T-Mobile usługi bankowe recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Za usługi bankowe świadczone przez T-Mobile odpowiadają specjaliści Alior Banku. Właśnie oni dostarczają wszystkich najważniejszych rozwiązań stacjonarnych i mobilnych. Współpraca obydwu podmiotów od lat przynosi znakomite owoce i ma wiele zalet. Potwierdzają to klienci, którzy przekonują się o jej efektach i czerpią z niej korzyści na różne sposoby. Przede wszystkim zadowoleni są korzystający z usług telefonii komórkowej.
Otrzymują dostęp do szeregu nowych możliwości. Przede wszystkim otrzymują zbiór narzędzi do organizowania finansów osobistych. Sprawiają one, że osoby będące w ciągłym biegu, mogą w każdej chwili płacić za wszystko, czego potrzebują na co dzień.

Pożyczkowy Portal

T-Mobile usługi bankowe - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
TelefonTelefon: 12 370 71 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@t-mobilebankowe.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy T-Mobile usługi bankowe

T-Mobile – Kredyt gotówkowy przez internet

Pożyczka T-Mobile to jedno z rozwiązań, które powstało w wyniku współpracy operatora telefonii komórkowej i banku Alior. Otrzymane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nikt nie sprawdzi tego, co sfinansujemy z pieniędzy otrzymanych w ramach kredytu. Warto również zwrócić uwagę, że pożyczkę możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. Nie musimy umawiać się na spotkania z doradcą. Warto zwrócić uwagę na atrakcyjną kwotę maksymalną. Możemy otrzymać nawet 200 000 zł! Bez wątpienia taka gotówka pozwoli nam na sfinalizowanie nawet większych inwestycji. Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące. Jeżeli chodzi o najdłuższy termin spłaty, wynosi on 120 miesięcy.

Bez wątpienia tak elastyczny okres kredytowania umożliwia dopasowanie harmonogramu spłat do własnych potrzeb i możliwości

Jeżeli mielibyśmy wymienić trzy podstawowe zalety kredytu gotówkowego T-Mobile, byłoby to:

 • minimum formalności,
 • środki na dowolny cel,
 • wysoka kwota pożyczki i długi okres kredytowania.

T-Mobile – Ogólne warunki

Na początku warto zaznaczyć, że T-Mobile nie wymaga od klientów posiadania konta bankowego założonego w ramach ich oferty. Oznacza to, że wniosek o kredyt T-Mobile mogą składać zarówno stali, jak i nowi klienci. Każdy bank wymaga jednak od wnioskodawców ukończenia co najmniej 18 lat, choć czasami może to nie wystarczyć. Oprócz tego musimy wykazać stałe źródło dochodu, które pozwoli na bezproblemowe uregulowanie zadłużenia. T-Mobile podkreśla jednak, że akceptuje nie tylko umowę o pracę, ale również inne formy zatrudnienia, na przykład umowy cywilnoprawne. Pamiętajmy, że duże znaczenie ma także historia kredytowa. T-Mobile odrzuci nasz wniosek, jeśli widniejemy w jednej z baz dłużników. Co więcej, zrobi tak każdy bank. W przypadku osób, które nie posiadają żadnej historii kredytowej, również może pojawić się problem z otrzymaniem pozytywnej decyzji. Aby uniknąć opóźnień w spłacie zobowiązania, warto ustawić automatyczną spłatę kredytu na swoim koncie bankowym. 

Jakie dokumenty będą nam potrzebne? Bez wątpienia musimy pamiętać o ważnym dokumencie tożsamości. Jeżeli otrzymujemy dochód na konto bankowe, wówczas nie będziemy zobowiązani do dostarczenia zaświadczenia z miejsca pracy lub innego potwierdzenia.

T-Mobile – Kredyt gotówkowy krok po korku

T-Mobile pożyczka gotówkowa jest dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Każdy z nas może złoży wniosek telefonicznie lub przez internet. Jako stali kredytobiorcy możemy złożyć wniosek przez bankowość internetową albo mobilną. Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy T-Mobile? 

1. Obecnie T-Mobile zawiesił możliwość składania wniosku online. Oznacza to, że pozostaje nam jedynie złapanie za telefon. Warto jednak zwrócić uwagę, na czym polegał proces wnioskowania przez internet.

