Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Plus Bank

2.6
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w Plus Bank

Plus Bank - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

 

Plus Bank należy do Grupy Podmiotów stworzonej przez Zygmunta Solorza. W skład tego złożonego konsorcjum medialno-telekomunikacyjno-finansowego wchodzi 5 przedsiębiorstw.

 

To IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami sp. z o.o., Paszport Korzyści sp. z o.o., Rzemieślniczy Dom Towarowy sp. z o.o. i Staropolski Dom Inwestycyjny sp. z o.o. Poza nimi na sukces ogromnej korporacji pracują ci, którzy czuwają nad rozwojem Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i innych dużych spółek. W przypadku banku jego partnerami strategicznymi są Polkomtel sp. z o.o. oraz Cyfrowy Polsat. Co ważne, usługi bankowe są dostępne w 100 oddziałach stacjonarnych, 3 centrach korporacyjnych i 1200 punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Plus Bank Kredyt gotówkowy – Dane kontaktowe

Nazwa: Plus Bank Kredyt gotówkowy
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 50 000
Siedziba firmy: Al. Stanów Zjednoczonych 61A, Warszawa 04-028
Telefon: 801 44 55 66
e-mail: kontakt@plusbank.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-21:00, Sb 8:00-21:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Plus Bank - Kredyt gotówkowy

Plus Bank oferuje swoim klientom kredyt 5 Gwiazdek, który możemy przeznaczyć na zupełnie dowolny cel. Kredytodawca nie zapyta nas, na co planujemy przeznaczyć otrzymane środki. Nie ma to żadnego wpływu na decyzję kredytową. Warto jednak przemyśleć, czy oferowana kwota będzie dla nas wystarczająca. Zgodnie z informacjami na stronie Plus Banku maksymalna dostępna kwota kredytu wynosi 50 000 zł. Bez wątpienia jest to niższe wsparcie finansowe niż u konkurencji. Warto jednak zwrócić uwagę, że maksymalny okres kredytowania wynosi aż 60 miesięcy, czyli 5 lat! Bez wątpienia pozwoli nam to rozłożyć spłatę na raty dopasowane do budżetu domowego. Minimalny okres kredytowania wynosi natomiast 3 miesiące. 

Warto jednak podkreślić, że ostateczna oferta, jaką otrzymamy od banku, zależy od wyniku zdolności kredytowej. Może się również zdarzyć, że po przeanalizowaniu naszego wniosku bank zaproponuje nam rozwiązanie o innych parametrach.

Plus Bank - Warunki kredytu online

Każdy klient musi spełnić kilka podstawowych warunków. Wśród nich można wymienić między innymi: ukończenie co najmniej 18 lat, pełna zdolność do czynności prawnych, a także pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Z kolei na zdolność kredytową składa się wiele różnych czynników. Najważniejsze, jakie można wymienić, to przede wszystkim jednak posiadanie odpowiedniej formy zatrudnienia oraz wysokości dochodów. Bez wątpienia najkorzystniej wypadają osoby posiadające umowę o pracę. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że Plus Bank akceptuje takie źródła dochodu jak: renta, emerytura, wynajem nieruchomości oraz prowadzenie działalności kredytowej.

Jeżeli zależy nam na wysokiej kwocie kredytu, ale nasza zdolność kredytowa nie jest najlepsza, wówczas warto wystąpić o wsparcie finansowe wspólnie z drugą osobą. Może to być zarówno członek rodziny, jak i osoba niespokrewniona. 

 

Warto wspomnieć, że każdy klient może sprawdzić swoją zdolność kredytową na stronie Plus Banku. Należy w tym celu wprowadzić kwotę kredytu, okres spłaty, dochód netto, wydatki związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, obciążenia kredytowe. W rezultacie otrzymamy maksymalną kwotę kredytu przy wprowadzonych parametrach. Plus Bank wymaga również zaświadczenia o wysokości dochodów. Jeżeli jesteśmy stałymi klientami, wystarczy dostarczyć oświadczenie o dochodach. 

