Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Caseo

1
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Caseo

Caseo - Opinie

Caseo oferuje pożyczki ratalne. Udziela je szczególnie małym działalnościom gospodarczym na okres 13, 26 lub 52 tygodni. Firma jest częścią Optima Sp. z o.o – popularnej marki pożyczkowej z Gdańska. Pierwsza pożyczka może wynieść nawet 25 000 zł. Proces pożyczania jest bardzo przejrzysty i szybki, można go wykonać w zaledwie trzech krokach, ale o tym szczegółowo poniżej.

Caseo - Pożyczki przez internet dla firm

Pożyczka w Caseo może okazać się dużym wsparciem dla małych firm, które nie mają co liczyć na kredyt w banku. Mogą się o nią starać właściciele, których działalność gospodarcza istnieje minimalnie miesiąc. Do jej otrzymania wystarczy tak naprawdę siedziba firmy, posiadanie kasy fiskalnej i rejestrowanie na niej obrotu. Firma na swojej stronie reklamuje się sloganami, że „Caseo to nowoczesne wparcie dla małych firm. Rozwijaj swój biznes i zdobądź przewagę nad konkurencją. To prostsze niż kredyt w banku”. Wiele w tym prawdy, ponieważ główną jej domeną jest szybkość załatwiania spraw, przejrzystość oferty i wszelkich etapów ubiegania się o pożyczkę, a także błyskawiczna decyzja o jej przyznaniu i równie ekspresowy przelew środków po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkobiorcy.

Caseo - Ogólne warunki

Firma wspiera szczególnie małych i rozpoczynające dopiero działalność firmy. W praktyce pieniądze mogą być przeznaczone przez właściciela działalności gospodarczej na dowolny cel związany z jej funkcjonowaniem. Caseo daje więc szeroki wybór dysponowania pożyczką, począwszy od uregulowania zaległych faktur, płatności czy wynagrodzeń, po sfinansowanie zadań stricte inwestycyjnych, czyli zakupu sprzętu, towaru czy usług usprawniających działanie przedsiębiorstwa, kończąc na regulacji opłat związanych z podatkami w Urzędzie Skarbowym lub płatności składek z Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Caseo oferuje tak naprawdę pożyczkę „na dowód”, czyli nie wymaga licznych zaświadczeń czy potwierdzeń z ZUS, US, wyciągu z naszych kont bankowych, rozliczeń PIT za poprzedni rok czy informacji o dochodzie firmy. Klient musi za to wyrazić zgodę na sprawdzenie go przez Caseo w systemie BIK, ERIF, KRD, czyli wszelkich rejestrach dłużników. Warto podkreślić jednak, że w przypadku, gdy jego dane widnieją w bazach tych instytucji, nadal może ubiegać się o pożyczkę w Caseo. Firma nie przekreśla bowiem jego szans całkowicie i każdy trudny przypadek stara się rozpatrywać indywidualnie.

Caseo - Pożyczka dla firm krok po kroku

Jak wygląda cały proces starania się o pożyczkę? Niezwykle prosto, firma nie wymaga bowiem załatwienia wielkich formalności. Najpierw pożyczkobiorca musi zadzwonić do kosultanta lub skontaktować się z Caseo drogą elektroniczną. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, gdzie potrzebne będą zaledwie podstawowej dane. W przypadku skorzystania z pierwszej możliwości i rozmowy telefonicznej, konsultant w jej trakcie przedstawi klientowi szczegółową ofertę firmy, a także umówi pożyczkobiorcę na spotkanie z doradcą. To właśnie ten ostatni przekaże klientowi umowę. Doradca pojawi się w punkcie stacjonarnego biznesu właściciela działalności gospodarczej, czyli w większości przypadków w siedzibie firmy, którego adres klient poda w formularzu lub podczas rozmowy przekaże taką informację konsultantowi. Doradca weźmie od pożyczkobiorcy wydruk obrotów firmy z kasy fiskalnej, a także sprawdzi tożsamość klienta, po czym przekaże umowę do podpisu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, środki wpłyną na konto pożyczkobiorcy nawet po 10 minutach od podpisania umowy z firmą Caseo.

Caseo - Koszty pożyczki dla firm

Na swojej stronie internetowej firma podaje 9,99% całkowitego kosztu pożyczki miesięcznie. Spłata, jak już wcześniej było wspomniane odbywa się ratalnie. Reprezentatywny przykład wygląda tak: jeśli weźmiemy pożyczkę 12 000 zł na maksymalny okres spłaty 52 tygodni, czyli jednego roku, do spłaty będziemy mieć miesięcznie 1 099,99 zł, a całkowity koszt odsetek jaki poniesiemy z tytułu pożyczki, będzie wynosić dokładnie 1 198,80 zł. Należy pamiętać, że klient ma do wyboru 13, 26 lub 52 tygodni na spłatę. Firma Caseo ponadto jest w tym względzie bardzo elastyczna i pożyczkobiorca może negocjować te warunki. Podobnie w przypadku, gdy klient nie jest w stanie na czas spłacić zaciągniętych zobowiązań. Wówczas niezwłocznie powinien zgłosić się do Biura Obsługi Klienta i spróbować wspólnie z konsulatantem znaleźć wyjście z sytuacji. Najgorsze co może w takim przypadku zrobić to nie spłacać rat pożyczki i zerwać kontakt z doradcami firmy Caseo. Korzyścią pożyczki właśnie u nich, o czym warto na koniec wspomnieć jest to, że jej koszty właściciel działalności gospodarczej może wpisać w koszty prowadzenia firmy. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy z myślą o przyszłości i jakichś większych inwestycjach, na które będą potrzebować funduszy, budują pozytywną historię kredytową.

Pożyczasz2000270014002100
Czas (miesięcy)13131313
Rata00
Oddajesz2000270014002100

Caseo - Dane firmy

  • +48 666 70 70 30
  • formularz kontaktowy na stronie caseo.pl
  • Caseo, al. Grunwaldzka 82, Gdańsk 80-244

Zalety

  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki
  • Elastyczny okres spłaty
  • Możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzenia działalności 
  • Minimum formalności

Wady

  • Konieczność posiadania kasy fiskalnej
  • Nie wszystkie etapy ubiegania się o pożyczkę przebiegają online 

Ocena

1 (20%)
2 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.