Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Credit Agricole

2
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł
Weź pożyczkę
w Credit Agricole

Credit Agricole - Opinie

Credit Agricole należy do grupy kapitałowej CA, która od lat szczyci się tym, że jest jednym z najlepszych partnerów biznesowych w Europie. Plasuje się na najwyższych miejscach w rankingach spółek zajmujących się bankowością detaliczną, zarządzaniem aktywami i sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Na jej silną pozycję rynkową pracuje grupa 140 tysięcy pracowników. Oni wszyscy dbają o najwyższy poziom obsługi swoich klientów, których grono liczy obecnie 52 miliony zadowolonych użytkowników w 52 krajach (w tym 2 100 000 w Polsce). Oni wszyscy korzystają z najwyższej jakości usług z zakresu bankowości indywidualnej. Obsługą interesantów zajmuje się grono doświadczonych specjalistów (5000 w placówkach całej Polski). Swoją pomoc świadczą w punktach stacjonarnych, jak również przez telefon i Internet. Dodatkowo do dyspozycji chętnych są także oferty Klubu Rabatowego, w ramach którego działa 2900 partnerów banku.

Credit Agricole - Kredyt

W ofercie dużego, wywodzącego się z Francji, przedsiębiorstwa finansowego wyróżnia się duży pakiet usług dla klientów indywidualnych. Należą do nich lokaty, ubezpieczenia, produkty inwestycyjne i kredyty gotówkowe. Z ostatniej grupy największym zainteresowaniem cieszy się Kredyt gotówkowy na dowolny cel. Maksymalna dostępna w jego ramach kwota wynosi 150 tysięcy złotych. Każdy chętny do skorzystania z niego może dopasowywać warunki spłaty do swoich możliwości. Ma prawo negocjować ilość rat i datę wpłaty każdej z nich. Służy to zindywidualizowaniu podejścia do każdego kredytobiorcy. Wiadomo przecież, że ważne jest określenie, w jakim dniu miesiąca potrącana będzie płatność. Dodatkowo proces ten może być kontrolowany online dzięki aplikacji CA24 Mobile. Wszelkie niezbędne formalności załatwia się w wybranej placówce, telefonicznie lub przez Internet. Wielość przydatnych narzędzi w tym zakresie jest naprawdę duża. Trzeba jednak pamiętać, by przedstawić odpowiednie zaświadczenia potwierdzające wysokość dochodów. To najważniejsze dokumenty, oprócz dowodu osobistego, które należy przedstawić w czasie starania się o żądany kredyt. Wnioskowana kwota może zostać rozłożona nawet na 120 równych rat. Chętni mogą również skorzystać z pakietu ubezpieczeń dodatkowych. Są znakomitym rozwiązaniem w przypadku wystąpienia różnych sytuacji losowych.

Credit Agricole - Kredyt gotówkowy

Credit Agricole na terenie Polski zaczął funkcjonować, w obecnym kształcie, w 2011 roku. Doszło do tego na skutek wykupienia przez ogromną korporację finansową udziałów banku Lukas Bank S.A. To właśnie ta operacja sprawiła, że znany na świecie gigant otworzył się także na potrzeby Polaków. Szybko rozwijał sieć swoich oddziałów, których jest dzisiaj 450 na terenie całego kraju. Każdy z nich oferuje gamę produktów finansowych. Ich dystrybucją zajmują się placówki partnerskie i liczne biura kredytowe. Na uwagę zasługują między innymi takie usługi jak CA Saver, jak również liczne fundusze inwestycyjne. Pozwalają na skuteczne pomnażanie kapitału i lokowanie swoich środków na najlepszych możliwych zasadach. Pracownicy spółki prowadzą również rozmaite kampanie społeczne. Najważniejszą z nich jest „Bank z klasą. Cała wiedza o bankowości”, w ramach której uczniowie pogłębiają świadomość wiedzy bankowej. Ta, bardzo przydatna w dzisiejszych czasach, przekazywana jest studentom uczelni wyższych. Nie sposób nie wspomnieć również o działaniach z zakresu wolontariatu. Organizowane są w ramach programu „Działam, bo lubię”.

Credit Agricole - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z opisanej oferty? Wystarczy otworzyć zakładkę „Kredyt gotówkowy na dowolny cel”. Znajduje się w odnośniku prezentowanym tuż pod logiem. Można też wejść w dział „Klienci indywidualni” i wybrać ofertę, która wydaje się najbardziej interesująca.

Credit Agricole - Kalkulator kredytowy

Z tabeli opłat i prowizji wynika, że pożyczając od 1000 do 150 000 złotych, trzeba liczyć się z oprocentowaniem z zakresu od 7,99% do 10%. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące ponoszonych kosztów dodatkowych ustala się w czasie rozmowy z przydzielonym Doradcą Klienta. Wiadomo jednak, że w przypadku kredytu konsolidacyjnego na kwotę 27 100 zł, całkowita kwota do spłaty wynosi 45 186,76 zł. Koszt zobowiązania wynosi wówczas 18086,76 zł (w tym prowizja: 2682,90 zł, odsetki: 11115,12 zł i ubezpieczenie 4288,74 zł). Łączna kwota zadłużenia rozłożona na 120 rat oznacza miesięczne opłaty w wysokości 376, 56 zł.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata364364
Oddajesz1310413500750013104

Credit Agricole - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Podstawową zaletą opisywanego produktu bankowego jest jego dostępność w dużej sieci oddziałów terenowych. Ważna jest także wysoka kwota maksymalna w wysokości 150 tysięcy złotych. Chętni do skorzystania z usług docenią również to, że klient może samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy chce wykupić ubezpieczenie dodatkowe. Wiadomo też, że z dobrej oferty skorzystają klienci korzystający na co dzień z usług opisywanej firmy. Problemem jest dość wysoki ogólny koszt kredytu.

Zalety

  • przyjazne zasady spłaty
  • samodzielna decyzja o ubezpieczeniu
  • wysoka kwota kredytu

Wady

  • wysokie koszty kredytu

Ocena

2 (40%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.