Monify recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Monify to firma oferująca pozabankowe pożyczki przez internet. Wsparcie finansowe skierowane jest do małych i średnich firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Przedsiębiorcy decydujący się na złożenie wniosku w Monify mogą liczyć nawet na 150 000 zł ze spłatą w 24 miesięcznych ratach. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować wynosi 1000 zł, z kolei najkrótszy okres kredytowania to 1 miesiąc.

Ze względu na tak wysokie kwoty mamy szansę otrzymać pożyczkę z prowizją wynoszącą zaledwie 1%. Wszystko zależy od tego, jakie parametry zobowiązania wybierzemy.

Pożyczkowy Portal

Monify - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Dzirnavu iela 36, Rīga, LV – 1010, Latvija
TelefonTelefon: 22 307 07 75
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: pieniadze@monify.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy SIA Monify

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Monify

Monify – Pożyczki dla firm przez internet

Monify proponują swoje produkty wyłącznie firmom, które pilnie potrzebują pieniędzy. Za ofertą stoi łotewskie fintech. Dzięki połączeniu najnowszych technologii oraz doświadczenia zdobywanego na rodzimym rynku oraz Estonii i Litwie gwarantuje swoim klientom jedną z najszybszych pożyczek dla firm. Jak zapewnia nas pożyczkodawca, jego działalność ma na celu nieść pomoc tym, którzy znaleźli się w potrzebie, a ograniczenie wszelkich formalności do minimum gwarantuje uzyskanie decyzji w ciągu jednego dnia. Niewątpliwie jest to duża zaleta pożyczki Monify, ponieważ w standardowej ofercie banków czas oczekiwania może wynosić nawet tydzień czy w skrajnych przypadkach miesiąc. Jeżeli chcemy otrzymać wsparcie finansowe dla swojej firmy bez konieczności wychodzenia z domu, z pewnością pomoże nam w tym Monify.

Monify – Ogólne warunki

Z informacji podanych na stronie internetowej wynika, że firma rozpatrzyła już ponad 7 400 wniosków, a 83% pożyczkobiorców wróciło po kolejne wsparcie finansowe. Co sprawia, że Monify cieszy się takim zaufaniem oraz popularnością wśród klientów? Bez wątpienia jedną z cech wyróżniających Monify na rynku pożyczek pozabankowych jest możliwość wnioskowania nawet o 150 000 zł na okres do 24 miesięcy. Warunki, jakie należy spełniać, aby otrzymać pozytywną decyzję również zostały ograniczone do minimum. Nie musimy martwić się zaawansowanymi procedurami, z którymi mamy do czynienia w banku. Jednak w celu zmniejszenia ryzyka nieterminowej spłaty firma wymaga od przedsiębiorstw:

  • wykazania minimum 130 000 zł przychodu za ostatni rok,
  • oraz aktywność na rynku co najmniej od 12 miesięcy.

Jakie dokumenty musimy przygotować? Monify oczekuje od swoich klientów przedłożenia wyciągów z konta firmy za ostatni rok w celu potwierdzenia uzyskanych przychodów, rachunku zysków i strat lub księgi przychodów i rozchodów. Wnioskując o pożyczkę Monify, musimy wiedzieć, że zarówno właściciel, jak i firma zostaną sprawdzeni w bazie BIK, a dzięki otrzymanemu raportowi pożyczkodawca dokona oceny zdolności kredytowej. Jeżeli zastanawiamy się, czy będą nam potrzebne dodatkowe zabezpieczenia, odpowiedź jest prosta – wystarczy poręczenia właściciela firmy.

Monify – Pożyczka dla firm krok po kroku

Wnioskowanie w Monify należy rozpocząć od przejścia na stronę internetową pożyczkodawcy. Następnie za pomocą kalkulatora określamy interesujące nas parametry pożyczki. W odpowiedzi otrzymamy przewidywane koszty. Następnie wpisujemy roczny przychód firmy oraz jej rzeczywisty zysk. W ten sposób dowiemy się, jakie korzyści przyniesie nam złożenie wniosku o konkretne wsparcie finansowe. Jeśli wszystko nam odpowiada, klikamy “Złóż wniosek o udzielenie pożyczki”. Możemy również od razu przejść do wnioskowania, klikając znajdujący się na stronie głównej wcześniej wspomniany przycisk. W obu tych przypadkach następnym krokiem będzie wypełnienie formularza. Monify poprosi nas o podanie: nazwy firmy, numeru REGON, numeru telefonu, imienia i nazwiska wnioskującego, adresu e-mail,  kwoty pożyczki, rocznego obrotu firmy oraz stażu działalności.

Ważną informacją dla wnioskującego będzie fakt, że obrót określamy na podstawie podanych przedziałów w walucie euro. Niezbędne będzie więc samodzielne przeliczenie przychodu, jeżeli uzyskujemy go w złotówkach. Następnie akceptujemy zgody i klikamy ponownie “Złóż wniosek o udzielenie pożyczki”.  W odpowiedzi zostaniemy poproszeni o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego firmy. Jeżeli to zrobimy, Monify sprawdzi nasze dane w bazach. W ten sposób zostanie oceniona nasza zdolność kredytowa, na podstawie której pożyczkodawca wyśle nam odpowiednią ofertę pożyczki. Kiedy zdecydujemy się na takie wsparcie finansowe, środki zostaną przelane na nasze konto. Cały proces odbywa się online i jak zapewnia pożyczkodawca czas oczekiwania na ofertę od momentu wysłania wszystkich dokumentów  wynosi średnio 1 dzień.

Monify – Koszty pożyczki dla firm

Kwota, o jaką możemy wnioskować w Monify, wynosi minimalnie 1000 zł oraz maksymalnie 150 000 zł. Okres kredytowania powinien mieścić się w przedziale od 1 do 12 miesięcy. Z kolei w zależności od wybranych przez nas parametrów miesięczna stopa procentowa, od której zależy wysokość rat, wynosi od 3,5 do 7%. Kalkulator dostępny na stronie internetowej umożliwia nam samodzielne obliczenie warunków, dzięki czemu możemy świadomie decydować o tym, ile i kiedy zapłacimy. Jednak pamiętajmy, że ostateczna decyzja należy do pożyczkodawcy.

Jeśli złożymy wniosek o 5000 zł na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,5%, zostaniemy zobowiązani do spłaty w 12 miesięcznych ratach. Z każdym kolejnym miesiącem kwota odsetek maleje, dlatego też mamy do czynienia z ratami malejącymi. Przykładowo pierwsza rata wynosi 591 zł, a odsetki to 175 zł, natomiast ostatnia część to już tylko 430 zł z odsetkami równymi 14 zł. Ostateczny koszt pożyczki wynosi 1 133 zł, a całkowita kwota do spłaty  to 6 133 zł.

Szczegółowy harmonogram spłat otrzymamy wraz z ofertą pożyczki Monify.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Monify zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
monify logo
Podobne oferty do Monify
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: