Caseo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Serwis Caseo oferował pożyczki ratalne, szczególnie dla małych działalnosci gospodarczych. Obecnie na stronie Caseo znajduje się blog o tematyce finansów i bankowości, a firma nie udziela już pożyczek.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Caseo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: al. Grunwaldzka 82, Gdańsk 80-244
TelefonTelefon: 660 123 123
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Optima sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000355315
NIP: 5833101093
REGON: 22100929200000

Zalety i wady firmy Caseo

Caseo – Pożyczki dla firm przez internet

Pożyczka w Caseo może okazać się dużym wsparciem dla małych firm, które nie mają co liczyć na kredyt w banku. Mogą się o nią starać właściciele, których działalność gospodarcza istnieje minimalnie miesiąc. Do jej otrzymania wystarczy tak naprawdę siedziba firmy, posiadanie kasy fiskalnej i rejestrowanie na niej obrotu. Firma na swojej stronie reklamuje się sloganami, że „Caseo to nowoczesne wparcie dla małych firm. Rozwijaj swój biznes i zdobądź przewagę nad konkurencją. To prostsze niż kredyt w banku”. Wiele w tym prawdy, ponieważ główną jej domeną jest szybkość załatwiania spraw, przejrzystość oferty i wszelkich etapów ubiegania się o pożyczkę, a także błyskawiczna decyzja o jej przyznaniu i równie ekspresowy przelew środków po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkobiorcy.

Caseo – Ogólne warunki

Firma wspiera szczególnie małych i rozpoczynające dopiero działalność firmy. W praktyce pieniądze mogą być przeznaczone przez właściciela działalności gospodarczej na dowolny cel związany z jej funkcjonowaniem. Caseo daje więc szeroki wybór dysponowania pożyczką, począwszy od uregulowania zaległych faktur, płatności czy wynagrodzeń, po sfinansowanie zadań stricte inwestycyjnych, czyli zakupu sprzętu, towaru czy usług usprawniających działanie przedsiębiorstwa, kończąc na regulacji opłat związanych z podatkami w Urzędzie Skarbowym lub płatności składek z Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Caseo oferuje tak naprawdę pożyczkę „na dowód”, czyli nie wymaga licznych zaświadczeń czy potwierdzeń z ZUS, US, wyciągu z naszych kont bankowych, rozliczeń PIT za poprzedni rok czy informacji o dochodzie firmy. Klient musi za to wyrazić zgodę na sprawdzenie go przez Caseo w systemie BIK, ERIF, KRD, czyli wszelkich rejestrach dłużników. Warto podkreślić jednak, że w przypadku, gdy jego dane widnieją w bazach tych instytucji, nadal może ubiegać się o pożyczkę w Caseo. Firma nie przekreśla bowiem jego szans całkowicie i każdy trudny przypadek stara się rozpatrywać indywidualnie.

Caseo – Pożyczka dla firm krok po kroku

Jak wygląda cały proces starania się o pożyczkę? Niezwykle prosto, firma nie wymaga bowiem załatwienia wielkich formalności. Najpierw pożyczkobiorca musi zadzwonić do kosultanta lub skontaktować się z Caseo drogą elektroniczną. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, gdzie potrzebne będą zaledwie podstawowej dane. W przypadku skorzystania z pierwszej możliwości i rozmowy telefonicznej, konsultant w jej trakcie przedstawi klientowi szczegółową ofertę firmy, a także umówi pożyczkobiorcę na spotkanie z doradcą. To właśnie ten ostatni przekaże klientowi umowę. Doradca pojawi się w punkcie stacjonarnego biznesu właściciela działalności gospodarczej, czyli w większości przypadków w siedzibie firmy, którego adres klient poda w formularzu lub podczas rozmowy przekaże taką informację konsultantowi. Doradca weźmie od pożyczkobiorcy wydruk obrotów firmy z kasy fiskalnej, a także sprawdzi tożsamość klienta, po czym przekaże umowę do podpisu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, środki wpłyną na konto pożyczkobiorcy nawet po 10 minutach od podpisania umowy z firmą Caseo.

Caseo – Koszty pożyczki dla firm

Na swojej stronie internetowej firma podaje 9,99% całkowitego kosztu pożyczki miesięcznie. Spłata, jak już wcześniej było wspomniane odbywa się ratalnie.

Reprezentatywny przykład wygląda tak: jeśli weźmiemy pożyczkę 12 000 zł na maksymalny okres spłaty 52 tygodni, czyli jednego roku, do spłaty będziemy mieć miesięcznie 1 099,99 zł, a całkowity koszt odsetek jaki poniesiemy z tytułu pożyczki, będzie wynosić dokładnie 1 198,80 zł.

Należy pamiętać, że klient ma do wyboru 13, 26 lub 52 tygodni na spłatę. Firma Caseo ponadto jest w tym względzie bardzo elastyczna i pożyczkobiorca może negocjować te warunki. Podobnie w przypadku, gdy klient nie jest w stanie na czas spłacić zaciągniętych zobowiązań. Wówczas niezwłocznie powinien zgłosić się do Biura Obsługi Klienta i spróbować wspólnie z konsulatantem znaleźć wyjście z sytuacji. Najgorsze co może w takim przypadku zrobić to nie spłacać rat pożyczki i zerwać kontakt z doradcami firmy Caseo. Korzyścią pożyczki właśnie u nich, o czym warto na koniec wspomnieć jest to, że jej koszty właściciel działalności gospodarczej może wpisać w koszty prowadzenia firmy. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy z myślą o przyszłości i jakichś większych inwestycjach, na które będą potrzebować funduszy, budują pozytywną historię kredytową.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Caseo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
caseo logo
Podobne oferty do Caseo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: