Promocja Smartney: Test 60 dni


Coraz więcej firm pożyczkowych oferuje swoim klientom promocje nie tylko dla nowych, ale również stałych klientów. Do grona tych pożyczkodawców dołącza również Smartney. Na czym polega promocja Smartney? Jakie warunki należy spełniać?


Promocja Smartney Test 60 dni

Ostatnie remonty, jesienne porządki, a także zakup opału to tylko niektóre z kosztów, którym wiele osób musi stawić czoła. W takiej sytuacji może się przydać dodatkowy zastrzyk gotówki. Dlatego też warto pamiętać o możliwości wnioskowania o pożyczki pozabankowe. Teraz każdy ma szansę skorzystać również z atrakcyjnej oferty promocja Smartney Test 60 dni. O co chodzi? Na czym to polega?

Smartney oferuje swoim klientom dwie oferty. Pierwsza z nich to wsparcie finansowe od 5 000 do 60 000 zł na okres od 51 do 60 miesięcy. Z kolei druga możliwość zakłada dostęp do kwot od 1 000 do 50 000 zł. W takiej sytuacji termin spłaty wynosi minimum 12 miesięcy, a maksymalnie 50 miesięcy. 

Bez względu na to, z której oferty skorzystamy, możemy wziąć udział w promocji Smartney Test 60 dni. Jeżeli oddamy pieniądze w ciągu 60 dni od podpisania umowy, zostaniemy zwolnieni z wszelkich kosztów prowadzenia pożyczki. Nie zapłacimy odsetek ani prowizji. Jakie warunki trzeba spełniać? Jak skorzystać z oferty?

 

smartney opinie

Test 60 dni! Warunki promocji Smartney

Jakie warunki należy spełniać, aby skorzystać z promocji Smartney? Zaciągając pożyczkę, należy pamiętać o jej terminowej spłacie. Bez względu na to, czy zdecydujemy się skorzystać z promocji, jesteśmy zobowiązani do terminowej spłaty rat pożyczki według harmonogramu. Dlatego należy wpłacić bez opóźnień każdą ratę, która obowiązuje w ciągu 60 dni od podpisania umowy. 

Następnie decydując się na Test 60 dni, należy oddać pozostałą część zobowiązania bez kosztów w terminie 60 dni. 

 

Oprócz tego nie zapominajmy o standardowych warunkach, jakie muszą spełniać wnioskodawcy, aby otrzymać wsparcie finansowe. Wśród nich znajdują się:

  • posiadanie obywatelstwa Polski,
  • wiek od 25 do 70 lat,
  • posiadanie rachunku bankowego,
  • miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • posiadanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. 

 

CO ZYSKASZ?

Pożyczka do 60 dni za 0 zł! Nie ponosimy żadnych kosztów związanych z prowadzeniem zobowiązania: prowizja, odsetki. 

PRZYKŁAD: Zaciągając 7 000 zł na 12 miesięcy, rata wynosi 676,95 zł. Od 1 do 60 dnia od podpisania umowy, płacimy wszystkie raty w wyznaczonym w harmonogramie terminie. Następnie 60. dzień to ostateczny termin na zwrot pieniędzy bez kosztów. Jednak to czy zdecydujemy się skorzystać z oferty zależy tylko od nas.

 

Terminarz promocji Smartney Test 60 dni

Promocja trwa od 10 września 2020 roku do 30 września 2020 roku! 

 

Promocja Smartney: Test 60 dni. Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji Smartney, należy przejść przez standardowy proces wnioskowania oraz otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Jak to zrobić? Oto instrukcja krok po kroku.

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy Smartney. Możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

2.Następnie za pomocą suwaków wyznacz interesujący Cię termin spłaty oraz kwotę pożyczki. Sprawdź koszty zobowiązania oraz kliknij “Złóż wniosek”.

3.Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na aktywne już konto klienta lub założenie nowego. Nowi klienci mają obowiązek uzupełnienia wstępnego formularza oraz zaznaczenia zgód. 

4.Następnie wprowadź pozostałe informacje wymagane we wniosku. 

5.Po zatwierdzeniu formularza należy zweryfikować podane w nim informacje.

6.Teraz Smartney sprawdzi naszą zdolność kredytową, a następnie podejmie decyzje. 

7.Jeśli decyzja jest pozytywna i otrzymasz pieniądze, spłacaj każdą ratę w terminie, a następnie po upływie 60 dni zwróć pozostałą część pożyczki bez kosztów.

O firmie Smartney

Smartney oferuje swoje pożyczki osobom, które potrzebują większego wsparcia finansowego. Otrzymane pieniądze bez problemu wystarczą na pokrycie kosztów związanych na przykład z remontem, zakupem samochodu. Klienci mogą wnioskować o kwoty od 1 000 do 50 000 zł na okres od 12 do 50 miesięcy. Jeśli ktoś potrzebuje większej gotówki, wówczas może wnioskować o kwoty sięgające 60 000 zł z terminem spłaty do 60 miesięcy. Chcesz wiedzieć więcej?

Zobacz opinie o Smartney.