Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
KredytMarket

2.33
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w KredytMarket

KredytMarket - Opinie

KredytMarket to nic innego jak platforma finansowa, która umożliwia zaciągnięcie kredytów przez firmy. Wychodzi naprzeciw zarówno dużym, jak i niewielkim działalnościom gospodarczym, oferując pieniądze na dowolny cel i z możliwością elastycznej spłaty zobowiązania w terminie ustalonym przez obie strony przy wiązaniu się umową.

KredytMarket - Pożyczki przez internet dla firm

Proces pożyczania środków w KredytMarket jest sprawny oraz nie wymaga od klienta spełnienia dużej liczby formalności. Wszystko można zrealizować drogą elektroniczną lub kontaktując się z konsultantem firmy telefonicznie. KredytMarket posiada także nowoczesną stronę internetową, na której można złożyć wniosek, a także sprawdzić wszelkie informacje. Firma ceni sobie prostotę i przejrzysty przekaz, udowadnia to właśnie tym, jak prezentuje swoją ofertę na portalu.

KredytMarket - Ogólne warunki

W KredytMarket przedsiębiorcy mogą wziąć kredyt w wysokości od 10 000 do nawet 50 000 zł. Okres kredytowania mieści się w granicach od 3 do 6 miesięcy. Ważna informacja jest taka, że z oferty firmy mogą skorzystać wyłącznie działalności gospodarcze, które istnieją minimum 24 miesiące. Dodatkowym wymogiem jest konieczność posiadania konta bankowego lub konta na Allegro.pl. Firma ogranicza formalności niemal do zera. Tak naprawdę pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego, ubiegłorocznego rozliczenia PIT, dochodów, jakie uzyskuje z działalności gospodarczej. KredytMarket sprawdza go jednak z bazach Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej. Ma to na celu prześwietlenie historii kredytowej, wszelkich długów, opóźnień w spłacie należności, ale i sytuacji odwrotnych, czyli takich, gdy klient uregulował w terminie jakiekolwiek zobowiązania. To, że osoba ubiegająca się o pożyczkę w KredytMarket nie spełni tych kryteriów, nie przekreśla całkowicie jej szans. Firma podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny i wnioski o pożyczkę rozpatrywane są na różnych płaszczyznach.

KredytMarket - Pożyczka dla firm krok po kroku

Pierwszym krokiem, który powinien podjąć pożyczkobiorca, jest wejście na oficjalną stronę internetową KredytMarket i wybranie kwoty, jaką chce pożyczyć. Należy przy tym zastanowić się nad konkretnym jej celem, a także obliczyć zdolności finansowe firmy. Do wyboru ma również okres kredytowania. Warto dodać, że jeśli pożyczkobiorca stara się o maksymalną kwotę, powinien postawić na jak najdłuższy czas spłaty zobowiązania. Pozwoli to uniknąć opóźnień w regulowaniu należności. Warto zachować w tym względzie zdrowy rozsądek i dokładnie policzyć koszty kredytu, jak i sprawdzić możliwości firmy. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o przyznanie pożyczki. Podajemy w nim między innymi NIP, imię, nazwisko i pozostałe dane z dowodu osobistego, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Następnie KredytMarket wymaga od pożyczkobiorcy zalogowania się na swoje konto bankowe lub konto na Allegro.pl, w celu potwierdzenia danych. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję. Pożyczkobiorca poczeka na nią góra kilkanaście minut. Jeśli będzie ona pomyślna dla klienta, nie pozostaje nic innego, jak podpisanie umowy. Środki o które wnioskowano zostaną niezwłocznie przelane na konto bankowe.

KredytMarket - Koszty pożyczki dla firm

Wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania w przypadku pożyczek zaciągniętych w firmie KredytMarket zależna jest od kwoty i okresu kredytowania. Przy czym im ten ostatni jest mniejszy, tym jest ona większa. Strona internetowa firmy KredytMarket zawiera suwaki, na których można sprawdzić, ile dokładnie będziemy winni pożyczkodawcy w przypadku określonej kwoty pożyczonej na określony czas. Dla przykładu, jeśli pożyczymy 10 000 zł na okres 3 miesięcy, RRSO wyniesie 21,71 %, a całkowity koszt kredytu – 487,50 zł, w tym odsetki łącznie 237,50 zł, a prowizja płatna z góry (2,5%) 250 zł. Drugim, skrajnym przykładem jest kwota pożyczki w wysokości 50 000 zł z okresem spłaty równym 6 miesięcy. Całkowity koszt wyniesie wtedy 3,625,00 zł, w tym odsetki (9,5% w skali roku) wyniosą 2 375,00 zł, 2,5 % prowizji da 1 1250,00 zł, a RRSO – 15,78 %. Ostatnim reprezentacyjnym przykładem obrazującym, jak wiele czynników wpływa na wysokość kosztów całkowitych pożyczki, jest sytuacja, gdy pożyczamy minimalną kwotę, czyli 10 000 zł, na maksymalny okres 6 miesięcy. Całkowity koszt kredytu osiągnie 725 zł, w tym odsetki 475 zł i prowizja 250 zł. Roczna stopa rzeczywistego oprocentowania wynosić będzie 15,78%. Warto dokładnie sprawdzić i przenalizować te dane przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu zobowiązania.

Pożyczasz10000152001580020950
Czas (miesięcy)3333
Rata487.50731.25731.25975.00
Oddajesz1462.52193.752193.752925

KredytMarket - Dane firmy

 • +48 22 102 15 35/li>
 • pomoc@kredytmarket.com
 • Polska Platforma Kredytowa S.A., ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
  NIP: 5252644811
  REGON: 363619770

Zalety

 • Wysokie kwoty oferowanych pożyczek
 • Niewiele formalności
 • Przejrzyste warunki

Wady

 • Minimum 12 lub 24 miesiące prowadzenia działalności gospodarczej
 • Dość krótki okres spłaty należności 
 • Sprawdzają klientów w BIK i BIG 

Ocena

2.33 (46.6%)
3 głosów

Komentarze

3 odpowiedzi na “KredytMarket”

 1. Krzysztof napisał(a):

  Największą zaletą platformy KredytMarket jest to, że cały proces odbywa się online. To ogromne ułatwienie dla osób, które wiedzą, jak wygląda taki proces w banku. Duży plus również za obsługę klienta! Doradcy pomocni na każdym kroku

 2. robert napisał(a):

  Jak dla mnie najlepsza oferta dla firm z tych pozabankowych

 3. erykD napisał(a):

  Do plusów dodałbym jeszcze to, że wnioskowanie odbywa się online, co bardzo ułatwia cały proces. I pieniądze bardzo szybko trafiają na konto. Generalnie – polecam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.