Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

mBank

1
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w mBank

mBank - Opinie

Bank, o którym mowa jest głównym elementem grupy kapitałowej mBank. Składa się na nią kilka różnych przedsiębiorstw podejmujących zadania z zakresu obsługi klienta, zarządzania nieruchomościami, leasingu i faktoringu. Wśród nich znajdują się mCorporate Finance, mCentrum Operacji, mLocum czy mFrance. Wszystkie razem budują potęgę firmy, która jest obecna na rynku od ponad 30 lat. Pojawiła się w świadomości klientów jako ta, która wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania. Do dziś jest synonimem nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej. Kieruje się takimi wartościami jak empatia, mobilność i efektywność. Nieprzerwanie zdobywa nowych klientów, którym oferuje coraz bardziej zaawansowane technologie i usługi.

mBank - Kredyt

Najnowszy kredyt proponowany przez znaną korporację reklamowany jest jako ten, którego zasady są niebywale proste i czytelne. Najwyższa jego kwota wynosi aż 150 tysięcy złotych, a zaciągnięte zobowiązanie może być rozłożone maksymalnie na 96 równych rat. Tym, co szczególnie chwalą doradcy, jest umowa sporządzona tak, by jej warunki zrozumiał każdy kredytobiorca. Nie trzeba zatem martwić się, że pewne jej paragrafy pozostaną niezrozumiałe. Wielu zadowoli również to, że do dyspozycji osób chętnych udostępniono łatwy w obsłudze kalkulator do obliczania kosztów. Z jego pomocą bez trudu dobrać kwotę zobowiązania i czas, w jakim chciałoby się je zwracać. Jednocześnie w okienku umieszczonym obok otrzymuje się wszelkie dane o ponoszonych kosztach. Niektórych szczególnie ucieszy fakt, że bezpłatnymi usługami są: wydłużenie okresu kredytowania i wcześniejsza spłata kredytu. Warto przy tym pamiętać, że z dodatkowych udogodnień szczególnie zadowoleni będą ci, którzy na co dzień korzystają z usług mBank. Ci mogą liczyć na dodatkowe ulgi.

mBank - Kredyt gotówkowy

Instytucja finansowa działająca w Polsce od 1986 roku zaczęła swoją działalność jako Bank Rozwoju Eksportu. Już 6 lat po pojawieniu się na rynku odnotowała debiut giełdowy. Z biegiem lat nieustannie rosła w siłę, poszerzała swoją ofertę i unowocześniała usługi. Największy przełom w jej rozwoju nastąpił jednak w 2013 roku, gdy marki BRE i MultiBank uległy ostatecznemu ujednoliceniu. Od tego momentu jako jeden, duży bank uniwersalny stały się przedsiębiorstwem, które kompleksowo obsługuje klientów o bardzo zróżnicowanym profilu. Co interesujące cały czas umacnia ono swoją pozycję w różnych sektorach i stara się wyprzedzać konkurencję w zakresie udzielanych kredytów, usług leasingowych, bankowości i faktoringu. Dlatego może poszczycić się ogromnym gronem 5,5 miliona zadowolonych klientów bankowości detalicznej. Od 2007 roku obsługuje również Czechów i Słowaków. Tak dynamiczny rozwój sprawia, że doceniane jest nie tylko przez posiadaczy kont i lokat, ale również branżowych ekspertów. Właśnie oni przyznali mu tytuł Best Private Bank in Poland 2016 i Best Private Bank For Basset Management in Poland 2017. To jednak tylko niektóre z licznych nagród, którymi może poszczycić się ta znakomita spółka. Na taką samą uwagę zasługuje mFundacja zajmująca się wspieraniem dzieci i młodzieży w nauce matematyki. W ramach podejmowanych działań organizuje rozmaite konkursy, w których najlepsi nagradzani są wysokimi wyróżnieniami pieniężnymi.

mBank - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z opisanego wyżej kredytu gotówkowego? Najpierw trzeba otworzyć zakładkę „Kredyty” znajdującą się tuż pod kolorowym logiem banku (umieszczone jest w lewym, górnym rogu). Później wystarczy już tylko otworzyć zakładkę „Kredyty gotówkowe”. Tam wybiera się interesujący produkt i gotowe.

mBank - Kalkulator gotówkowy

Decydując się na opisany kredyt, którego nazwa brzmi „Kredyt ma się rozumieć”, należy liczyć się z określonymi kosztami. Ile dokładnie wynoszą? RRSO w przypadku kwoty 5700 zł ma wartość 15,30%. Wówczas całkowita kwota do zapłaty wynosi łącznie 7278,97 zł. Związane jest to z oprocentowaniem nominalnym zmiennym o wartości 6,99% w skali roku. Całkowity koszt kredytu wynosi wówczas 1578,97. Na tę kwotę składa się prowizja (740,43 zł) i odsetki (834,54 zł). Spłacając zadłużenie w 42 ratach, należy liczyć się z miesięcznym wydatkiem rzędu 173, 31 zł.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata354354
Oddajesz1274413500750012744

mBank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Podstawową zaletą opisywanego kredytu są elastyczne warunki, na których jest udzielany. Doradcy mają możliwość dopasowania wybranego produktu do indywidualnych zapotrzebowań klienta, co znacznie ułatwia spłacanie zadłużenia. Równie ważne jest to, że ubezpieczenie jest opcją dodatkową, z której niekoniecznie trzeba korzystać. Dużą zaletą jest także długi okres spłaty wynoszący aż 96 miesięcy i to, że można pożyczyć maksymalnie 150 tysięcy złotych. Wszelkie formalności załatwia się w prosty sposób, a system akceptuje różne formy zarobkowania, co ułatwia sytuację osobom o trudnej sytuacji zawodowej. Trzeba jednak przyznać, że ogólne koszty ponoszone przez kredytobiorcę są dość wysokie, choć zapewne konkurencyjne wobec wielu firm obecnych na rynku.

Zalety

  • Elastyczne warunki umowy
  • Możliwość dopasowania wybranego produktu do indywidualnych zapotrzebowań klienta
  • ubezpieczenie jest dodatkową opcją
  • długi okres spłaty 96 miesięcy
  • wysoka maksymalna możliwość zaciągnięcia pożyczki - do 150 000 zł

Wady

  • Wysokie koszty dodatkowe

Ocena

1 (20%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.