kwotę zaledwie 20 000 złotych. Poza tą propozycją dostępne klientom kwoty są wyższe i mogą być spłacane w 108 równych częściach. Ponadto w ramach umów podpisywanych z bankiem funkcjonują ciekawe udogodnienia. Wszystkie one mają na celu uatrakcyjnienie warunków, na których użyczane są pieniądze. Przede wszystkim na uwagę zasługuje Gwarancja Najniższego Oprocentowania trwająca do 24 listopada 2017 roku. To jednak nie wszystko. Równie ważne jest to, że uzyskanie wnioskowanej sumy jest nadzwyczaj proste. Dzieje się tak dlatego, że formalności można załatwić zarówno przez telefon, jak i formularz internetowy. To właśnie drogą internetową wysyłana jest wstępna decyzja kredytowa. W przeprowadzeniu początkowych kalkulacji pomaga prosty w obsłudze kalkulator. Z jego pomocą ustala się wysokość pożyczki i liczbę rat do spłacenia. Tym samym otrzymuje się wiadomość o wysokości opłaty miesięcznej. Dla chętnych przygotowano też ubezpieczenie. Dobre warunki otrzymują wszyscy, którzy przelewają miesięczne wynagrodzenie na konto w Millenium. Warto o tym pamiętać, by jak najwięcej skorzystać.

Millennium Bank - Kredyt gotówkowy

Opisywana instytucja działa pod obecną nazwą od 2003 roku, ale przedsiębiorstwo, które dało jej początek, rozpoczęło swoją działalność 14 lat wcześniej. Był to Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG SA. Wraz z biegiem lat zachodziły jednak liczne zmiany, które sprawiały, że struktury powiększały się, podobnie jak wpływy na rynku usług finansowych. Jakość sprzedawanych produktów i profesjonalizm załogi zaczęły być doceniane w najważniejszych plebiscytach branżowych. Zaowocowało to zdobyciem godła „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Równie ważne było wyróżnienie miesięcznika „Forbes” (Najlepszy bank dla małych i średnich firm). To pokazuje, ile innowacyjnych rozwiązań zaprojektowano przede wszystkim z myślą o właścicielach firm. Nie oznacza to jednak, że klienci indywidualni są marginalizowani. Przeciwnie. Oni także otoczeni są najlepszą opieką. Znalazło to odzwierciedlenie w rankingu magazynu Newsweek o nazwie „Bank Przyjazny – Klient Detaliczny”. To jednak tylko nieliczne osiągnięcia opisywanego przedsiębiorstwa finansowego.

Millennium Bank - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z zalet pożyczki banku Millennium? Będąc na jego stronie głównej, wystarczy rozwinąć zakładkę „Produkty” (znajduje się na grafitowym pasku poniżej logo). Wtedy otwiera się rejestr ofert, z których mogą korzystać klienci. Stamtąd trzeba wybrać „Kredyty i pożyczki”, by następnie kliknąć prostokąt z napisem „Pożyczka Gotówkowa” i gotowe.

Millennium Bank - Kalkulator gotówkowy

Jakie koszty są nierozerwalnie związane z opisywaną pożyczką? To oczywiście RRSO – jeden z najważniejszych wyznaczników kredytu czy pożyczki. W tym przypadku wynosi 14,37%. Spada do wartości 13,17% w przypadku osób, które przelewają swoje wynagrodzenie za pracę na konto w opisywanym banku. Warto teraz sprawdzić opłaty wynikające z przykładu reprezentatywnego. Bazując na nim, okazuje się, że pożyczając 10 498,54 zł, należy liczyć się z dodatkowym wydatkiem w wysokości niemal 7000 złotych. Wpływa na niego stałe oprocentowanie o wartości 8,05%, prowizja (768,49 zł) i ubezpieczenie (2467,48 zł). Należność spłacana jest w tym przypadku w 73 równych ratach po 238,57 zł.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata442442
Oddajesz1326013500750013260

Millennium Bank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Z pewnością na dużą uwagę zasługują interesujące promocje, dzięki którym ponoszone koszty zdecydowanie maleją. Ważne jest także to, że w regularnej ofercie spłata zadłużenia następuje w maksymalnie 108 ratach. Ponadto z dodatkowych profitów korzystają ci, którzy są właścicielami konta bankowego Millennium. Mają szansę na obniżenie oprocentowania swojego zobowiązania. Dobrze wspomnieć też o tym, że akceptowane są różne źródła dochodu, począwszy od umowy o dzieło, co w dzisiejszych czasach szczególnie ważne i cenione. Wadą, o której należy wspomnieć, jest to, że ogromną część ponoszonych kosztów stanowi ubezpieczenie.

Zalety

  • Atrakcyjne promocje
  • Akceptowane są różne źródła dochodu, jak np. umowa o dzieło
  • Wysoki koszt pożyczki - do 150 000 zł
  • Długi okres spłaty pożyczki od 6 do 108 miesięcy

Wady

  • Dużą część kosztów stanowi ubezpieczenie

Ocena

4.17 (83.4%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.