Credit Agricole recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
85%
Ocena klientów Zobacz opinie
90%

Bank Credit Agricole założony został w 1991 roku w Kielcach o początkowej nazwie oraz regionalnym zasięgu jako „Bank Świętokrzyski SA”. Na przełomie XX i XXI wieku 75% akcji spółki zostało kupionych przez francuski bank Credit Agricole. Oficjalnie w 2011 roku bank dokonał rebrandingu przyjmując obecną nazwę. Na przestrzeni lat, bank buduje swoją pozycję, tym samym konkurując z największymi bankami w Polsce.

Credit Agricole logo
Kwota
1 000 zł - 200 000 zł
Okres
120 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Credit Agricole - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
TelefonTelefon: 19 019
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-20:00
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Credit Agricole Bank Polska S.A.

Kapitał zakładowy: 876 833 400 zł
KRS: 0000039887
NIP: 6570082274
REGON: 29051314
Sprawdź sesje ELIXIR Credit Agricole Bank Polska S.A.

Zalety i wady firmy Credit Agricole

Credit Agricole – Podstawowe informacje

Credit Agricole posiada szeroką gamę produktów bankowych dla klientów indywidualnych, biznesowych jak również posiada specjalną ofertę dla rolników. Wśród pozostałych produktów możemy znaleźć między innymi:

 • konta osobiste i firmowe,
 • karty kredytowe,
 • kredyty gotówkowe,
 • kredyty hipoteczne,
 • oszczędności: lokaty i konta oszczędnościowe,
 • produkty inwestycyjne.

PBank Credit Agricole założony został w 1991 roku w Kielcach o początkowej nazwie oraz regionalnym zasięgu jako „Bank Świętokrzyski SA”. Na przełomie XX i XXI wieku 75% akcji spółki zostało kupionych przez francuski bank Credit Agricole. Oficjalnie w 2011 roku bank dokonał rebrandingu przyjmując obecną nazwę. Na przestrzeni lat, bank buduje swoją pozycję, tym samym konkurując z największymi bankami w Polsce.odstawową zaletą opisywanego produktu bankowego jest jego dostępność w dużej sieci oddziałów terenowych. Ważna jest także wysoka kwota maksymalna w wysokości 100 000 złotych. Chętni do skorzystania z usług docenią również to, że klient może samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy chce wykupić ubezpieczenie dodatkowe. Wiadomo też, że z dobrej oferty skorzystają klienci korzystający na co dzień z usług opisywanej firmy. Problemem jest dość wysoki ogólny koszt kredytu.

Credit Agricole – Kredyt gotówkowy

Credit Agricole oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na dowolny cel. To od nas zależy, co sfinansujemy z otrzymanych pieniędzy. Warto również wspomnieć, że bank oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje, które umożliwiają obniżenie kosztów kredytu. Zacznijmy jednak od standardowej oferty. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 zł. Takie wsparcie finansowe umożliwi nam realizację zarówno dużych inwestycji, jak i mniejszych marzeń. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł. Warto zwrócić również uwagę na okres kredytowania. Najkrótszy termin spłaty wynosi 3 miesiące. Przy wyższych kwotach warto jednak skłaniać się ku dłuższym okresom kredytowania. Maksymalny możliwy termin wynosi 10 lat. W takiej sytuacji można rozłożyć spłatę na 120 równych rat miesięcznych. 

Credit Agricole – Ogólne warunki kredytu

Należy pamiętać, że każdy kredytobiorca musi być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Warto jednak zaznaczyć, że nie gwarantuje to sukcesu. Oprócz tego musimy dysponować odpowiednią zdolnością kredytową. Oznacza to, że niezbędna jest również pozytywna historia zobowiązań. Jeżeli mamy jakiekolwiek opóźnienia, a tym samym negatywne wpisy w bazach, wówczas nasz wniosek zostanie odrzucony. Warto również podkreślić, że takie same konsekwencje mogą pojawić się w przypadku braku jakichkolwiek wpisów. Dlatego przed złożeniem wniosku o kredyt musimy przeanalizować swoją sytuację. Jeżeli nigdy nie spłacaliśmy żadnego zobowiązania względem banku, być może warto skorzystać z karty kredytowej lub kupić coś na raty.

Istotnym elementem jest również uzyskanie odpowiedniego źródła dochodu. Odpowiedniego to znaczy takiego, które umożliwi nam bezproblemową spłatę kredytu.

Bank poprosi nas również o potwierdzenie dochodu odpowiednim dokumentem. W zależności od źródła dochodu będą to:

 • aktualne zaświadczenie (w oryginale) o zatrudnieniu i zarobkach – umowa o pracę,
 • dowód wypłaty świadczenia, kserokopia ostatniej waloryzacji lub ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia – emerytura,
 • ostatni dowód wypłaty świadczenia, kserokopia ostatniej waloryzacji lub decyzji o przyznaniu świadczenia czy też legitymacja rencisty – renta.

Szczegółowy wykaz dokumentów można znaleźć na stronie banku Credit Agricole. Dodatkowo musimy posiadać również ważny dokument tożsamości. Zazwyczaj jednak będzie wymagany dowód osobisty.

Credit Agricole – Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Credit Agricole umożliwia swoim klientom złożenie wniosku na cztery różne sposoby. Każdy z nas może odwiedzić placówkę, umówić się z doradcą, zadzwonić na infolinię lub porozmawiać z czatbotem. Jak złożyć wniosek o kredyt Credit Agricole?

1. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest przejście na stronę banku. Można to zrobić za pomocą poniższego przycisku.

2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza imieniem, nazwiskiem, numerem PESEL, adresem e-mail oraz numerem telefonu. 

3. Następnie musimy zaznaczyć niezbędne zgody i wysłać formularz.

4. Po otrzymaniu formularza zadzwoni do nas doradca. Podczas rozmowy zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych osobowych, finansowych, kontaktowych i adresowych. 

5. Następnie musimy poczekać na decyzję kredytową. Jeżeli będzie pozytywna, pozostaje tylko zaakceptować warunki umowy i czekać na przelew pożyczki.

Credit Agricole – Koszty kredytu

Reprezentatywny przykład:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 916,56 zł, oprocentowanie stałe 7%, całkowity koszt kredytu 1 616,56 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1 616,56 zł), 45 miesięcznych równych rat w wysokości 280,79 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 281,01 zł. 

Credit Agricole – Ubezpieczenie kredytu

Każdy z nas ma prawo skorzystać z ubezpieczenia kredytu. Jest to dobrowolne i wszystko zależy od naszej decyzji. Do wyboru mamy dwa pakiety: 

 • Podstawowy – ubezpieczenie od trudnych sytuacji życiowych gwarantuje ochronę w przypadku śmierci lub trwałego inwalidztwa.
 • Rozszerzony – w tym przypadku możemy zwiększyć zakres ochrony o utratę pracy, poważne zachorowanie, czasową niezdolność do pracy. Pakiet zostanie dopasowany do wieku i źródła dochodów.
Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Credit Agricole zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Credit Agricole logo
1 000 zł - 200 000 zł
Kwota
120 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Credit Agricole
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: