KredytMarket recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

KredytMarket to platforma finansowa, która umożliwia zaciągnięcie kredytów przez firmy. Wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno dużych, jak i niewielkich działalności gospodarczych, oferując pieniądze na dowolny cel i z możliwością elastycznej spłaty zobowiązania w terminie ustalonym przez obie strony. Kwota pożyczki może wynieść od 10 000 zł do aż 50 000 zł, Natomiast okres kredytowania wynosi od 6 do 12 miesięcy.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

kredyt market logo
Kwota
10 000zł - 50 000zł
Okres
6-12 miesięcy
Pożyczkowy Portal

KredytMarket - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
TelefonTelefon: 22 483 53 68
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-17:00
E-mailE-mail: pomoc@kredytmarket.com

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Polska Platforma Kredytowa S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000598422
NIP: 5252644811
REGON: 36361977000000

Zalety i wady firmy KredytMarket

KredytMarket – Pożyczki dla firm przez internet

Proces pożyczania środków w KredytMarket jest sprawny oraz nie wymaga od klienta spełnienia dużej liczby formalności. Wszystko można zrealizować drogą elektroniczną lub kontaktując się z konsultantem firmy telefonicznie. KredytMarket posiada także nowoczesną stronę internetową, na której można złożyć wniosek, a także sprawdzić wszelkie informacje. Firma ceni sobie prostotę i przejrzysty przekaz, udowadnia to właśnie tym, jak prezentuje swoją ofertę na portalu.

KredytMarket – Ogólne warunki

W KredytMarket przedsiębiorcy mogą wziąć kredyt w wysokości od 10 000 nawet  do 100 000 zł dla stałych klientów. Podczas wnioskowania po raz pierwszy mamy szansę maksymalnie na 50 00 zł. Okres kredytowania mieści się w granicach od 1 do 12 miesięcy. Ważna informacja jest taka, że z oferty firmy mogą skorzystać wyłącznie działalności gospodarcze, które istnieją minimum 18 miesięcy. Dodatkowym wymogiem jest konieczność posiadania internetowego konta bankowego. Firma ogranicza formalności niemal do zera. Tak naprawdę pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego, ubiegłorocznego rozliczenia PIT, dochodów, jakie uzyskuje z działalności gospodarczej. KredytMarket sprawdza go jednak z bazach Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej. Ma to na celu prześwietlenie historii kredytowej, wszelkich długów, opóźnień w spłacie należności, ale i sytuacji odwrotnych, czyli takich, gdy klient uregulował w terminie jakiekolwiek zobowiązania. To, że osoba ubiegająca się o pożyczkę w KredytMarket nie spełni tych kryteriów, nie przekreśla całkowicie jej szans. Firma podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny i wnioski o pożyczkę rozpatrywane są na różnych płaszczyznach.

KredytMarket – Pożyczka dla firm krok po kroku

Pierwszym krokiem, który powinien podjąć pożyczkobiorca, jest wejście na oficjalną stronę internetową KredytMarket i wybranie kwoty, jaką chce pożyczyć. Należy przy tym zastanowić się nad konkretnym jej celem, a także obliczyć zdolności finansowe firmy. Do wyboru ma również okres kredytowania. Warto dodać, że jeśli pożyczkobiorca stara się o maksymalną kwotę, powinien postawić na jak najdłuższy czas spłaty zobowiązania. Pozwoli to uniknąć opóźnień w regulowaniu należności. Warto zachować w tym względzie zdrowy rozsądek i dokładnie policzyć koszty kredytu, jak i sprawdzić możliwości firmy. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o przyznanie pożyczki. Podajemy w nim między innymi NIP, imię, nazwisko i pozostałe dane z dowodu osobistego, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Następnie KredytMarket wymaga od pożyczkobiorcy zalogowania się na swoje konto bankowe w celu potwierdzenia danych. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję. Pożyczkobiorca poczeka na nią góra kilkanaście minut. Jeśli będzie ona pomyślna dla klienta, nie pozostaje nic innego, jak podpisanie umowy. Środki o które wnioskowano zostaną niezwłocznie przelane na konto bankowe.

KredytMarket – Koszty pożyczki dla firm

Wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania w przypadku pożyczek zaciągniętych w firmie KredytMarket zależna jest od kwoty i okresu kredytowania. Przy czym im ten ostatni jest mniejszy, tym jest ona większa. Strona internetowa firmy KredytMarket zawiera suwaki, na których można sprawdzić, ile dokładnie będziemy winni pożyczkodawcy w przypadku określonej kwoty pożyczonej na określony czas. Dla przykładu, jeśli pożyczymy 10 000 zł na okres 3 miesięcy, całkowity koszt kredytu wyniesie  10 779,90 zł. Kwota odsetek to 176,91 zł  oraz prowizja 491,43 zł + 113,03 zł VAT.  Podkreślamy, że są to wyliczenia poglądowe i rzeczywisty koszt może się od nich różnić. Dlatego też warto dokładnie sprawdzić i przenalizować te dane przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu zobowiązania.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy KredytMarket zostaw swoją opinię.

6 komentarzy

anka

przemiła obsługa, na kolejne kredyty maja rabaty

00 Odpowiedz
9090

Przejrzyście i uczciwie. Udało się otrzymać wysoką kwotę po pierwszym wniosku. Polecam

00 Odpowiedz
cichy

Nie udało się w banku, udało się w Kredytmarekt. Firma, kóra rozumie potrzeby mniejszych przedsiębiorców to teraz rzadkość

00 Odpowiedz
Krzysztof

Największą zaletą platformy KredytMarket jest to, że cały proces odbywa się online. To ogromne ułatwienie dla osób, które wiedzą, jak wygląda taki proces w banku. Duży plus również za obsługę klienta! Doradcy pomocni na każdym kroku

00 Odpowiedz
robert

Jak dla mnie najlepsza oferta dla firm z tych pozabankowych

00 Odpowiedz
erykD

Do plusów dodałbym jeszcze to, że wnioskowanie odbywa się online, co bardzo ułatwia cały proces. I pieniądze bardzo szybko trafiają na konto. Generalnie – polecam! 🙂

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kredyt market logo
10 000zł - 50 000zł
Kwota
6-12 miesięcy
Okres
Podobne oferty do KredytMarket
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: