Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Plus Bank Kredyt gotówkowy

1
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Plus Bank Kredyt gotówkowy

Plus Bank Kredyt gotówkowy - Opinie

Plus Bank należy do Grupy Podmiotów stworzonej przez Zygmunta Solorza. W skład tego złożonego konsorcjum medialno-telekomunikacyjno-finansowego wchodzi 5 przedsiębiorstw. To IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami sp. z o.o., Paszport Korzyści sp. z o.o., Rzemieślniczy Dom Towarowy sp. z o.o. i Staropolski Dom Inwestycyjny sp. z o.o. Poza nimi na sukces ogromnej korporacji pracują ci, którzy czuwają nad rozwojem Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i innych dużych spółek. W przypadku banku jego partnerami strategicznymi są Polkomtel sp. z o.o. oraz Cyfrowy Polsat. Co ważne, usługi bankowe są dostępne w 100 oddziałach stacjonarnych, 3 centrach korporacyjnych i 1200 punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Plus Bank Kredyt gotówkowy - Kredyt

Do dyspozycji chętnych oddano całą paletę rozmaitych produktów finansowych. Chętni mogą zakładać konta osobiste, lokaty i korzystać z ubezpieczeń. Dostosowano je do zróżnicowanych wymagań odbiorców. Trzeba jednak zaznaczyć, że jedną z najciekawszych propozycji jest Kredyt 5 gwiazdek. Przygotowany został z myślą o osobach z różnymi potrzebami. W zależności od historii kredytowej można starać się o użyczenie od 1000 do 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania tych środków waha się od 3 do 120 miesięcy. Największe zobowiązania można zatem spłacać nawet 10 lat. Oznacza to, że dzięki temu możliwe  staje się realizowanie nawet bardzo długofalowych celów. Równie atrakcyjny jest cały proces weryfikacji wniosku, w którego czasie nikt nie pyta, na co przeznaczone zostaną wnioskowane środki. Wiadomo też, że z preferencyjnych warunków mają szansę skorzystać stali klienci. Niejeden doceni również, iż zdolność kredytowa wnioskodawcy wzrasta wtedy, gdy o pieniądze ubiega się z drugim kredytobiorcą. Może to być ktoś z bliskiej rodziny lub dobry znajomy, który zgodził się na taką współpracę. Akceptowane są przy tym różne źródła dochodów. Nawet te z tytułu wynajmu nieruchomości.

Plus Bank Kredyt gotówkowy - Kredyt gotówkowy

Opisywane przedsiębiorstwo finansowe jest bankiem prywatnym, którego działalność zainaugurowano w 1991 roku. Od tego czasu zarządzany jest zgodnie z najnowszymi normami, a członkowie jego zarządu odznaczają się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Wielu specjalistów ma równocześnie świeże spojrzenie na zmieniające się potrzeby użytkowników. Wiedzą oni, w jaki sposób modyfikować ofertę, by przyciągać kolejnych klientów. Zresztą wśród współpracowników opisywanej instytucji znajdują się zarówno odbiorcy indywidualni, jak i korporacyjni, co świadczy o uniwersalności proponowanych rozwiązań. Nad najwyższą jakością obsługi klienta czuwa zespół ponad 1000 pracowników. Są oni kompetentnymi doradcami. Wskazują to, co najlepsze dla każdego petenta z osobna. Warto dodać, że kadra zarządzająca działa nie tylko w najlepszym interesie klientów banku. Robi też wiele na rzecz celów charytatywnych. Całym procesem zarządzają pracownicy Fundacji Polsat. Nie sposób pozostawić bez komentarza także licznych nagród przyznanych osobom odpowiedzialnym za działanie banku. Wśród najważniejszych są: wyróżnienie „Jakość Roku 2017” za kredyt konsolidacyjny „Jedna Rata”, jak i „Certyfikat Jakość Roku”- Srebro.

Plus Bank Kredyt gotówkowy - Kredyt gotówkowy

Usługi finansowe Plus Bank Kredyt Gotówkowy mają wiele zalet. Jakie zakładki należy odwiedzić na stronie internetowej, by przekonać się o nich? Będąc na stronie głównej, wystarczy podświetlić zakładkę „Oferta dla Ciebie”. Po jej otwarciu uzyskuje się dostęp do ośmiu różnych podstron. Trzeba kliknąć „Kredyty”. W obecnej ofercie banku jest ich kilka. Potem pozostanie wybranie tego, który wydaje się najciekawszy. Wszystkie dalsze kroki są intuicyjne i niebywale proste.

Plus Bank Kredyt gotówkowy - Kalkulator gotówkowy

Wspomniano już o tym, że najbardziej uniwersalnym produktem banku jest Kredyt Gotówkowy Pięć Gwiazdek. Jakie koszty należy ponieść, decydując się na skorzystanie z niego? Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%. Bazując jednak w dalszych wyliczeniach na danych z przykładu reprezentatywnego, uzyskuje się dokładniejsze dane. Zgodnie z nimi dla kredytu o wartości 38 200 zł oprocentowanie zmienne ma wartość 9%, a całkowity koszt zaciągniętego zobowiązania to prawie 13 828 złotych. Na tę sumę składają się: prowizja (3 548,63 zł) i odsetki (10 279, 17zł). Miesięczna rata, przy spłacie 60 równych części zadłużenia, wynosi 867,13 zł.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata
Oddajesz1000013500750011000

Plus Bank Kredyt gotówkowy - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszą zaletą opisywanego tu kredytu jest okres spłaty wynoszący aż 120 miesięcy. Niemniej godna uwagi jest maksymalna kwota zadłużenia i to, że może być ono dzielone przez kredytobiorcę z inną osobą. Atrakcyjne jest również to, że stali klienci mogą liczyć na dodatkowe benefity, które sprawiają, że produkt finansowy staje się znacznie bardziej opłacalny. Dobrą wiadomością jest również to, że usługi dostępne są w wielu różnych punktach na mapie kraju. Trzeba jednak przyznać, że ogólne koszty ponoszone przez osobę potrzebującą wsparcia są dość wysokie.

Zalety

  • Długi okres spłaty kredytu 120 miesięcy

Wady

Brak wad

Ocena

1 (20%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.