Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
InBank

4
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w InBank

InBank - Opinie

InBank to estońska instytucja finansowa bazująca na wiedzy szwedzkiego Hansabanku. Właśnie stamtąd pochodzą wszystkie najważniejsze rozwiązania wdrożone w firmie.  Specjaliści odpowiadający za jej sukces od lat starają się tworzyć jak najatrakcyjniejsze produkty dla swoich klientów. Z powodzeniem wdrażają najwyższej jakości usługi w Austrii, Niemczech czy na Łotwie. Ich misją jest takie konfigurowanie usług finansowych, które sprostają wymogom osób lubiących udogodnienia technologiczne. To właśnie dzięki nim możliwe jest łatwe ubieganie się o potrzebne wsparcie finansowe. Wśród najpopularniejszych produktów bankowych oferowanych w sieci znajdują się przede wszystkim kredyty ratalne i gotówkowe. To rozwiązania, które znacznie ułatwiają codzienne życie.

InBank - Kredyt

Propozycja stworzona przez jedną z największych instytucji sektora finansowego w Estonii jest bardzo atrakcyjna. Jej maksymalna kwota wynosi 50 000 złotych, a najdłuższy okres kredytowania to 60 miesięcy. Z takich warunków zadowoleni są przede wszystkim ci, którzy potrzebują niewielkich pożyczek na najpilniejsze zakupy. By uzyskać do nich dostęp, wystarczy dysponować komputerem połączonym z Internetem. To najważniejszy wymóg, który trzeba spełnić, by podjąć wszystkie niezbędne działania. Złożenie niezbędnych wniosków i przedstawienie koniecznych dokumentów odbywa się online. To duża oszczędność czasu. Warto jednak wspomnieć, że klientem może być osoba w wieku od 21 lat. Musi legitymować się polskim obywatelstwem i stałym adresem na terenie Polski. Równie ważne jest to, że akceptowalny minimalny dochód to zaledwie 600 złotych netto miesięcznie. Trzeba przy tym udowodnić, że taka kwota wpływają na posiadane konto bankowe nieprzerwanie przez okres minimum 3 miesięcy. Wtedy wystarczy przejść poprzez proces weryfikacyjny składający się z 4 etapów i cieszyć się przyznanymi środkami.

InBank - Kredyt gotówkowy

Opisywane przedsiębiorstwo finansowe powstało w 2011 roku. Jego pomysłodawcami są profesjonaliści z 20-letnim stażem w sektorze bankowym. Dowodzą zespołem doświadczonych ekspertów z branży bankowości internetowej, którzy współuczestniczyli w przygotowywaniu programów komputerowych, z których dzisiaj korzysta każdy z nas (Skype, Playtech). Władze banku szczycą się tym, że każdorazowo proponują swoim klientom tylko to, co zaspokoi ich najważniejsze potrzeby z zakresu usług bankowych. Dostarczają rozwiązania IT służące pomocą w niwelowaniu problemów każdego wnioskodawcy. Dotychczas z propozycji tych skorzystało 150 tysięcy klientów. Wśród nich znajdują się zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Na terenie Polski mają dostęp do opisywanego serwisu bankowego od 2017 roku. Mogą mieć pewność, że ich środki znajdują się w dobrych rękach, bo firma została uznana za Odkrycie Roku w kategorii Innowacyjne produkty i usługi branży finansowej. Jako pierwsza wdrożyła również technologię weryfikacji klienta opartą na technikach biometrycznych.

InBank - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z tej oferty, należy otworzyć zakładkę „Kredyty”. Znajduje się ona na białym pasku tuż obok logo banku. Po jej otwarciu uzyskuje się dostęp do informacji na temat kredytu gotówkowego 3 x 0 złotych. Wszystkie dotyczące go szczegóły zawarto w postaci przejrzystego prospektu.

InBank - Kalkulator kredytowy

Bazując na przykładzie reprezentatywnego umieszczonym na stronie www wiadomo, że RRSO kredytu wynosi 12,29%. Zakładając, że pożycza się kwotę 8000 złotych, należy ponieść łączne koszty dodatkowe wynoszące nieco ponad 2589 złotych. W tę sumę wliczono prowizję o wartości prawie 479,20 zł i odsetki ponad czterokrotnie wyższe (2109,99 zł). Takie kalkulacje przeprowadzono dla umowy opiewającej na 59 równych rat (176,28 zł każda).

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)36363636
Rata319319
Oddajesz1148413500750011484

InBank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wymieniając najważniejsze zalety opisywanej usługi, nie sposób pominąć jej niskiego oprocentowania. Ma ono wartość 8,99%. Niezbyt wysokie jest również RRSO (niemal 13 %). Maksymalny okres kredytowania to z kolei 6 lat, co sprawia, że w rankingu najlepszych ofert ta znajduje się w środku stawki. Atrakcyjne jest również to, że spełniając określone warunki, nie ponosi się dodatkowych kosztów z tytułu prowizji, wcześniejszej spłaty i sporządzenia umowy. Wielu ucieszy też fakt, że decyzja w sprawie udzielenia kredytu zapada nadzwyczaj szybko, a formalności, którym trzeba sprostać, są niezbyt wymagające. Wnioskodawcy mogą też sami zdecydować o dniu, w którym dokonywana będzie spłata. Jednym z podstawowych minusów firmy jest to, że nie jest dobrze znana w Polsce. Funkcjonuje w kraju dopiero od tego roku i ma niewielu klientów. To sprawia, że zaufanie wobec niej jest niewielkie. Ponadto maksymalna kwota, którą można uzyskać, wynosi tylko 50 tysięcy złotych. To zbyt mało, by zrealizować większe cele. W ofercie handlowej nie zaznaczono tego, by możliwe było zaciąganie zobowiązania z drugim kredytobiorcą. To duże utrudnienie, kiedy wielu pożyczkodawców dopuszcza to rozwiązanie.

Zalety

  • niskie oprocentowanie
  • nawet 6 letni okres kredytowania
  • brak dodatkowych opłat z tytułu prowizji, wcześniejszej spłaty i sporządzenia umowy
  • szybka decyzja kredytowa
  • brak skomplikowanych formalności do spełnienia
  • samemu można decydować o dniu spłaty raty

Wady

  • brak renomy firmy

Ocena

4 (80%)
6 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.