Promocja GOLD i PREMIUM! Zyskaj z pożyczką Aforti Finance!


Pożyczkodawcy lubią zaskakiwać swoich klientów atrakcyjnymi promocjami. Wśród nich znalazła się również firma, która udziela pożyczki dla przedsiębiorców. Jak wygląda oferta Aforti Finance? Co możemy zyskać, wnioskując o wsparcie finansowe w tej firmie? Sprawdziliśmy!


Zyskaj z pożyczką Aforti Finance promocja!

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? Aforti Finance oferuje atrakcyjne wsparcie finansowe dla firm. W zależności od potrzeb klient może skorzystać ze standardowej propozycji lub pożyczki pod zastaw. Dodatkowo ubiegając się nawet o 150 000 zł, wnioskodawca ma szansę na skorzystanie z wyjątkowej promocji: Zyskaj z pożyczką Aforti Finance! Na czym ona polega?

Złóż wniosek o pożyczkę dla firm i zyskaj dzięki temu dodatkowe pieniądze! Oferta jest ważna w przypadku pożyczki GOLD oraz PREMIUM na zaległości względem ZUS lub/i US od 50 000 do 150 000 zł.

Promocja trwa od 11 lipca 2019 roku do odwołania. Jednak warto skorzystać z niej, jak najszybciej, aby nie przegapić takiej okazji! Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia warunków oraz instrukcją, jak skorzystać z promocji. 

Zyskaj z pożyczką Aforti Finance promocja – warunki

Aby móc skorzystać z atrakcyjnej promocji Aforti Finance, należy spełniać kilka podstawowych warunków. Wśród nich znajdziemy wskazanie we wniosku posiadania zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub/i Urzędu Skarbowego. Jednak to nie wszystko! Działalność gospodarcza powinna również:

  • mieć formę spółki cywilnej i być prowadzona od co najmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku,
  • lub mieć formę spółki z ograniczoną odpowiedzialność i być prowadzona od minimum 18 miesięcy.

Dodatkowo pożyczkobiorca musi przeznaczyć pieniądze z pożyczki na spłatę zaległości w ZUS lub/i US uwzględnionych w umowie. Termin wywiązania się z tego obowiązku wynosi 21 dni od otrzymania pieniędzy z pożyczki. Jednak promocja będzie aktywna pod warunkiem dostarczenia odpowiedniego dokumentu potwierdzającego rozliczenie z wspomnianymi podmiotami. Mowa tu o oświadczeniu o niezaleganiu w podatkach oraz składkach. Jak można się domyślić, niezbędne jest również terminowe wywiązanie się z zobowiązań.

 

NAGRODY Aforti Finance!

premia w wysokości 5% wartości pożyczki
maksymalna kwota nie może przekroczyć 10 000 zł.

Warto zaznaczyć, że będzie ona wypłacona w formie kompensaty, czyli odliczona od ostatniej raty zobowiązania.

 

Zyskaj z pożyczką Aforti Finance promocja – jak skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które złożą wniosek o wsparcie finansowe w Aforti Finance na spłatę zaległości względem ZUS i/lub US. Jak to zrobić?

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy. Możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

2.Uzupełnij krótki formularz zawierający następujące rubryki: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz rodzaj działalności gospodarczej.

3.Następnie zaznacz niezbędne zgody i kliknij “Chcę wziąć pożyczkę”. 

4.Teraz czekaj na telefon od pożyczkodawcy i umów się na spotkanie w celu podpisania umowy oraz przekazania pieniędzy. To wszystko!

5.W ciągu 21 dni opłać swoje zaległości względem US i/lub ZUS i dostarcz odpowiednie oświadczenie pożyczkodawcy.

6.O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail lub SMS.

7.Kwota premii zostanie odliczona od ostatniej raty pożyczki.

 

aforti finance

 

Aforti Finance o firmie

Aforti Finance to firma oferująca pozabankowe pożyczki dla firm. Aby skorzystać z oferty, wystarczy kilka podstawowych dokumentów, takich jak: kopia dokumentu tożsamości, wyciąg z rachunków bankowych za ostatnie 12 miesięcy czy potwierdzenie braku zaległości w ZUS i US. Od otrzymania pożyczki do 150 000 zł dzieli Cię jedynie krótki wniosek, rozmowa z konsultantem oraz spotkanie w celu podpisania umowy. 

Zobacz opinie o Aforti Finance.