Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

T-Mobile Pożyczka gotówkowa

2.5
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w T-Mobile Pożyczka gotówkowa

T-Mobile Pożyczka gotówkowa - Opinie

Za usługi bankowe świadczone przez T-Mobile odpowiadają specjaliści Alior Banku. Właśnie oni dostarczają wszystkie najważniejsze rozwiązania stacjonarne i mobilne. Współpraca obydwu podmiotów od lat przynosi znakomite owoce i ma wiele zalet. Potwierdzają to klienci, którzy przekonują się o jej efektach i czerpią z niej korzyści na różne sposoby. Przede wszystkim zadowoleni są korzystający z usług telefonii komórkowej. Otrzymują dostęp do szeregu nowych możliwości. Przede wszystkim otrzymują zbiór narzędzi do organizowania finansów osobistych. Sprawiają one, że osoby będące w ciągłym biegu, mogą w każdej chwili płacić za wszystko, czego potrzebują na co dzień.

T-Mobile Pożyczka gotówkowa - Kredyt

Każdy, kto chce skorzystać z tej wyjątkowej propozycji, na pewno nie pożałuje. Dlaczego jest ona tak atrakcyjna? Wpływa na to między innymi bardzo niska rata pożyczki. Zgodnie z reklamą koszt ponoszony w trakcie zaciągnięcia kredytu w wysokości 1000 złotych wynosi jedynie 15,99. Na szczęście osoby o większych wymaganiach mogą skorzystać z kwoty nawet 200 tysięcy złotych. Nie mają jednak obowiązku odwiedzania żadnej placówki stacjonarnej, bo wszelkie formalności dopełnią z powodzeniem przez Internet. Chętni do skorzystania z pomocy finansowej muszą jednak pamiętać o tym, że zostaną poddani weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej. To sprawia, że nie jest wymogiem koniecznym okazywanie zaświadczenia o dochodach, a to ważne dla wielu chętnych. Ci mają możliwość regulowania pożyczonej sumy przez okres od 3 miesięcy do 10 lat. Wszystkie szacunkowe wyliczenia można zresztą sprawdzić już w czasie pierwszej wizyty na stronie. Całą procedurę znacząco ułatwiają specjalnie zaprojektowane suwaki. Posługując się nimi, ustawia się kwotę do pożyczenia i czas do jej spłaty. Otrzymuje się wtedy informacje o szacunkowych kosztach, jakie trzeba będzie ponosić co miesiąc.

T-Mobile Pożyczka gotówkowa - Kredyt gotówkowy

Firma T-Mobile Usługi Bankowe funkcjonuje na rynku od maja 2014 roku. Jest bezpośrednim następcą Alior Sync – banku internetowego stworzonego przez grupę Alior. To sprawia, że dostarcza swoim klientom najwyższej jakości świadczenia z zakresu szeroko rozumianej bankowości mobilnej. Udostępnia im szereg przydatnych usług znacząco ułatwiających zarządzanie finansami. Wśród nich znajduje się między innymi aplikacja My Wallet. Co ma w sobie wyjątkowego? Zastępuje zwykły portfel i pozwala na dokonywanie płatności w szybki i łatwy sposób. Jak działa? Bazuje znanej i sprawdzonej technologii Mastercard PayPass i jest kompatybilna z każdym smartfonem obsługującym funkcję NFC. Dodatkowo jest zupełnie bezpłatna. Najważniejsze jest jednak to, że jest również absolutnie bezpieczna, gdyż może być chroniona specjalnie w tym celu stworzonym hasłem. Wracając jednak do dostawcy usług, którym jest Alior – nieustannie dba o najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług. Potwierdzeniem tych słów są branżowe nagrody. Najnowsza z nich to „Firma Roku” – wyróżnienie przyznane w trakcie XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy. Inne to te związane z plebiscytem FutureTech, gdzie doceniono projekt Wirtualnego Doradcy Dronn.

T-Mobile Pożyczka gotówkowa - Kredyt gotówkowy

Aby skorzystać z bardzo korzystnej i innowacyjnej oferty kredytowej należy z poziomu strony głównej przenieść się do zakładki „Kredyty gotówkowe” usytuowanej na szarym pasku umieszczonym pod logiem firmy. Następnie wystarczy tylko otworzyć zbiór informacji znajdujących się pod hasłem „Kredyt gotówkowy” i gotowe. Uzyskuje się wtedy dostęp do wszystkich najważniejszych danych ważnych dla każdego, kto chce skorzystać z opisywanej tu oferty.

T-Mobile Pożyczka gotówkowa - Kalkulator gotówkowy

Decydując się na dodatkowe zobowiązanie finansowe, trzeba zdać sobie sprawę z ponoszonych kosztów. Na szczęście te można wyliczyć w bardzo prosty sposób. Wiadomo, że wysokość opłat wynosi średnio niecałe 16 złotych za każdy pożyczony tysiąc. Sięgając jednak do przykładu reprezentatywnego, uzyskuje się dodatkowe szczegóły. Wynika z nich, że decydując się na kwotę 23 126 złotych, trzeba liczyć się z RRSO na poziomie 16,93% i stałym oprocentowaniem w wysokości 9,99%. Spłacając należność w 59 równych ratach, trzeba płacić miesięcznie 565,47 złotych, a całkowity koszt kredytu (bez ubezpieczenia) to 10 236,98 złotych.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)30303030
Rata636.00636.00
Oddajesz1908013500750019080

T-Mobile Pożyczka gotówkowa - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Proponowany produkt finansowy ma wiele zalet. Wśród nich znajdują się między innymi usługi z pogranicza telefonii komórkowej i bankowości mobilnej. Ułatwiają one regulowanie wszelkich należności. Ważna jest też prostota w składaniu wniosku. Dodatkowo chętni mogą pożyczyć bardzo wysoką kwotę, a ustawienie automatycznej spłaty zadłużenia jest bardzo proste. Wielu ucieszy również fakt, że akceptowane są różne źródła dochodu, nawet umowy zlecenia. Bardzo atrakcyjne jest też oprocentowanie na poziomie 9,99%. Niewątpliwym minusem jest RRSO przekraczające znacznie granicę 15%. Łączne koszty ponoszone przez pożyczkobiorcę nie należą tym samym do najniższych.

Zalety

  • Możliwe korzystanie z usług za pomocą telefonii komórkowej i bankowości mobilnej
  • Wysoka kwota kredytu - do 200 000 zł
  • Dostępny kalkulator z możliwością sprawdzenia raty pożyczki
  • Atrakcyjne oprocentowanie 9,99%

Wady

  • Wysokie RRSO przekraczające granicę 15%
  • Wysokie koszty kredytu

Ocena

2.5 (50%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.