Credit Agricole

4.45
13 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Weź pożyczkę
w Credit Agricole

Credit Agricole - Opinie

Credit Agricole należy do grupy kapitałowej CA, która od lat szczyci się tym, że jest jednym z najlepszych partnerów biznesowych w Europie.

Plasuje się na najwyższych miejscach w rankingach spółek zajmujących się bankowością detaliczną, zarządzaniem aktywami i sprzedażą produktów ubezpieczeniowych.

 

Na jej silną pozycję rynkową pracuje grupa 140 tysięcy pracowników. Oni wszyscy dbają o najwyższy poziom obsługi swoich klientów, których grono liczy obecnie 52 miliony zadowolonych użytkowników w 52 krajach (w tym 2 100 000 w Polsce). Oni wszyscy korzystają z najwyższej jakości usług z zakresu bankowości indywidualnej. Obsługą interesantów zajmuje się grono doświadczonych specjalistów (5000 w placówkach całej Polski). Swoją pomoc świadczą w punktach stacjonarnych, jak również przez telefon i Internet. Dodatkowo do dyspozycji chętnych są także oferty Klubu Rabatowego, w ramach którego działa 2900 partnerów banku.

Credit Agricole – Dane kontaktowe

Nazwa: Credit Agricole
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 100 000
Siedziba firmy: pl. Orląt Lwowskich 1, Wrocław 53-605
Telefon: 71 35 49 009
e-mail: Formularz kontaktowy
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Credit Agricole - Kredyt gotówkowy

Credit Agricole oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na dowolny cel. To od nas zależy, co sfinansujemy z otrzymanych pieniędzy. Warto również wspomnieć, że bank oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje, które umożliwiają obniżenie kosztów kredytu. Zacznijmy jednak od standardowej oferty. Maksymalna kwota kredytu wynosi 100 000 zł. Takie wsparcie finansowe umożliwi nam realizację zarówno dużych inwestycji, jak i mniejszych marzeń. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł. Warto zwrócić również uwagę na okres kredytowania. Najkrótszy termin spłaty wynosi 3 miesiące. Przy wyższych kwotach warto jednak skłaniać się ku dłuższym okresom kredytowania. Maksymalny możliwy termin wynosi 10 lat. W takiej sytuacji można rozłożyć spłatę na 120 równych rat miesięcznych. 

Warto zaznaczyć, że kredyt możemy otrzymać bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie w fotelu. Nie ulega wątpliwości, że to duża zaleta.

Ponadto możemy skorzystać z promocji RRSO 0% dla nowych klientów. Powitalny kredyt gotówkowy Credit Agricole obejmuje kwoty do 3 000 zł na okres do 12 miesięcy. Jeżeli jesteśmy stałymi klientami banku, możemy otrzymać potrzebne wsparcie finansowe bez prowizji.

Credit Agricole - Warunki kredytu online

Należy pamiętać, że każdy kredytobiorca musi być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Warto jednak zaznaczyć, że nie gwarantuje to sukcesu. Oprócz tego musimy dysponować odpowiednią zdolnością kredytową. Oznacza to, że niezbędna jest również pozytywna historia zobowiązań. Jeżeli mamy jakiekolwiek opóźnienia, a tym samym negatywne wpisy w bazach, wówczas nasz wniosek zostanie odrzucony. Warto również podkreślić, że takie same konsekwencje mogą pojawić się w przypadku braku jakichkolwiek wpisów. Dlatego przed złożeniem wniosku o kredyt musimy przeanalizować swoją sytuację. Jeżeli nigdy nie spłacaliśmy żadnego zobowiązania względem banku, być może warto skorzystać z karty kredytowej lub kupić coś na raty.

Istotnym elementem jest również uzyskanie odpowiedniego źródła dochodu. Odpowiedniego to znaczy takiego, które umożliwi nam bezproblemową spłatę kredytu.

 

Bank poprosi nas również o potwierdzenie dochodu odpowiednim dokumentem. W zależności od źródła dochodu będą to:

 • aktualne zaświadczenie (w oryginale) o zatrudnieniu i zarobkach – umowa o pracę,
 • dowód wypłaty świadczenia, kserokopia ostatniej waloryzacji lub ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia – emerytura,
 • ostatni dowód wypłaty świadczenia, kserokopia ostatniej waloryzacji lub decyzji o przyznaniu świadczenia czy też legitymacja rencisty – renta.

Szczegółowy wykaz dokumentów można znaleźć na stronie banku Credit Agricole. Dodatkowo musimy posiadać również ważny dokument tożsamości. Zazwyczaj jednak będzie wymagany dowód osobisty.

Credit Agricole - Jak złożyć w Credit Agricole wniosek o kredyt gotówkowy?

Credit Agricole umożliwia swoim klientom złożenie wniosku na cztery różne sposoby. Każdy z nas może odwiedzić placówkę, umówić się z doradcą, zadzwonić na infolinię lub porozmawiać na Messengerze z czatbotem KrEdytka.Jak złożyć wniosek o kredyt Credit Agricole?

1. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest przejście na stronę banku. Można to zrobić za pomocą poniższego przycisku.

2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza imieniem, nazwiskiem, numerem PESEL, adresem e-mail oraz numerem telefonu. 

3. Następnie musimy zaznaczyć niezbędne zgody i wysłać formularz.

4. Po otrzymaniu formularza zadzwoni do nas doradca. Podczas rozmowy zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych osobowych, finansowych, kontaktowych i adresowych. 

5. Następnie musimy poczekać na decyzję kredytową. Jeżeli będzie pozytywna, pozostaje tylko zaakceptować warunki umowy i czekać na przelew pożyczki.

Credit Agricole - Kalkulator kredytowy

Oprocentowanie stałe wynosi 7,19%. Natomiast bez względu na pożyczoną kwotę nie zapłacimy prowizji!. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania zgodnie z informacjami na stronie wynosi 7,43%. Jeżeli chcemy ustalić szczegóły, należy poczekać na rozmowę z przydzielonym Doradcą Klienta.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,43%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 201,39 zł, oprocentowanie stałe 7,19%, całkowity koszt kredytu 801,39 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 801,39 zł), 33 miesięczne równe raty w wysokości 241,22 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 241,13 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.12.2020 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia Konta wynosi 0 zł.

Pożyczasz10001780083200100000
Czas (miesięcy)120120120120
Rata14.88223.211190.461488.07
Oddajesz1785.626785.2142855.2178568.4

Credit Agricole - Ubezpieczenie kredytu Credit Agricole

Każdy z nas ma prawo skorzystać z ubezpieczenia kredytu. Jest to dobrowolne i wszystko zależy od naszej decyzji. Do wyboru mamy dwa pakiety: 

 • Podstawowy – ubezpieczenie od trudnych sytuacji życiowych gwarantuje ochronę w przypadku śmierci lub trwałego inwalidztwa.
 • Rozszerzony – w tym przypadku możemy zwiększyć zakres ochrony o utratę pracy, poważne zachorowanie, czasową niezdolność do pracy. Pakiet zostanie dopasowany do wieku i źródła dochodów.

Opinie o Credit Agricole i pozostałych produktach

Credit Agricole kredyt gotówkowy to nie jedyny atrakcyjny produkt w ofercie banku. Wśród pozostałych produktów możemy znaleźć między innymi:

 • Credit Agricole Konto dla Ciebie, 
 • karty kredytowe,
 • kredyty hipoteczne,
 • oszczędności: lokaty i konta oszczędnościowe,
 • produkty inwestycyjne.

Kredyt w Credit Agricole opinie – podsumowanie

Podstawową zaletą opisywanego produktu bankowego jest jego dostępność w dużej sieci oddziałów terenowych. Ważna jest także wysoka kwota maksymalna w wysokości 100 000 złotych. Chętni do skorzystania z usług docenią również to, że klient może samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy chce wykupić ubezpieczenie dodatkowe. Wiadomo też, że z dobrej oferty skorzystają klienci korzystający na co dzień z usług opisywanej firmy. Problemem jest dość wysoki ogólny koszt kredytu.

Zalety

 • przyjazne zasady spłaty
 • samodzielna decyzja o ubezpieczeniu
 • wysoka kwota kredytu

Wady

 • wysokie koszty kredytu

Ocena

4.45
13 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.