Plus Bank - Jak złożyć w Plus Bank wniosek o kredyt gotówkowy?

Jak złożyć wniosek o kredyt w Plus Bank? Kredytodawca oferuje swoim klientom pięć różnych sposobów na dopełnienie wszelkich formalności.

1. Pierwsza z możliwości polega na pozostawieniu formularza kontaktowego i czekanie na odpowiedź banku.

2. Druga możliwość to samodzielne skontaktowanie się z bankiem. W tym celu należy zadzwonić na jeden z podanych na stronie numerów telefonu.

3. Trzecie rozwiązanie to tradycyjna wizyta w placówce banku. Informacje o lokalizacjach oddziałów możemy znaleźć na stronie banku.

4. Czwarte rozwiązanie to wysłanie sms-a o treści 5GWIAZDEK na specjalnie przygotowany do tego numer telefonu.

5. Ostatnia z dostępnych możliwości to złożenie wniosku online przez bankowość elektroniczną.

Każdy klient ma szansę na dopełnienie formalności w najlepszy dla niego sposób. Pamiętajmy, aby przed rozpoczęciem wnioskowania przygotować wszystkie niezbędne dokumenty.

Plus Bank - Kalkulator kredytowy

Wspomniano już o tym, że najbardziej uniwersalnym produktem banku jest Kredyt Gotówkowy Pięć Gwiazdek. Z jakimi kosztami należy się liczyć, decydując się na skorzystanie z tej oferty? Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,89%. Zgodnie z reprezentatywnym przykładem kredyt w wysokości 5429 zł na 30 miesięcy wiąże się z takimi kosztami jak: prowizja 346,53 zł oraz odsetki 557,47 zł. 

RRSO wynosi 12,89%, kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)  5429,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 6333,00 zł, oprocentowanie stałe 7,20%, całkowity koszt kredytu 904,00 zł (w tym: kredytowana prowizja 346,53 zł, odsetki 557,47 zł), 30 miesięcznych równych rat w wysokości 211,10 zł. Kalkulacja na dzień 28 maja 2020 r. na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że data spłaty raty przypada na 1 dzień miesiąca.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata
Oddajesz1000013500750011000

Plus Bank - Ubezpieczenie kredytu Plus Bank

Na stronie Plus Banku nie znajdziemy żadnych informacji o ubezpieczeniu spłaty kredytu. Nie ma informacji o możliwości wykupienia takiego pakietu. Ubezpieczenie nie zostało również wliczone w koszty kredytu Plus Bank.

Opinie o Plus Banku i pozostałych produktach

Plus Bank posiada w swojej ofercie wiele atrakcyjnych rozwiązań. Wśród nich można wymienić:

  • kredyt konsolidacyjny, 
  • kartę kredytową, 
  • kredyt w koncie,
  • lokaty,
  • konta osobiste,
  • bankowość elektroniczną, 
  • ofertę Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Kredyt Pięć Gwiazdek Plus Bank to oferta skierowana wyłącznie do konsumentów. Warto jednak wspomnieć, że kredytodawca przygotował również produkty z myślą o firmach. 

Kredyt w Plus Bank opinie – podsumowanie

Najważniejszą zaletą opisywanego tu kredytu jest okres spłaty wynoszący aż 60 miesięcy. Niemniej godna uwagi jest maksymalna kwota zadłużenia i to, że może być ono dzielone przez kredytobiorcę z inną osobą. Atrakcyjne jest również to, że stali klienci mogą liczyć na dodatkowe benefity, które sprawiają, że produkt finansowy staje się znacznie bardziej opłacalny. Dobrą wiadomością jest również to, że usługi dostępne są w wielu różnych punktach na mapie kraju. Trzeba jednak przyznać, że ogólne koszty ponoszone przez osobę potrzebującą wsparcia są dość wysokie.

Zalety

  • Maksymalna kwota kredytu 50 000 zł
  • Maksymalny okres kredytowania 60 miesięcy

Wady

Brak wad

Ocena

2.6
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.