 • Pierwszym krokiem było przejście na stronę internetową i określenie terminu spłaty i kwoty zobowiązania.
 • Następnie należało wypełnić specjalny formularz swoimi danymi osobowymi, kontaktowymi, finansowymi, adresowymi.
 • Kolejny krok to weryfikacja tożsamości.
 • Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, otrzymamy akceptację wniosku, a pieniądze trafią na nasze konto.

Pamiętajmy w niektórych przypadkach może pojawić się konieczność dostarczenia zaświadczeń o zatrudnieniu. 

2. Drugim rozwiązaniem jest złożenie wniosku podczas rozmowy telefonicznej. Dzięki temu nie będziemy musieli wychodzić nawet z domu, aby dopełnić wszelkich formalności. Szczegółową instrukcję otrzymamy od doradcy klienta. 

T-Mobile – Koszty kredytu gotówkowego

Decydując się na dodatkowe zobowiązanie finansowe, trzeba być świadomym kosztów, jakie musimy ponieść. Na szczęście te można wyliczyć w bardzo prosty sposób. Wiadomo, że wysokość opłat wynosi średnio niecałe 16 złotych za każdy pożyczony tysiąc. Sięgając jednak do przykładu reprezentatywnego, uzyskuje się dodatkowe szczegóły. Wynika z nich, że decydując się na kwotę 13 015 złotych, trzeba liczyć się z RRSO na poziomie 16,53% i stałym oprocentowaniem w wysokości 7,19%. Spłacając należność w 63 równych ratach, trzeba płacić miesięcznie 299,43 i ostatnia rata 298,85 złotych, a całkowity koszt kredytu (bez ubezpieczenia) to 19 162,94 złotych.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki gotówkowej wynosi: 16,53%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 13 015 zł, całkowita kwota do zapłaty: 19 162,94 zł, oprocentowanie zmienne: 7,19%, całkowity koszt kredytu: 6147,94 zł (w tym: prowizja: 2 862,00 zł (21,99%), odsetki: 3285,94 zł), 64 miesięczne raty, w tym 63 równe w wysokości 299,43 zł, ostatnia rata: 298,85 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Taryfa opłat i prowizji na www.t-mobilebankowe.pl.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

T-Mobile – Ubezpieczenie kredytu

T-Mobile udostępnia swoim klientom trzy warianty ubezpieczenia, które różnią się przede wszystkim zakresem. Oferta prezentuję się następująco:

 • Wariant A obejmuje: zgon w następstwie nieszczęśliwego wypadku, pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku, inwalidztwo (całkowita trwała niezdolność do pracy albo trwały uszczerbek na zdrowiu; po ukończeniu 65 roku życia obejmuje wyłącznie wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu),
 • W wariancie B znajdują się takie okoliczności jak: zgon, zgon w następstwie Nieszczęśliwego Wypadku, Inwalidztwo (powstałe w wyniku trwałej niezdolności do pracy albo trwałego uszczerbku na zdrowiu, po ukończeniu 65 roku życia obejmuje wyłącznie wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu.
 • Wariant C dotyczy zgonu, inwalidztwa (całkowita trwała niezdolność do pracy albo trwały uszczerbek na zdrowiu; po ukończeniu 65 roku życia obejmuje wyłącznie wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu).

Składka ubezpieczeniowa to iloczyn kwoty kredytu, liczby wszystkich rat i stawki ubezpieczeniowej, która wynosi:

 • A 0,3%
 • B 0,25%
 • C 0,18%.

T-Mobile – Opinie

T-Mobile Usługi Bankowe oferuje swoje usługi klientom indywidualnym. Wśród dostępnych produktów możemy znaleźć:

 • konta osobiste, na przykład konto Freemium,
 • pożyczki gotówkowe,
 • karty kredytowe
 • kredyt konsolidacyjny,
 • limit w koncie T-Mobile

Proponowany produkt finansowy ma wiele zalet. Wśród nich znajdują się między innymi usługi z pogranicza telefonii komórkowej i bankowości mobilnej. Ułatwiają one regulowanie wszelkich należności. Ważna jest też prostota w składaniu wniosku. Dodatkowo chętni mogą pożyczyć bardzo wysoką kwotę, a ustawienie automatycznej spłaty zadłużenia jest bardzo proste. Wielu ucieszy również fakt, że akceptowane są różne źródła dochodu, nawet umowy zlecenia.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy T-Mobile usługi bankowe zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
t-mobile usługi bankowe logo
Podobne oferty do T-Mobile usługi bankowe
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: