Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

CreditCompany

3.5
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 20 000 zł
Weź pożyczkę
w CreditCompany

CreditCompany - Opinie

Credit Company to pozabankowa instytucja udzielająca pożyczek na kwoty od 3000 do 20 000 zł, na minimalny okres roku, do nawet 3 lat. W niektórych przypadkach jest on krótszy i w drodze wyjątku od zasady może trwać kilka miesięcy. Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorców. Credit Company wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i pomaga właścicielom działalności gospodarczych w uzyskaniu szybkich pieniędzy na inwestycje czy szeroko pojęty rozwój przedsiębiorstwa.

CreditCompany - Pożyczki przez internet dla firm

Coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na pomoc finansową ze strony różnego rodzaju instytucji. Alternatywą dla banków stają się firmy pożyczkowe, które zazwyczaj świadczą pomoc sprawnie i bez wielkich formalności (brak konieczności okazania zaświadczeń itp.), a przy okazji umowy z nimi cechuje elastyczność. Proces przyznawania pożyczki przez Credit Company nie jest skomplikowany, nie wymaga również wiele czasu. W większości odbywa się przez Internet.

CreditCompany - Ogólne warunki

Firma musi być zarejestrowana na terenie Polski. Co ważne, aby skorzystać z oferty, trzeba prowadzić działalność gospodarczą minimum trzy miesiące! Pozyskane pieniądze można spożytkować na dowolny cel, związany oczywiście z prowadzeniem przedsiębiorstwa, w tym na różnego rodzaju inwestycje, regulowanie płatności, spłatę zaległości w US czy ZUS, zakup sprzętu i towarów czy wypłatę wynagrodzenia. Aby ubiegać się o pożyczkę, klient nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o wysokości swojego dochodu lub o niezaleganiu ze składkami w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędzie Skarbowym. Nie jest konieczne też zaświadczenie z Biura Informacji Kredytowej czy wyciąg z konta bankowego firmy za ostatnie miesiące. Nie wymaga się ponadto okazania książek przychodów i rozchodów i rocznych rozliczeń PIT. Credit Company pokazuje tym samym, że ma zaufanie i jest przyjazny pożyczkobiorcy. Jedyny wymóg stanowi potwierdzenie tożsamości, pomoże w tym dowód osobisty, potrzebne będą również: rachunek na media, notatka z inspekcji oraz oświadczenie o wysokości obrotów w firmie. Credit Company nie informuje, czy sprawdza swoich klientów np. w Biurach Informacji Gospodarczej (ERIF, BIG, InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów). Zapewnia jednak, że pomaga nawet przedsiębiorcom zadłużonym, można więc wnioskować, że osoby, których dane widnieją w wyżej wymienionych rejestrach mają duże szanse na otrzymanie pożyczki w Credit Company. Jeśli chodzi o spłatę należności, istnieje możliwość wydłużenia jej okresu. Jeśli tylko wystąpią okoliczności, które nie pozwalają klientowi na regulowanie zobowiązań w terminie, powinien on niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta firmy i przedyskutować sprawę z konsultantem. Praktyka wskazuje, że jest możliwe wypracowanie kompromisu, który usatysfakcjonuje obie ze stron. BOK jest dostępny dla pożyczkobiorców codziennie od poniedziałku do piątku, a w weekendy możliwy jest kontakt za pomocą formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Credit Company (www.creditcompany.pl).

CreditCompany - Pożyczka dla firm krok po kroku

Podobnie jak w przypadku pożyczek w innych firmach, w Credit Company proces ubiegania się przez firmy o dodatkową gotówkę jest prosty i przebiega w miarę szybko. Większość kroków wykonuje się poprzez Internet. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę firmy Credit Company, wybrać kwotę i okres, na który chce się zaciągnąć pożyczkę. Następnie pożyczkobiorca powinien wypełnić wniosek, co zajmuje kilka minut. Formularz jest mało skomplikowany i wymaga wpisania zaledwie podstawowych informacji: imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego. Po przetworzeniu formularza przez system, zadzwoni konsultant Credit Company. Gdy klient spełni wszelkie warunki i decyzja będzie dla niego pozytywna, firma zrobi przelew środków zgodnie z warunkami umowy. Na decyzję trzeba czekać maksymalnie 24 godziny. Przy pożyczce w Credit Company nie jest wymagane poręczenie czy wszelkiego rodzaju zabezpieczenie majątku klienta.

CreditCompany - Koszty pożyczki dla firm

Firma oferuje pożyczkę minimum 3 000 zł z okresem spłaty na 12 miesięcy. Co ważne, przy terminowej spłacie rat, Credit Company stosuje 10% rabatu. Jakie są realne koszty pożyczki? W przypadku zaciągnięcia zobowiązania w wysokości 3000 zł na przykład na półtora roku, koszty rozkładają się tak: kwota do zwrotu wynosi 7200 zł brutto, rata mieści się w 400 zł, w tym połowa to koszty. Przy maksymalnej kwocie, jaką pożycza Credit Company, czyli 20 000 zł, na maksymalny okres spłaty, tj 36 miesięcy, pożyczkobiorca będzie musiał oddać 52 000 zł brutto, co daje miesięczną ratę 1444,44 zł.

Pożyczasz300068001620020050
Czas (miesięcy)12121212
Rata5001000.002666.673333.33
Oddajesz60001200032000.0439999.96

CreditCompany - Dane firmy

 • +48 601 633 633
 • biuro@creditcompany.pl
 • Credit Company Sp. z o.o., ul. Rejtana 2,85-032 Bydgoszcz.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki, nawet do 20 000 zł 
 • Brak wielkich formalności 
 • Możliwość odroczenia terminu spłaty
 • Proces wnioskowania przez Internet
 • Nie trzeba mieć poręczeń

Wady

 • Słaby kontakt z Biurem Obsługi Klienta 
 • Wysokie opłaty

Ocena

3.5 (70%)
2 głosów

Komentarze

Jedna odpowiedź do “CreditCompany”

 1. Gość napisał(a):

  To firma, która chce twoim kosztem się dorobić. To że za 12 miesięcy oddasz 100 % lub więcej mówi samo za siebie. To oszuści, którzy w umowie nazwanej jaka jest pożyczka doliczają koszty według stawek znanych tylko sobie. Gnębią, nękają abyś płacił bo wiedzą że żaden sąd tego nie uzna. Dlatego nękają w miejscu zamieszkania, doliczają sobie koszty z tzw. sufitu. Uwaga na ten cały rynek pozabankowy, to sztab cwanych ludzi, którzy chcą się na tobie dorobić! Czas przejrzeć na oczy, to nie dobry wujek, czy ciocia tylko cwana grupa ludzi i tych co dają i tych co zachwalają. Nie są też bez winy, to wszystko po to abyś myślał, że wszystko OK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.