CreditCompany recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Credit Company to pozabankowa instytucja udzielająca pożyczek online do kwoty nawet 20 000 zł. Należy do spółki o tej samej nazwie, która według aktualnego odpisu KRS nadal funkcjonuje. Strona firmy istnieje i możemy złożyć wniosek o dodatkowe wsparcie finansowe.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

creditcompany logo
Kwota
3 000 zł - 20 000 zł
Okres
12 - 36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

CreditCompany - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Podmiejska 8, 85-453 Bydgoszcz 
TelefonTelefon: 601 633 633 
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@creditcompany.pl 

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Credit Company Sp. z o.o. 

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000534462
NIP: 5252603781
REGON: 360308288

Zalety i wady firmy CreditCompany

CreditCompany – Pożyczki dla firm przez internet

Coraz więcej początkujących przedsiębiorców decyduje się na pomoc finansową ze strony różnego rodzaju instytucji. Alternatywą dla banków stają się firmy pożyczkowe, które zazwyczaj świadczą pomoc sprawnie i bez wielkich formalności (brak konieczności okazania zaświadczeń itp.), a przy okazji umowy z nimi cechuje elastyczność. Proces przyznawania pożyczki przez Credit Company nie jest skomplikowany, nie wymaga również wiele czasu. W większości odbywa się przez Internet.

CreditCompany – Ogólne warunki

Firma musi być zarejestrowana na terenie Polski. Co ważne, aby skorzystać z oferty, trzeba prowadzić działalność gospodarczą minimum trzy miesiące! Pozyskane pieniądze można spożytkować na dowolny cel, związany oczywiście z prowadzeniem przedsiębiorstwa, w tym na różnego rodzaju inwestycje, regulowanie płatności, spłatę zaległości w US czy ZUS, zakup sprzętu i towarów czy wypłatę wynagrodzenia. Aby ubiegać się o pożyczkę, klient nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o wysokości swojego dochodu lub o niezaleganiu ze składkami w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędzie Skarbowym. Nie jest konieczne też zaświadczenie z Biura Informacji Kredytowej czy wyciąg z konta bankowego firmy za ostatnie miesiące. Nie wymaga się ponadto okazania książek przychodów i rozchodów i rocznych rozliczeń PIT. Credit Company pokazuje tym samym, że ma zaufanie i jest przyjazny pożyczkobiorcy. Jedyny wymóg stanowi potwierdzenie tożsamości, pomoże w tym dowód osobisty, potrzebne będą również: rachunek na media, notatka z inspekcji oraz oświadczenie o wysokości obrotów w firmie. Credit Company nie informuje, czy sprawdza swoich klientów np. w Biurach Informacji Gospodarczej (ERIF, BIG, InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów). Zapewnia jednak, że pomaga nawet przedsiębiorcom zadłużonym, można więc wnioskować, że osoby, których dane widnieją w wyżej wymienionych rejestrach mają duże szanse na otrzymanie pożyczki w Credit Company. Jeśli chodzi o spłatę należności, istnieje możliwość wydłużenia jej okresu. Jeśli tylko wystąpią okoliczności, które nie pozwalają klientowi na regulowanie zobowiązań w terminie, powinien on niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta firmy i przedyskutować sprawę z konsultantem. Praktyka wskazuje, że jest możliwe wypracowanie kompromisu, który usatysfakcjonuje obie ze stron. BOK jest dostępny dla pożyczkobiorców codziennie od poniedziałku do piątku, a w weekendy możliwy jest kontakt za pomocą formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Credit Company (www.creditcompany.pl).

CreditCompany – Pożyczki dla firm krok po kroku

Podobnie jak w przypadku pożyczek w innych firmach, w Credit Company proces ubiegania się przez firmy o dodatkową gotówkę jest prosty i przebiega w miarę szybko. Większość kroków wykonuje się poprzez Internet. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę firmy Credit Company, wybrać kwotę i okres, na który chce się zaciągnąć pożyczkę. Następnie pożyczkobiorca powinien wypełnić wniosek, co zajmuje kilka minut. Formularz jest mało skomplikowany i wymaga wpisania zaledwie podstawowych informacji: imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego. Po przetworzeniu formularza przez system, zadzwoni konsultant Credit Company. Gdy klient spełni wszelkie warunki i decyzja będzie dla niego pozytywna, firma zrobi przelew środków zgodnie z warunkami umowy. Na decyzję trzeba czekać maksymalnie 24 godziny. Przy pożyczce w Credit Company nie jest wymagane poręczenie czy wszelkiego rodzaju zabezpieczenie majątku klienta.

CreditCompany – Koszty pożyczki dla firm

Firma oferuje pożyczkę minimum 3 000 zł z okresem spłaty na 12 miesięcy. Co ważne, przy terminowej spłacie rat, Credit Company stosuje 10% rabatu. Jakie są realne koszty pożyczki? W przypadku zaciągnięcia zobowiązania w wysokości 3000 zł na przykład na półtora roku, koszty rozkładają się tak: kwota do zwrotu wynosi 7200 zł brutto, rata mieści się w 400 zł, w tym połowa to koszty. Przy maksymalnej kwocie, jaką pożycza Credit Company, czyli 20 000 zł, na maksymalny okres spłaty, tj 36 miesięcy, pożyczkobiorca będzie musiał oddać 52 000 zł brutto, co daje miesięczną ratę 1444,44 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy CreditCompany zostaw swoją opinię.

1 komentarz

Gość

To firma, która chce twoim kosztem się dorobić. To że za 12 miesięcy oddasz 100 % lub więcej mówi samo za siebie. To oszuści, którzy w umowie nazwanej jaka jest pożyczka doliczają koszty według stawek znanych tylko sobie. Gnębią, nękają abyś płacił bo wiedzą że żaden sąd tego nie uzna. Dlatego nękają w miejscu zamieszkania, doliczają sobie koszty z tzw. sufitu. Uwaga na ten cały rynek pozabankowy, to sztab cwanych ludzi, którzy chcą się na tobie dorobić! Czas przejrzeć na oczy, to nie dobry wujek, czy ciocia tylko cwana grupa ludzi i tych co dają i tych co zachwalają. Nie są też bez winy, to wszystko po to abyś myślał, że wszystko OK!

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
creditcompany logo
3 000 zł - 20 000 zł
Kwota
12 - 36 miesięcy
Okres
Podobne oferty do CreditCompany
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: